Noizy në lidhje direkte nga Durrësi: Kanë tentuar të më dhunojnë!

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 27 Νοέ 2019
 • Një tërmet i fuqishëm tronditi në orët e para të mëngjesit të datës 26 Nëntor 2019, Shqipërinë.
  Lëkundjet me magnitudë 6.4 në epiqendër apo intensitet 8 ballë fatkeqësisht morën disa jetë njerëzish e mbi 650 janë plagosur në Tiranë, Durrës, Fushë- Krujë e Kurbin.
  Pamje të rënda, rrënoja dhe ambulanca në rrugë ishin imazhet surreale që pa sot cdo shqiptar. lëkundjet u ndjenë në të gjithë vendin por edhe deri në prishtinë.
  Pranë epiqendrës në detin Adriatik pra në durrës janë dhe dëmet më të mëdha. shumë banorë mbetën nën rrënojat e pallateve të shembura. disa janë nxjerrë të gjallë. të tjerë nuk ia dolën dhe operacionet e shpëtimit vazhdojnë.
  Post lëkundjet vazhdojnë, gazetarët dhe kamaramanët e Top Channel ndodhen në lagjet dhe zonat ku ka më shumë dëme dhe në këtë edicion të jashtëzakonshëm lajmesh, Live 27 Nëntor 2019 ne vazhdojmë të përcjellim hap pas hapi.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRclip Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #FteseNe5 #TopChannel
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 888

 • dbhdhd dbhdhdhd
  dbhdhd dbhdhdhd Πριν 7 ώρες

  o noziy tkan rraf pse unk efirre grupin tat

 • Pink unicorn
  Pink unicorn Πριν 21 ώρα

  I dont understand and im so angry of the polices that did that to him thats so rude

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku Πριν ημέρα

  NOIZI JENI NJI HERO I HESHTUR ME PAK FJAL SHUM PUN JA ME KETO NJEREZ ARTISTA NE SHPIRT ARTISTA NE JET BEHET SHQIPERIA NDERIME NGA ANGLIA

 • MetiC Tv
  MetiC Tv Πριν 2 ημέρες

  Respekt noizy zoti e rujt 🙏🏾❤️ the best je ti

 • Eligio Di nardo
  Eligio Di nardo Πριν 3 ημέρες +1

  un abbraccio fortissimo🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹😘😘❤❤❤❤W ALBANIA

 • Visar Zeqiri
  Visar Zeqiri Πριν 7 ημέρες

  Ani a tkan dhunu fort o Gangster hahaha 😂😂😂😂😂😂ani Kur Thot sjon nda mir policia Po me desht aata tngrehin per toke vlla

 • Cafe Krosi
  Cafe Krosi Πριν 8 ημέρες

  Bravo se ti shum e per mende zotini se veçe aji te ndimon

 • Jakup Jakup
  Jakup Jakup Πριν 8 ημέρες

  Nozy B

 • hydra blazer
  hydra blazer Πριν 10 ημέρες

  Hahhahaha n top chanel vetem kur marin noizyn n intervist bejne mija wiews #otrwerunthis

 • Koca Eger
  Koca Eger Πριν 11 ημέρες

  Rrespekt noizy per ate qe Po ben per qytetin e tij Durresi .Çunat ketu e çunat aty , nuk ka doreza 2 mij lek mund te kushtojne edhe kaskat i shesin me duket .....

 • Flori Fjerza
  Flori Fjerza Πριν 12 ημέρες

  noizy the besttttttttttttt

 • Mino Kadriuu
  Mino Kadriuu Πριν 12 ημέρες +1

  Super djalosh super human dhe kengetari me i mire ska dyshim respekt

 • Lori Cani
  Lori Cani Πριν 12 ημέρες +1

  Bravo nojzy ❤️❤️❤️

 • Kozeta Zenelaj
  Kozeta Zenelaj Πριν 13 ημέρες

  Bravo

 • esi shehaj
  esi shehaj Πριν 13 ημέρες

  Po kto shkojne per me fitu nai pike apo shkojne me verte? Gare me stresin duke ba! Po prap hallall! Bravo

