Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 3 Μάρ 2019
 • Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
  ► fanlink.to/SekretiIm
  Music: Pirro Cako
  Lyric: Pirro Çako
  Arrangement: Darko Dimitrov
  Styling: Tier
  Make up artist & hair: Sellma & Kaci
  Styling: Altin Mici
  Video: Eduart Grishaj
  Sekreti im
  Ne hapsiren time me intime
  Ku vec zotit s’hyn njeri
  Rreze dielli je per mua vetem ti

  Po mi ngroh te gjitha dhomat
  Ne cdo cep te zemres sime
  Ma tundove me 1001 mendime
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si flutrat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im,
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  Sic ben cdo njeri
  *
  Ti je me e bukur
  Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
  me e bukur se genjeshtra e nje endrre
  Ndaj nga dashuria jote
  Te largohem sonte s’dua
  Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si fluturat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  *
  E para here ne jete
  Ku shoh nje engjell vete
  Ne 7miliard je mrekulli e 8
  Me e bukur ti behesh
  Kur per mua buzeqesh
  Kur per mua buzeqesh
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri ii ii

  Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr...
  Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt...
  ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 2 088

 • Xhensila Myrtezaj
  Xhensila Myrtezaj  Πριν 15 ημέρες +271

  Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
  ► fanlink.to/SekretiIm

  • Anisa Mucobega
   Anisa Mucobega Πριν 16 ώρες

   I ke ren pikes

  • Anisa Mucobega
   Anisa Mucobega Πριν 16 ώρες

   Ske pse flet kur sje artist vet eni

  • Anisa Mucobega
   Anisa Mucobega Πριν 16 ώρες +1

   Xhensila je e mrekullueshme po ashtu me nje ze fantastik. Ti po qe je nje kengetare e suksesshme dhe ke plot mrekulli dhe magji ne zerin tend .Kenges ti i jep vler me zerin tend plot magji dhe sekrete te shumta. 👏👏👏👏👏👏

  • AL Music Love
   AL Music Love Πριν 18 ώρες

   Urime sei bravissima, hera e pare po shikoj qe ne Venezia xhirojn nje klip shum te bukur...Urime Urime Urime

 • Anna Tollaku
  Anna Tollaku Πριν 2 λεπτά

  Hera e pare qe me pelqen shume zeri i Xhensiles!! 😍😍 Bravo te dyve 👌🏼👌🏼❤️❤️

 • eddy kappa
  eddy kappa Πριν 42 λεπτά

  Bellissima canzone e una bellissima ragazza...

 • Ciu Ciu
  Ciu Ciu Πριν 3 ώρες

  Bravooooo o ikona e muzikes as pirro nuk ngelet prapa jeni yje

 • Kristina Qefalia
  Kristina Qefalia Πριν 3 ώρες

  Bravi bravi 👏👏👏👏😍😍😍❤

 • universal love
  universal love Πριν 4 ώρες +1

  💖💋💕❤👄♥️🔥😍😍😍😍😍

 • Florinda Stafa
  Florinda Stafa Πριν 6 ώρες +1

  Edhe Pirro Zanin seksi è ka😍🤗

 • Adnan Berisha
  Adnan Berisha Πριν 16 ώρες

  😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ylli i botes

 • Spartiates Sparti
  Spartiates Sparti Πριν 18 ώρες

  Kjo eshte muzika shqiptare 😍😍😍

 • Qeram Cela
  Qeram Cela Πριν 19 ώρες

  Wouuuuu shum shum bukur Xhensila ti je talent i vertet je engjell

 • jonki jona
  jonki jona Πριν 22 ώρες

  ka qen rob I mir kjo po I ka hy vetja sh ne qejf ..eshte bo e neveritshme

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova Πριν 23 ώρες +1

  si dac eshte ly xhensila

 • Rei Kasemi
  Rei Kasemi Πριν ημέρα

  Faleminderit Pirro qe gjithmone sna ke zhgenjyer mbi te gjitha po na e fut Xhensilen nga pak ne qejf vetem nga prezenca jote

 • Эмма Акобян
  Эмма Акобян Πριν ημέρα

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • محمد mmmxxoo3
  محمد mmmxxoo3 Πριν ημέρα +1

  🙄💝👍🏻mmmxxoo3 👻نونو

 • Levisa Channel
  Levisa Channel Πριν ημέρα

  grclip.com/video/R3sKimwRxLw/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html

