Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla (Official Video)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση

Σχόλια • 878

 • Flori D
  Flori D Πριν ημέρα

  Po ky tipi pse ben si turk.

 • E Arapi
  E Arapi Πριν ημέρα

  Ah sa ma knaq shpirtin kjo keng

 • MIZOR
  MIZOR Πριν ημέρα

  Me kohen edhe gjuha jone Shqip p'o perzihet me gjuhe te tjera si per shembull ne kete kenge siç jane perdorur fjale arabe.
  Mos e harroni gjuhen Shqipe o vllezer edhe motra Shqipetare 🇦🇱🇦🇱

 • TSuNaMi
  TSuNaMi Πριν ημέρα

  Muhteşem ❤💛🎶🇹🇷

 • anduen music
  anduen music Πριν ημέρα

  80% Turk
  20% SHQIP
  Përmbi za që lshon bylbili,
  gjuha shipe m’ shum gullon,
  përmbi erë që jep zymbyli,
  pa da zemrën ma ngushllon.
  Ndër komb’tjera, ndër dhena tjera,
  ku e shkoj jetën tash sa mot,
  veç për ty m’rreh zemra e mjera,
  e prej mallit derdhi lot.
  Nji kto gjuhë që jam tue ndie,
  janë të bukura me themel,
  por prap kjo, si diell pa hije,
  për mue t’ tanave iu del.
  Geg’ e Toskë, Malsi jallia,
  janë nji komb m’ u s’ duron,
  fund e maje nji a Shqipnija,
  e një gjuhë t’gjith na bashkon.
  Qoft mallkue kush qet ngatrrime,
  ndër kta vllazën shoq me shoq!
  kush e ndan me flak’ e shkrime
  ç’ ka natyra vetë përpoq!

 • amina krasniqi
  amina krasniqi Πριν ημέρα

  shpirtushe je Mimoz tduu shum 😘❤💋

 • Toni
  Toni Πριν ημέρα

  O ju qifsha rracen me muzik arabe ....a ska melodi shqiptare mor injoranta !!

 • amidar amda
  amidar amda Πριν ημέρα

  🇷🇴🇷🇴🇷🇴☝️☝️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • tayna
  tayna Πριν 2 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💓💓💓💓

 • zyraje hoti
  zyraje hoti Πριν 2 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍

 • Kushtrim Brahaj
  Kushtrim Brahaj Πριν 2 ημέρες

  Sa e mir valla
  Sa bukur

 • Erina Zabeli
  Erina Zabeli Πριν 2 ημέρες

  Like kush mendon se ky do jet hiti i 2019 👍🏻❤❤

 • Qendresaaliu Aliu
  Qendresaaliu Aliu Πριν 2 ημέρες +1

  😘💙💙💙

 • santea santeaks
  santea santeaks Πριν 3 ημέρες

  super ska ma mir valla valla .....

 • Fatime Kurti
  Fatime Kurti Πριν 3 ημέρες +1

  Πολύ ωραίο τραγούδι. Το λατρεύω 💞💞💞💞

 • M Asif
  M Asif Πριν 3 ημέρες

  Is this singr Muslim??

  • shiHanny
   shiHanny Πριν 2 ημέρες

   +M Asif I think you should read more about the word "laicity" to understand what i'm talking about.

  • M Asif
   M Asif Πριν 2 ημέρες

   +shiHanny that's not a good answer... Let me tell you Muslim is only Muslim they don't have any other religions...

  • shiHanny
   shiHanny Πριν 2 ημέρες

   Albanians are multireligious. The girl is an Albanian from Kosovo so she can be Muslim (a laic Muslim actually, like most Albanians). The boy is from Albania, there Albanians are heavily multireligious, a lot of them also Atheists, so we don't know. Generally we don't analyze the religion of each other because our identity is based on language and blood.

