Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 30 Νοέ 2019
 • Rama ne Shijak/ Banorja: Kemi ndonje lajm te mire?
  Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

Σχόλια • 268

 • Antonio Foroni
  Antonio Foroni Πριν 19 ώρες

  Leni pra kamerat ne shpi me qe thu televisori osht termet mas termetit drogaxhi kari vetem propagand ngele tu bo na rrujte lesht

 • Antonio Foroni
  Antonio Foroni Πριν 19 ώρες

  I rujt zoti te gjith shqipet kudo qe te jen ❤🇦🇱🇽🇰❤

 • Rocky krass
  Rocky krass Πριν 20 ώρες

  Pallatet ilegale u ndertuan nga dora e njeriut Korruptues te P.S e jo nga Zoti

 • Paolo Hania
  Paolo Hania Πριν ημέρα

  Edi Rama zoti te ndimofte te dhente forzza.populli ka nevoj per ty.je nr 1

 • ALKUKES
  ALKUKES Πριν ημέρα +1

  Shum bukur

 • Nelly De Filipi
  Nelly De Filipi Πριν ημέρα

  Ti rofsh o Edi Rama tu befte dita 1000 🙏⭐️🇺🇸

 • Merdita Engjell
  Merdita Engjell Πριν ημέρα

  XHAMADANI VIJA VIJA HAJT OR MUT O RRI TE SHPIJA.MOS GENJEJ POPULLIN.

 • shqiponja dedgjoni
  shqiponja dedgjoni Πριν ημέρα

  👏👏👏👏👏

 • trz vlj
  trz vlj Πριν ημέρα

  Pash besen e zotit aka mundesi te me tregon dikush nga esht origjine edi rama.

 • 4 SIMPLE HACK
  4 SIMPLE HACK Πριν 2 ημέρες +3

  3:37 si ben kurva policja se vajz e mir e edukuar, kur del ne ruge kerkon 5milek

 • Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli Πριν 2 ημέρες

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Tani Tani
  Tani Tani Πριν 2 ημέρες

  Nuk ka kryeminister ne bot qe te rri me popullin kaq afer. Dhe le te thon njerzit pallavra

 • Nesti Fili
  Nesti Fili Πριν 2 ημέρες

  Mir qe u gjet kosova.. kaq kisha !

 • Despoina Tsaousi
  Despoina Tsaousi Πριν 2 ημέρες

  ZOTI FALT SHENDET KOSOVES DHE TETOVES!!!!!
  RESPECTE PA FUND !!!!!!

 • Stelio SS
  Stelio SS Πριν 2 ημέρες

  Era komunizem modern, kur shikon kta bythlepirsit e partive qe i mbeshtesin wtf

 • eliza w2e
  eliza w2e Πριν 3 ημέρες

  Edi Rama je gjigande
  Ke zemer flori,Zoti ta befte mbare se je vertet me I Miri

 • Sllamniku Florim
  Sllamniku Florim Πριν 3 ημέρες +1

  Brravo gjith shiptaria 🇽🇰🇦🇱

 • H Hyseni
  H Hyseni Πριν 3 ημέρες

  "Televizori termeti i kohes sr paqës. MOS SHIFNI TELEVIZOR. ..."

 • Hajris Qail
  Hajris Qail Πριν 3 ημέρες

  O Zotri Rama mos e trathto ket popull se dot fundose zoti

 • Pellazg Lita
  Pellazg Lita Πριν 3 ημέρες +1

  Kemi njeriun me injorant dhe bipolar ne pushtet! MJERE SHQIPETARET!!1

 • Agim figura
  Agim figura Πριν 3 ημέρες

  Respect Edi Rama je patriot i vertet i popullit tone. nje kerkes kam me e zhud njehere e mire doganen mes shqiperise edhe Kosoves

 • John Seca
  John Seca Πριν 3 ημέρες

  Doli plehra me bythe lepiresit. Leri propagandat o qen Por fillo me burgun e atyre qe jane pergjegjes per ato ndertime.Per juve staffin qe Po ndihmoni dukeni tamam si ata kelyshat komunsit qe I puthnin doren xhaxhi Hoxhes.

 • Σοφια Τερπου
  Σοφια Τερπου Πριν 3 ημέρες

  ZOTI RAMA RROFSH SA TOKA E KESAJ TOKE . PER SHQIPETARET QE U JEP JETE ME EMELSI E DASHURI TE MADHE. RRONTE SHQIPERIA ME ZOTIN EDI RAMA NE KRYE. SHIPETARI NUK U THYE NE LUFTE. .POR NUK DO TE THYET AS TANI ME GODITJEN E TERMETIT. TE GJITHE BASHKE NJE GRUSHT. ..TE FORTE. 4.12.2019.