 • Rahman Racci
  Rahman Racci Πριν ημέρα

  xhensila shum zanin te mir 👍🥇🇦🇱❤🇽🇰❤

 • Rei Jaho
  Rei Jaho Πριν ημέρα +1

  Ju duhet te perfaqesoni shqiperin n eurovison 🇦🇱🇦🇱

 • eva mezini
  eva mezini Πριν ημέρα

  o Zot sa e bukurr ne cdo drejtim 🤗🤗

 • Leonard Kiptiu
  Leonard Kiptiu Πριν ημέρα

  😄😄😄😄😄😄😉😉

 • Iskra Nicolle
  Iskra Nicolle Πριν ημέρα

  Love albanian music...Love my albanian husband ..😍😍🤩😍

 • Vesel Gagica
  Vesel Gagica Πριν ημέρα

  Xhensila ia ka zbukuruar Pirros kengen, si nje qershize ne torte...

 • bardh dema
  bardh dema Πριν 2 ημέρες

  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌕🌕🌑🌑🌑🌕🌕🌑🌑
  🌑🌕🌕🌕🌕🌑🌕🌕🌕🌕🌑
  🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌑
  🌑🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌑🌑
  🌑🌑🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌕🌕🌕🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌕🌑🌑🌑🌑🌑
  love this song... 😍😍🙏

 • Mariglena Baci
  Mariglena Baci Πριν 2 ημέρες

  Nje kenge e bukur me kuptim.Bukur xhensila dhe pirro cako.Nje kenge e vertete jo si tayna rina tu i be diss njera tjetres lan nam .Merrni shembull nga keto artist te vertet

 • oran prizren
  oran prizren Πριν 2 ημέρες

  Kjo kenge eshte per te fjetur dhe shume e lezeqme

 • Skipe Boi
  Skipe Boi Πριν 2 ημέρες +1

  projekt, video dhe kenga fantastik. bravo, pirro dhe xhensila. 👏

 • Elena Mullaraj
  Elena Mullaraj Πριν 2 ημέρες +1

  Shume e bukur te mrekullon teksti ,te kenaq melodia dhe zeri i ketij dueti!
  We all have someone that we don't have!

 • Marsela Dervishi
  Marsela Dervishi Πριν 2 ημέρες

  Perle 👏👏👌sa bukur vene te dy keta zera

 • Valbona Salihi
  Valbona Salihi Πριν 2 ημέρες

  Xhensila ke nje ze shum te bukur l love you

 • Irfan Asllani
  Irfan Asllani Πριν 2 ημέρες

  i madhi piro cako gjigandja xhensila myrtezai

 • Genni Glassglow
  Genni Glassglow Πριν 3 ημέρες

  💚💚🌟🌟💙💙❤️❤️💸🎁🎁🏘️🏘️⚡️🌼🌼 ⚡️💥💥🍀🍀💛💛 *Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.*
  *(Vetëm pyesni Atë)*

 • Ludi Sinomati
  Ludi Sinomati Πριν 3 ημέρες +1

  🙏🙏🙏🙏💥💥💥💥😍😍😍😍

 • Maringlen Piroli
  Maringlen Piroli Πριν 3 ημέρες

  Thumbs Up ke ka prekur ne zemer kjo kenge , dhe kujt i ka zgjuar kujtime te paharrueshme ! LOVE MY COUNTRY MY MOTHERLAND ALBANIA !!!

 • emiljan nikolli
  emiljan nikolli Πριν 3 ημέρες +2

  Kjo xhensila m'rrenqeth! 😍

 • Redion Ndreu
  Redion Ndreu Πριν 3 ημέρες +10

  Sa bukur like plz kush Mendon kshu

 • You Tube
  You Tube Πριν 3 ημέρες

  Daddy love?

 • Albano bogdo Albano bogdo
  Albano bogdo Albano bogdo Πριν 3 ημέρες

  Bravoooo🥰🥰🥰

 • ansi godi
  ansi godi Πριν 3 ημέρες

  nuk suprizohem nga pirro sepse dihet qe eshte i lindur per art por xhensila woou pa fjale

 • Duckstorm
  Duckstorm Πριν 3 ημέρες

  pse na i fshini komentet?????'?

 • Erla Prenga
  Erla Prenga Πριν 3 ημέρες

  Super këngë super këngëtarë!!

