Elvana Gjata - A m'don

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 8 Αύγ 2019
 • #elvanagjata #amdon
  Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify
  Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
  Produced by : Arbre Blass
  Directed by Emir Khalilzadeh
  Mixed and mastered by Johan Bejerholm
  Production Company: ASTRONOT FİLM
  Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
  DOP: EMRE KARBEK
  Editor: ÖZKAN AKSULAR
  Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ
  Lyrics :
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone? (x4)
  Nanana
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po m’mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone..
  A ki ca me thone ma vone..
  Une me ty jom still in Love
  E ti shume mire e di
  Une me ty jom still in Love
  E ti e di..
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
  Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
  Licensing : lc@eastmusicmatters.com
  instagram.com/elvanagjataaaa
  facebook.com/elvanagjatazyrtare
  twitter.com/GjataElvana
  (C) 2019 East Music Matters
 • ΜουσικήΜουσική

Σχόλια • 1 321

 • Nico Voutrinas
  Nico Voutrinas Πριν ημέρα

  Elvana eja ndonjeher ne Vlor per koncerte se te dua shum e dashur bej ndonje konvert ne shqiperi se me pelqen shum si kengetare te lutem e dashur te dua.

 • Anais Anais
  Anais Anais Πριν ημέρα

  Elvana e veshur me shije.. Elegante 😘😘 jo si disat këngëtare nuk miret vesht spoti për çfar interesi ësht si këngëtare apo?! ...

 • Sabina Dzuretovic
  Sabina Dzuretovic Πριν ημέρα +1

  I love you so much you look fire

 • alma dajcaj
  alma dajcaj Πριν ημέρα

  Te adhuroj ❤️

 • Heatzh 81
  Heatzh 81 Πριν ημέρα +3

  dope song, i like it

 • Nico Voutrinas
  Nico Voutrinas Πριν ημέρα +2

  Super hit elvana Love you urime e dashur.

 • Deon Shala
  Deon Shala Πριν ημέρα

  Fheiejeoue🤔🍕

 • Oliver Hart
  Oliver Hart Πριν ημέρα +1

  je dashuri 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Refije Muca
  Refije Muca Πριν ημέρα

  Super ylli 😍😍🤩🤩

 • Ahmet Aljijs
  Ahmet Aljijs Πριν ημέρα +2

  ❤❤😋

 • Matea Bazelli
  Matea Bazelli Πριν ημέρα

  😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana Πριν ημέρα +1

  Alele alele me ta dit nuk po duroj dot me ti amo vita mia ❤❤❤❤

 • Kosti Peno
  Kosti Peno Πριν ημέρα

  Nje nga kenget me te bukura,faleminderit #Elvana Gjata

 • Mads Mik
  Mads Mik Πριν ημέρα +1

  Dal titolo mi pareva napoletano 😅

 • Рома Ассадов
  Рома Ассадов Πριν 2 ημέρες

  оооо еееее🎶🎵

 • Aleksandar Srbulovic
  Aleksandar Srbulovic Πριν 2 ημέρες +1

  @aleksandar_srbulovic Instagram followers 💪💪💪😀

 • nexhla.m m
  nexhla.m m Πριν 2 ημέρες

  alele nuk durojmë 😍😍😍😍😍

 • Aurela Morina
  Aurela Morina Πριν 2 ημέρες +3

  Sa e lezetshme qe je Elvana dhe shum e bukur love you so much kenge super💝🙌🔥

 • Michail Oikonomou
  Michail Oikonomou Πριν 2 ημέρες +10

  Kisses from Greece, wonderful song!👍❤😜

 • Anxhela Gjini
  Anxhela Gjini Πριν 2 ημέρες +1

  pincesh❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙❤❤💋💋💋💋👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Bedri Bartels
  Bedri Bartels Πριν 2 ημέρες

  Diva 🇦🇱🇽🇰

 • ALTIN ALIRAJ
  ALTIN ALIRAJ Πριν 2 ημέρες

  kjo eshte kenge tekste shqip kendon shqip pa fjale te huaja dhe ka mare 3,339,009 pelqime, pa kuptim chfare pelqejme ne kenge te huaja keshtu jemi ne shqipetaret tradhetare e vetes kjo kenge e elvanes duhet te ishte top me te mirat dhe hiti me i mir ne shqiperi dali ca kurva bejn striptizem me kenge te anglishte dhe nuk i kupton dot kjo eshte chudia