 • Tulant Bisku
  Tulant Bisku Πριν 13 ημέρες

  5:01 qe thote: ska gje po v......... nuk esh nuk esh

 • Mark Lleshi
  Mark Lleshi Πριν 13 ημέρες

  Respek Noizy ty dhe gjith atyre qe i ndihmuat o sot o kurr

 • Krenar Shqipe
  Krenar Shqipe Πριν 13 ημέρες

  Te lumt noizi qa budala jena na shqiptar prz skam fjal me vjen Mare shum tuu

 • Huawei Lite
  Huawei Lite Πριν 13 ημέρες

  Noizy mund te duket mendjemadh por beri shume ndime per shqiptaret. Bravo Noizy👏🇦🇱

 • Suzana Suzanaaa
  Suzana Suzanaaa Πριν 13 ημέρες

  Bravo Bruder so muss auch sein arme Leute sie hat alles verloren und noch zu verstecken die essen das geht nicht alle haben Geld gespendet ganze Welt Geld gespendet nach Albanien die arme alte Leute und herzlichen Beileid für die Leute wo wo die Familie gestorben sind

 • adela hoxhha
  adela hoxhha Πριν 14 ημέρες

  o zottttt per shkak te lidhjes qe ke me qytetin apo kishe naj person ,oj budalle kush ka mundsi ndihmon ska tbej kjo
  do besh naj pytje tamam ti

 • Vlor Vlor
  Vlor Vlor Πριν 14 ημέρες

  Per reklam

 • mikea hiooi
  mikea hiooi Πριν 14 ημέρες +1

  Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • vonfan kulo fh
  vonfan kulo fh Πριν 14 ημέρες

  Nojzi ka nje goc me gjakun e ti nuk e takon mir najzi mir

 • Giovanni KMNGANG
  Giovanni KMNGANG Πριν 14 ημέρες

  Bravo Noizy ❤👌👌❤👌❤👌❤👌

 • Malvina Tataveshi
  Malvina Tataveshi Πριν 14 ημέρες

  BRAVO NOIZY... JE NJE NDAJ TE PAREVE QE PO NDIHMON I PALODHUR DHE PA ASNJE PROB. I BEJM THIRJE ATIJ ZOTERISE QE PERFAQESON SHTETIN ,TE MOS KRIJOJ PROBLEME, POR TE JAPI EFEKTIVISHT NJE DORE X TE SHPETUAR KUSH ESHTE AKOMA POSHTE RRENOJAVE

  • mikea hiooi
   mikea hiooi Πριν 14 ημέρες

   Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

 • ajdjdjdbd jsueheheg
  ajdjdjdbd jsueheheg Πριν 14 ημέρες

  ky buzpidhi vetem dru ha

 • Σαββα Τ
  Σαββα Τ Πριν 14 ημέρες

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • alisuo toko
   alisuo toko Πριν 14 ημέρες

   Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

 • Σαββα Τ
  Σαββα Τ Πριν 14 ημέρες

  Γεια σας φιλι μου συλληπητηρια ευχομαι ο θεος να τους εχει καλά....!!! Gott soll diese menschen kraft und gesundheit geben und sorri fur die menschen in griechenland die sind rasisten....!!! Sorri my frends people from greece is rasist

 • Gresilda Daka
  Gresilda Daka Πριν 14 ημέρες

  rrespekt nojzi brafo hallall tadoft soti soti idimoft njersit

  • alisuo toko
   alisuo toko Πριν 14 ημέρες

   Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤

 • bilinas mini
  bilinas mini Πριν 14 ημέρες

  Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Men's Desires
  Men's Desires Πριν 14 ημέρες

  What is the female presenters name.

 • Andy R
  Andy R Πριν 14 ημέρες

  Bravo Noizy, Nji reportere legene flliqesire me pytje idiote!!

  • Andy R
   Andy R Πριν 14 ημέρες

   bilinas mini 😂😂😂

  • bilinas mini
   bilinas mini Πριν 14 ημέρες +1

   Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝

 • snakedoc104
  snakedoc104 Πριν 14 ημέρες

  O noizy ty duhet ta qijn mamin

 • Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi Πριν 14 ημέρες

  Pse sjep naj lek o bothqir si del me ferrari na per videoklipa

 • Sabjan romale
  Sabjan romale Πριν 15 ημέρες

  Vllai

 • Sabjan romale
  Sabjan romale Πριν 15 ημέρες

  Bravo bravo nojzy Allahu te ndimoft

 • nertila metollari
  nertila metollari Πριν 15 ημέρες

  Rrespekte

 • Alesjo Mallkuqi
  Alesjo Mallkuqi Πριν 15 ημέρες

  Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤

 • alisuo toko
  alisuo toko Πριν 15 ημέρες

  Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

 • XK Prishtina
  XK Prishtina Πριν 15 ημέρες

  Per zotin shetit ter boten vetem shtet ma te dobet as kund sun gjen afrika e ka nje konfederat ne evrop ajo esht shqipria

