Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 10 Σεπ 2019
 • stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 569

 • Albin Kurkushi
  Albin Kurkushi Πριν 3 ώρες

  Shikues nuk jam nga Shqipëria ju lutem rrehni kta 2 Pedera pa Ndër nëse i takoni dikun

 • Aleksandra Pepkolaj
  Aleksandra Pepkolaj Πριν 4 ώρες

  Keto vajzat qe keni ju ne skene si kurwa jan ee kujdes se keto sene i shohin femija

 • Ermal Ermalos
  Ermal Ermalos Πριν 4 ώρες

  o stopi pyetje 1milion € per ju...;
  Ato qe kercejne aty a me thua pse ne vend te atyre 2 bijave te nenave qe pronari i paguan te dredhin bythet ,a do pranonte te ishin vajzat e veta??? apo genti apo sajmiri te ishte nje nga velinat gruaja e tyre????

 • Kopil Infinit Albania
  Kopil Infinit Albania Πριν 6 ώρες

  Kjo sene eshte marksizmi kulturore!!1!1

 • Meik Müller
  Meik Müller Πριν 9 ώρες +2

  O Stopi Po ato valltaret që i keni çka janë?
  Xhaxhi ato vajzat janë Kurwa !

 • Mara Musej
  Mara Musej Πριν 14 ώρες

  Po ky e beri vertet me kete ?

 • Elis s
  Elis s Πριν 16 ώρες

  E urrej kombesine time sepse e perfaqson nje mafios she nje shtet mafiozash,gjeja me mire eshte te tresesh ate pasaporte pa,asnje dhoj vlere....

 • erta midle
  erta midle Πριν 19 ώρες

  Lejeni rehat ndihmojeni se kjo nga mjerimi ka perfundu ketu. Pra dy femijet nihmojini.

 • Ilir Illyria
  Ilir Illyria Πριν 20 ώρες

  Smujta qe asht ne shqiperi edhe nkosove asht ardh

 • Ilir Illyria
  Ilir Illyria Πριν 20 ώρες

  Katastrof asht asht ky shtet edhe studio e ktyne dy hajvanave asht prostucion

 • Ilir Illyria
  Ilir Illyria Πριν 20 ώρες +1

  Katastrof 100 her ma mir ne kohen e Enver hoxhes

 • Filma Shqiptar
  Filma Shqiptar Πριν ημέρα +1

  Po si perfundim e qiu qytetari😂😂

 • Armend Gashi
  Armend Gashi Πριν ημέρα

  Shtet muti

 • Tony Montana
  Tony Montana Πριν ημέρα

  *Shqiperia ka shku per leshi*

 • Marketin Skanaj
  Marketin Skanaj Πριν ημέρα

  Policia e korruptume!!! Po une u habita për femijet... Taman Mame e mirë edhe e bukur💩

 • Ton Alb
  Ton Alb Πριν ημέρα

  Po shteti duhet ta ligjirojne ne vende te posaçme si ne gjithe boten.

 • Klaud Luli
  Klaud Luli Πριν 2 ημέρες

  Fundi botes.. 😐😐😐

 • Shpresa Sula
  Shpresa Sula Πριν 2 ημέρες

  Ok kjo zonje shet trupin per te rritur femijet gje shum e gabuar dhe ulje per moralin .... ma gjithe kto meshkuj qe shkojne aty esht normale ndoshta gjithe jane te martuara o me femijet qe i presin ne shtepi ? me falni ma si jane kurvat ne rruge jane dhe qejte

 • Andi Cena
  Andi Cena Πριν 2 ημέρες

  Po policet jon me kurva se ajo rlindja beri pushtet me kurva

 • forttunato ,
  forttunato , Πριν 2 ημέρες

  Ajt ma ka pa ardh Koha me dal edhe shqipni adoni evropen ishtu asht evropa me kurva rruges

 • ela ela ela
  ela ela ela Πριν 2 ημέρες

  O zot ca po na shikon syri o zot

 • Gazi Hoxha
  Gazi Hoxha Πριν 2 ημέρες

  zot i madh vepro nje or e me par shkaterrohe kte dynja ku po vemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • Jonida Dhima
  Jonida Dhima Πριν 2 ημέρες

  Të vij turp . Ta djegin dhin. Të paktën lej fëmijët n shpi dhe ik pirdhu për vete ose çoni më mirë ti mbajë shteti . Idiotsirë

 • emanresukcuf
  emanresukcuf Πριν 3 ημέρες +1

  Prostitutat ne rrug , kurse kta e plot Te tjere neper emisione kan prostituta live

