Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση

Σχόλια • 2 581

 • albulena ferizi
  albulena ferizi Πριν 35 λεπτά

  Wunder schönes lied 😔

 • Anila Durres
  Anila Durres Πριν 41 λεπτό

  Brividi 😪😪

 • Midaami Cota
  Midaami Cota Πριν 52 λεπτά

  bravoooo flori e meritoje😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍

 • alda krisa
  alda krisa Πριν 2 ώρες

  Me nje fjal te vetem je super artist

 • Greta Zeqiraj
  Greta Zeqiraj Πριν 2 ώρες

  Kenga magjike me plot kuptimin e fjales😍bravo flor bravo edhe nji her tjeter tregove vlerat e tua vokale dhe si producent , thjesht te adhuroj asgje me shum 😍😍😍😍😍😍

 • Sahit Hajrullahu
  Sahit Hajrullahu Πριν 2 ώρες

  Ky se ka meritu ka pas me te mir se ky

 • Liljana Kumbulla
  Liljana Kumbulla Πριν 2 ώρες +1

  💖💖💖

 • Riza Riza Riza Riza
  Riza Riza Riza Riza Πριν 3 ώρες +1

  O zot marova mas kesaj kenge😍😍😍😍😍❤👏👍

 • Laureta Bytyqi
  Laureta Bytyqi Πριν 3 ώρες

  💋💋💋💋

 • Melitta Herczik
  Melitta Herczik Πριν 3 ώρες

  Can someone translate please! Thank You!

 • Luiza Prelaj
  Luiza Prelaj Πριν 4 ώρες

  Super kenge ,, si dhe nje tekst shum i ndjeshem .. Urime e meriton 👌🏻👌🏻

 • Gjuri Leka
  Gjuri Leka Πριν 4 ώρες

  skena me u pa ma bashke😭😭

 • Roberto Grande
  Roberto Grande Πριν 4 ώρες

  Shum e bukur dhe e ndjer ne thellesi te zemres emocionuese bravo flori

 • Adisa Ajdini
  Adisa Ajdini Πριν 4 ώρες

  Esht nje keng e cila esht e perkryer plus zeri yt i jep nje fuqi te madhe qe besoj qe na qellon te terve ne zemer.

 • Deon Samanta Xhepa
  Deon Samanta Xhepa Πριν 5 ώρες

  Shum e bukur

 • Armando Mullahi
  Armando Mullahi Πριν 5 ώρες

  super kenge

 • N P
  N P Πριν 6 ώρες

  👍💗👑

 • Kiki Jajic
  Kiki Jajic Πριν 6 ώρες

  KOSOVO IS SERBIA

 • Klodi Ceno
  Klodi Ceno Πριν 6 ώρες

  E ke emrin flori sepse je nje flori i vertet

 • Klodi Ceno
  Klodi Ceno Πριν 6 ώρες

  Bravo flori e meritoje kupen

 • Erion Dekaj
  Erion Dekaj Πριν 7 ώρες

  bravoooo

 • Gou Xou
  Gou Xou Πριν 7 ώρες

  Γτ αυτό το πραγμα είναι τάσεις στην Ελλάδα?.....

 • zlatniljiljanak
  zlatniljiljanak Πριν 7 ώρες +2

  Beautiful language and beautiful song much love from BOSNIA 🇧🇦

 • Blerina Bala
  Blerina Bala Πριν 7 ώρες

  Kenge qe cdokush e gjen veten aty
  Super- Plas Floriiiii

 • Kosava Pavarsia
  Kosava Pavarsia Πριν 7 ώρες

  Te lumte Flori ti e meriton kupen 💋💋👄👄😘😘

 • Dajana Osmani
  Dajana Osmani Πριν 8 ώρες

  😭😭😭

 • LOGO TEXT HERE TV MILI
  LOGO TEXT HERE TV MILI Πριν 8 ώρες

  Bravo

 • Shqiponja M
  Shqiponja M Πριν 8 ώρες

  Kryevepër

 • Berta Bajrami
  Berta Bajrami Πριν 8 ώρες +1

  ok zemer the same. The list of neighbouring the most popular and the other side of the best of luck with the best was a bit more about our services in future of our own. The may be able to get the most of the day of work to be a good idea to have the opportunity to join us on our website

 • Berta Bajrami
  Berta Bajrami Πριν 8 ώρες +1

  ok the best. The comments. I am a beautiful person. I am looking forward in the UK and the other hand I poshter the same as the one I had the opportunity 🍻 🍻 🍻 🍻 🍻 🍕 🍕 🍕 🍟 🍟 🍟 🍗 🍗 🍗 🍗 🍗 and password. If the reader. The list below. I am a man to the right ❤ ❤ ❤ ❤ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎁 🎁 🎁 🎁 the other day and age 💔 🎂 the same. I have a look at the top of my favourite, and I am not a problem, but the best thing to remember to leave your name and password that the information in the morning, the only way we can get involved in the UK and Ireland and Wales with number. Each time. The may the most of the most popular games

 • Alexandros Tasi
  Alexandros Tasi Πριν 8 ώρες

  Te lumte goja ma kenaqe shpirtin e kam degjuar 100 here kete kenge ishte vertet per ta fituar te ndoqa ne e djela shqiptare bravo

 • Granit Gjoka
  Granit Gjoka Πριν 9 ώρες

  Flor e dija se do fitoje.