 • Kejsi Hykaj
  Kejsi Hykaj Πριν 2 ημέρες +3

  IRELAND is listening so much 🙉♥️🇨🇮🇨🇮🇨🇮

 • hmm ja
  hmm ja Πριν 2 ημέρες +2

  Perfect🔥

 • Alberta veliu
  Alberta veliu Πριν 2 ημέρες

  😘😘😘😘😘

 • El Chapo
  El Chapo Πριν 2 ημέρες

  Tutututu tutututu tutututu tututututututututtutu

 • Dorotka
  Dorotka Πριν 2 ημέρες +10

  Greetings from Poland 🤩🔥🔥💞 Thats amazing! Im in love in albanian songs!

 • Juli Kurti
  Juli Kurti Πριν 2 ημέρες

  😍😍😍😍😀😀😀🌜

 • Juli Kurti
  Juli Kurti Πριν 2 ημέρες

  Zemer

 • gianis apostolou
  gianis apostolou Πριν 2 ημέρες +6

  Άν δεν δεις παρακάτω θα..


  Τόσα χρόνια θα ζήσεις
  ⤵️

 • Bora_ blackpink
  Bora_ blackpink Πριν 2 ημέρες

  Sa e bukur ishe bere elvana! Une jam fancja jote me e zjarri le te themi!! I love youu!

 • Azem von Drenica
  Azem von Drenica Πριν 2 ημέρες

  "Big booty like this ama jo për biznes" - Elvana Gjata Lejla

 • Fleur Floo
  Fleur Floo Πριν 2 ημέρες

  Nuk e kuptoj pse asnjeher sme plq kjo elvana nuk e di me duket shum e sforcuar kjo edhe xhensila

 • Markos Kokonas
  Markos Kokonas Πριν 2 ημέρες +1

  Beautiful Beautiful

 • Alban Bela
  Alban Bela Πριν 2 ημέρες

  Ylle...

 • cs 1.6 memorys
  cs 1.6 memorys Πριν 3 ημέρες +1

  Albania durres hit music 😍❤️

 • Megi Hysen
  Megi Hysen Πριν 3 ημέρες

  Kjshnu omsimjzokmzins jnwkmjaj imsko.yasinimfd i tbi.t okkksnomucen.y ynin

 • Hamdi Kuka
  Hamdi Kuka Πριν 3 ημέρες

  🍬🍬🍬🍬🍬🍬☕💒

 • Cringe Yes
  Cringe Yes Πριν 3 ημέρες

  Te kishte shku te kanga magjike kishte fitu venin par

 • artina tina hajdari
  artina tina hajdari Πριν 3 ημέρες +3

  Super je e pa par elvana gjata
  Cdo keng e jotja behet super hit 🍇🍇🍇🍇👏👏👏👏👏👄👄👄❤❤❤

 • Jasiqi Anisa
  Jasiqi Anisa Πριν 3 ημέρες +1

  Wow 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑😯😯😯😯😯😯😊😍❤♥️💘💣

 • Kipi Hyko
  Kipi Hyko Πριν 3 ημέρες

  Elvana je nje dashuri e vertet ❤️❤️

 • Drena krasniqi
  Drena krasniqi Πριν 3 ημέρες +4

  Love from Belgium💖

 • Lavdim Vranovci
  Lavdim Vranovci Πριν 3 ημέρες

  Shume mire, veq nje spo kuptoj me ket vajze i ka te gjitha ,zerin, bukurin , te gjitha pse edhe kjo me shume pak rroba me dal? Ndoshta vera? Spo di jo!!!!!!!

 • Meti Balla
  Meti Balla Πριν 3 ημέρες

  Bishaaaaa

 • Kajot Kume
  Kajot Kume Πριν 3 ημέρες +1

  Jam fansja jote me e zjarrte zeri yt esht sa 1000 engjej

 •  Πριν 3 ημέρες +3

  Po ti a e don 😉😂❤❤❤

 • Don Leo
  Don Leo Πριν 3 ημέρες

  Name of the models?