 • Naim Stojku
  Naim Stojku Πριν 4 ημέρες

  Si me seldin

 • Alfra Alfra
  Alfra Alfra Πριν 4 ημέρες

  Kj9 keng esht e bukur po ka nje ngjashmeri shum te madhe me nje keng tjeter qe mazalla se po me vjen ndermend titulli.sa e degjova heren e par e dallova ngjashmerin

 • thisisgenci
  thisisgenci Πριν 4 ημέρες

  o ca buzqeshje ❤️🌹Mimoza

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido Πριν 4 ημέρες

  🚧🚧🚧🚧 🔒🔒🔒🔒 ⚡️💋🌼 🌟 ⚡️💋🌼 🌟 ⚡️💋🌼 🌟 🔒🔒🔒🔒 🚧🚧🚧🚧 #🌸🌸 #🌸 #🌸 Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme.
  Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.
  (Vetëm pyesni Atë)

 • Vitor Nikolli
  Vitor Nikolli Πριν 4 ημέρες

  Zeri ju kombinon perfekt

 • anita anita
  anita anita Πριν 4 ημέρες

  super kenge ❤️

 • Nete Rizvani
  Nete Rizvani Πριν 4 ημέρες +2

  Super kenge edhe klipi super bv suksese te dy
  Like kush mendon SE Irkenc & Mimoza shkon si cift 💕💕💕💕❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍Mimoza je shum e bukur zemer ❤️ Irkenc je shum I mir kur buzqesh ❤️

 • lorena haziraj
  lorena haziraj Πριν 4 ημέρες

  nje super bashkpunip bravo ikrenc dhe mimoza jeni shum te mire ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Elsuida Balozi
  Elsuida Balozi Πριν 4 ημέρες +1

  👌👌👌😘😘😘😘😘😘😘

 • Lets Killua
  Lets Killua Πριν 5 ημέρες

  Leje mor muziken se na rrujte karin

 • dari cenaj
  dari cenaj Πριν 5 ημέρες

  hahahahqa kange jalla halla shik shik valla valla gyzel gyzel vk knag :D

 • Katarina Prekpalaj
  Katarina Prekpalaj Πριν 5 ημέρες

  ❤❤❤❤

 • ervin xeka
  ervin xeka Πριν 5 ημέρες

  Shum bukur

 • Esmerald Suparaku
  Esmerald Suparaku Πριν 6 ημέρες

  Super hit bravo irkenc e mimoza 😍😍👏👏👏👏

 • Dani Heat
  Dani Heat Πριν 6 ημέρες +2

  Irkenc Hyka ju desh te bashkunonte me Mimozen qe te buzeqeshte neper videoclipe se na kishte merzit neper videot e tjera sikur ishte i vetmi ne planet qe vuante nga dashuria 🤣🤣🤣🤣

 • Melisa Bakanaci
  Melisa Bakanaci Πριν 6 ημέρες

  Super kenge na ke knaq valla 💖💖💖💝💝💝💝 mashalla

 • Eni Eni
  Eni Eni Πριν 6 ημέρες

  ❤❤❤

 • Aziz Yahiali
  Aziz Yahiali Πριν 7 ημέρες

  De très belles voix dans une très belle chanson !

 • XeriaLP
  XeriaLP Πριν 7 ημέρες

  Bravoooo

 • Sara Fuga
  Sara Fuga Πριν 7 ημέρες

  Kjo esht supeeeer😍😍

 • Elisabeta Mjekerzaku
  Elisabeta Mjekerzaku Πριν 7 ημέρες

  Bravo

 • Verona rona
  Verona rona Πριν 7 ημέρες +2

  Bravo kenga ma e mir se seldi me kejsin suksese mimoz edhe irkec hyka

 • Leci Agim
  Leci Agim Πριν 7 ημέρες +1

  Shum bukur bravo ♡♡♡♡

 • FIA RO
  FIA RO Πριν 7 ημέρες

  Lyrics by Gent Fatali - wow!!!!
  super kënga!

 • Elias Nowack
  Elias Nowack Πριν 7 ημέρες

  was ist sowas in den deutschen trends?

 • Erika Majko
  Erika Majko Πριν 7 ημέρες +1

  💓💃💃💋👌✌👑👑👑👑👑👑👑

 • asja Vajza shqiptare
  asja Vajza shqiptare Πριν 7 ημέρες

  Bravooo like kush po e degjon

 • Sn. Kc
  Sn. Kc Πριν 7 ημέρες

  Bu şarkının türkçesi de var sanki ??