 • O Mret
  O Mret Πριν 4 ημέρες

  🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱

 • varadero honda
  varadero honda Πριν 4 ημέρες

  ore ate moter qirin qe bertiri roft edi rama du ta takoj njer

 • Berlina Kalemaj
  Berlina Kalemaj Πριν 4 ημέρες +2

  Te rinjt e te rejat vullnetare nga kosova me kane emocionu pa mase
  Bravo ju qofte dhe falimnerit nga zemra

 • Ermal Anastas
  Ermal Anastas Πριν 4 ημέρες

  Brravo Kosova Brravo Tetova Brravo Shqiptaria Respekt

 • Βούλα Βυρωνα
  Βούλα Βυρωνα Πριν 4 ημέρες

  Ah OKryeministri i yne ShqipetareZ Edi Rama te dhente Zoti Shendet ekurajo se te Rane halle te medha shume gjithmon ne kembe ne mes te popullit me hallet e popullit.Bravo bravo te kemi Lodhur shume me halle. Dhe te shofim gjithmon vetem teper interesante komandat ne kete furtune dhimbeje. Respeket per Lexusit e atedhetaret enderdshem qe vlersojne. Realitetin Orgjinal te Kryeministrit i Lidhur ngusht me popullin ne kete dhimbje te tmerrsheme. Inderuar qofte Z Edi Rama ne gadishmeri per te gjithe e rujt imadhi Zot bashk me popullin qe eka ne krahe.Respekt dhe Bravo.

 • flora lola lo
  flora lola lo Πριν 4 ημέρες

  Rrespekte kosoves

 • raldi mujsaku
  raldi mujsaku Πριν 4 ημέρες

  Shikoni si shkon e I puth gabelin e vogel show per karrike ky asht kryeministri ma I flliqt qe ka pas kombi.ne asnji vend te botes kryeministri nuk bohet edhe arkitekt edhe ingjinir edhe doktorr po ai urdheron institucionet the ata meren me kta pun.ky tallet me popullin e ska faj se shikoje at burrin e botes musteqet 1meter e shkon si fmija te I than babes jemi te knaqem po na japin buk. Smith asht I kanaqem me nji sup. Zoti rama qiu ropt se ky popull kshtu e don.

 • tironakuqe
  tironakuqe Πριν 4 ημέρες +1

  O Babaxhan, edhe Ismail Qemali do te kishte zili, i ngjan shum. te lumt ,

 • Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu Πριν 4 ημέρες

  Luli plliti si Gomar, tu kendu himnin e flamurit,, Ndersa Rama plliti si kelysh Gomari, tu kendu Xhamadanin Vija Vija,,, Turp i Shqiperis,, Politika Shqipetare, eshte dhe ka ken shkaku i shume Shqipetareve qe kane humb jeten 😡😡😡 Zot vdekjen sa me shpejt per keta Politikane 🙏🙏🙏

 • Engel Styla
  Engel Styla Πριν 4 ημέρες

  KY ESHTE KOMPLET INJORANT PSIKOPAT KRYEMINISTER IK MOR ROTK**

 • matilda doda
  matilda doda Πριν 4 ημέρες

  Mos shif televizor hahhahah

 • Klevis Fejzulla
  Klevis Fejzulla Πριν 4 ημέρες

  Po ne vend qe te cmosh te tjeret behu krijo nje fond e mergjence per cdo problem natyror

 • Lupo 89
  Lupo 89 Πριν 4 ημέρες

  Jo tërmet por ti shuaj krejt 6 breza Zoti këtyre perlave lëpirës bythe, po normale tek militantët e vet shkojnë se të tjerët do ja kishin thyer turit këtij edhe atij Kriminelit Dako që ka lejuar lloj lloj ndërtimesh abuzive.

 • AaAaAa
  AaAaAa Πριν 5 ημέρες

  Mashtrues i papare Rama 🤮🤮🤮🤮🤮

 • elona dani
  elona dani Πριν 5 ημέρες +1

  Bravo kosova me kenaqet. Model. me emociononi.

 • Alb Anian
  Alb Anian Πριν 5 ημέρες

  Na mbushet syte me lot bravo o shqiptar ju ruajt zoti o shqipet e Tetoves hallall qumeshti I nenave

 • Lalo Ervin
  Lalo Ervin Πριν 5 ημέρες

  Po pse shef televizor i thote Rama!! Po nese nuk ben televizori vet pse del ne televizor Rama!!

