Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 25 Σεπ 2019
 • Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Media Partner: RTV Klan
  Partner: EmraCom
  Production Partner: MAX Production
  Orkestrimi: Vani Rushiti
  Klarinet: Maldin Avduli
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 144

 • Rapushaj Fatjon
  Rapushaj Fatjon Πριν 16 ημέρες +1

  Na kenaqet veshet bravoooo shum bukur..!!!

 • Aida Sula
  Aida Sula Πριν 16 ημέρες +2

  💖💖💖🥰🥰🥰

 • Aida Sula
  Aida Sula Πριν 16 ημέρες +1

  Ju lumte bravo te madhe zoti ju rujte

 • Vjosana Togani
  Vjosana Togani Πριν 16 ημέρες +2

  Jeni te mbrekullushem shum kam deshir ta bej nje keng me ju

  • Vjosana Togani
   Vjosana Togani Πριν 16 ημέρες

   Me plqen shum te kendoj kenget e jugut por do mbetet enderr nè sirtar😢

 • Laureta Cakalli
  Laureta Cakalli Πριν 16 ημέρες +2

  Jeni te mrekullueshem 😌😌

 • Elisa Vasil Braka
  Elisa Vasil Braka Πριν 16 ημέρες +1

  Ju lumtë goja te dyve jeni me te miret zemra ju kendofte gjithë jetën Marjola & Jurgen

 • Antoneta Duka
  Antoneta Duka Πριν 16 ημέρες +2

  Complimenti

 • Anxhela Bardhi
  Anxhela Bardhi Πριν 16 ημέρες +2

  Ah moj vajze e bukur ëndrrat me tua i shoh cdo nate❤❤❤
  Jeni me te mirët💜❤😘

 • ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΙΑΤΑ
  ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΙΑΤΑ Πριν 16 ημέρες +1

  jeni te mbrekellushem

 • Ari Vlore
  Ari Vlore Πριν 16 ημέρες +1

  Bravooo bravoooo mariola jurgen

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore Πριν 16 ημέρες +1

  Shum e bukur kenga ju lumt me kenget tuaja behen dasmat tona💐🌺🌹👏👏👏👏

 • Meli Sinani
  Meli Sinani Πριν 17 ημέρες +1

  Kendofshi jete e mot te dy bashke❤super kolazh suksese te metejshme..

 • Νικος Τσελα
  Νικος Τσελα Πριν 17 ημέρες +4

  Ju lumt goja jeni super kengtar 👏💖

 • mikel sulkaj
  mikel sulkaj Πριν 19 ημέρες +2

  Nje super kolazhe 👏👏

 • Alda Cina
  Alda Cina Πριν 19 ημέρες +1

  Sa e bukur 🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰👏👏👏👏👏

 • MariolaJurgen Kacani
  MariolaJurgen Kacani Πριν 25 ημέρες +322

  Ju falenderojme Nga zemra per komentet tuaja miq dhe per mbeshtetjen.
  Me respekt Mariola & Jurgen 🙏

 • Eli Ademi5
  Eli Ademi5 Πριν 25 ημέρες +3

  Bravo bravo jeni te mrekullushem kendofshi gjithmon suksese

 • Eli Ademi5
  Eli Ademi5 Πριν 25 ημέρες +2

  Shum bukur vlla moter ju prsh nga gjakova

 • Olti vlora Oltivlora 1996
  Olti vlora Oltivlora 1996 Πριν 25 ημέρες +2

  Bravo mariola

 • Deni Den
  Deni Den Πριν 25 ημέρες +16

  Kenga popullore qofte toske,geg,labe etj,mnab ne kemb kombin. Une jam 23vjec dhe besoj se pavarsisht deshirave,edhe keto keng duhet mbeshtetur ne mase!

 • Anxhela Gjini
  Anxhela Gjini Πριν 25 ημέρες +4

  Bravo yjet evlores ju kendofte zemra gjithmone jeni artista te vertete kush ju uka inate zoti ja shtofte ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • Eltion Metushi
  Eltion Metushi Πριν 25 ημέρες +1

  👏👏👏👌👌

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius Πριν 25 ημέρες +3

  Bellissimo 👌🌹🌹🖐️💫💓💓💎💎

 • Bushi Kanani
  Bushi Kanani Πριν 25 ημέρες +4

  Bravo 👏👏😍😍super Kolazh. 🌟🌟🌟🌟❤❤💙💙

 • Arsen Spiku
  Arsen Spiku Πριν 25 ημέρες +2

  Shume bukur

 • emi liano
  emi liano Πριν 25 ημέρες +8

  Mariola jurgen jeni zjarri i Jugut bravo Elbassni Ju do shume 🔥❤🔥

 • Esi Brace
  Esi Brace Πριν 25 ημέρες +2

  Shum bukur .Bilbilat e jugut.Ju kendofte zemra gjithmone.

