Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 12 Νοέ 2019
 • Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Muzika: Mario Bregu & Mandi Xhambazi
  Orkestrimi: Mario Bregu
  Teksti: Jorgo Papingji
  Mix Master: Alsked Rrenja
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/1rzQHDObjMORj0jqoz5LP6
  Deezer: www.deezer.com/en/album/119231522
  iTunes: music.apple.com/us/album/mirmengjes-nena-ime-single/1488122257?ls=1
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 1 142

 • Edi Veliaj
  Edi Veliaj Πριν ημέρα

  Ja ke fut kot

 • Nora Leisi
  Nora Leisi Πριν ημέρα

  Po shum bukur aman a ke harru baben a nuk je ti babe? Un te dyt prindert i du a ju nuk i doni te dyt veq nanën

 • kleant pane
  kleant pane Πριν ημέρα

  541 dislike = 541 budallenj :(
  hallall te qofte se e ke qare

 • Kristina Tina
  Kristina Tina Πριν 2 ημέρες

  Shum kenge prekese sidomos per ne qe jemi ne emigrim dhe nuk I kemi pare prinderit me vite 😢😢

 • Elmas Tace
  Elmas Tace Πριν 2 ημέρες

  Bravo Ylli i pershendes nenat👏👏👏

 • Orestis Naka
  Orestis Naka Πριν 2 ημέρες

  Bravo

 • Elsa caushaj
  Elsa caushaj Πριν 3 ημέρες

  Tè lumt goja e tè kendoft zemra gjith jeten. 😢

 • Domeniko Deliu
  Domeniko Deliu Πριν 3 ημέρες

  Po kjo me nje nip dhe mbes sa do doj ta kisha hahahh

 • Brusilda Canta
  Brusilda Canta Πριν 3 ημέρες

  Kenge shume e bukur .kemi shum madhe per njerezit tane sidomos per nenen jemi te larguar per shum vite 😥😥

 • Vilson Kosta
  Vilson Kosta Πριν 4 ημέρες

  Sa lot riedhin nga sytë tane aq të mira t'u bëfshin se na ke vene gishtin tek plaga

 • shqiperia ime
  shqiperia ime Πριν 4 ημέρες

  Ah mor bir te keqe nena

 • Armela Mela
  Armela Mela Πριν 4 ημέρες

  Te lumte goja

 • Desara Mollaymeri
  Desara Mollaymeri Πριν 4 ημέρες

  🙏🙏🙏❤❤

 • Afrim Habili
  Afrim Habili Πριν 4 ημέρες +1

  Te lumte goja bravo bravo me respekt labi labi

 • Axhi Fafaj
  Axhi Fafaj Πριν 5 ημέρες

  Bravo ylli Baka na imbushe syt me lot për nenen t'ime😂😂😂

 • Altin Suli
  Altin Suli Πριν 5 ημέρες

  Ooooo gjiganti Ylli Baka ⭐❤️💎🙏kjo keng me plagos shpirtin se Mami im iku e re nga kjo jet 😢😢do doja shum ta pershendesja me kete kengen tende por ajo nuk jeton 😢😢 ty te kendoft zemra gjithmon

 • Konti Bego
  Konti Bego Πριν 5 ημέρες

  Te lumte goja ylli baka ti je njsh i ketyre kenge ve popullore

 • Smartal Service
  Smartal Service Πριν 6 ημέρες

  *Si mund te bejne dislike* 🤔🤔🤔

 • Dhurata Vecani
  Dhurata Vecani Πριν 6 ημέρες

  O Zott kenge qe te prek ne shpirt 😢😢😢 keng qe ne cdo fjale te saj te bien lotet Ate qe kaluan nenat tona po e kalojme edhe ne Fatkeqesisht per nenat dhe motrat shqiptare historia perseritet 😢😢😢😢

 • Spiridhula Anyfanti
  Spiridhula Anyfanti Πριν 7 ημέρες

  💔💔💔

 • Sorkadhe Bylyshi
  Sorkadhe Bylyshi Πριν 7 ημέρες

  ska si nena lum kush e ka dhe mjer ne qe se kemi me mungon o nena ime e shtrenjt

 • Ilias 1980
  Ilias 1980 Πριν 7 ημέρες

  Ylli po na godet aty ku na dhemb me këtë këngë, respekt dhe dashuri për të gjitha nënat !!!

 • Selvina Ymeraj
  Selvina Ymeraj Πριν 7 ημέρες

  😭😢😢😢😢

 • Edi Lushnje
  Edi Lushnje Πριν 8 ημέρες

  Dhe best song 2020 😀😀😀😀💣💥💥💥💥💥💥🤝🤝👍👍👍

 • Olsjon Zhivani
  Olsjon Zhivani Πριν 8 ημέρες

  Ti je ylli shqiperis

 • Monda Bardhi
  Monda Bardhi Πριν 8 ημέρες

  Shum e bukur por ajo pjesa E lus Zotin atje lart se per juve kam merak qe tu shoh te gjithve bashk e ta bej gjumin rehat.

 • Ani Ali
  Ani Ali Πριν 9 ημέρες +1

  Ah sa her e kthej kte keng shpirti me tronditet😭😭😭😭

 • alma como
  alma como Πριν 9 ημέρες

  😢😢😢

 • Limo Gabaj
  Limo Gabaj Πριν 9 ημέρες

  Bravo yll baka nei madh 😭😭😍😍

 • Paula Doko
  Paula Doko Πριν 9 ημέρες

  Lume ne qe te kemi Ylli Baka je i mrekullushem Na emocionove me kete kenge Miremengjesi Nena ime e shtrejta ime❤👏👏👏👏👏

 • Diana Trifoniujkkj
  Diana Trifoniujkkj Πριν 9 ημέρες

  te kendoft zemra 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Meli Meli
  Meli Meli Πριν 9 ημέρες

  👏👏👏👏

 • Lorena Fili
  Lorena Fili Πριν 9 ημέρες +1

  Je I madh . Kenge ❤️❤️❤️❤️

 • Nila Nila
  Nila Nila Πριν 10 ημέρες

  Pershendetje per te gjithe ato qe kane fatin e madh dhe i kane NENAT ne jete! NENE fjala me e bukur me bote .