 • edi murra
  edi murra Πριν 5 ημέρες

  Bravo Edi Rama

 • Parents Tablet
  Parents Tablet Πριν 5 ημέρες

  Fute dakon prap ne bashkis e duresit qe te regulloj format qe ka hedhur krimineli dako duke vjedhur miljonat do vonon por zoti nuk do haroj pa u a mare hakun atyre familjeve qe paten viktima si dhe ata qe pan qamet me syte e tyre ne kte tragjedi

 • Parents Tablet
  Parents Tablet Πριν 5 ημέρες

  A ke njeri te afert more rugac 50 viktimave nuk u eshte thare balta ti ke dale xhiro neper shqiperi duke perqafuar grat zarbat we nuk kane bura pse nuk viziton familjet e viktimave ti zagar apo e di qe ti je vrasesi I atyre. Iktimave e qe nuk po I fut ndertusi ne biruc se ke vjedhe me ta ne 5 vjet te qeverisjes sate jan nderuar ato pallate mestra kam ndenjen se shume shpejt do te hajde mortja ty dhe familjen tende fund e krye ne dasht zoti me u mare hake atyre familjeve qe u bere gjemen

 • The H Family
  The H Family Πριν 5 ημέρες

  Rrijini afer se pa merak shpit do jua bej shteti nga e para po vetem se kur nuk dihet po cka po dihet eshte qe arka e shteti shqiptar eshte bosh

 • islamforever1988
  islamforever1988 Πριν 5 ημέρες

  Ngjushllime per ata
  Se vdiqen
  Faleminderit
  Zotit per ata
  Si shpetuan
  Faleminderit
  Atine se ndihmuan
  Me te gjitha gherat
  Respekt per te gjith donatoret
  Zoti shperbleft

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare Πριν 5 ημέρες

  Ik Ram se Termeti

 • Liko Entela
  Liko Entela Πριν 5 ημέρες

  Me ka be habi qe ata qe mesonin femit kishin maska .pse cfar kane femit koleren vertet jam habit

 • Aftaline Zeqaj
  Aftaline Zeqaj Πριν 5 ημέρες

  Ate qe te ben Perendia
  Nuk ta ben dot Qeveria
  Dhe ate qe ta ben Zoti
  Nuk ta ben dot kurre robi.
  Keni degjuar kur thon
  Dasma dhe vakia
  Jane motera te dya
  Prandaj came labe kosovar
  Jemi nje e te pa ndare..
  Me Edi Ramen ne balle

 • Diana Bloody
  Diana Bloody Πριν 5 ημέρες +2

  Si xhaxhi Enveri me kalamajt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa vk

 • Hin Weis
  Hin Weis Πριν 5 ημέρες +1

  Respekt KRENAR ME QENË *SHQIPTAR*shumë prezentim të mirë Zoti Kryeminister.

 • Sherbet Biba
  Sherbet Biba Πριν 5 ημέρες

  Termetin nukeholli edi rama kjo eshte nje fatkeqsi natyrore por politika shqiptate eshte nji kriminale sjan tebashkuar por rama zduhet teshoh tetjeret sepse ai eshte ne pushtet dhe pergjisia eshte atit falemderojm vllezrit tan te kosoves dhe te tetoves apo si greqia Italia turqia teqith ato qeponandihmojn jakemi borxh

 • Zhaklina11
  Zhaklina11 Πριν 5 ημέρες +3

  Rama ka qene dhe mbetet e vetmja shprese per shqiptaret

 • Valdet Krasniqi
  Valdet Krasniqi Πριν 5 ημέρες

  Bravo Edi i fort je ti 👍👍👍👑👑👑

 • Alf Alf
  Alf Alf Πριν 5 ημέρες

  Ishalla ky eshte momenti te nisni te fitoni besim ne popull dhe populli te filloi te kete besim tek politika dhe qeverria(qeverritaret) se deri tani ka qene dhe eshte per te ardhur keq!

 • Roland Perona
  Roland Perona Πριν 5 ημέρες

  O edi po su lodhe ore ulu po ire cep me cep sala u lodhe me digjitaline ri ulure ne karike respekte ty e tetovareve ropte gazetarve

 • NIKU !
  NIKU ! Πριν 5 ημέρες +2

  Ky osht zt, Rama!!! Per ju legena dhe prapambetje te sales, qe thoni Rama ik...

 • Eglantina Toku
  Eglantina Toku Πριν 5 ημέρες

  bravo te qofte ke qene dhe je i madhe bravo per durimine kan nevoje njerizite per fjale te grota dhe mbshtetjen tende ne kte kohe te vshtire

 • Safet Veizaj
  Safet Veizaj Πριν 5 ημέρες

  Ke mbledh jevgjit rreth vetes o mashtrus ..

 • Mrnogood 1
  Mrnogood 1 Πριν 5 ημέρες

  Njeri me te pershtatshem se Rama per ta perballuar kete situate nuk ka pas ndonjehere politika Shqipetare. Bravo Rama, pavaresisht gjithckaje rrespekt per menyren se si po sillesh me njerezit.

 • Veliqi Veliqi
  Veliqi Veliqi Πριν 5 ημέρες

  Ta bejm shqiperin e madhe e te bukur e zoti e bekoft shqiperin