Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση

Σχόλια • 3 803

 • 100'000 Abonnenten ohne Video
  100'000 Abonnenten ohne Video Πριν 8 λεπτά +1

  Like kujt i pelqen zërin i florit

 • ThatsMe
  ThatsMe Πριν ημέρα

  Eurovision 2019

 • Vesa Albanian TV
  Vesa Albanian TV Πριν ημέρα +1

  Kush e do Florin nje like

 • Dafina Nushi
  Dafina Nushi Πριν ημέρα +1

  Flor duha te takoi as te kame pare fare me sy une e kame emrine parashqevia nushi dhe jeto ne ure vajkorore

 • Florin Uka
  Florin Uka Πριν 2 ημέρες +1

  Super 👌👌👌

 • maria merdani
  maria merdani Πριν 2 ημέρες

  A te mungon fytyra ime sic me mungon fytyra jote😭😭😭zmr me mungon shume...EL love you so much😢😢

 • Niko Malo
  Niko Malo Πριν 2 ημέρες

  E meritoje fitoren
  Flor

 • faji mbet te ty tu luta
  faji mbet te ty tu luta Πριν 2 ημέρες

  Kam jetuar koke e kemb dashuruar

 • faji mbet te ty tu luta
  faji mbet te ty tu luta Πριν 2 ημέρες

  Skena me u Pa mo

 • Keng 8D
  Keng 8D Πριν 2 ημέρες +1

  Un jam kristina kush don muhabet le te me flasi ne instagram instagram.com/shqip.sexual

 • Ivana Čarna
  Ivana Čarna Πριν 3 ημέρες +1

  Ai theu zemrën time. Kjo është gjëja e fundit që e kam dërguar.

 • Edison Likcani
  Edison Likcani Πριν 3 ημέρες

  Yll😍

 • Xhevit Sula
  Xhevit Sula Πριν 3 ημέρες +1

  kenga qe nuk do harrohet asnjehere . bravoooooo flori

 • Melisa Bakanaci
  Melisa Bakanaci Πριν 3 ημέρες +1

  Brravoo flori😘😘💜

 • Xhoana Ristami
  Xhoana Ristami Πριν 4 ημέρες +2

  Super keng braaaaavo 👏 Floriiii

 • faji mbet te ty tu luta
  faji mbet te ty tu luta Πριν 4 ημέρες +2

  💔

 • faji mbet te ty tu luta
  faji mbet te ty tu luta Πριν 4 ημέρες +1

  Nk kena me u Pa mo

 • Sami Aga
  Sami Aga Πριν 5 ημέρες +1

  Flori kengetari me i mire ne bote .bravo flori super kenge

 • Ольга Дорофеева
  Ольга Дорофеева Πριν 5 ημέρες +2

  👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • dri dri
  dri dri Πριν 5 ημέρες +1

  Nje dhimje te till e ndjen kur hum nje person (qe ka ndje jete)

 • Dauti Lola
  Dauti Lola Πριν 5 ημέρες +1

  Flori une jam fanca jote 😍😍😍😍

 • ignazio gjoni dalmazia EU
  ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

  THE__UNITED__STATES__of__AMERICA
  grclip.com/video/jpkxp9eclts/βίντεο.html
  1912__recognised==ALBANIA
  WODROOE__WILSON==USA__can__au__uk

 • ignazio gjoni dalmazia EU
  ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες +1

  IGNAZIO__JOHNSON====CANADIAN__COPS
  florian__pls__send__me__some==USA__DOLLARS
  INDEPENDENCE__ALBANIAN__KOSOVA
  friends__miss__you

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   WE__ARE==NATO
   ALBANIA__ulqini__TETOVA
   BATALIONI__ATLANTIKU
   VLLEZËRIT__BYTYQI
   ANTON__quni==albanian__gjakova
   florian__anton__GASHI==VOA__ALB__SERVICE

 • ignazio gjoni dalmazia EU
  ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

  MAKE__TIFOZA==UNITED__AGAIN
  UNITED
  ALBANIA__kosova
  plus__ilirida__apo__ÇAMËRIA
  UNITED__STATES__of__AMERICA
  ENGLISH__CANADA__francaise
  ESTADOS__UNIDOS__MEXICANOS
  ciudad__mexico==RKS__FIFA