 • Cristiano ronaldo
  Cristiano ronaldo Πριν 9 ώρες

  Me vjen te qaj kur e degjoj ket keng😢😢

 • Riga Hasan
  Riga Hasan Πριν 9 ώρες

  të lumtë

 • Besa Besa
  Besa Besa Πριν 9 ώρες +1

  Bravoooooo eshte nje sukses i vertet😚😚

 • erjon brahimi
  erjon brahimi Πριν 9 ώρες +1

  Super

 • Miklovan Jonuzi
  Miklovan Jonuzi Πριν 10 ώρες

  Shum keng e bukur flori bravo je kombozitor shum shum i talentum🤗👏

 • Vasilika Puka
  Vasilika Puka Πριν 10 ώρες

  🇦🇱🇦🇱😍😍

 • Antonio Mjeda
  Antonio Mjeda Πριν 10 ώρες +1

  Bravoo 🤗

 • Jona Jona
  Jona Jona Πριν 11 ώρες +1

  R⭐

 • Landa Kadiu
  Landa Kadiu Πριν 11 ώρες +1

  Nji mendim perfekt Flori interpretim shume i bukur kenga me pelqeu shume isha e pa vendosur ti apo fifi po' ti e meriton vendi i dyte i takonte fifit vetem se ska dy vende te pare suksese

 • Meela Queen
  Meela Queen Πριν 11 ώρες +1

  ❤❤❤❤

 • Maki Maki
  Maki Maki Πριν 12 ώρες

  😭💔💔😭

 • sophie e
  sophie e Πριν 12 ώρες

  watch this: schlafschoen.ch/?p=750

 • A.A 2015
  A.A 2015 Πριν 12 ώρες

  Kjo eshte dashuria, te ben te kendosh kur je I dashuruar dhe prap te kendosh kur je I zgenjyer nga dashuria .Kjo eshte bukuria e dashuris .
  Shoku Flori , eshte nje fjale e urrt popullore qe thot.
  Po do dike lere te iki , po u kthye eshte e jotja , po su kthye ska qene kur e jotja.
  Mos u merzisni o njerez per ato dashuri qe skethense skan qene kur e juaja .

 • Eridian Tafilaj
  Eridian Tafilaj Πριν 12 ώρες

  Bravo flori je shum inteligjent shum i bukur me ke pelqyer ne maksimund vlla

 • Sa Me
  Sa Me Πριν 12 ώρες

  Këngë e re e florit grclip.com/video/eVZmqUhIAzw/βίντεο.html

 • Kumrije Hasani
  Kumrije Hasani Πριν 13 ώρες

  Sa e dojkam kte kenge,vec Flori munde te kendoj keshtu me ndjenja,e ke meritu vendin e pare😉😉😉

 • Gentian Sina
  Gentian Sina Πριν 14 ώρες

  😢😢💔💔

 • Ona On
  Ona On Πριν 14 ώρες

  👏👏👏👏👏

 • bella bellissima
  bella bellissima Πριν 14 ώρες

  Bravo kenga ma e bukur

 • skerdi musaraj
  skerdi musaraj Πριν 15 ώρες +1

  Ti je inspirim vlla bravo 👏 je m i miri. Nj super keng e kenduar na nj super kengetar 👏👏👏👏👏

 • Endrit_ ead
  Endrit_ ead Πριν 15 ώρες

  Si gjithmon gjigand dhe i pazevdesushem

 • Lejla Rudi
  Lejla Rudi Πριν 15 ώρες

  ishe Favorit Flori ose Fiffi 😍😍 Text shumm te Ndjeshum 😭😭

 • Gjevalin Deda
  Gjevalin Deda Πριν 15 ώρες

  këngë e mrekullueshme urime flori e meritonte vendin e parë kjo këngë 💖

 • Kris Hana
  Kris Hana Πριν 16 ώρες

  👑🔝Florii🔝👑

 • Ciljeta Bracellari
  Ciljeta Bracellari Πριν 16 ώρες

  Je shume I mire floriiii

 • Ciljeta Bracellari
  Ciljeta Bracellari Πριν 16 ώρες

  Je shume I mire floriiii

 • Hans Arnald Baja
  Hans Arnald Baja Πριν 16 ώρες

  this iz so magical

 • Black Women
  Black Women Πριν 23 ώρες

  I love this man 😍😍😍😍 beautiful voice 😍😍😍😍😍 I wish u all the best... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Isi Arapi
  Isi Arapi Πριν 23 ώρες

