Elvana Gjata - A m'don

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 8 Αύγ 2019
 • #elvanagjata #amdon
  Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify
  Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
  Produced by : Arbre Blass
  Directed by Emir Khalilzadeh
  Mixed and mastered by Johan Bejerholm
  Production Company: ASTRONOT FİLM
  Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
  DOP: EMRE KARBEK
  Editor: ÖZKAN AKSULAR
  Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ
  Lyrics :
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone? (x4)
  Nanana
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po m’mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone..
  A ki ca me thone ma vone..
  Une me ty jom still in Love
  E ti shume mire e di
  Une me ty jom still in Love
  E ti e di..
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
  Like EMM on Facebook : eastmusicmatters/
  Licensing : lc@eastmusicmatters.com
  elvanagjataaaa
  elvanagjatazyrtare
  GjataElvana
  (C) 2019 East Music Matters
 • ΜουσικήΜουσική

Σχόλια • 1 846

 • Besmir Dalipi
  Besmir Dalipi Πριν μήνα +2

  yll fare eshte

 • Besa Sena
  Besa Sena Πριν μήνα +2

  Omg ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Hama Ali
  Hama Ali Πριν μήνα +2

  Wer kommt von slavik?

 • Ernane D Barros
  Ernane D Barros Πριν μήνα +3

  beautiful music liked clip you are to be congratulated

 • Fiorni Zani
  Fiorni Zani Πριν μήνα +32

  Who thinks that elvana should represent albania in ESC 2020
  👇Smash this button

 • Princess Daisy
  Princess Daisy Πριν μήνα +14

  She should go to eurovision

 • Fatbardh Elqeni
  Fatbardh Elqeni Πριν μήνα

  je super diva zmr je me emira

 • David Grace
  David Grace Πριν μήνα +1

  Great song and MV ❤🖒

 • erika luta
  erika luta Πριν 2 μήνες +5

  te dua Elvana Gjata❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Martina Hushi
  Martina Hushi Πριν 2 μήνες +1

  Elvana jam fanca jote kush e degjon kete kenge do ti sjelli fat

 • Alexander R
  Alexander R Πριν 2 μήνες +7

  Coño pero madre mía es hermosa. Damn she's hot😍🔥

 • Epiri Cham
  Epiri Cham Πριν 2 μήνες +19

  Imagine if Elvana Gjata and Dua Lipa did a collaboration. Would be lit 🔥

 • Delfin Hajrizi
  Delfin Hajrizi Πριν 2 μήνες

  Une dua qit musik

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore Πριν 2 μήνες +6

  Sa e mir je moj elvana i ke te gjitha te mirat shum suksese pac ne jeten tende ❤️🌺🌹💐👏👏👏👏👏

 • Einstein Nephew
  Einstein Nephew Πριν 2 μήνες

  Whores !!

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi Πριν 2 μήνες

  Shum bukur

 • Hamza Emini
  Hamza Emini Πριν 2 μήνες +3

  Tayna Like Elavana gjata comment

 • Hip hop Tv
  Hip hop Tv Πριν 2 μήνες +1

  Unlike ❤️❤️

 • Noor Hasan
  Noor Hasan Πριν 2 μήνες +25

  This song deserves 1 million likes, who else agree.

 • Meri Manollari
  Meri Manollari Πριν 2 μήνες +1

  💞💕💓💗💖❤️

 • I Love You
  I Love You Πριν 2 μήνες +3

  Fantastic 💋

 • romeo sherifi
  romeo sherifi Πριν 2 μήνες

  Ma e mira ne shqipri

 • Kein Raca
  Kein Raca Πριν 2 μήνες +1

  Почему flori mumajesi иму болит сердце потому ты очень красивая девушка, они тебя любит очень сильно

 • rosha ona
  rosha ona Πριν 2 μήνες

  Super

 • hiti hiti
  hiti hiti Πριν 2 μήνες

  hallall je yll

 • Abi Abibos
  Abi Abibos Πριν 2 μήνες

  O elvana je femra ma e bukur shqiptare

 • Massi Barakzai
  Massi Barakzai Πριν 2 μήνες +22

  The Music is just awesome
  Beautiful song , Love from Afghanistan to Albanians 😘🔥

 • sheyla paniura
  sheyla paniura Πριν 2 μήνες

  😊😊

 • Mjaftoni Danaj
  Mjaftoni Danaj Πριν 2 μήνες

  Sa keng e bukur

 • KaTiiL-ALBoZz-YT
  KaTiiL-ALBoZz-YT Πριν 2 μήνες

  subscribe to my chanel ...............