 • Skerdi Marashi
  Skerdi Marashi Πριν 3 ημέρες

  Pse gjykoni o mizerje njerez.ajo me per 1 cop buk e bo...kujtoni se ka qejf ta boj..shteti jon eshte plere qe nuk siguron minimum jetik qytetarve te ktij vendi

 • Lola Shehi
  Lola Shehi Πριν 3 ημέρες +1

  Vishini ato dy balerinat... pastaj gjykoni tjeret

 • Daku Malsisë
  Daku Malsisë Πριν 3 ημέρες

  Ore atje shiko cfar Adresash ka Shqipëria jam perball ksaj pas harqeve aty tek rrethi 😅😂😂😂😂😂 eshte nje zonje 😅 pastaj thjesht nga kjo imagjino cfar rregulli edhe ligjesh ka aty si funksionon vendi ku skemi gjerat me elementare qe ka bota Adresat e shpive edhe te rrugve si ne Kabulistan

  • Daku Malsisë
   Daku Malsisë Πριν 2 ημέρες

   petrit petrit jo jam Malësor Kruje nga Kruja e Skënderbeut

  • petrit petrit
   petrit petrit Πριν 2 ημέρες

   @Daku Malsisë e di e di ne jemi pa adresë dhe në vëndet e tjera ne nuk na gjen kush 😂😂😅😅😂

  • Daku Malsisë
   Daku Malsisë Πριν 2 ημέρες

   petrit petrit Ktu ku jetoj unë në Holland o shoku lëre se vendi ynë as një centimetër nuk i afrohet spo flas më shum

  • petrit petrit
   petrit petrit Πριν 2 ημέρες

   Shum keq rrugat nuk kanë adres fare si i kanë në itali e në vëndet e tjera 😃😃😅😅😅

 • Armando Bisha
  Armando Bisha Πριν 3 ημέρες +2

  Jam kurioz te di ku e ka gjet ate bluzen e UFC qr nice one.

 • Fisnik Smaja
  Fisnik Smaja Πριν 3 ημέρες

  Po ai gazetari i infiltruar e qiu apo jo?

 • Olind Marku
  Olind Marku Πριν 3 ημέρες +2

  Kush mund te ma shpjegoj pak ..? Po femijet pse i merr ajo ??
  Q pun Kan femijet me nejt aty ...?
  T pakten femijet lej n shpi. . E pastaj Dil qiu sa t dush. . ..

 • ads 420
  ads 420 Πριν 3 ημέρες

  30 nje e prishur shume jane :/ ajo thetra me 7 mije leke mbaronte pune te hekuroste dhe rrobat

  • ads 420
   ads 420 Πριν 3 ημέρες

   Tjetra*

 • mio Deos
  mio Deos Πριν 3 ημέρες

  bonen qa bonen, ky gazetari prap se prap e qiu ket kurven

 • Marcus Aurelius
  Marcus Aurelius Πριν 3 ημέρες

  Leni mor te qihen nkrejt europen punojn kurva nrrug ku a problemi me ju te mediave??

 • KLARA KLARA
  KLARA KLARA Πριν 3 ημέρες +2

  Zot ku po jetojmë. Ky eshte fundi i botës😲😲😲

  • Aldo Tufina
   Aldo Tufina Πριν 21 ώρα

   Fundi botes ka qen me koh ktu ke ne o Klara

 • Kledis Blloshmi
  Kledis Blloshmi Πριν 3 ημέρες

  GENTI JE MRET

 • L K
  L K Πριν 3 ημέρες

  Po flitni per prostitucion dhe vet keni femrat ne TV qe dalin gati zhveshur si REKLAM

 • keta keta
  keta keta Πριν 3 ημέρες

  O Zot ca tmerri tmerr tmerr i vertete 😥😥me vjen me te vertete natyralisht te qaj 😥😥😥😥😥

 • Skerdi 777
  Skerdi 777 Πριν 3 ημέρες +1

  HAHAHAH kjo gruja esht ADA TIRONA , kerkojeni ne facebook dhe shifeni ca mostre esht booo

 • Hazir Gashi
  Hazir Gashi Πριν 3 ημέρες

  Shqiptaret si n shqipri si n kosov po dojn europ demokraci e pra ja Europa ja demokracia ja liberalizimi ja morali ja karakteri me pas kan xhaxhi Enver ose vetem 50%sistemi i tij kish qen pak ma ndryshe por ai ka vdek pra ju uroj te gjithve shqiptarve si n shqipri si n kosov perhajr Europa perhajr demokracia perhajr e QIMJA

 • Albania Arberia
  Albania Arberia Πριν 3 ημέρες +28

  O stopi po ke 140 prostituta ne parlament dhe shkon e filmon nje prostitut te vetme

 • Gezim Disha
  Gezim Disha Πριν 3 ημέρες +17

  i turpëshëm është edhe kërcimi i atyre vajzave që keni aty

 • Anime Lover
  Anime Lover Πριν 3 ημέρες

  Turp te Ken sa keq per femijet

 • John Rambo
  John Rambo Πριν 4 ημέρες

  Eeeee ja nguli njehere ai

 • ABAZI ALKET
  ABAZI ALKET Πριν 4 ημέρες

  Nje dite dhe femijet e saj te mitur do prostituojne,kjo eshte e pashmangsjme.