 • ignazio gjoni dalmazia EU
  ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

  e__kena__lënë__prapa
  ZAJEDNICEN
  kena==ALBANIAN__NATIONAL__FLAG
  NO__MORE==COMMUNIST__KSAK
  MAKE__KSAK__SHQIP__AGAIN

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   DEUTSCHE__EINHEIT
   bundesrepublik__von__deutschland==USA
   demokratische__deutschland==CAN

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   VOA==voice__of__AMERICA
   zëri__i__amerikës
   zëri__i__shtimes==WALKER
   IGNAZIO==NAC
   N..A..A..C==national__albanian__american__council

 • ignazio gjoni dalmazia EU
  ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

  SKENA__ME__U__PA__MO
  kena__me__shku__apet==EURO--2016
  ama__badihava
  STADIUMI__PRISHTINËS
  me__fusnotë

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   bien__venue__don==FRANCE
   avec==STRASBOURGH__EU__MEPS
   totalmentes__par__voir
   aderation__don==OTAN
   avec__oune__nation==FRANÇAISE
   FRANCE==belgique__suisse
   quebec__CANADIENE
   MAKE__CANADA__ALBANIAN__AGAIN
   CANADA__JUST__KEEPT__BALLOT
   TO__VOTE__FOR
   ALBANIA__IN__NATO

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   IGNAZIO__JOHNSON==AUSTRALIA
   $$$$$$__TWITTER__$$$$
   ignazio__kristina==gjoni

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   ROZANA__RADI==o__sa__mirë__me__kenë==TIFOZ
   CROATIA==1998__FRANCE__3-third__place
   after__declaration__of==INDEPENDENT
   NOGOMETNI__SAVEZ__DOMOVINE

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU Πριν 5 ημέρες

   ALBANIA__EURO..2016==FRANCE==sadiku__43
   ALBANIA__2009==NATO==ulqini__tuzi==SHQIP
   ALBANIA__1912==1-një__shekull==PAVARËSI
   ELVANA==kuq__e__zi__je__ti

 • resul bajrami
  resul bajrami Πριν 5 ημέρες +2

  Strofa 1:
  A te mungon ty fryma ime
  Siç po mungon mua fryma jote
  Veten time e perseris
  A te mungon fytyra ime
  Siç me mungon mua fytyra jote
  Dhe veten time perseris

  Refreni:
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kena me u pa mo
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kemi me u pa mo

  Strofa 2:
  E perserita prap veten time
  Dike si ty une do kerkoja
  Dhe pse e di nuk ka si ti
  Dhe beja kot sikur harroja
  Keputur gjunjet, ecja vazhdoja
  Veten time e perseris

  Refreni:
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kena me u pa mo
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kemi me u pa mo

  Strofa 3:
  E ke mirenjohjen time perjetesisht
  Mesova une te ndjej njesoj si ti
  Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
  Akull shpirt im sot
  Se nuk te kam dot


  Refreni:
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kena me u pa mo
  S'kena me u pa mo... Bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kemi me u pa mo

 • albanian
  albanian Πριν 6 ημέρες +2

  te gith fansat e florit ne dt 14 berat wendingaus vjen flori dhe gr. i tij
  Flori munt te ma thuash ne cfar ore zemer te lutem?

 • Ina Kranja
  Ina Kranja Πριν 6 ημέρες +3

  2019 sa e bukur kjo kenga e digjoj per dite kete keng sepse eshte shume e bukur .😍😘😚😙❤💋❤💋👑💲💐💐💐💌

 • Dor1 Tv
  Dor1 Tv Πριν 6 ημέρες

  Mu me pelqeu

 • rezarta cullhaj
  rezarta cullhaj Πριν 6 ημέρες

  Flori eshte kengetar shum i talentuar por nuk e meritonte fitoren tek kenga magjike kishte kenge me te bukura

 • ShooterYT 09
  ShooterYT 09 Πριν 7 ημέρες

  Sa bu

 • Sanije Gunga
  Sanije Gunga Πριν 7 ημέρες

  😢😢😢😢

 • Alessandro Caushaj
  Alessandro Caushaj Πριν 7 ημέρες

  No

 • Julie Devaja
  Julie Devaja Πριν 7 ημέρες

  💎💎💎💎💎💎

 • Anita Muja
  Anita Muja Πριν 7 ημέρες +2

  FITUESI I KENGA MAGJIKE 2018

  LIKE NESE MENDON EDHE TI KESHTU

 • Kallioph Flessa
  Kallioph Flessa Πριν 7 ημέρες

  Kjp eshte keng super😅

 • dancing boy
  dancing boy Πριν 8 ημέρες

  Floriiiii 😙😙😙😙😙😙 zeri yt te ben te ndihesh mir kendon e shpirt je shm i mire suksese 😚

 • Troll Not
  Troll Not Πριν 8 ημέρες

  Ky eshte Klajdi 😋
  Klajdi eshte 0 vjec!
  Sa vjec mundet te shkoje Klajdi?

