Luana Vjollca - Ti Amo (One shot music video)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 2 Σεπ 2019
 • Luana Vjollca - Ti Amo
  (One shot music video)
  Beats & Arrangement by Rrzon Music
  Lyrics by Rrzon Music
  Mix & Master by Bini Diez
  Styling by Blerina Kllokoqi & Luana Vjollca
  M.U.A & Hair by Arber Bytyqi & Kaci
  Video by XLFilms
  Follow Luana Vjollca on:
  Website: www.luanavjollca.com/en/
  Instagram: luanavjollca
  GRclip: grclip.com/channel/UC7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
  Facebook: m. LuanaVjollca/
  Available on:
  Deezer: www.deezer.com/en/album/109757442
  iTunes: music.apple.com/us/album/ti-amo-single/1478641609?ls=1
  Spotify: open.spotify.com/album/5ttSH4ewFHWVvTAS17VTUE
  #luanavjollca #tiamo
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 208

 • Mateo Daci
  Mateo Daci Πριν μήνα +1

  Urime😀😀

 • Sajmir Ferko
  Sajmir Ferko Πριν μήνα +2

  Respkte per luana vjollca sexy booy je ti yll

 • :::TomB::: •
  :::TomB::: • Πριν μήνα +1

  Zemer je i befsh 100 vjet💛💛

 • ba dis
  ba dis Πριν μήνα

  🔥🔥🔥

 • Malvina Haka
  Malvina Haka Πριν μήνα

  Edhe 100 luana!Happy birthday

 • Fari Sakolli
  Fari Sakolli Πριν μήνα +3

  sa te shkon lambo😊

 • stresi__3 #bb4life
  stresi__3 #bb4life Πριν μήνα +1

  Je t'aime❤

 • Its Finem
  Its Finem Πριν μήνα +6

  Me love is luana 😘😘😘😍😍😍❤❤ te dua shumm 💞💞❤❤

 • Marco Alzaga
  Marco Alzaga Πριν μήνα +16

  Bravo Luana kiss Brasil-Pernambuco.

 • Klejdi ACE
  Klejdi ACE Πριν μήνα +2

  Edhe 100

 • Alessia Kotobelli
  Alessia Kotobelli Πριν μήνα +1

  Happy birthday Luana

 • J H
  J H Πριν μήνα +2

  LIKE NESE MENDON EDHE TI SI UNE QE LUANA ESHTE ME E BUKURA E SHQIPERISE

 • Rovena Cela
  Rovena Cela Πριν μήνα +4

  Urime Luana Vjollca e 1000 vite te lumtura

 • StrefinjOoO TV
  StrefinjOoO TV Πριν μήνα +6

  Grettings from ALBANIA♥️🇦🇱
  I dont understand anything but i love this song!😋

 • Bushi Kanani
  Bushi Kanani Πριν μήνα +1

  Happy Birthday 🎂💝.. Luana😍shum e bukur kenga👏.👏Ti Amo💖💖💖💖

 • Gani Berisha
  Gani Berisha Πριν μήνα

  Loqka

 • Voca itali
  Voca itali Πριν μήνα +2

  Ohhhhhh kenge me e bukra qe e kam degju per krejete jeten timeeee Bravoooooooo Luana Vjollcaaaa je nr 1 💗 kir thehet zemra me nuk kapet maaa 💔💔🔥🔥🔥🔥🔥👌🇦🇱🇮🇹👋

 • Mariol Bashaj
  Mariol Bashaj Πριν μήνα

  Bravo shumë kenge e bukur 😘😘

 • Olimbia Imeraj
  Olimbia Imeraj Πριν μήνα +1

  Super kenge edhe 100 vjec te behesh

 • Edona Lleshi
  Edona Lleshi Πριν μήνα

  Edhe 100 Luana

 • Is Isena
  Is Isena Πριν μήνα +9

  Happy birthday loqk❤Te paqim sa me shume❤❤ILUSM😍😍Te amo girl❤Pershendetje nga Ontario😍😍🌏🌏🎵🎵

 • Helena Halili
  Helena Halili Πριν μήνα +1

  Urime ditelindjen Luana edhe 💯 vite te lumtura suksese ne jet 🎂🎊🎉

 • Livia Herri
  Livia Herri Πριν μήνα +1

  Edhe 100 ❤️🎈🎀🎁🧸❤️🥰

 • Redi M
  Redi M Πριν μήνα +1

  Super yll je Luana. Super hit. Mos e rruj fare nga kta/kto xhelozat qe sjane as sa cereku yt. Happy bday star ❤❤❤

 • L. S.
  L. S. Πριν μήνα +1

  Queen ❤❤👑

 • Klodi Klodi
  Klodi Klodi Πριν μήνα

  😍😍

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha Πριν μήνα

  Urime Luana je shum e mire edhe 💥👑👑👑💎💎

 • Kejda Meli
  Kejda Meli Πριν μήνα +3

  Io ti amoo tantissimo 💯❤️😘
  Te dua o yllllllllllllllll 😍😘

 • Sevda Sevda
  Sevda Sevda Πριν μήνα +1

  Keng perfekte 🎵❤
  Dhe ke nje super 👌👍
  Urime 🎂 edhe 💯 Luana🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤🎉🎉🎉

