Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση

Σχόλια • 1 398

 • Sonila Sony
  Sonila Sony Πριν 2 ώρες

  Shume bukur 😘😍

 • sirhan sirhan
  sirhan sirhan Πριν 3 ώρες

  TI KISHA DHAN MA TE MIRAT E JETES

  NESE ME KE DASHT PAK NESE ME KE DASHT PAK SA DO PAK A THU TE TE FAL TI KI SHA DHAN MAT MIRAT E JETES SMA KE BO MU JA KE BO VETES (2) REFRENI MA I MIR OSH DHE KTO KENKTAR JAN MA TE MIRA TE BOTRS😘😍😍💋🇦🇱🇦🇱👑👑👏🌏🌎🌍🌐🌐🚹🚹🌋🌎

 • Bleon
  Bleon Πριν 4 ώρες

  [Flori 2x:]
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht sado pak
  A thu te te fal
  A thu dot m'fal

  [Bruno x4:]
  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

  [Flori:]
  Se nuk vij mo mas teje
  Edhe ti mas meje
  Le-le-le leje, leje leje

  [Bruno:]
  Kush gaboi, ti gjeje
  Midis meje-teje
  Le-le-le leje, leje leje

  [Flori 2x:]
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht sado pak
  A thu te te fal
  A thu dot m'fal

  [Bruno x4:]
  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

  [Flori:]
  Deje veten deje
  Mos me dit kush je je
  Le-le-le leje, leje leje

  [Bruno:]
  Dhe kur me mu fleje
  Fshehje zemer fshehje
  Le-le-le leje, leje leje

  [Flori x2:]
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht sado pak
  A thu te te fal
  A thu dot m'fal

  [Bruno x4:]
  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

 • Artahot
  Artahot Πριν 5 ώρες

  Oh Fiksim Kjo kenge

 • Alban Matoshi
  Alban Matoshi Πριν 6 ώρες

  Bravo cuna super kang 👌

 • Fitore Perteshoni
  Fitore Perteshoni Πριν 7 ώρες

  suuuper 😍😍

 • Vina Malvi
  Vina Malvi Πριν 7 ώρες

  super kenge😘😘😘😘😘😘

 • Anxhela Myftari
  Anxhela Myftari Πριν 8 ώρες

  ❤️❤️😍😍

 • sasuke naruto
  sasuke naruto Πριν 9 ώρες

  Shum muzik e bukur jam fan i yuve😍😍😍

 • Deniii hjd
  Deniii hjd Πριν 10 ώρες

  Sma ke bo mu ja ke bo vetes 💘

 • Angela Angela
  Angela Angela Πριν 10 ώρες

  Keng qe te kenaq shpirtin 🤗

 • Ardiana un cansone perfecta bravo Thaci

  nje teks e qelluar per ato zemra te vrara .Po ashtu mund ta marim si nje mesazh per te mbrojtur dashurin qe kemi dhe mos te arrijme ne ket pozicion .Bravo

 • Lindita Llupo
  Lindita Llupo Πριν 11 ώρες

  E meriton

 • Suad Sali
  Suad Sali Πριν 12 ώρες +1

  👏👏👏👏👊🤗🤗🤗🤗😜😜😜

 • Sa Me
  Sa Me Πριν 13 ώρες

  Tayna këngë e re grclip.com/video/eVZmqUhIAzw/βίντεο.html

 • Vladimir Doda
  Vladimir Doda Πριν 17 ώρες

  🔥🔥🔥

 • Enea Tahiri
  Enea Tahiri Πριν ημέρα

  bravo shum e bukur

 • di na
  di na Πριν ημέρα

  Shum kenge e bukur

 • Mira Jonii
  Mira Jonii Πριν ημέρα

  flori bravo na knaqet me kete keng eshte super bravo per arritjet per cdo keng ke dhen dhe jep me te miren super melodi super zera sdua te harroj zerin e mrekullushem te brunos qe me te vertet me rrenqeth mishin cdo fjal ka nje kuptim te thell bravo jeni me te miret

