Momenti dramatik kur qytetari flet poshtë rrënojave: Pse s’i kapni t’i ngrini në krah këto?

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 27 Νοέ 2019
 • Një tjetër video dramatike ka mbërritur në redaksinë e “BalkanWeb”, ku një qytetar i ndodhur nën rrënoja arrin të komunikojë me punonjësit e kërkim-shpëtimit. Në videon e rëndë që sjell “BalkanWeb” dëgjohet zëri i mekur i qytetarit, i cili pyet sa njerëz kanë ardhur për ta shpëtuar.

Σχόλια • 467

 • Igli 97
  Igli 97 Πριν 16 ώρες

  😢

 • Rina Marku
  Rina Marku Πριν ημέρα

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • eliza w2e
  eliza w2e Πριν 2 ημέρες

  Shpetoj kush e di?
  Jeton zoteria?

 • Fatmacaca Fatmacaca
  Fatmacaca Fatmacaca Πριν 4 ημέρες

  O zot 🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Mirela So
  Mirela So Πριν 4 ημέρες

  Saimir gregu shpirti te pushoft ne paqe e kto qe kan hedh kte video me pa familja vet e vajza kur te rritet o zoot vec ishalla sju kthehet ne familje me kto qe bajn😭😭 si mund te hidhet bji video e tille e ta ket vajza gjith jeten baben ne video ne kte gazep o zoot zemra me dhem si ka ngec o zoottt shpirti i pushoft i qet sa me dhimbet😭😭😭😭😭😭😭😭

 • uanci janko
  uanci janko Πριν 4 ημέρες

  Se kuptoni.qe vetem uj.nuk.i jepet personave kur jan ne gjendje te tille pasi i vrisni.vet me.duart e juaj

 • Ina Ina
  Ina Ina Πριν 5 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • samo svoja
  samo svoja Πριν 5 ημέρες

  Tuga,Boze svakome pomogni i vuvaj svakoga 😔

 • aferdita Ajdari
  aferdita Ajdari Πριν 5 ημέρες

  😭😭

 • Zeli Tota
  Zeli Tota Πριν 5 ημέρες

  Zoti te rujt
  Zoti te dhasht jete shendet

 • lela lela
  lela lela Πριν 5 ημέρες

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏nuk do me hiqen kurre nga memoria

 • Paris Milano
  Paris Milano Πριν 5 ημέρες

  Do ju lutesha shum keto video te mos bohen virale neper media per te ruajtur qetesin tek njetezit qe e shikojn mund te shkaktoj shum panik ne zemrat tona 🙏🙏🙏🙏

 • armando veli
  armando veli Πριν 5 ημέρες

  A ka shpetuar ?

 • lela lela
  lela lela Πριν 5 ημέρες

  O zote kto fjalet e tua me kane ngel ne tru o zote 😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

 • Inter Mondiale
  Inter Mondiale Πριν 6 ημέρες

  Ju lutem nese di dikush ndogje gje te sigurt te thote a ka shpetuar ky djale

 • zamira djerri
  zamira djerri Πριν 6 ημέρες

  O zot 😭❤️

 • Krasimir Mateev
  Krasimir Mateev Πριν 6 ημέρες

  A mundet dikush te na tregoje nese ka shpetuar ose jo megjithese nuk di te jete njeftuar per ndonje te shpetuar ne thumane pasi doli video??!

 • Ilire Demiri
  Ilire Demiri Πριν 6 ημέρες

  A ka shpetu ?????videoja me e dhimbshme ne jet qe e kom pa ndonjehere

 • sema armin
  sema armin Πριν 6 ημέρες +1

  Aaaaa ishkreti uj ja dhan sja qeli kush me pi😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • mara lima
  mara lima Πριν 6 ημέρες

  Komplet dhjar ky zjarfiksi

 • Behare Kryeziu
  Behare Kryeziu Πριν 6 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭

 • Valbona Sulmina
  Valbona Sulmina Πριν 6 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭

 • Dior Dior
  Dior Dior Πριν 6 ημέρες

  😥😥😥😥😥

 • Anxhela Grembi
  Anxhela Grembi Πριν 6 ημέρες

  Nese do ishim pak me njerzor ne si popull ndsh do kishim 1vend dhe pran zotit 😪 Si arrin dikush dhe e pubb kete vidio x disa klikimee 😪 zoti duhet te mbaj dor me ju portalet 😪😪 a e mendoni dhimbjen e familjes teksa do e shofi🤔

 • Meti KOSOVO
  Meti KOSOVO Πριν 6 ημέρες

  A ka pshtu ky njeri o zot a din dikush diqka per te

 • ILLYRIAN SON
  ILLYRIAN SON Πριν 6 ημέρες

  😭😭😭

 • shqipetare shqipe
  shqipetare shqipe Πριν 6 ημέρες

  O Allah ndihmoje kit djal boll keq e paska zan o Allah ndihmoje 🙏😭

 • Jeta Ima
  Jeta Ima Πριν 6 ημέρες

  O sa mu dhimb bre sa tmer me e pa le mo me perjetu kete 😢😢😢😢

 • Jeta Ima
  Jeta Ima Πριν 6 ημέρες

  O a asht gjall ky o inshalla i ndihmon Zoti ka dal i gjall inshalla po shum prekses qenka

 • Alban Shkupi
  Alban Shkupi Πριν 6 ημέρες

  😭😭😭😭

 • Valdrin Rexhepi
  Valdrin Rexhepi Πριν 6 ημέρες

  Ju luteni hekni kto vodeo se shum hjyna i madh per familjaret

 • DIGITAL MEDIA
  DIGITAL MEDIA Πριν 7 ημέρες

  Per ate kan vdekur shume njerez keni filmuar si keni nxerre,po mos te ishin ekipi i Kosoves dhe i te huajve asnje s'do e nxirrnit per jashte te gjalle

  • sema armin
   sema armin Πριν 3 ημέρες

   Kan pat zemr me bo video o zot ooo zot sa e dhibshme shum 😢😢😢😢 a asht gjall😢😢

 • Ami P
  Ami P Πριν 7 ημέρες

  A ka shpetu 🤲🏻😣?