 • Laura Ismaili
  Laura Ismaili Πριν 8 ημέρες

  Kete jan pelqimet per kete kang
  👇

 • die brüder philfred
  die brüder philfred Πριν 8 ημέρες

  Maaaaasallllh#frankfurt

 • Klejdi Klejdi
  Klejdi Klejdi Πριν 8 ημέρες

  Bravo kenge shum e bukur👏👏👏

 • Victor Bernard King, Jr.
  Victor Bernard King, Jr. Πριν 8 ημέρες

  Perfekt

 • Ed_mira _92_
  Ed_mira _92_ Πριν 8 ημέρες

  ❤️❤️

 • Lau Sali
  Lau Sali Πριν 8 ημέρες

  Bravo

  • Lau Sali
   Lau Sali Πριν 8 ημέρες

   Do te bej like

 • yll limani Bb
  yll limani Bb Πριν 8 ημέρες

  Kinge Mimoza hite bon si gjithmon.

 • Fadime Soysal
  Fadime Soysal Πριν 8 ημέρες

  Ti te un jalla jalla
  S'ka ma të mirë valla valla loveeee iiittt🇹🇷🇦🇱🇽🇰👌

 • xh d
  xh d Πριν 8 ημέρες +1

  Shum e bukur 😍kenga.

 • Loren Roshniku
  Loren Roshniku Πριν 8 ημέρες +1

  Hit i vertet ❤❤😇😇💎💎

 • bardhi sokoli
  bardhi sokoli Πριν 8 ημέρες

  Muzika si politika

 • Suleyman Sahin
  Suleyman Sahin Πριν 8 ημέρες

  zemra ime

 • double double
  double double Πριν 8 ημέρες +1

  Like nese ju plq kjo kenge🔥🔥

 • nizniz Fetahi
  nizniz Fetahi Πριν 8 ημέρες

  Kënga shum e bukur po ashtu edhe bashkpunimi suksese ju lumt ♥♥♥

 • Mergim Geci
  Mergim Geci Πριν 9 ημέρες

  Mut

 • Elma Behluli
  Elma Behluli Πριν 9 ημέρες

  Tlovit shum kenci jem

 • Just Videos
  Just Videos Πριν 9 ημέρες

  check out my acc

 • Χριστοφορος Αποστολοπουλος

  Irkenc mos ele mimozen pa ta marish

 • Verjan Hamzai
  Verjan Hamzai Πριν 9 ημέρες

  Setia un

 • Seval Tanrikulu
  Seval Tanrikulu Πριν 9 ημέρες +8

  Greetings from Turkey 🇹🇷🇹🇷😍😍

  • meme meme
   meme meme Πριν 6 ημέρες

   Greetings back 🇦🇱🇹🇷🇽🇰

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Πριν 9 ημέρες

  prefekt bashkpunim bravo shum poju shkon edhe kaltrina selimi poju mungon prefekt prefekt

 • Ziaulrahman Safi
  Ziaulrahman Safi Πριν 9 ημέρες

  ❤️ I don’t understand what thay saying but I love it to listen it all the time form afg 🇦🇫

 • luigi pepe
  luigi pepe Πριν 9 ημέρες

  Bomba in arrivooo

 • Esmeralda Dervishi
  Esmeralda Dervishi Πριν 9 ημέρες

  Yjeee jeni te dy ...seldi idjot komplet

 • vajza albaneze
  vajza albaneze Πριν 9 ημέρες

  Sapo u publikua perseri kenga e Seven Saraqit - Pse ,, dhe kenga e seven saraqit ska dashni ,check out in my channel

 • show so
  show so Πριν 10 ημέρες

  Jalla jalla mashalla😍

 • show so
  show so Πριν 10 ημέρες

  ما شا الله
  يلا يلا😍

 • Azra Cenk
  Azra Cenk Πριν 10 ημέρες

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • la belle belleta
  la belle belleta Πριν 10 ημέρες