 • Arton Cakolli
  Arton Cakolli Πριν 2 μήνες +1

  ❤🤗😘

 • Ilir Sulku
  Ilir Sulku Πριν 2 μήνες

  Thjesht bukur

 • *empty void* -
  *empty void* - Πριν 2 μήνες

  where was this music video recorded?

 • lola babeh
  lola babeh Πριν 2 μήνες +1

  shum bukur 😍💖

 • ammar hoti
  ammar hoti Πριν 2 μήνες

  Pas veshtersis vjen lehtsimi.

 • super star
  super star Πριν 2 μήνες

  ❤👌

 • Lavdurim Gjoni
  Lavdurim Gjoni Πριν 2 μήνες

  Elvana je fansja ime me e madhe

 • qiric gjipali
  qiric gjipali Πριν 2 μήνες +7

  Kudo që shkon Elvana , alele alele ..
  Bravo Elvana..

 • Florent Refiki
  Florent Refiki Πριν 2 μήνες

  shum e bukur je

 • Klaudia Kurti
  Klaudia Kurti Πριν 2 μήνες

  Kush ndjek tenelovel turke do e di ku esht xhiruar klipi🤪

 • Mageljana Çekrezi
  Mageljana Çekrezi Πριν 2 μήνες

  moj elvana je kengetare e mijr jo shum e keqe po kere kengen e ke bere shum te lezershme♥♥↑↑

 • Maksim Zabrodin
  Maksim Zabrodin Πριν 2 μήνες +1

  отлично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Canna Shiva
  Canna Shiva Πριν 2 μήνες

  JAH BLESSSSSS!!!!!

 • allmira19
  allmira19 Πριν 2 μήνες +2

  My favorite song

 • allmira19
  allmira19 Πριν 2 μήνες +1

  I Lala Lala Lala

 • 3277056039 Romina Cengeli
  3277056039 Romina Cengeli Πριν 2 μήνες

  😘😘

 • Yll Limani
  Yll Limani Πριν 2 μήνες

  Elvana gjata bravo ēshtē merkullushēme 😘😘😘👍👍

 • Roland Çullhaj
  Roland Çullhaj Πριν 2 μήνες

  Si shpirte je elvan

 • Mary Everaert
  Mary Everaert Πριν 2 μήνες

  👍👍👍👍👍

 • ravinder singh
  ravinder singh Πριν 2 μήνες

  Ah LA LA 🔵

 • Ela Dervishi
  Ela Dervishi Πριν 2 μήνες +2

  Fantastike si gjithmon 😍😍😍

 • nazmul chowdhury
  nazmul chowdhury Πριν 2 μήνες +1

  Nice song oh oh oh

 • ALBOS SHQIPETAR
  ALBOS SHQIPETAR Πριν 2 μήνες +1

  Zzz Zzz. 👐

  🦅🇦🇱🦅

 • Flutura Gerdani
  Flutura Gerdani Πριν 2 μήνες

  bravo

 • Visi
  Visi Πριν 2 μήνες +6

  Si karramele 👍

 • erald Shqipëria e Madhe
  erald Shqipëria e Madhe Πριν 2 μήνες

  Diva shqiptare 👏👏👏

 • Marta Stanska
  Marta Stanska Πριν 2 μήνες

  Albania 🐼☺️😀🇮🇩🇬🇧🤩🙂😘🌊🍦🍉🍟🥤🧚‍♀️💃🧜‍♀️🍭🍫🍰🍩🍿⛸️🏳️‍🌈🐇🦄🐕🐈
  #@

 • Hip Hop 2019
  Hip Hop 2019 Πριν 2 μήνες +2

  O zemren ta hongsha

 • Loal 22
  Loal 22 Πριν 2 μήνες

  O sa me keaqe moj Elvana ,sa here te degjoj ma kenaq shpirtin ti ! Po si e ke ate ze sikur rreshqet dhe los me melodin Te cua shume ai kengetare te uroj sj suksese dhe te ruajt zoti😊🥰❤❤❤😘😘😘😘

 • ravinder singh
  ravinder singh Πριν 2 μήνες +1

  10 million! Half 5 million is mine 🤣🤣🤣🤣🤣