 • eleni trandalidi
  eleni trandalidi Πριν 7 ημέρες +1

  Mund te n thot njeri a esht gjalle?na e prishi gjakun kjo video ishalla esht gjalle,😭😭😭😭

  • eleni trandalidi
   eleni trandalidi Πριν 3 ημέρες

   @marsida metaj me vjen shum keq😭😭kujtova se ishte 17 vjecari qe shpetoj😭

  • marsida metaj
   marsida metaj Πριν 5 ημέρες +2

   Jo eleni nuk eshte gjalle e pe as uji nuk piu dot vetem ferkonte kemben me dor ishte ne nje pozicion shume te keq kete djalin zdo ta harroj kurre😭😭😭😭😭😭😭

 • L L
  L L Πριν 7 ημέρες

  A eshte ky keli

 • Arlinda Duraku
  Arlinda Duraku Πριν 7 ημέρες

  😭😭😭😭😭😨

 • barumbadum
  barumbadum Πριν 7 ημέρες

  Skene tmerri. As ne filma

 • Gonn Berd
  Gonn Berd Πριν 7 ημέρες

  Zoti inshallah I ka jep force e jete e ka dal gjall e shendosh edhe ky quni edhe familja e te gjithe te tjeret qe jan nen rrenoja

 • Fjolla Shala
  Fjolla Shala Πριν 7 ημέρες

  grclip.com/video/Juhv8opbBpE/βίντεο.html KA SHPETUAR!!!!

 • Albana Sylshabanaj
  Albana Sylshabanaj Πριν 7 ημέρες

  O zot sa e tmerrshme😭😭😭

 • Albana Sylshabanaj
  Albana Sylshabanaj Πριν 7 ημέρες

  O allah fuqi te madhe ke o sa gazep i madh bre o zot na fal

 • Dushzu Hzhdj
  Dushzu Hzhdj Πριν 7 ημέρες

  Kjofte levdue Jezu Krishti.Shpresoj Krishti e ka shpetue kete njeri e Krishti e nimofte te gjithe shqiperine e shqiptaret.

 • Anonymous Albania
  Anonymous Albania Πριν 7 ημέρες

  O zot shyqyr qe qenka gjalle

 • brig 138
  brig 138 Πριν 7 ημέρες

  Uj po por vetem sata lage gojen e buzet zguxon te pije uj i lenduar rizikon vdekjen ishalla ka pshtue se boll keq e paska nxon pozicion i keq .

 • Mary Mary
  Mary Mary Πριν 7 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭

 • ferizaj ferizaj
  ferizaj ferizaj Πριν 7 ημέρες

  Tmerrrrr

 • Just a Person
  Just a Person Πριν 7 ημέρες

  Shpetoi apo jo?

 • La Positiva GanG
  La Positiva GanG Πριν 7 ημέρες

  Ooo zemra po mdhem e loti nftyr po thahet 💔😭😭😭

 • Theklande Prela
  Theklande Prela Πριν 7 ημέρες

  O Zot qar tmerri o Zot ne doren tane

 • Elida Domi
  Elida Domi Πριν 7 ημέρες

  O shpirt Zoti te ndihmofte e u befsh plak me mjeker ❤

 • Ana Iza
  Ana Iza Πριν 7 ημέρες

  😔😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭 💔💔a shpetoi aman apo jo 😢o zot ishalla po 🙏🙏🙏

 • Bona Merolli
  Bona Merolli Πριν 7 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Alfons Biba
  Alfons Biba Πριν 7 ημέρες

  A ka shpetuar ky ????

 • Meli Gashi
  Meli Gashi Πριν 8 ημέρες

  Ki asht gjall ekum po kur ka dal shyqir zotit

 • Viola Gjinali
  Viola Gjinali Πριν 8 ημέρες

  Idjot ja ke hell ujn ashtu pse sja ke hap shishen e ujit qen i keq i pa shpirt ju nimat jeni tu i hanger vet ju frAft zoti qeveri mutut

 • Meli Gashi
  Meli Gashi Πριν 8 ημέρες

  Zemra pom dhem 😢😢😢😢😢

 • Hasan Maloku
  Hasan Maloku Πριν 8 ημέρες +1

  A din dikush nëse kan arritur me e shpetuar ket çunin e shkret?

  • Hasan Maloku
   Hasan Maloku Πριν 5 ημέρες +1

   @marsida metaj shume gjynah...i past rën shpirti n paqe dhe qoft i xhennetit 🙏!i ra gjithë ky hall nje populli plot me halle...zoti i dhont forc familjarëve

  • marsida metaj
   marsida metaj Πριν 5 ημέρες +1

   Ka vdekur i shkreti o zot sa me eshte dhimbsur as uji nuk piu dot vetem mbante kemben shtrenguar me dor zdo ta harroj kurre kte djale😭😭😭😭😭😭

 • Hasan Maloku
  Hasan Maloku Πριν 8 ημέρες

  O zot...sa gjynof...i shkreti...zoti e ndihmoft

 • Yvonne Rausa
  Yvonne Rausa Πριν 8 ημέρες

  Po mvjen ma shum inad se ka vdek ne fund ky djali gjynah

 • Vanesa Zdrava
  Vanesa Zdrava Πριν 8 ημέρες

  Mos eshte gje Ram lala ky djali ?