  2019

 • Besart Mekolli
  Besart Mekolli Πριν 10 ημέρες +1

  Zkulu

 • Aggelos Bd
  Aggelos Bd Πριν 10 ημέρες

  Shume bukur dhe me sh ritem

 • Kleinex Video's
  Kleinex Video's Πριν 10 ημέρες

  😍😍

 • Liridona Kryeziu
  Liridona Kryeziu Πριν 10 ημέρες

  Irkenc Hyka 👌

 • Roni Ramadani
  Roni Ramadani Πριν 10 ημέρες

  😍😍😍

 • Doni Doni
  Doni Doni Πριν 10 ημέρες +1

  shumm e mir kja konka shumm loqka💑💑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Giendi Milano
  Giendi Milano Πριν 10 ημέρες

  Super yll goca

 • Cinderell Ina
  Cinderell Ina Πριν 10 ημέρες

  Bashkpunimi fantastik. Mimizes do ti thoja dicka: Tesh sa vjet ne sken e nuk mesove te kercesh para kamerave ? Irgenci shum interesant ne levizjet e tij por Mimoza shum e ngathet ....

 • Sara 3
  Sara 3 Πριν 10 ημέρες

  😙😙😙😙❤❤❤❤💔💖💙💙💙💛💝💝

 • CenturyWolf
  CenturyWolf Πριν 10 ημέρες

  Hey guys can you do me a favor?
  I've been making some songs on my channel and it's not easy to get comments under my videos.
  It would be really nice if you guys would help me out 🖤

 • Norina :3
  Norina :3 Πριν 10 ημέρες

  Dovada vie ca nu suntem singurii :))))))
  #PEACE

 • Shaban Iseni
  Shaban Iseni Πριν 10 ημέρες +1

  Fustani Blu nTrup e Buzqeshje Amel nFtyr tshkrin oj Mimoz 🔥

 • Aurora Ana
  Aurora Ana Πριν 10 ημέρες

  Sa e embel mimoza ❤️❤️😘

 • BURÇIN MELISA G.
  BURÇIN MELISA G. Πριν 10 ημέρες

  😍👏🏼🇹🇷

 • jeta jeta
  jeta jeta Πριν 11 ημέρες

  Mimoza meriton ni djal me te mir e me te ndershem se Seldi nuk esht burr por peder 😏 edhe shihet ne fytyr Seldi se esht i dhunshem nuk di te dashuroj aj .A sa per kengen teper bukur po kendoni dy zera te veqant edhe Irkeni osht i mrekullushem 😍

 • mitat stojna
  mitat stojna Πριν 11 ημέρες

  Me siguri keta qe kan ber dislike jan debila ose jan shoket e Seldit 😂😂😂😂
  Super bashkpunim 😘😘😘

 • its me
  its me Πριν 11 ημέρες +2

  Big like from arabian girl❤️

 • besi ch
  besi ch Πριν 11 ημέρες

  seldi ka me i ra pishman sat jet gjall qe u nda me mimozen 😍🤗

 • Somalia Gullette
  Somalia Gullette Πριν 11 ημέρες

  This song brought the heat in the middle of winter!
  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Rina Lola
  Rina Lola Πριν 11 ημέρες

  Seldi papak

 • Onur Maran
  Onur Maran Πριν 11 ημέρες

  I’m hooked on this song and I’m trying to improve my poor Albanian by the internet if someone helps me with improving my Albanian I would be really happy by the way if you wanna know why I’m interested in Albanian I am originally Albanian 🙂

 • Verjan Hamzai
  Verjan Hamzai Πριν 11 ημέρες

  Bravo julumt irgenc jesuper gjithashtu dhe ti mimoza shkofshi me lart dhe beni me shum hite bashk

 • un ti
  un ti Πριν 11 ημέρες

  Kyr mendon se kjo ka ber keng me elita 5 !!!! Dhe del me kte tallava leshi ktu gjynaf

 • Reni Tafa
  Reni Tafa Πριν 11 ημέρες

  Zera kaq te bukur ..kopjoni arabet e turqit..🤔

 • E. A
  E. A Πριν 11 ημέρες

  Suksese , veq qekjo keng lidhje me shqipen s’ka.
  Krejt turq jeni ba he mazamakeq

 • GuilleCarral
  GuilleCarral Πριν 11 ημέρες +1

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222
  Përshëndetje nga Spanja!

 • Sido Keta
  Sido Keta Πριν 11 ημέρες

  Bkur