 • ansi godi
  ansi godi Πριν 3 ημέρες

  super kenge super interpretim bravo te dy xhensila woou zeri jot omg me le pa frym

 • Adrian Beqiri
  Adrian Beqiri Πριν 3 ημέρες

  Arte ... pura! Bellissima canzone. Il videoclip un film che ti fa sognare.

 • Fyle Fyle
  Fyle Fyle Πριν 4 ημέρες +2

  Like per Xhensilen tone
  Like kush mendon se dashuria per Xhensilen eshte e plote

 • Sindi Braka
  Sindi Braka Πριν 4 ημέρες

  Like nese edhe ti po lexon komentet nderkohe qe po degjon edhe kengen ↓ ↓ ↓

 • Ejona Celaj
  Ejona Celaj Πριν 4 ημέρες +1

  Sa e bukur xhensila pa makeup 😍😍

 • Ella M
  Ella M Πριν 4 ημέρες +1

  Si palohet kishe Jam angel hahahahahhahahaha

 • Ella M
  Ella M Πριν 4 ημέρες

  God I hate her she’s so fake dhe bertet si lop Hahahahahahaha

 • Robi Robi
  Robi Robi Πριν 4 ημέρες +2

  👏👏👏👏 meravigliosa

 • GermanOsorio
  GermanOsorio Πριν 4 ημέρες

  Another JLo wannabe 😂

  • Controlla
   Controlla Πριν ημέρα

   Who wants to be like Jl by the way? Gtfo

 • niko Bora
  niko Bora Πριν 4 ημέρες +2

  Super te jep nje emocion te bukur kur e degjon kengen bravo 💎💎

 • Eduarta Gega
  Eduarta Gega Πριν 4 ημέρες +2

  Shume e bukur 👌👌👌

 • Heavens Th
  Heavens Th Πριν 4 ημέρες +5

  Two perfectly combined voices.

 • ersi gena
  ersi gena Πριν 4 ημέρες

  Sekreti im

  Ne hapsiren time me intime
  Ku vec zotit s’hyn njeri
  Rreze dielli je per mua vetem ti

  Po mi ngroh te gjitha dhomat
  Ne cdo cep te zemres sime
  Ma tundove me 1001 mendime
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si flutrat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im,
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  Sic ben cdo njeri
  *
  Ti je me e bukur
  Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
  me e bukur se genjeshtra e nje endrre
  Ndaj nga dashuria jote
  Te largohem sonte s’dua
  Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si fluturat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  *
  E para here ne jete
  Ku shoh nje engjell vete
  Ne 7miliard je mrekulli e 8
  Me e bukur ti behesh
  Kur per mua buzeqesh
  Kur per mua buzeqesh

  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri ii ii

 • Eralda Stoceni
  Eralda Stoceni Πριν 4 ημέρες

  Shummm e bukurrr shummm

 • Vila Shqipja
  Vila Shqipja Πριν 4 ημέρες +7

  Shum e bukur kenga . Suksese
  10 million leke Te vjetra ka bere deri tani kjo kenga 🤫😛

 • Niki Niki
  Niki Niki Πριν 4 ημέρες

  Agim shabani ti je sekreti im❤️ 🤫mos harro kurr se (SH ) te ka desht shummm 1998 .

 • Ferat Shahinaj
  Ferat Shahinaj Πριν 4 ημέρες

  E dua shume kete kenge!

 • Emiljano Aliu
  Emiljano Aliu Πριν 4 ημέρες +3

  Bravo xhensila shum e ndjeshme kenga,se Piron e dim qe esht star i muzikes.

 • ornela peqini
  ornela peqini Πριν 4 ημέρες +5

  Super keng... Urime Xhensila dhe Pirro!!👌👌

 • Black Moon
  Black Moon Πριν 5 ημέρες

  Ne cilin vend e ka bo videon?