 • IDont Know
  IDont Know Πριν 25 ημέρες +7

  Hajde shume bukur nostalgji emadhe te jesh ne krahe me vllaneduke kenduar drite ju abefte zoti moter evlla musi drita ediellit jeni te dy ulumte goja respekte nga athina nuk ka me bukur ju lumte goja

 • Elsa caushaj
  Elsa caushaj Πριν 25 ημέρες +7

  U lumt goja sì yje tè dy u kendoft zemra gjith jeten

 • Lindita Salia
  Lindita Salia Πριν 25 ημέρες +3

  Suksese

 • O Mret
  O Mret Πριν 25 ημέρες +1

  2 Bilbilat e Jugut🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • starsandstripes5013
  starsandstripes5013 Πριν 25 ημέρες +3

  I love her dress 💛

 • Charli Muco
  Charli Muco Πριν 25 ημέρες +17

  Na keni kenaqur me kte super kolazh jeni Perfeksion 😍

 • Tefta Tea
  Tefta Tea Πριν 25 ημέρες +25

  Dallgët buze jonit brigjet lellatojnë
  po celin bajamet ëndërat mi zgjojnë ...
  Shum fillim i bukur me pelqen shum
  SUKSESE 🌟🌟🌟🌟👏👏

 • Florjana Selamaj
  Florjana Selamaj Πριν 25 ημέρες +21

  Ju lumte goja se na kenaqet..❤️

 • Gerald Jaupaj
  Gerald Jaupaj Πριν 25 ημέρες +3

  Respekte nga VLORA...

 • Flori Caushaj
  Flori Caushaj Πριν 25 ημέρες +7

  E bukur por akoma me bukur qe keni zgjedh kte keng ne kolazh

 • Sara Nestori
  Sara Nestori Πριν 25 ημέρες +9

  Shum shum sukses yje zemra u kendoft krenar na bëni ne nga JUGU 💕💕

 • Arnildo Tafilaj
  Arnildo Tafilaj Πριν 25 ημέρες +4

  Suksese kushru vazhdoni jeni super kengetar

 • BTFL4LIFE Moon
  BTFL4LIFE Moon Πριν 25 ημέρες +3

  👍✨✨👏👏☝🌟

 • Olimbia klea
  Olimbia klea Πριν 25 ημέρες +4

  shume bukur te dy na kenaqet respekte

 • Ergi Kavaja
  Ergi Kavaja Πριν 25 ημέρες +2

  Ju këndoft zëmra 🌹🌹

 • laura sefa
  laura sefa Πριν 26 ημέρες +16

  Bilbilat e jugut! T'ju kendoje shpirti! Mos u ndani kurre moter e vella! 😍

 • Lumni Baki
  Lumni Baki Πριν 26 ημέρες +9

  Si gjithmon shum bukur jeni njish urime familja Kaçani.....👏👏👏👏👏👏👏

 • Alfred Cekini
  Alfred Cekini Πριν 26 ημέρες +2

  bravo moter e vlla suksese

 • Arsejda Brahimi
  Arsejda Brahimi Πριν 26 ημέρες +5

  Shume bukure suksese

 • ornela pjeci
  ornela pjeci Πριν 26 ημέρες +9

  Ju lumt goja motra me vellan 🥰🥰😘😘

 • Ina Ina
  Ina Ina Πριν 26 ημέρες +7

  Ju jeni me te miret bravo mariola jurgen ju kendoft zemra jeni te pa krahasueshm suksese te metejshme ju prsh nga divjaka

 • Sara selda
  Sara selda Πριν 26 ημέρες +14

  Mariola Kacani & Jurgen Kacani jeni me te miret ju adhuroj dhe ju dua shume nga fansja juaj Sara Ajdini Roskovec-Fier.💖💖💖💖

 • Loreno 19
  Loreno 19 Πριν 26 ημέρες +9

  Suksese jeni te perlat e jugut Mariola dhe Jugen

 • ULBERT MENA
  ULBERT MENA Πριν 26 ημέρες +5

  Knaqesi opaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

 • Antonela Cina
  Antonela Cina Πριν 26 ημέρες +12

  😍😍😍na kenaqet👏🏻👏🏻👏🏻

 • erisa sulo
  erisa sulo Πριν 26 ημέρες +7

  BRAVOOO VLORA😍😍😍😍😍😍👑👑👑👑👑👑

 • alesio hoxha
  alesio hoxha Πριν 26 ημέρες +4

  😊😊

 • Klara Ida
  Klara Ida Πριν 26 ημέρες +12

  Jeni me te miret ju lumte goja suksese te metejshme

 • Dini Sulejmanasi
  Dini Sulejmanasi Πριν 26 ημέρες +4

  U kendoft zemra

 • Aleksander Rucaj
  Aleksander Rucaj Πριν 26 ημέρες +10

  Rrespekte per keta dy bilbila te vlores.

 • Mara Musej
  Mara Musej Πριν 26 ημέρες +15

  Zeri juaj te kenaq shpirtin 😍😍😍

 • Paola Barjami
  Paola Barjami Πριν 26 ημέρες +7

  💕👏👏👏👏👏👏

 • stivi Ismaili
  stivi Ismaili Πριν 26 ημέρες +8

  Jeni te mrekullushem 🤗🤗💫💫