 • Yllka Harizi
  Yllka Harizi Πριν 10 ημέρες

  Te lumte goja o ylli..nuk ka si nena . .

 • Lume Mato
  Lume Mato Πριν 10 ημέρες

  Zoti ju qendrofte prane te gjitheve atyre qe u mungon nena. Te lumte goja na perlote o Yll

 • Znnn Zkkk
  Znnn Zkkk Πριν 11 ημέρες

  Me mungon nena se nuk e kam gezimi i saj kur na shihte dhe qarjet esaj kur iknim nuk pershkruhen kur iken nena ikin rrenjet dhe keputet zinxhiri

 • Znnn Zkkk
  Znnn Zkkk Πριν 11 ημέρες

  Te lumte goja je yll i shqiperis por nje gje kisha ne fund te kenges kur troket dera te hapesh dhe te futeshin 2 femij se me duket sikur e lem nenen te pres gjith jeten faleminderit dhe me fal ne se jam gabim

 • Mirjan Lushnjaku
  Mirjan Lushnjaku Πριν 11 ημέρες

  Kush e ul gishtin poshte jane injorante dhe fare e keqe sepse eshte kenge per nenat tona .teksti shume i bukur dhe kenketari shume bukur

 • Stavro Guri
  Stavro Guri Πριν 11 ημέρες

  Bravo ylli nuk fjal per nenat me kte not in vecse me ender I shikoj te dy

 • Giuliano Cesano
  Giuliano Cesano Πριν 11 ημέρες +1

  Mallkuar qofte ky kurbet,Zoti na ruajt ne emigrantet shqiptare neper bote. Gjithashtu i bekofte te gjitha nenat qe presin me malle edhe qe na mungojne jashte mase, Like per te gjitha nenat. 😥😥😥😥

 • Anesti Corti
  Anesti Corti Πριν 12 ημέρες

  🇦🇱♥️🤲🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Devis Rucos
  Devis Rucos Πριν 12 ημέρες

  Nena eshte gjeja me e shtrenjte ne bote

 • Stelina Lulo
  Stelina Lulo Πριν 12 ημέρες

  Nuk kam fjale🥺

 • Sergio
  Sergio Πριν 12 ημέρες

  Sa mallengjuese per te gjith ne qe jemi ne kurbet

 • Valon Xharra
  Valon Xharra Πριν 12 ημέρες +1

  Te lumt goja 🇦🇱

 • Nardi Boy
  Nardi Boy Πριν 13 ημέρες

  Nuk gjej dot fjale te them pet ju!jeni nje yll qe ndriconi ne cdo zemer me kenget edhe me vargjet qe kan ato. Nuk edi mbase ne emigrantet jemi me te ndjeshem? Mos ta fshe kjo kenge mi ka mbushur syt me lot

 • Klodian Elezi
  Klodian Elezi Πριν 13 ημέρες

  Ca na bere o yll vllai .. 🙏😭

 • Ada Bardho
  Ada Bardho Πριν 14 ημέρες

  🙏🏻❤️🌹❤️🙏🏻

 • Graca Greca
  Graca Greca Πριν 14 ημέρες +1

  Bravo ylli baka. Je i mrekullueshem te kendoft zemra gjithmon😘kam shum mall per nenen time. Kurbeti na ndau per se gjalli😥💔💔

 • Zan Doko
  Zan Doko Πριν 14 ημέρες

  Shume bukur realtà e ditve tona mjere nenat tona edhe neve❤️❤️❤️❤️❤️

 • Klaudio Bushi
  Klaudio Bushi Πριν 14 ημέρες

  kjo keng ma ben mishin gjemba gjemba nuk e pershkruajndot kete keng vec qaj se di pse por kjo mw ther shpirtin bravo ylli bravo

 • Klajdi Duda
  Klajdi Duda Πριν 15 ημέρες

  Artist gjigand percjell gjithmon emocion

  • dexisツ
   dexisツ Πριν 11 ημέρες

   Klajdi Duda Po

 • Nevila Hoxha
  Nevila Hoxha Πριν 15 ημέρες +3

  Dhurata me e bukur ne jete "NENA" !! 💕🥰

 • A Abcd
  A Abcd Πριν 15 ημέρες

  Lirim sa me te shpejt burgaxhive si kan kohe pa pare nanen e tyre !!!

 • Rovena Hazizaj
  Rovena Hazizaj Πριν 15 ημέρες

  Te lumt goja ylli baka bravo

 • Yllka Hoxha
  Yllka Hoxha Πριν 15 ημέρες

  Elus zotin atje lart se per ju Kam merak

 • Magda Magda
  Magda Magda Πριν 15 ημέρες

  Nena eshte e cmuar per ne dhe kur e kemi afer ndjem gezim ne zemra tona,te lumte goja o Ylli baka nga Magda

 • Irma Troka
  Irma Troka Πριν 16 ημέρες

  Shum e bukur kenga po dhe vidjoklipi

 • Angelo Finollo
  Angelo Finollo Πριν 16 ημέρες

  A more ylli baka mos vdekesh kurr. je i pa harritshem. Te bekoft i madhi zot ty dhe familjen tende. Me kte keng qe ke ber ta shprebleft zoti. Spese nena esht si zoti nje dhe dhe tjeter nuk ka.❤❤