  • ForumKV
   ForumKV Πριν 4 ημέρες

   te lana

 • GM 79
  GM 79 Πριν 5 ημέρες

  "je sekreti im" not aymore :) 3.6mil views

 • Megi Shero
  Megi Shero Πριν 5 ημέρες +1

  😘😘😘😘😍😍😍😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋 shume bukur

 • Aliu Emiljano
  Aliu Emiljano Πριν 5 ημέρες +1

  E mbrekulluesh,mund ta degjosh me dhjetra her ne ditet dhe nuk te merziter,vero🤔

 • Alma Kuqi
  Alma Kuqi Πριν 5 ημέρες +1

  Keng shum rrenqethese shuumm te lumt xhensila je legjend e femrave shqiptare respekt te madh per ty 😘😘

 • Tuana Tasholli
  Tuana Tasholli Πριν 5 ημέρες

  Ju lumte por xhensil pse spe bon ni kenge me besin

 • zef ndoj
  zef ndoj Πριν 5 ημέρες +5

  Se di per ju por kur une degjoj kete kenge vetem mbylli syte dhe e degjoj ka kaq melodi dhe cdo gje tjeter te mrekullueshme thjesht perfekt kush mendon si une

 • Vesho Marsel
  Vesho Marsel Πριν 5 ημέρες +2

  Kryeveper...! 👌😌

 • Ornela Nela
  Ornela Nela Πριν 5 ημέρες +1

  Fatastike xhensila si gjithmon💞💞

 • Olsi Xhaxha
  Olsi Xhaxha Πριν 5 ημέρες +2

  Sa e bukur qe eshte Venecia!!!Xhensila e zbukuron akoma me shume!

  • Elvi Qendro
   Elvi Qendro Πριν 4 ημέρες +1

   Olsi Xhaxha shume bukur e ke thene👌

 • Mentor Struga
  Mentor Struga Πριν 5 ημέρες +1

  Kenge fantastike

 • Melissa shefki
  Melissa shefki Πριν 5 ημέρες +1

  sa bukur

 • matilda nezho
  matilda nezho Πριν 5 ημέρες +1

  bravo xhensi, edhe ky sukses rezultoi!!!!!!

 • vlore Ervis
  vlore Ervis Πριν 5 ημέρες +1

  Xhesil ka nje super ze

 • Tefta Nezha
  Tefta Nezha Πριν 5 ημέρες

  Shume bukur ♥♥♥

 • A I
  A I Πριν 5 ημέρες +1

  hiti ma i bukur i 2019

 • Ersi Ersida
  Ersi Ersida Πριν 5 ημέρες

  Dashuriiiiii dhe vetem dashuri kjo këngë ❤❤❤❤❤❤❤ Xhensila rrezatuse si gjithmonë!!!!!!!!
  Pershendetje nga Durresi 👍🏖🌞

 • dancing boy
  dancing boy Πριν 5 ημέρες

  Po deshet me ben dhe mua like si cju bej une sa me shum like o xhensila je yll ne ze e muzik talenti yt nukd o mungoj kurr pirro cako kompozitor shum i madh jeni ju zeri u meziked ne te vertet ckenga cndjenj fantastike mirsi lumturi ju uroj me te mirat😍😍😍 xhensila te dua shum jam fannsja e jote 😚😎😍😍😍😍

 • Ylli Mejdani
  Ylli Mejdani Πριν 6 ημέρες

  O xhensila , o yll , lum burr kush te ka

 • Fatjola Korreshi
  Fatjola Korreshi Πριν 6 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 • filma te animuar
  filma te animuar Πριν 6 ημέρες +1

  Sekreti im

  Ne hapsiren time me intime
  Ku vec zotit s’hyn njeri
  Rreze dielli je per mua vetem ti

  Po mi ngroh te gjitha dhomat
  Ne cdo cep te zemres sime
  Ma tundove me 1001 mendime
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si flutrat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im,
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  Sic ben cdo njeri
  *
  Ti je me e bukur
  Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
  me e bukur se genjeshtra e nje endrre
  Ndaj nga dashuria jote
  Te largohem sonte s’dua
  Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si fluturat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  *
  E para here ne jete
  Ku shoh nje engjell vete
  Ne 7miliard je mrekulli e 8
  Me e bukur ti behesh
  Kur per mua buzeqesh
  Kur per mua buzeqesh

  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri ii ii

 • Xhulio Begolli
  Xhulio Begolli Πριν 6 ημέρες +1

  Nje nder krijimet me te bukura shqipetare

 • uje pagaz
  uje pagaz Πριν 6 ημέρες +46

  Ky eshte niveli qe une dua per muziken shqiptare

  • Алекса Иванова
   Алекса Иванова Πριν 20 ώρες

   💙 *Iсh suсhe ėinеn Pаrtnėr für Seх* . *Меinė еrоtisс̣hen Fotos hier* [ 981zh54.seeprofile.fun ] ◄◄ *Sсhrėib mir* !