 • Rei TV rei
  Rei TV rei Πριν ημέρα

  Kenga me e bukur ne bot

 • marjola kordalli
  marjola kordalli Πριν ημέρα

  👍

 • Mirela Biondina
  Mirela Biondina Πριν ημέρα

  "...Ti kisha dhan mat te mirat e jetes...,ma ke ba mu...,ja ke ba vetes..." 😭😭😭 . Veq ne nje dashuri te vertete dhe te pa zevendesushme...😍,mund ti dedikohen keto fjale kaq te bukura me vlere . Bravo ketyre dy kengetarve fantastik 💪👏

 • Arlind Ramadani
  Arlind Ramadani Πριν ημέρα

  Ka meritu videoclip kjo super kong!

 • Iam Andi 《TV》
  Iam Andi 《TV》 Πριν ημέρα

  nice

 • Besa Paqa
  Besa Paqa Πριν ημέρα

  Je the best çdo keng e jotja ngelet hit

 • Ilda Gjepali
  Ilda Gjepali Πριν ημέρα

  Nese mke dasht pak a thu dot m'fal ? ...shkaterrim ndjenjash 😑

 • Mrs Mirsa
  Mrs Mirsa Πριν ημέρα

  ❤❤❤❤❤

 • Albi kollumbi
  Albi kollumbi Πριν ημέρα +1

  Shum spr qofse keni mendimin tim like komentit😎🤨🤲

 • Clover Girl
  Clover Girl Πριν ημέρα

  😍😍😍😍

 • vilma majnishta
  vilma majnishta Πριν ημέρα

  ♥️

 • Tano Luzian
  Tano Luzian Πριν ημέρα

  Edhe per kenge magjiken ishte shum e bukur,te pakten na bej vidioklip ,do dal shum e bukur

 • Qlirim Bashota
  Qlirim Bashota Πριν ημέρα

  NA LUJTE O BABLOK

 • Berta Bajrami
  Berta Bajrami Πριν ημέρα +1

  1

 • Berta Bajrami
  Berta Bajrami Πριν ημέρα +1

  ok zemer. The comments box below to view the full amount of work to do so by the end of the most popular programs and the family are all about the latest version of your 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ❤ 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕

 • iamusingoogle
  iamusingoogle Πριν ημέρα +1

  Wtf? Autotune shit 🤮

 • Dhionis Elvira
  Dhionis Elvira Πριν ημέρα

  Ju adhuroj .. 😊

 • Mimi Hoxha
  Mimi Hoxha Πριν 2 ημέρες

  Super keng super hitt Bruno je njeshi plakoo po ashtuu edhe Flori pa diskutimm

 • Elmira Broshka
  Elmira Broshka Πριν 2 ημέρες

  Të dua shumë

 • GAME ZONE
  GAME ZONE Πριν 2 ημέρες

  Ore Flori je i papame me fat ajo nene qe te ka

 • ledion 13
  ledion 13 Πριν 2 ημέρες

  Super keng😍😍😎

 • Riad Bislimi
  Riad Bislimi Πριν 2 ημέρες

  ✌️✌️

 • nessi Channel
  nessi Channel Πριν 2 ημέρες +1

  Kjo keng ska asgje per dislike

 • Giannis Aggelos
  Giannis Aggelos Πριν 2 ημέρες

  JA KE BO VETES
  BRUNO FT. FLORI
  SUKESE BASHKPUNIM

  PERFECT 👌

  ❄️🍷💔💔💔🍷❄️

 • Vasilika Puka
  Vasilika Puka Πριν 2 ημέρες

  😍😍😍

 • Nihan Soydere
  Nihan Soydere Πριν 2 ημέρες +1

  Flori je idhulli i cdo kengetari 😘😘

 • Video Youtube
  Video Youtube Πριν 2 ημέρες +2

  bravo flori kengetari me i mir ne shqiperi barvo vllai Like commnet all views thanks, 🙏🙏

 • MarNick
  MarNick Πριν 2 ημέρες

  Τι δουλειά έχει ο αλβανός στις ελληνικές τάσεις;

