LIVE/ Tërmeti, Shqipëria në zi kombëtare, vijojnë kërkimet nën rrënoja - 27 nentor 2019

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 27 Νοέ 2019
 • #rtvora #oranews
  Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Mëngjesin e sotëm në Spitalit e Traumës humbi jetën Saimir Gregu 31 vjeç banor i zonës së Thumanës.
  Ndërsa nga rrënojat janë nxjerrë dy persona të tjerë, njëri i identifikuar si Klement Cupi 32 vjeç.
  Ndërkohë sipas ministrisë së Mbrojtjes janë plagosur mbi 650 persona, ndërsa mbi 40 janë shpëtuar.
  Që prej mëngjesit të djeshëm deri sot në gjithë territorin e vendit janë regjistruar mbi 300 tërmete.
  Kryeministri Edi Rama ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në Tiranë dhe Durrës.
  Ndiqni emisionin këtu: grclip.com/video/vMs_KprXXSo/βίντεο.html
  Follow RTV Ora
  Subscribe To "Ora News" on GRclip Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
  Subscribe To "Ora News" on GRclip Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
  For more content from click HERE www.oranews.tv
  Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
  Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
  Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 6

 • oiuet souiu
  oiuet souiu Πριν 9 ημέρες

  You're so great ??

 • Ekrem Beqiri
  Ekrem Beqiri Πριν 10 ημέρες

  Me vjen shum keq

 • Limpe John
  Limpe John Πριν 10 ημέρες +1

  ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΦΗΜΊΣΕΙΣ ΈΧΕΤΕ ΒΆΛΕΙ

 • daniel cela
  daniel cela Πριν 10 ημέρες +1

  U sulen edhe evgjitet

  • oiuet souiu
   oiuet souiu Πριν 9 ημέρες

   ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΦΗΜΊΣΕΙΣ ΈΧΕΤΕ ΒΆΛΕΙ