 • Toro Man
  Toro Man Πριν 6 ημέρες +1

  Wow kam vibracione në gjithë trupin 👐👐🎶🎧

 • Anisa Likaj
  Anisa Likaj Πριν 6 ημέρες

  Më pelqen

 • Elmir Ndreu
  Elmir Ndreu Πριν 6 ημέρες +1

  super tekst ..super hit bravo 👏👏

 • anaid xhaferi
  anaid xhaferi Πριν 6 ημέρες

  Shume kenge e bukur

 • anaid xhaferi
  anaid xhaferi Πριν 6 ημέρες

  Bravo👏👏👏👏

 • Valbona Sadiku
  Valbona Sadiku Πριν 6 ημέρες

  Kot fare . Kjo xhensila esht bo gjith operacione

 • Ardjan Stermilla
  Ardjan Stermilla Πριν 6 ημέρες

  Per te ber 2000 komente po komentoj dhe un shum bukur xhensila

 • Qamili Sali
  Qamili Sali Πριν 6 ημέρες

  Xhensila ajo xhi sheh endra, wow.

 • ALBxRindi -
  ALBxRindi - Πριν 6 ημέρες

  TEKSTI :
  [Pirro Çako:]
  Në hapsirën time më intime
  Ku veç Zotit s'hyn njeri
  Rreze dielli je për mua vetëm ti
  Po mi ngrohë të gjitha dhomat
  Në çdo cep të zemrës sime
  Më tundove me një mijë e një mendime
  [Xhensila & Pirro:]
  Si mjegull vere më prek ti shputat
  Më bën të ndiej mornica
  që shkojnë e vijnë si flutrat
  Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart
  Me shpresën tek magjia
  se ndoshta ndodh çudia
  [Xhensila:]
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Ti vjen çdo natë në shtratin tim
  E pranë meje rri
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Me ty çdo natë dhe pse ti hesht
  Unë bëj dashuri
  Siç bën çdo njeri
  [Pirro Çako:]
  Ti je më e bukur se gjithë notat
  Se gjithë notat e kësaj kënge
  Më e bukur se gënjeshtra e një ëndrre
  [Xhensila:]
  Ndaj nga dashuria jote
  Të largohem sonte s'dua
  Le të flerë kjo zemra ime në duart e tua
  [Xhensila & Pirro:]
  Si mjegull vere më prek ti shputat
  Më bën të ndiej mornica
  që shkojnë e vijnë si flutrat
  Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart
  Me shpresën tek magjia
  se ndoshta ndodh çudia
  [Xhensila:]
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Ti vjen çdo natë në shtratin tim
  E pranë meje rri
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Me ty çdo natë dhe pse ti hesht
  Unë bëj dashuri
  Siç bën çdo njeri
  Aaaa...
  E para herë në jetë
  Kur shoh një ëngjëll vetë
  Në 7 miliardë je mrekullia e 8-të
  Më e bukur ti bëhesh
  Kur për mua buzëqesh
  Kur për mua buzëqesh
  [Xhensila & Pirro:]
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Ti vjen çdo natë në shtratin tim
  E pranë meje rri
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Me ty çdo natë dhe pse ti hesht
  Unë bëj dashuri
  Je sekreti im dhe askush s'e di
  Ti vjen çdo natë në shtratin tim
  E pranë meje rri

 • Ar Jeta
  Ar Jeta Πριν 6 ημέρες +2

  Ku Pirro "prek" e shndërron në art me A të madhe!

 • Flori Muca
  Flori Muca Πριν 6 ημέρες

  Spektakel si sekreti im

 • ALma Margjeka
  ALma Margjeka Πριν 7 ημέρες +1

  Shume kenge e bukur bravo xhensila myrtezaj

 • Jan Meidow
  Jan Meidow Πριν 7 ημέρες

  😍🔥

 • keti keti
  keti keti Πριν 7 ημέρες

  Oh sa kenge e bukur. Ju lumte 😝

 • Najme Mazhari
  Najme Mazhari Πριν 7 ημέρες

  👁

 • Andi 88
  Andi 88 Πριν 7 ημέρες

  Xhensila je e papar ke ze te embel ke qef te degjosh

 • Anisa Dervishaj
  Anisa Dervishaj Πριν 7 ημέρες

  Kenge super

 • Ledi Dibrani
  Ledi Dibrani Πριν 7 ημέρες

  Gjeniale!