  Kushedi sa her qan elvana kur e degjon kete kengen 🤗

 • Erald Buba
  Erald Buba Πριν ημέρα

  Ta hash

 • Maria Rubati
  Maria Rubati Πριν ημέρα

  Suppperrrr Floriii😍😍😍

 • Baki Bakollari
  Baki Bakollari Πριν ημέρα

  Je me i miri

 • Speed Eagle
  Speed Eagle Πριν ημέρα

  E Flori Bole Madh je 💪🏼💉❤️

 • Energic Gamer
  Energic Gamer Πριν ημέρα

  Flori=Autori i hiteve👏🏻👏🏻👏🏻

 • Dhurata Muhaj
  Dhurata Muhaj Πριν ημέρα +1

  😻💗

 • Ori Adi
  Ori Adi Πριν ημέρα

  ❤️❤️❤️

 • Nazlije Begu
  Nazlije Begu Πριν ημέρα

  bravoooooooooo

 • Xhimi Kumrija
  Xhimi Kumrija Πριν ημέρα

  Nje super kenge je njesh bravo♥♥♥♥★★★★★★★

 • artan shima
  artan shima Πριν ημέρα

  e vetmja kenge qe me ben te qaj me shpirt

 • Lol Mlg
  Lol Mlg Πριν ημέρα

  👍🏻😢😢

 • Bla rock
  Bla rock Πριν ημέρα

  bravo

 • Tam Tam
  Tam Tam Πριν ημέρα

  Qr le name o plako elvana iku tash vec qetesohu se ka () boll

 • Ledion Mhillaj
  Ledion Mhillaj Πριν ημέρα

  Plotsisht e meritume dhe kuptim plote suksese Flori

 • Alex Galaxy
  Alex Galaxy Πριν ημέρα +1

  2:35 kush mendon qe ketu thot mas miri like komentin👍👍👍

 • tin tina
  tin tina Πριν ημέρα

  kangtari ma i miri i kosoves 👍

 • Ema Genti
  Ema Genti Πριν ημέρα

  😢😢😢shpirti im e di po plas nuk kemi me u pa më bashk 😢

 • artan shima
  artan shima Πριν ημέρα

  arber.nad😢😢

 • Leonora Sulejmani
  Leonora Sulejmani Πριν ημέρα

  bravo

 • barcley burrington
  barcley burrington Πριν ημέρα

  Fituesi i kenges magjike
  ne fakt per mendimin tim e meritonte fifi me mc kreshen prz

 • Zyle Rexha
  Zyle Rexha Πριν ημέρα

  grclip.com/video/QV2UCXNwzGE/βίντεο.html shikojeni coverin tim me te ri ju lutem shpresoj tju pelqej

 • klajdi guna
  klajdi guna Πριν ημέρα

  fitues je

 • Avi Elezi
  Avi Elezi Πριν ημέρα

  Spr kenge flori

 • Anila Bregaj
  Anila Bregaj Πριν ημέρα

  Shum e bukur .pa fjal

 • Ledi Keri
  Ledi Keri Πριν ημέρα

  🌟🌟🌟🌟🌟

 • Emanuela Prifti
  Emanuela Prifti Πριν ημέρα

  Bravooo suksese

 • Kris Lou
  Kris Lou Πριν ημέρα

  Skena me u pa mo bashk....nuk kena me u pa mo...

 • TROPOJA 4EVER
  TROPOJA 4EVER Πριν ημέρα +1

  Ky Flori Mumajesi veq ligen e kampjonve Se ka fitu

 • Venom
  Venom Πριν ημέρα +1

  Ms Senada😊😊

 • Ana Ana
  Ana Ana Πριν ημέρα

  Bravo Flori ! E meritoje fitoren !

 • sandri sandri
  sandri sandri Πριν ημέρα

  Kenga me kot qe kam degjuar

 • Magali G
  Magali G Πριν ημέρα

  Shum kenge e bukur flori edhe teksti shume i ndjeshemm

 • Mari Emilia
  Mari Emilia Πριν ημέρα

  Ne sec e para thash se me ishte gerrvishur ekrani cel😆
  Shume kenge e bukur 😻

 • Berta Bajrami
  Berta Bajrami Πριν ημέρα +1

  ok zemer the te duash ti jeta the same. I have been a while, but I think it would be great to have been made abababa the otherwise 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 💞 💞 💞 💞 💞 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 anisa balla 30 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 the same time as a new one. The comments. The comments. The two of us have been made. The comments box below and fill out the best way of life

 • Jag Jag
  Jag Jag Πριν ημέρα

  O tirons e ke djeg kte rradhe si shume her .”Tirona ka Kampiona”

 • J Kld
  J Kld Πριν ημέρα

  You can’t sing !

 • Eliana Eli
  Eliana Eli Πριν ημέρα

  Thjesht keng e mrekullueshme plot ndjenj👏

 • Hana Zeqiri
  Hana Zeqiri Πριν ημέρα

  Dhe fitove bravo flor

 • Ardiana un cansone perfecta bravo Thaci

  Ty nuk ta kalon askush .Si per tekse e per zerin qe ke bravo vazhdo keshtu .Je kengetari im me i preferuar .Nuk i zhgenjen kurr fancat e tu .Urime per fitoren e meriton