 • Ervis Ademi
  Ervis Ademi Πριν 4 ημέρες

  per te ber dis like esht kjo o legena komb qe jemi ne ore

 • majlinda Deneku
  majlinda Deneku Πριν 4 ημέρες

  Po nuk pati kurva nuk hym ne Europe Jan kta ata qe da fusin shqiprin ne bashkimin Europjan

 • Albania Games
  Albania Games Πριν 4 ημέρες

  Ada e ka emrin

 • Albania Games
  Albania Games Πριν 4 ημέρες

  Fmijet i thon me u prostitut

 • Komshia Perball
  Komshia Perball Πριν 4 ημέρες

  Po ju ca keni ba e keni theksu ma shume skene erotike e keni ba degjenerim degradim..qr lufte per mbijetese...po dhe kto me ket lajme me rrit audiencen...
  Po kto grate e tjera na haren rakun apo kane qef edhe kto ju kruhet edhe ktyne po nk ja ushtokan mire aktin burrat e tyre I shqetesokan pale kto ajo nk shkonte te shpija ksaj me kry aktin ajo ferrave u fute po ka fillu mju ba shkendija dhe plakeve tu ngju at zonjen....une hall hallin e ktyne zonjave kam se nk flinin rahat Ky asht hall ma I madh..🤔😏

 • Genti Drizi
  Genti Drizi Πριν 4 ημέρες

  Ky esht shteti qe duam policia e z.lleshajt 👎👎

 • Efnan Mehmeti
  Efnan Mehmeti Πριν 4 ημέρες

  Po të njëjtin bërllog ju e keni në studio.A nuk po jau shikoni veshjen atyre gocave në studio?Fare pak dallim kanë nga ajo prostituta e rrugës.Lërini këto pallavra

 • Manushaqe gjoka
  Manushaqe gjoka Πριν 4 ημέρες

  😲🤬🤬😠😠😠

 • Milacek Sebik
  Milacek Sebik Πριν 4 ημέρες +1

  Edi rama ka fajet

 • djali Ezmer
  djali Ezmer Πριν 4 ημέρες

  Po ajo Parukeri Merita ate e leni sepse ajo eshte kurv me klas. Jeni emission vk

 • Noga Brra
  Noga Brra Πριν 4 ημέρες +1

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 o qija ropt sa femer rop qire

 • rebel 777
  rebel 777 Πριν 4 ημέρες

  Nuk e di pse quditen njerzit. Shqiperia ka degjeneru komplet si popull, cfare degjoj dhe shikoje ne nje muaj qe shkoj ne shqiperi nuk Kam degjuar dhe shikur gjithe keto vjet qe Kam jetu ne Europen perendimore. Shume shpejt fatkeqsisht shqiperia do behet si disa vende asiatice ku behet turizem seksi ne mase. Shumica e Femrave shqiptare kan degjeneru komplet, kan mendjen vetem per lek, lluks, makina etj etj dhe per ti pas keto shiten rrugeve per 2 lek. Vetem prisni sa ta marrin vesh te huajt qe shqiperia esht plot me kurva qe shiten per 2 lek dhe shikoni pastaj "Europian Thailand"

 • Ardit Hoxhaj
  Ardit Hoxhaj Πριν 4 ημέρες

  Pse policia e ka fajin qe ska populli buke te haje?

 • Gjovalin Nikolla
  Gjovalin Nikolla Πριν 4 ημέρες

  Ne Shqiperi kjo eshte e turpshme. Fajin kryesor e kane institucionet, shteti, shoqeria civile e mbi te gjithe burri i vet ne qofte se ka, vellezerit e te afermit. Sa turp i themi vetes qe jemi Shqiptare. Me pare nuk ndodhnin keto gjera sot kush eshte fajtor? ? ?

 • Eduarr Saliaj
  Eduarr Saliaj Πριν 4 ημέρες

  Kjo esht kafsh me fytyr njeriu

 • Eduart Bashaliu
  Eduart Bashaliu Πριν 4 ημέρες

  O shtet Kurv o Polici Rop q......