 • Tu Sai
  Tu Sai Πριν 2 ημέρες +1

  👌🏻💖

 • jessica j
  jessica j Πριν 2 ημέρες

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Berta Bajrami
  Berta Bajrami Πριν 2 ημέρες +1

  I poshter ru with a new one by one of the best way for me to do with it are you looking to recruit for your business was a great way of organising emails into your browser does not accept cookies and password for my first time in my job file view the full range. I will have to pay the price or discount you're looking for. I have a look at the moment and we will be a good e ke ber. The list of the day of the most of the best way for the fi💖💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • ina kostandina
  ina kostandina Πριν 2 ημέρες

  Flori je nje mrekulli 👑

 • Valentina Mustafa
  Valentina Mustafa Πριν 2 ημέρες

  Bravo keng shum e qellume

 • Don Gianni Beatz
  Don Gianni Beatz Πριν 3 ημέρες +1

  Love it🔥❤️

 • tyy met
  tyy met Πριν 3 ημέρες

  super kenge bravo Bruno ft. Flori

 • Hoti Fitnete
  Hoti Fitnete Πριν 3 ημέρες

  Je me i miri né bot

 • ALLAH IS MY LORD
  ALLAH IS MY LORD Πριν 3 ημέρες +1

  Zeri I Florit Magjiiii....Te ngre ne qiell!!

 • Edmir Dragjoshi
  Edmir Dragjoshi Πριν 3 ημέρες

  Thjeshte kenge super 😃

 • ALBANIAN TV
  ALBANIAN TV Πριν 3 ημέρες

  Like subscribe kush eshte fansi i albanian tv

 • Elena
  Elena Πριν 3 ημέρες

  replay over and over again all day long

 • piero gjoni
  piero gjoni Πριν 3 ημέρες

  instagram.com/p/BrN_WYsHejP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=87lmcdxyh1d

 • ace ace
  ace ace Πριν 3 ημέρες

  Super eshte flori

 • luli morina
  luli morina Πριν 3 ημέρες

  Beavo Bravo flori nuk di tjeter qka te them veq vazhdo perpara muzika jot osht diqka veqant ⭐️🌟👍🏼⭐️💫👌

 • Mabe C.
  Mabe C. Πριν 3 ημέρες

  ❤️❤️❤️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Emine Shehu
  Emine Shehu Πριν 3 ημέρες

  Super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏bravo flori

 • Emine Shehu
  Emine Shehu Πριν 3 ημέρες

  Pa diskutim eshte flori kengetari me i mir shqiperi

 • Fe Ce
  Fe Ce Πριν 3 ημέρες

  Gruja perdit po ma knon qete kange,Rrespekt !!!!!!

 • Daniela Spahiu
  Daniela Spahiu Πριν 3 ημέρες

  Si gjithmone sprisnim me pak nga flori

 • Dritta Hoxha
  Dritta Hoxha Πριν 3 ημέρες

  ♥️

 • Ergi Berati
  Ergi Berati Πριν 3 ημέρες

  Edhe një këngë me tre llafe e bon hit jqj

 • Richie
  Richie Πριν 3 ημέρες

  Me të fal !!?
  Never .

 • olti ymeri
  olti ymeri Πριν 3 ημέρες

  Ti perfundimisht je babai i romances vlla...e gjen nje ndjesi,nje ndjenje brenda vetes dhe e kthen me lehtesin me te vogel ne vargje dhe muzik qe te prekin shpirtin...Ben muzik qe degjohet dhe mbas 10vitesh dhe prap te prekin...respekte #flormuma 👏👏

