Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla (Official Video)

Κοινοποίηση
Ενσωμάτωση
 • Δημοσιεύτηκε στις 2 Φεβ 2019
 • ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/Valla
  Music By Irkenc Hyka
  Mix & Master Co produced by Dj Jojo
  Lyrics By Gent Fatali
  Video By Max Production
  Connect with Irkenc:
  instagram.com/irkenc.hyka/
 • ΔιασκέδασηΔιασκέδαση

Σχόλια • 1 121

 • Aida Corka
  Aida Corka Πριν ημέρα

  Edhe jeten ta kisha dhan vec me te pas ty pergjithmon

 • Elisabeta Sula
  Elisabeta Sula Πριν 2 ημέρες

  Nuk e di cili hit do jet

 • Repzy `
  Repzy ` Πριν 2 ημέρες

  Mimoza bon edhe duete tjera me Erkencin se shum bukur këndoni që të dytë dhe shum duet simpatik jeni ... yje që të dytë 🌟🌟

 • Medina
  Medina Πριν 3 ημέρες +1

  Wow really good song i love it👍Greetings from🇧🇦Bosnia

 • Z& E
  Z& E Πριν 3 ημέρες

  Yll faree😘😘😘

 • Z& E
  Z& E Πριν 3 ημέρες

  Po shkelqen si gjithmon

 • Z& E
  Z& E Πριν 3 ημέρες

  Super kang😍😍😍

 • Erisa Luli
  Erisa Luli Πριν 4 ημέρες +1

  O yje

 • Muhamed Dalipi
  Muhamed Dalipi Πριν 8 ημέρες

  Numer 1 jeni ju peqafoj suksese 👍❤💙🇦🇱😘😘

 • Mofakir Hosin
  Mofakir Hosin Πριν 8 ημέρες +1

  bravo bravo toujours ou top bravo bravo

 • Doku Bona
  Doku Bona Πριν 9 ημέρες

  bukur👼👼

 • Sultan Pascha
  Sultan Pascha Πριν 9 ημέρες +1

  grettings from turkey nice song!!!

 • Veysel Harmancı
  Veysel Harmancı Πριν 10 ημέρες

  Bizimkiler daha tam keşfedememiş bu şarkıyı yakında patlar amk yine dolup taşar buralar😂

 • Elhame Kabashaj
  Elhame Kabashaj Πριν 10 ημέρες

  Mimoza Shkodra ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Edna Zhupa
  Edna Zhupa Πριν 11 ημέρες

  HELLO FROM ITALY . È una canzone super

 • Artur luzi
  Artur luzi Πριν 11 ημέρες

  👏👏👏👏👌👌💖💖💖💖💖

 • Ferdane Pervetica
  Ferdane Pervetica Πριν 12 ημέρες

  super mire per mashllah

 • albatros mérite
  albatros mérite Πριν 12 ημέρες

  Brravo kta jan shiptar tpaster ju lumt ju pershendes nga zemra

 • Ilmi Dalipi
  Ilmi Dalipi Πριν 13 ημέρες

  Äüp,llo98(89 buioä ich Union g u- ,‘l uninteressant=

 • Terre Haute
  Terre Haute Πριν 13 ημέρες

  Super keng super bashkpunim ju pershendesimi nga usa

 • Arjola Ola
  Arjola Ola Πριν 15 ημέρες

  super kenge bravo te dyve 😍😍

 • dalin duka
  dalin duka Πριν 15 ημέρες

  Super dhe jeten ta kisha dhen ty dalin 😢😴😢

 • L Shefa
  L Shefa Πριν 15 ημέρες +1

  Si kamundesi qe Irenci me ne fund nje keng dashurie me Mimozen. S a cift i bkr. I kendojn dashuris. Mashallla