 • aola wili
  aola wili Πριν 15 ημέρες

  Beavo te qofte te ishin te gjith si ty njeri me zemer te madhe bravo 🙏

 • Flatrim Amrllahu
  Flatrim Amrllahu Πριν 15 ημέρες

  Valla bre qfar gazetare

  • alisuo toko
   alisuo toko Πριν 15 ημέρες

   e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....

 • CISCO POLO
  CISCO POLO Πριν 15 ημέρες

  🇦🇱NOIZY🇦🇱

 • okow tina
  okow tina Πριν 15 ημέρες

  BRAVO NOIZY, turp ti vije forcave te policise qe ne vend te zbusin situaten e te shprehin mirenjohje bejne veprime te tilla .

  • aola wili
   aola wili Πριν 15 ημέρες

   Kush asht aji qe je zan

 • zZ_Fuck_YoU_ zZ
  zZ_Fuck_YoU_ zZ Πριν 15 ημέρες

  Shum Respeckt per Noyzi

 • Midnight_Streamer
  Midnight_Streamer Πριν 15 ημέρες

  Αν κάποιος ξερει ελληνικά ας πει τι περιπου λέει ο Νοιζυ. Παρατηρώ οτι τα οχήματα και ο εξοπλισμος πίσω είναι υπερβολικά παλιά. Πραμα που σημαινει οτι το εργο των Αλβανων πυροσβεστών γίνεται ακόμα δυσκολότερο.Ελπίζω να τελιώσουν ολα σύντομα

 • Whatever Records
  Whatever Records Πριν 15 ημέρες

  Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝

 • Lil Pliats
  Lil Pliats Πριν 15 ημέρες

  Metafrash ta pio shmentika kaneis??

 • Alex M
  Alex M Πριν 15 ημέρες +2

  Respekt noizy!!!!

 • Eran Bekteshi
  Eran Bekteshi Πριν 15 ημέρες

  Ku esht Gold AG??????

 • B. M.
  B. M. Πριν 15 ημέρες +1

  Deri tash e kam urryer kët djaloshin,,e tash do te adhuroi gjithmonë.
  RESPEKT për kët djaloshin.

 • Ermal Anna
  Ermal Anna Πριν 15 ημέρες

  Noizy je 👑 king do mbetesh👑 king ska fjal respet 👊 prsh nga peja❤

 • Sinalda Qidheri
  Sinalda Qidheri Πριν 15 ημέρες

  👏👏👏👏🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️👑👑👑👑

 • monika laosi
  monika laosi Πριν 15 ημέρες +1

  Hallall ta befte zoti o djale me zemer te madhe.

 • xhovi ovi
  xhovi ovi Πριν 16 ημέρες

  Bravo vazhdo keshtu si e ke nis respekte ♥️♥️♥️

 • Alberto Koulolle
  Alberto Koulolle Πριν 16 ημέρες

  Noizy eshte dashuri 😘😘😘vecse populli nuk merr vesh nga ndihma e njerzve po do te bejne te fortin ....l love noizy 😍😍😍😘😘respekt per te ndjeret 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Xhavit Bylbili
  Xhavit Bylbili Πριν 16 ημέρες

  BRAVO se me vertet ke treguar nje ❤ shqiptari duhet te marim mesim nga ky i famshmi NOIZI qe na ben krenar qe jemi shqiptar sikur te ndihmonin veten nje cirek sa ben ky do e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....

  • monika laosi
   monika laosi Πριν 15 ημέρες

   Jam nje guzhinier jetoj ne milano .sua te vij te gatuaj falas vij per te gatuar per popullin e dursit.kush ka nevoj munde te me njoftoni +39 3511424261

 • jocker jocker
  jocker jocker Πριν 16 ημέρες

  Shko e myte

 • jocker jocker
  jocker jocker Πριν 16 ημέρες

  Kush asht aji qe je zan