Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 7 Ιούλ 2019
 • Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
  Spotify: smarturl.it/LuleLuleSpotify
  iTunes: smarturl.it/LuleLuleiTunes
  AppleMusic: smarturl.it/LuleLuleAppleMusic
  Deezer: smarturl.it/LuleLuleDeezer

  Produced by: MONEYZ
  Lyrics: Dafina Zeqiri, Arianit Palaj (Nito), LumiB
  Recorded & mixed: Cricket
  Master: Avaxus
  Beat by: Koston & Astreet
  Video by: Entermedia

  Published by: Bzzz Entertainment
  #DafinaZeqiri #LumiB #LuleLule


  (C) MONEYZ
 • ΜουσικήΜουσική

Σχόλια • 1 607

 • Κριστιάννα Μάρκου
  Κριστιάννα Μάρκου Πριν 33 λεπτά

  bold dafina is beautiful af

 • Rosetta Stone
  Rosetta Stone Πριν 4 ώρες

  Injorate e pa shkolle, as me fol nuk din, veq droga e degjenerim promovon ti!

 • EDERSON EDERSON
  EDERSON EDERSON Πριν 5 ώρες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Besarte Mazreku
  Besarte Mazreku Πριν 7 ώρες

  Rahovec sa me ka marr malli😥😥

 • Tuti Tiyu
  Tuti Tiyu Πριν 8 ώρες

  Shume e bukur kenga,por per mendimin Tim duhet ta kishte bere solo.

 • Sara Leo
  Sara Leo Πριν 8 ώρες

  Kenga shume e mire, spoti ka skena te mira, mirpo jo gjitha. Sidomos kjo eshte mundu shume me vjedh stilin italian mandej pamja e saj per momentin me keto flok te shkurtera si me qen e semure nga kanceri🥴. Shije individuale e saj mirpo prap se prap lufton kjo per qender vemendjes qe po del nga kornizat dhe normat te nje femre pa klas 👎

  • Sara Leo
   Sara Leo Πριν 8 ώρες

   GD Kaci hmmm ndoshta !!! Simmbas teje.!!! 🥴

  • GD Kaci
   GD Kaci Πριν 8 ώρες

   C'a te keqe me pas pak vemendje?! Te gjtihve na pelqen te jemi ne qender te vemendjes.Konfirmon egzistencen tone. Pse Dafina nuk u lejoka me kerku pak vemendje? Ne fund te fundit,edhe ti me komentin tata Vemendje kerkon.

 • e mo
  e mo Πριν 9 ώρες

  grclip.com/video/Oztvh92T7Zg/βίντεο.html

 • Ardita Kelmendi
  Ardita Kelmendi Πριν 12 ώρες +1

  Shume spot i bukur e kënge e realizuar mir por me shumë pe zbukurojnë dy vajzat bukuroshe nga Peja👌💃💃😘

 • ayse ist immer da
  ayse ist immer da Πριν 13 ώρες +3

  Greetings from Germany❤️

 • Ester Ester
  Ester Ester Πριν 19 ώρες +1

  Dafina has the best voice of all them out there 🤜🏻

 • Claudia H
  Claudia H Πριν 20 ώρες +2

  Ihr Albaner habt einfach die besten Lieder 👌👍😊

 • عبد الله
  عبد الله Πριν 20 ώρες +5

  Very nice song from 🇩🇿🇩🇿

 • Meto Dita
  Meto Dita Πριν 23 ώρες

  Plasi selikoni moj lule😂

 • Behar Colja
  Behar Colja Πριν ημέρα +1

  Zeri yt te qetson nga nervat😂😂😍😍

 • ilma alii
  ilma alii Πριν ημέρα

  loeredana asht loqkkkk

 • mohammad al mutawa
  mohammad al mutawa Πριν ημέρα +22

  i founded this music by using shazam while in a taxi cab in barcelona.

 • Aferdita Fetahaj
  Aferdita Fetahaj Πριν ημέρα +1

  Osa kenga e bukur me ta knaq zemren te nigue spoti perfekt shum pom pelqen qfar zani te Amel ka per mue personalisht dafina asht diva e muzikes shqiptari Weq qeta tatue hiq SPÖ me pelqen shum epa lidhje ja ka hup bukur in vetit me kto tatue

 • Grow your Baby with baby sleep music
  Grow your Baby with baby sleep music Πριν ημέρα +1

  Super je Dafina ! Ki stil zo talent, gjithmone rri high mos u hup shume prej ks love u

 • Fermina Daza
  Fermina Daza Πριν ημέρα +1

  Je unike Dafina! Cfare zeri...