 • Alesia Dani
  Alesia Dani Πριν 16 ημέρες

  komplimete

 • Paulo Shehu
  Paulo Shehu Πριν 16 ημέρες

  URIMET ME TE MIRA

 • romantic rose
  romantic rose Πριν 17 ημέρες +1

  MASALLAH🧿MASALLAH🧿INSALLAH 100 MILLION🙏🙏

 • OSMAN Allaraj
  OSMAN Allaraj Πριν 17 ημέρες

  Ju dua

 • OSMAN Allaraj
  OSMAN Allaraj Πριν 17 ημέρες

  Bravo te dyve

 • OSMAN Allaraj
  OSMAN Allaraj Πριν 17 ημέρες

  Mimoza superrrr je

 • OSMAN Allaraj
  OSMAN Allaraj Πριν 17 ημέρες

  I love this song

 • Fabjan Salija
  Fabjan Salija Πριν 18 ημέρες

  Shum bukur ju lumte👏👏👏👏👏

 • Fabiona Bizhga
  Fabiona Bizhga Πριν 20 ημέρες

  Super bashkpunim

 • erald rreperi
  erald rreperi Πριν 20 ημέρες

  Vetem 2 kengetare ka Shqipria Teuta Selimi Mimoza Shkodra

 • Enkeljada Mollaymeri
  Enkeljada Mollaymeri Πριν 20 ημέρες

  fantastico 😍😍😍😉😉

 • Mario Begaj
  Mario Begaj Πριν 23 ημέρες

  Super keng .... super hit
  Kjo mimoza esht si vera .... sa me teper koh kalon aq me e mir behet 😘

 • Aida Corka
  Aida Corka Πριν 24 ημέρες

  Per njeriun qe te do e jep jeten

 • Minela Smrkovic
  Minela Smrkovic Πριν 25 ημέρες +1

  Ti te per mu vala valaaa zemer

 • Alisja Rustemaj
  Alisja Rustemaj Πριν 25 ημέρες

  Je ma e mira bravo e degjoj gjithmone kete kenge

 • Anisa Bajrami
  Anisa Bajrami Πριν 26 ημέρες

  aqWA1EPGDR

 • Ronaldo CRISTIANO
  Ronaldo CRISTIANO Πριν 26 ημέρες +1

  Sher schön Musik

 • Led Ko
  Led Ko Πριν 28 ημέρες

  Ç'bukuroshe!!!

 • Adem Osmani
  Adem Osmani Πριν 29 ημέρες

  te fort jeni bashk si ju dy kurkush smunet me ju kalu

 • Katarina Bebek
  Katarina Bebek Πριν 29 ημέρες +7

  Love from Croatia ! ❤❤❤

 • Kurtish Mezraja
  Kurtish Mezraja Πριν 29 ημέρες

  kogja e mir konga veq vazhdoni

 • Mery meri Gici
  Mery meri Gici Πριν 29 ημέρες

  Ti tek mu jalla ska me mir valla valla😍😘❤💓💞💎

 • Adelina Mulo
  Adelina Mulo Πριν μήνα

  Keng per arab e per magjup

 • Adelina Mulo
  Adelina Mulo Πριν μήνα

  Keng per arab

 • Sevdije Kovaqi
  Sevdije Kovaqi Πριν μήνα

  vertet heni per mashalla

 • Turtulli - Tech
  Turtulli - Tech Πριν μήνα

  hit ❤

 • Fyle Fyle
  Fyle Fyle Πριν μήνα +1

  💑💏

 • Fyle Fyle
  Fyle Fyle Πριν μήνα +1

  Like kush mendon se Mimoza Shkodra & Irkenc Hyka shkojne dhe do te jeni nje cift i vertete

 • mirela mirela
  mirela mirela Πριν μήνα

  Joni

 • Marsilda Paja
  Marsilda Paja Πριν μήνα

  EC aty jeni m tmiret .