 • Elis Lamaj
  Elis Lamaj Πριν 8 ημέρες +1

  E ke mirnjohjen time perseri
  Mesova te dua e un si ti
  Kam jetuar kok e kemb dashuruar
  😓😓😓😓😓

 • elda kolaj
  elda kolaj Πριν 9 ημέρες +1

  Mio dio mi fai piangere ogni volta che canti sei una sinfonia bellissima tu e il tuo anima e la tua musica ❤️

 • Djdjdjdjdj Djdjdjdjdjjdk
  Djdjdjdjdj Djdjdjdjdjjdk Πριν 9 ημέρες

  اكو عرب بالطيارة 😂😂

 • Shefkije Mehmeti
  Shefkije Mehmeti Πριν 9 ημέρες +2

  Your voice is very strong and nice and your songs are very good

 • amarda zhupa
  amarda zhupa Πριν 9 ημέρες +1

  bravo flori 😘😘😘😙😙😙👏👏👏👍👍👍

 • Arjeta Ramadani
  Arjeta Ramadani Πριν 9 ημέρες +1

  👍🏻👍🏻

 • Stan Cristina
  Stan Cristina Πριν 9 ημέρες

  mah

 • Gledi Petku
  Gledi Petku Πριν 10 ημέρες +2

  super hit 👑🌟👌😍🔥👏

 • Elvis Faslliaj
  Elvis Faslliaj Πριν 10 ημέρες +1

  je me I miri Flori

 • Kira Seciri
  Kira Seciri Πριν 10 ημέρες

  💔💔💔

 • Elisabeta Ziza
  Elisabeta Ziza Πριν 10 ημέρες

  Super këngë

 • User 123
  User 123 Πριν 11 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😱💪

 • VIPAT SHQIPTARE
  VIPAT SHQIPTARE Πριν 11 ημέρες

  grclip.com/video/lle9gdzaps8/βίντεο.html
  Flor Mumajezi u shfaq ne publik me nje bionde: Zbulohet emri dhe imazhi i vajzes misterioze...

 • Mateo Shtini AL
  Mateo Shtini AL Πριν 11 ημέρες

  2:06 Bridge

 • cristina sgura
  cristina sgura Πριν 11 ημέρες

  Akull shpirti im sot 👌👏👏

 • Art Salihu
  Art Salihu Πριν 11 ημέρες

  e pash storin

 • don vito
  don vito Πριν 11 ημέρες

  Smuja shka nuk ka sherim eka emrin dashuri dhe xhelozi

 • Isen Shatri
  Isen Shatri Πριν 12 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • Isjana Rusta
  Isjana Rusta Πριν 12 ημέρες

  Super

 • Pasquale Patamia
  Pasquale Patamia Πριν 12 ημέρες +1

  ❤️
  ❤️ 2019 ❤️
  ❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Klodiana Karaj
  Klodiana Karaj Πριν 12 ημέρες +1

  kjo kenge te rrenqeth, gjithsecili nga ne i ka mendu keto fjale, te pakten nje here ne jete, por nderthurja e tekstit, muzikes dhe interpretimi jane te paarritshme!

 • Irild vuciterni
  Irild vuciterni Πριν 13 ημέρες

  zeri me i bukur shqiptar...

 • Yuliya Futava
  Yuliya Futava Πριν 13 ημέρες +2

  Beautiful song 🤩

 • Andi Jacelli
  Andi Jacelli Πριν 13 ημέρες +1

  flor mumajesi je fantastik jam fansja jote me e madhe bravooo kampjon

 • Silvana Marku
  Silvana Marku Πριν 13 ημέρες +2

  bravoooooo

 • Blerta Topollaj
  Blerta Topollaj Πριν 13 ημέρες +1

  Une jam fansi me imadh per ty kkam nje bluz me ty je fituesi me i madh ne bot

 • Uta Zandpor
  Uta Zandpor Πριν 13 ημέρες

  🎊🎈🎈❣️❣️

 • Rudina Marku
  Rudina Marku Πριν 13 ημέρες

  Shum her e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj me emocionon sa her e degjoj👏👏