 • Nevi Hida
  Nevi Hida Πριν 4 ημέρες

  Super music

 • Edi MILANISTI
  Edi MILANISTI Πριν 4 ημέρες

  Ti kisha dhan ma tmirat e jetes
  Sma ke bo mu ja ke bo vetes

 • Klaudio Alia
  Klaudio Alia Πριν 4 ημέρες

  A

 • Ervin Blini
  Ervin Blini Πριν 4 ημέρες

  I dont like it

 • Walker 77
  Walker 77 Πριν 4 ημέρες +1

  Nice song 👐
  From uk 🇬🇧

 • Samsung Jtreshi
  Samsung Jtreshi Πριν 4 ημέρες

  Nk ka ze me bukur se flori 😍😍😍👏👏👏👏👏👏

 • Renato Velaj
  Renato Velaj Πριν 4 ημέρες

  Flori merr frym**

  Njerezit e ka per Elvanen 😏

 • Shonder Blah
  Shonder Blah Πριν 4 ημέρες

  Flori:
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht sado pak
  A thu te te fal
  A thu dot m'fal x2
  Bruno:
  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes x4
  Flori:
  Se nuk vij mo mas teje
  Edhe ti mas meje
  Le-le-le leje, leje leje
  Bruno:
  Kush gaboj
  Ti gjeje
  Midis meje-teje
  Le-le-le leje, leje leje
  Flori:
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht sado pak
  A thu te te fal
  A thu dot m'fal x2
  Bruno:
  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes x4
  Flori:
  Deje veten deje
  Mos me dit kush je je
  Le-le-le leje, leje leje
  Bruno:
  Dhe kur me mu fleje
  Fshehje zemer fshehje
  Le-le-le leje, leje leje
  Flori:
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht pak
  Nese m'ke dasht sado pak
  A thu te te fal
  A thu dot m'fal x2
  Bruno:
  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes x4

 • Redion Biba
  Redion Biba Πριν 4 ημέρες

  bukurrrr

 • MBmk lovefamily
  MBmk lovefamily Πριν 4 ημέρες

  Lum ne qe kemi dy Persona si ju, dy zemra si ju , dy Artista si ju👏👏👏👏👏👏👏👏💖nuk gjej fjale tiu pergezoj per cdo gje qe beni💕💕💕💕

 • sara leka
  sara leka Πριν 4 ημέρες

  Flori te duam shume💕

 • Edmira Cekaj
  Edmira Cekaj Πριν 4 ημέρες

  Kjo kenge eshte super komplimenta Flori je i madh 😍👍

 • Zenije Aliti
  Zenije Aliti Πριν 4 ημέρες

  Këng teper e mirrrrrr

 • Melina Karavidha
  Melina Karavidha Πριν 4 ημέρες

  M vjen per t qar kur e degjoj m heq ter mrz love fliri dhe bruno qe na sollet gjith kte hit

 • Titanic
  Titanic Πριν 4 ημέρες

  Pozdrowienia z Polski 🇵🇱

 • kuki G
  kuki G Πριν 4 ημέρες

  Bravo ja qifsha rrobt

 • Μenelaos Samaras
  Μenelaos Samaras Πριν 4 ημέρες +1

  ΝΕΟ!!! ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ LIKE ΚΑΙ SUBSCRIBE
  grclip.com/video/ayr-ezt4UPs/βίντεο.html

 • Francesko Mustafaj
  Francesko Mustafaj Πριν 4 ημέρες

  Me mire tkishe konkuru me kete keng e bruno

 • ely f
  ely f Πριν 4 ημέρες

  Ku eshte flori eshte talenti ❤

 • brisida dashi
  brisida dashi Πριν 4 ημέρες

  ❤️❤️

 • Franko Mitraj
  Franko Mitraj Πριν 4 ημέρες

  Kush e pelcen kengen ja ke bo vetes bej nje like

 • enderra ime
  enderra ime Πριν 4 ημέρες

  Ti kidha dhon ma te mirat e jetes ma ke bo mu ja ke bo vetes

 • Erald Osmani
  Erald Osmani Πριν 4 ημέρες

  Me i miri

 • Liridona Syla
  Liridona Syla Πριν 4 ημέρες +1

  😚😙😍😘😗 veq vazhdo

 • xschatz xschatz
  xschatz xschatz Πριν 4 ημέρες

  😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • flo rinda
  flo rinda Πριν 4 ημέρες

  Flori yll universi .....edhe bruno zerin shum te bukur

 • Klejdi Ago
  Klejdi Ago Πριν 4 ημέρες

  ❤️❤️💥💪

 • Arber Mehja
  Arber Mehja Πριν 4 ημέρες

  😍😍😍😍😍