 • Zhaneta Lazi
  Zhaneta Lazi Πριν μήνα +2

  Dhe nje qind je shum e bukur je princes😗😗😚😚 happy byrdej

 • Xhesika Çyrbja
  Xhesika Çyrbja Πριν μήνα +1

  Happy birthday per ty qofsh gjithmon e lumtur pran njerezve te tu🤩💋

 • Leons Tushaj
  Leons Tushaj Πριν μήνα +1

  Super kenge

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Πριν μήνα

  shum bukur prefekt luana bukuri 👌

 • Klea Vulka
  Klea Vulka Πριν μήνα +1

  Edhe 100 vjece I love you so much Luana ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Lindita Gojçaj
  Lindita Gojçaj Πριν μήνα +1

  Degjova se e keni ditelindjen Luana e gezofsh e festosh me te zgjedhurit e zemres tende.Kalofsh bukur ne kte dite te vecant tenden.Edhe 100

 • Lian repaj
  Lian repaj Πριν μήνα +5

  Urime o Yll! Bravo qe punon kaq shume❤️⭐️

 • Oparaku i Korces
  Oparaku i Korces Πριν μήνα

  Shume bukur

 • Yll limani
  Yll limani Πριν μήνα +5

  Happy birthday luana 👸🏻
  Suksese eshte nje kenge vertet e bukur👑❤😊

 • Andi Andy
  Andi Andy Πριν μήνα +2

  Gezuar Ditlindjen Luana edhe 100 vjet sa me te lumtura
  Ti Amo🔥🔥🔥

 • Belinda Zogu
  Belinda Zogu Πριν μήνα

  Hb

 • Xhesilda Xhesi
  Xhesilda Xhesi Πριν μήνα +4

  Bomb fare esh kjo luana . O zot ate trupin e ka fiksim fare .

 • arti 698427178
  arti 698427178 Πριν μήνα +1

  Super kenge edhe 💯🇦🇱🇬🇷🇦🇱

 • Emi Italia
  Emi Italia Πριν μήνα +2

  Suksese shum e bukur

 • marsi vigani
  marsi vigani Πριν μήνα +10

  Edhe 100 vjeçe zmr ❤ ime digje 🔥 sonte

 • Saraa
  Saraa Πριν μήνα +6

  Aguri Luanesha shum urime per ty cofsh gjith jeten e lumter suksese ne karjeren muzikore je diva e shqiptris dhe modratore e pa par uroj qe tja fillojsh sa mshpejt emesionin shiko kush luan te cmoj shum ❤❤❤❤

 • Alesia Ymeri Alesia Ymeri
  Alesia Ymeri Alesia Ymeri Πριν μήνα +23

  Urime edhe 💯 vite te lumtura pran te dashurve te tu 💜⭐🌟
  HAPPY BIRTHDAY 💜💜⭐⭐❤❤

 • Ermela Prenga
  Ermela Prenga Πριν μήνα

  Luana je shum e mir edhe 100 vite te lumtura...Bravo👏

 • Stela stela
  Stela stela Πριν μήνα

  Dhe 100000. Luana

 • Alban Gjergji
  Alban Gjergji Πριν μήνα +1

  Gezuar ditelindjen luana♥♥♥♥♥♥♥

 • Aurora Ana
  Aurora Ana Πριν μήνα +3

  Nuk e di luana me plq po per muzik jo btw love you 🐥💕

 • keli Banaj 2019
  keli Banaj 2019 Πριν μήνα

  Shume e kenge e bukur suksese luana je shume e mire 👏👏👏👏

 • keli Banaj 2019
  keli Banaj 2019 Πριν μήνα

  Urime suksese luana 👋👋👋👋👋

 • Gezim Lamcaj
  Gezim Lamcaj Πριν μήνα +10

  Luana ❤ je un jetoj ne nj ishull greqis po srz sa t doli kenga kam par makin q kalon me kt keng muzika ne maj je 1 kengetare i like you

 • Joana Joana
  Joana Joana Πριν μήνα +35

  Happy birthday Luana 😚😚😚😙😙kalofsh sa me bukur sot e pergjithmon

 • LUISA SILO
  LUISA SILO Πριν μήνα +4

  Suksese luana si ne muzik dhe ne prezantim 🥰🥰

 • Leonard Hatillari
  Leonard Hatillari Πριν μήνα

  Edhe 100 👑👑👑 dhe urime per kengen

 • para laci
  para laci Πριν μήνα

  bukuroshe

 • Bukurie Ramadan
  Bukurie Ramadan Πριν μήνα +1

  Auguri edhe 💯❤️ Ti amo 🙋

 • Joana Nako
  Joana Nako Πριν μήνα +1

  Edhe 100!!!Urimet e mia! 😊😊😊

 • Gzz 38
  Gzz 38 Πριν μήνα

  E lezetshme