 • BiG CaNDY
  BiG CaNDY Πριν 13 ημέρες +1

  wow

 • Ermal Beqiri Covers subscribe
  Ermal Beqiri Covers subscribe Πριν 14 ημέρες

  Sum bukur

 • Enkelejda Luli
  Enkelejda Luli Πριν 14 ημέρες

  Shummm bukur flori

 • Melina Bisha
  Melina Bisha Πριν 14 ημέρες +3

  Flor Mumajesi super kengetar 🌟👑👑😘like kush mendon keshtu 😘❤😍

 • celine caroca
  celine caroca Πριν 14 ημέρες +1

  Resté comme tu es frero,,,tu va être le meilleur chanteur albanais,,respect

 • Ana Febrraro
  Ana Febrraro Πριν 14 ημέρες +1

  😍😍😍❤❤🇷🇴🇷🇴

 • Tuana Sejdiu
  Tuana Sejdiu Πριν 14 ημέρες

  Shum Mir genget i kendon😍

 • Zenel Frati
  Zenel Frati Πριν 14 ημέρες

  Bravo Floriiiiiiiiiiiiiiiii!

 • Thermalite Thermalite
  Thermalite Thermalite Πριν 14 ημέρες +1

  Ua ca kenge prekese

 • love bs
  love bs Πριν 14 ημέρες

  Flori je i papar nuk rresht se degjuari kete kenge suksese 👏👏👏😘😘

 • Klodjana Hasanllari
  Klodjana Hasanllari Πριν 14 ημέρες

  Fitues i kenges magjike

 • Agi Dervishi
  Agi Dervishi Πριν 15 ημέρες +3

  PO KY FLORI PER QFARE QESH

 • Klodi Ceno
  Klodi Ceno Πριν 15 ημέρες

  Hajde shkruani kuah cmendet pas florit thoni uneeee

 • Klodi Ceno
  Klodi Ceno Πριν 15 ημέρες

  Une jam fansa me e madhe e Florit

 • Selvi Cupi
  Selvi Cupi Πριν 15 ημέρες +1

  🙏❤

 • GachaLil 2
  GachaLil 2 Πριν 16 ημέρες

  Jam ne klase te peste dhe nisem duke knu kete kenge se mesuesja mungonte 😅. Nje nga djemte hypi ne tavoline tu knu 😂😂😂

 • manjola mata
  manjola mata Πριν 16 ημέρες

  shume kenge e bukur

 • Iwona Dziakowska
  Iwona Dziakowska Πριν 16 ημέρες +1

  Super 👌 👌 👌 ❤️

 • Shkodran Metaj
  Shkodran Metaj Πριν 16 ημέρες

  👍👍👉🇦🇱

 • era lici
  era lici Πριν 16 ημέρες

  👄👄👄👄👄😘te pelqej shummmmm

 • Fatih Cetin
  Fatih Cetin Πριν 17 ημέρες

  Nbyo lan bu cigerimi sikti

 • 5minute craft
  5minute craft Πριν 17 ημέρες

  @ subscribe chanellin kome pas shum loja te ndryshme nga telefoni Kosova TV

 • Kristi Nushi
  Kristi Nushi Πριν 17 ημέρες

  To he I papar he I bukure he I more the gjidha kenget Jane the bukra shume

 • sara lala
  sara lala Πριν 17 ημέρες

  fitue i kenga magjike

 • Arentina Lika
  Arentina Lika Πριν 18 ημέρες

  Floriii 😍ky asht dashuriii 🥰🥰🥰😇love king
  Skena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Spirti im e di po plas nuk kena me u pa mo 😥😥😥😂😝💕💕💕💕♥️♥️😍😍🥰

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci Πριν 18 ημέρες

  Po ti

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci Πριν 18 ημέρες

  Une po rri

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci Πριν 18 ημέρες

  Cpb

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci Πριν 18 ημέρες

  Si je daja

 • Faty lac
  Faty lac Πριν 18 ημέρες

  dgcgc ggc999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

 • Amarildo Haka
  Amarildo Haka Πριν 18 ημέρες

  bravo

 • Flori Shtama
  Flori Shtama Πριν 18 ημέρες

  Yll fare