 • Mallzim Rakipi
  Mallzim Rakipi Πριν ημέρα

  Pse te shaqet kaq shume pornografi ne video kur mundet ne nje vend kaq te bukur si Rahoveci te behet nje video klip shume i bukur pa pornografi.
  Turp te keni.

  • Word /
   Word / Πριν ημέρα

   Mallzim Rakipi ncnc ku pe sheh porno more o anafalbetizma videoklipi ma i mir najher shqiptar po ik mos ja fut🤦🏼‍♀️

 • Daniela B
  Daniela B Πριν ημέρα +4

  love from Romania🤩😘😘😘😘

 • Leta Lisa
  Leta Lisa Πριν ημέρα +1

  😀😀😀

 • Mihal Sotiri
  Mihal Sotiri Πριν ημέρα +1

  Super keng Dafi ⭐

 • Xoni Beqiri
  Xoni Beqiri Πριν ημέρα +1

  Wow ❤

 • Nick Besh
  Nick Besh Πριν ημέρα

  Kush ja ka ngulur keti prape?

 • elvi ardi
  elvi ardi Πριν ημέρα

  bravo dafina, vetem zombi na mungonte......tani te kemi ty

 • StAr's Channel
  StAr's Channel Πριν ημέρα +1

  Love u dafiiiiiii😍😍😍😍😍😍😍😍

 • CLUB 24
  CLUB 24 Πριν 2 ημέρες +2

  E vetmja kenge se lumi b e prish ne vend me e nreq

 • 111 1
  111 1 Πριν 2 ημέρες +1

  Nje keng qe po me pelqejka e saj 😅✌

 • Music Archive
  Music Archive Πριν 2 ημέρες

  She's not wearing underwear at 2:46 is she??

  • GD Kaci
   GD Kaci Πριν ημέρα

   ...she doesn't wear 24/7, let alone 2.46....hahahaaaaaa

 • Pranvera Haci
  Pranvera Haci Πριν 2 ημέρες

  Kopiace!!

  • GD Kaci
   GD Kaci Πριν ημέρα

   Xheloze!

 • lili shyta
  lili shyta Πριν 2 ημέρες

  Kallashi nuk ka kuptim. Kenga dhe ambjentet jane klasike.

 • Ialy Rakoto
  Ialy Rakoto Πριν 2 ημέρες +15

  I love so much ❤️🙏 from Madagascar. Lule 🌸

 • T
  T Πριν 2 ημέρες +2

  Shume turp per ne shqiptaret qe nuk dim te vlersojm talentat me kaq pak klikime dhe likes, dafina eshte si rrush vet , ju thaft dora atyne qe e ngjojn ket keng dhe si japin like. My opinion anyway but she really deserves way more , she's a full package artist and beautiful and most importantly creator. Kaq kisha

 • Anais Anais
  Anais Anais Πριν 2 ημέρες +8

  Lumi B e run vëneshtrën, tuten mos ja vjedhin rushin 🤣🤣😂😂

  • Aferdita Fetahaj
   Aferdita Fetahaj Πριν 22 ώρες

   Qfar komenti e ke shkrue te bukur pom shti n me kesh

 • Or N
  Or N Πριν 2 ημέρες +1

  Dafina kjo kenge eshte a mrekullueshme, dhe nuk i le aspak kengeve te medha boterore! Ky eshte arti i vertete! Perpunim i shkelqyer i kenges se vjeter arbereshe! Me preke me te vertete!
  Nje kenge qe permban gjithcka: thjeshtesi, emocion ndjenje e sensualitet, dhe mbi te gjitha historine arbereshe! Vazhdo zemer ne kete stil se te shkon shume! ******** Bravo e sukses te metejshem!

 • Lo Ff
  Lo Ff Πριν 2 ημέρες

  Amateurs

 • no body
  no body Πριν 2 ημέρες +1

  ...Ky Cuni e ka prishë Këngen....Pidhin e Nanes

 • Lo Ff
  Lo Ff Πριν 2 ημέρες

  Omg

 • aH* Channel
  aH* Channel Πριν 3 ημέρες

  qa po don ky haveri me ket kallash hahahahaahahahhahaa ?

 • Tony Tony
  Tony Tony Πριν 3 ημέρες +3

  Super song.bravo!!!!

 • Viola Bogdani
  Viola Bogdani Πριν 3 ημέρες

  Je super kot

 • Valon Sherifi
  Valon Sherifi Πριν 3 ημέρες

  A Bon me Dit ku i Ke Pre Flokt 😂😂😂😂

 • Lord Scanderbeg
  Lord Scanderbeg Πριν 3 ημέρες +2

  Kang Arbnore ❤

 • Dhurata Toska
  Dhurata Toska Πριν 3 ημέρες

  Shum bukur

 • Nguyen Tanthien
  Nguyen Tanthien Πριν 3 ημέρες +1

  Komischerweise 2.Frauen am Trauben Drücker.......