 • Doils Cani
  Doils Cani Πριν 4 ημέρες

  Je shum e mire😘😘

 • Ela Ferfelli
  Ela Ferfelli Πριν 4 ημέρες

  ❤❤❤👌👌👌👌

 • Moza Moza
  Moza Moza Πριν 4 ημέρες

  Je e madhe Elvana !!!💗💗
  Te lumte , je super ❤❤

 • Ajkune Krasniqi
  Ajkune Krasniqi Πριν 4 ημέρες

  Une jam Flota

 • Ajkune Krasniqi
  Ajkune Krasniqi Πριν 4 ημέρες

  Wow

 • Lusila Lusila
  Lusila Lusila Πριν 4 ημέρες +4

  Sa ze i mrekullushem❤
  Elvana Gjata😍😍

 • lejla jonuzi
  lejla jonuzi Πριν 4 ημέρες +1

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Юрий Ботнарь
  Юрий Ботнарь Πριν 4 ημέρες

  Рачком бы их

 • Si Si
  Si Si Πριν 4 ημέρες +1

  O zottttt Elvanaaaaa superrrr kenge si cdo here!!!

 • Ngo Shqip
  Ngo Shqip Πριν 4 ημέρες +2

  SUB MY CHANEL PLZ

 • DOKKAN B0Y
  DOKKAN B0Y Πριν 4 ημέρες +32

  Greetings from Mahaleshin i dont understand a think but i love this song

 • Astrot Ajxb
  Astrot Ajxb Πριν 4 ημέρες +4

  Artiste, që rrezaton thjeshtësi, talent, perfeksion. 👏👏👏

 • Ilir Baca
  Ilir Baca Πριν 4 ημέρες +6

  Queen of Albania 🇦🇱

 • Your Paradise
  Your Paradise Πριν 4 ημέρες

  🥰

 • SkT NoLiMeT
  SkT NoLiMeT Πριν 4 ημέρες +4

  Shqipe #1 swiss

 • Lyrics_ Quotes
  Lyrics_ Quotes Πριν 4 ημέρες +55

  Teksti / Lyrics
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone? (x4)
  Nanana
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po m’mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon..Love..
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone..
  A ki ca me thone ma vone..
  Une me ty jom still in Love
  E ti shume mire e di
  Une me ty jom still in Love
  E ti e di..
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon..Love.
  Plz like🙏❤️

 • jana marke
  jana marke Πριν 4 ημέρες +3

  Elvana is a fucking Queen 👸🏽👑💕.

 • Swiss let's Play
  Swiss let's Play Πριν 4 ημέρες

  Was machen diese ganzen Lieder in den Trends ?????!!!

 • ba dis
  ba dis Πριν 4 ημέρες

  😍😍😍 dz

 • Jashar Agalliu
  Jashar Agalliu Πριν 4 ημέρες

  Najz

 • Ardian Cera
  Ardian Cera Πριν 4 ημέρες +1

  nuk mbaj mend sa her e kam klikuar kete kenge e bukura jone
  keep going krenaria jone
  i dont care about your personal life
  but for your music .....hell yea Sonila

 • martina 4
  martina 4 Πριν 4 ημέρες +28

  #14 in 🇮🇹🤟

 • TetkaaSejlaa96 Osmanovic
  TetkaaSejlaa96 Osmanovic Πριν 4 ημέρες +54

  Love from Bosnia & Norway 🇧🇦🇳🇴, i’m from Bosnia but i live in Norway. Love albanians music every much , I’m listening them everyday ❤️

 • Armela Tafa
  Armela Tafa Πριν 4 ημέρες +1

  Kot palidhje

 • Alardo Malone
  Alardo Malone Πριν 4 ημέρες +1

  Albania heart 🇦🇱

 • Rabije Krasniqi
  Rabije Krasniqi Πριν 4 ημέρες +5

  wow Sa e mir kanga😘😍

 • Romina beqiraj
  Romina beqiraj Πριν 4 ημέρες

  Shum keng super