 • Faruk Gashi
  Faruk Gashi Πριν 3 ημέρες +1

  E Lule Lule🇦🇱🍹

 • ledi ledi
  ledi ledi Πριν 3 ημέρες

  keto kenget dhe kengetaret ne shqiperi jane si ai fshatari qe shet mjalte kur nxjerr vazot e para e ka bio dhe me te kuptuar qe ju shit heren e pare pasaj ja futi me sheqer,

 • Fashipn TIME
  Fashipn TIME Πριν 4 ημέρες +1

  Nobody=
  DAFINA=e lule lule
  😂😂😂

 • Venera Pelaj
  Venera Pelaj Πριν 4 ημέρες

  Ço

 • Toto Pizza
  Toto Pizza Πριν 4 ημέρες +4

  Ufaa qfar zoni ka Dafina 👌👌👌👏👏👏👏👏

 • Tair Rexhepi
  Tair Rexhepi Πριν 4 ημέρες

  Albanian gypsi

 • Valmira Vata
  Valmira Vata Πριν 4 ημέρες +2

  Nje ze i embel na kenaqi Dafina 😀😀😀

 • Valmira Vata
  Valmira Vata Πριν 4 ημέρες +2

  Super kenge

 • sari albania
  sari albania Πριν 4 ημέρες +1

  Super super super

 • alltan ademi
  alltan ademi Πριν 4 ημέρες +7

  Si dafina nuk ban ma nana je shum e bukur 😘💋

 • Estrela Pepmarku
  Estrela Pepmarku Πριν 4 ημέρες

  ❤❤

 • Estrela Pepmarku
  Estrela Pepmarku Πριν 4 ημέρες +1

  ❤❤

 • Bisla05 Bro
  Bisla05 Bro Πριν 4 ημέρες

  Kush lun fortnite qurja lumit kallashin drum gun

 • BANG BEN
  BANG BEN Πριν 4 ημέρες +2

  I SLEEP TO READ THIS WRITTEN IN HEART, I WILL LIKE AND SUBSCRIBR THIS CHANNEL

 • Caku Ndreka
  Caku Ndreka Πριν 4 ημέρες +1

  Just chilling 😌😌😌

 • Gamer and All
  Gamer and All Πριν 4 ημέρες +14

  Teksti:
  🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶
  ▶Dafina🎤🎶
  (You got my up all night. )
  Me lot en sy un thash
  Po t'lutna me u kthy prap
  Pe di nuk kthehet mrapsht
  You got me up all night (You got me up all night)
  Me pas edhe ni rast
  Un me ty me u kon bashk
  E lule lule🌻
  E lule lule (e lule lule)🌼
  Un per tyy t' gjithat i jap
  E ndalu paaak(e ndalu paaak)
  Se zemra ime je ti veetem
  E lule lu🌸
  E lule lu🌷
  E lule lule maca maaca🌸
  Se un per ty,se un per ty,un per tye ndaloj paaaak
  E lule lu (×2)🌹🎶
  E lule lu🌸🎶🎶
  E lule lule lule lule🌼 lule lu
  🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶
  ▶Lumi B🎤🎶
  Po get u kon e shkrume
  Kto sene s'kan t'pagume
  Je munu me ik amo prap (lule)ti je kthy te une
  🎶Xheste t'pa menume,
  🎶Ca ka ndodh dje,e harrume,sot e kalume.Deren e ki çel edhe krevitin me lule.🌷
  (E lule lule)🌼
  Prap ma ngule
  (E lulee)🌹
  Prap ma ngule
  O sa t'kom daaaaasht (Yeaah)
  Me and my girlfriend perjet
  All eyes on us
  Na s'i kqyrim tjert
  Moj e bukura Morema,e bukura ti je.Si dashni e ka vec ni here n'jet.
  ▶Dafina🎤🎶
  E lule lu🌹
  E lule lu🌼
  E lule lule maca maacaa🌸🎶
  Se un per ty ,se un per ty,un per tye ndaloj paaak🎶
  ▶Dafina&(Lumi B)🎤🎶
  E lule lu (×2) 🌹
  E lule lu🌻
  E lule lule lule lule🌺 lule lu🌷 🎶🎶
  🌼🎶(Yeaah E lule lule lule luuuuuu)🌸🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶

 • Andia Goxhaj
  Andia Goxhaj Πριν 4 ημέρες +1

  E ke qar ket keng e cdo keng tjeter po lesaj rradhe na ke gjet zemren ne gocave hallall diva e shqiperis te duammmmmmmm kendo gjeri ne plakje se srrim dot pa tyyy o Dafin te duammmmm ❤❤❤💎🧿

 • Gaming Anuar
  Gaming Anuar Πριν 4 ημέρες

  Ki far lumi B valla lidhje ska me knu Bravo shipe va thitë rakin

 • Ema Zenelaj
  Ema Zenelaj Πριν 4 ημέρες +1

  Love you Daf ❤️❤️❤️

 • ALTEA __MARY JELENIEWSKA
  ALTEA __MARY JELENIEWSKA Πριν 5 ημέρες

  Omg na tremi kjo a me verte esh

 • Ariff Hoosen
  Ariff Hoosen Πριν 5 ημέρες +5

  Dafina outstanding. Charismatic with a special voice makes our heart beat bound harder. Great lyrics. Salute from South Africa. 🌷🍭😂🇹🇷👌😇👍👍🍭🍭

 • Bob
  Bob Πριν 5 ημέρες +1

  Pse kallashi burre? Kjo eshte idiotizem

 • Alen Uka
  Alen Uka Πριν 5 ημέρες +1

  Qfar klipi mir😍😍😍

 • Fahra L
  Fahra L Πριν 5 ημέρες +1

  Zemra tu knaqt💗👍

 • Ofeli Manukyan
  Ofeli Manukyan Πριν 5 ημέρες +1

  ❤️❤️❤️😘😘😘😘👍👍👍👍

 • Besart Qorri
  Besart Qorri Πριν 5 ημέρες

  FROM KOSOVO 'SEKSI MUZIK'
  haha

 • mels shady
  mels shady Πριν 5 ημέρες

  Pjesa ma e bukur e Lumit 2:01 kur perserit PRAP MA NGULE

 • Toshi Soixantetrois
  Toshi Soixantetrois Πριν 5 ημέρες +1

  Per qartesuar vetem lule lule 2o -25 her ,e tjerat me radh por fuego nuk e di sa her te shikoj e te degjoj dite e nate ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nr ??????!je origjinal si te ka krijuar zoti engjell super yll e bukur epsh ndjenj dashuri cmenduri adrenalin hepi fuego,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,absolute nr1 ne bote dafyyyyyzjar,,,,,,sexyyyyyyyy ylll zemer💓💕💏💏💏💏💏💏💏💏💕💔💜💚💘💝👍🐏🐑🍰🍨🍹🍬🍬🍎🍇🍓🍒🍑🍇🍇🍇🍇🍓🍓🍓🍓🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Toshi Soixantetrois
  Toshi Soixantetrois Πριν 5 ημέρες +1

  Po ndalem pak o lule lule dafy sexy mi jep gjithshka mbaje fjalen!?:20 -25her ne 24 ore te shikoj e te degjoj je absolute super sexyyyy nr1 ne bote dhe me simpatike dhe e bukr e embel fuego e engjell ska si ty ti je fundi pozitiv i bukuris femerore je ne majen me te larte si artiste mis sexyyyyystar dafina zeqiri .te oroj nje vidio me Akon do thyhesh rekord nderkomtar pliz dafy ylli beje nje vidio eshte mir shum per dafy sexy zeri star💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👑👑👑👑👑👑🐑🐏🍹🍸🍰🍧🍬🍬🍬🍎🍇🍓🍒🍑🍑🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇👑👑👑👑👑🍇🍇🍇🍇🍇🌷🌎

 • Gledi Minecraft Player
  Gledi Minecraft Player Πριν 5 ημέρες

  Me fal dafina qe po ta them ket gje .
  Ju njerez si thoni dafina tullace dafina nuk eshte budalle mi bo floket ashtu po per mendimin tim mendoj se ajo ka pasur kancerin e gjirit ndoshta e ka pasur edhe floket i ka fallso . Tani njerez mos na hani trunt fort Dafina me fal qe ta thash ketë

 • altin allkushi
  altin allkushi Πριν 5 ημέρες +4

  I vetmi difekt I kenges .....mbaron.

 • Andi Zürich
  Andi Zürich Πριν 5 ημέρες

  E pasni dhi krejt

 • Andi Zürich
  Andi Zürich Πριν 5 ημέρες

  Muzik palidhje as per klub as per kerkun

 • Andi Zürich
  Andi Zürich Πριν 5 ημέρες

  2 bajatat e estrades

 • Toshi Soixantetrois
  Toshi Soixantetrois Πριν 5 ημέρες +2

  Zemer shpirt yll drit je dafy sexy ull e bukur dhe e embel te zoti per ju dafina zeqiri star star ,,,,,,,,,,,,ar👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💰💏💏💏💏💏💏💏💏💕💔💓💜💜💘💗💝💟💕💖💕💓💛💚💚👍👌🐏🐑🍸🍹🍨🍰🍎🍇🍓🍒🍑🌹🍁🍀🌺🌞🌄🌎🌐🌍🌏🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💰💰💰💰👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Eltona Cani
  Eltona Cani Πριν 5 ημέρες +4

  Ti je super zë day ma. Mira ne shqipri e ne Kosove 🙏💕💕💕

 • Mondi Hoxha
  Mondi Hoxha Πριν 5 ημέρες +1

  💋💖💖💖💖💖💖💖💜💜💜💚💛💝

 • Lume Sejdiu
  Lume Sejdiu Πριν 5 ημέρες

  ALeTSH

 • YUNG BALLERINAZ
  YUNG BALLERINAZ Πριν 5 ημέρες +4

  Love from nigeria...nice tune

 • Id Bu
  Id Bu Πριν 5 ημέρες +1

  ❤️🧡💛💚

 • xkxkxkx ksksks
  xkxkxkx ksksks Πριν 5 ημέρες +3

  Kosovan music the best 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Kristian Bushgjokaj
  Kristian Bushgjokaj Πριν 5 ημέρες +1

  Femen ma te bukur toka e shqiptaris nuk ka se kjo.. Cleoptra e shqiptaris asht dhe gjithashtu zani i saj ta qeteson shpirtin. Big love per ty bukuri

 • Qe Ku Jam
  Qe Ku Jam Πριν 5 ημέρες +2

  Always number 1 in Albania❤️

 • rogaci isamedin
  rogaci isamedin Πριν 5 ημέρες

  O ky tollumi me armê katastrof

 • MATEO SHTINI
  MATEO SHTINI Πριν 6 ημέρες

  🎆🎆🎆🎆🎆👍👍👍

 • Arjon Hoxha
  Arjon Hoxha Πριν 6 ημέρες +1

  Bravo shum kang e mir 😉😉

 • Mario C.
  Mario C. Πριν 6 ημέρες +28

  Primer comentario en español
  🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  IM SURE THAT IM THE ONLY ONE MEXICAN WATCHI' THIS.

  • laucha kad
   laucha kad Πριν 2 ημέρες

   xkxkxkx ksksks Albanian bro

  • rap shqiptar
   rap shqiptar Πριν 3 ημέρες

   @xkxkxkx ksksks kosovan are albanians

  • xkxkxkx ksksks
   xkxkxkx ksksks Πριν 3 ημέρες

   @rap shqiptar Kosovan** she is kosovan girl 🇽🇰

  • rap shqiptar
   rap shqiptar Πριν 4 ημέρες +1

   @xkxkxkx ksksks albanian*

  • Kali Uchis
   Kali Uchis Πριν 5 ημέρες +2

   @xkxkxkx ksksks 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ketjon Mine
  Ketjon Mine Πριν 6 ημέρες

  ju lumshin komet omet omet et et et

 • Agron Rexha
  Agron Rexha Πριν 6 ημέρες

  Bravo

 • The Man who laughs
  The Man who laughs Πριν 6 ημέρες

  dafina "plastic surgery" zeqiri. o vajz e babit, ke bo me shum operacione plastike se shefi i kartelit te meksikes. edhe pak do te shkrij lekura ne diell si michael jackson e do ecesh rrugeve te rahovecit me cader.

 • Dorina Cela
  Dorina Cela Πριν 6 ημέρες

  great 👍

 • Veli Shala
  Veli Shala Πριν 6 ημέρες +2

  DAFI JE SUPER...
  A LUMI B. HIQ KERKUN SPERPUTHET NE RITEM TE KANGES...SHUM HEKTIK
  HIQ KERKUN NUK JE LUM B
  CIAOO ARBRESHE FRATELL🇦🇱

 • Heye Kaje
  Heye Kaje Πριν 6 ημέρες

  Make lodh me lule lule

 • elle kas1221
  elle kas1221 Πριν 6 ημέρες +2

  omg let fol kush t don qka t don ska fjal dafina edhe pse i ke bo flokt e shkurta prap yll edhe po shkelqen edhe pot rrin bukur m falni njerz ama osht dafina qe i shkon qdo stil paramenoni dhurata dora ose elvana ose najo tjeter me i bo flokt kshtu 🤯katastrof kshtu qe muni veq me komplimentu dafin se osht per me i dhan komplimente