 • Erida E
  Erida E Πριν μήνα +1

  Dy me te miret😍

 • DRITAN HASANAJ
  DRITAN HASANAJ Πριν μήνα

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • florjana Gjokaj
  florjana Gjokaj Πριν μήνα

  Shum bukur💜💜❤❤

 • Susan Laj
  Susan Laj Πριν μήνα

  ☺☺☺😙😘😍😎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💞

 • Alesio Alesio
  Alesio Alesio Πριν μήνα +5

  Like kush menon se mimoza dhe irkenci shkojn si qift

 • H Abdiji
  H Abdiji Πριν μήνα

  👏👏👏

 • Nezaj AferditA
  Nezaj AferditA Πριν μήνα

  Shumm shumm e këndueshme shum e bukur

 • Atnan Sinani
  Atnan Sinani Πριν μήνα

  Super keng ❤❤

 • Klodiana Koni
  Klodiana Koni Πριν μήνα

  Keng shum ritmike...shtim jete!

 • Eqerem Zeneli
  Eqerem Zeneli Πριν μήνα

  mimoza je me e mira per mua ❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💘

  • Eqerem Zeneli
   Eqerem Zeneli Πριν μήνα

   une jam nje vajze e vogel nga saranda

 • Eqerem Zeneli
  Eqerem Zeneli Πριν μήνα

  shume yll kenga i ktheve busqeshjen ketit

 • miri meri
  miri meri Πριν μήνα

  👏🏽⭐️⭐️⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️❤️shum bukur 👍👍👍

 • sabrie nushi
  sabrie nushi Πριν μήνα +2

  "Jalla jalla, hava hava, marshalla valla valla " seriozisht?!!!!

  • Mira Maira
   Mira Maira Πριν 10 ημέρες

   sabrie nushi pse tu u tall aaa?
   Jo moj lane nam me jalla,valla,mashala🤦‍♀️🤮

 • Ada Otr
  Ada Otr Πριν μήνα +1

  Bravo🙌🙌🙌

 • Eslienis Cani
  Eslienis Cani Πριν μήνα

  Kujt i pelqen te bej like

 • Vjollca Ukehajdaraj
  Vjollca Ukehajdaraj Πριν μήνα

  🤗

 • Kastriot Morina
  Kastriot Morina Πριν μήνα +2

  ❤💚❤💚❤💚❤👍

 • orient express
  orient express Πριν μήνα +1

  Mojjj mimozaa 😍

 • Ada Otr
  Ada Otr Πριν μήνα

  Bravo

 • gleidi teqja
  gleidi teqja Πριν μήνα +1

  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌑🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌑🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌓🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗
  🌓🌕🌗🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑
  🌓🌕🌕🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌕🌕🌕🌗🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌓🌕🌕🌗🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌓🌕🌕🌗
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑🌑
  🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌗🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌑🌓🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌗🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑
  🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑

 • Halima Heybatova
  Halima Heybatova Πριν μήνα +4

  Wunderbar. Mashallah. Güzel. Deutschland 🇩🇪 und Aserbaidschan 🇦🇿

 • Hasan Toci
  Hasan Toci Πριν μήνα +1

  💖💖💖💖

 • Anjeza Elmasllari
  Anjeza Elmasllari Πριν μήνα

  Fixtcjg j

 • askk kksa
  askk kksa Πριν μήνα

  paska gjet dashnijen ma ne fund irkenci

 • Xhefri Xhuveli
  Xhefri Xhuveli Πριν μήνα

  Po

 • Selena Selena
  Selena Selena Πριν μήνα +1

  Harika song

 • Bislimi Elzana
  Bislimi Elzana Πριν μήνα +2

  Mimoza edhe irkenc 💋💋💋💋💋😍❤️❤️❤️😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Diellza Fazli
  Diellza Fazli Πριν μήνα +2

  Kush mendon se shkojn si çift😙

 • Le Dia
  Le Dia Πριν μήνα +2

  Mimoza edhe pidhin e kishe shitur nga Turqia. Shum turp per ty. Shpresoj se te kalon karriera sa ma shpejte. Shko ne turqi dhe kendo atje se turqishten shum mire pe flet. Turp turp

 • xho xhoi
  xho xhoi Πριν μήνα

  Po shum shkojne si ylle jan te dy

 • Liridon Heta
  Liridon Heta Πριν μήνα

  Qe 1 muj muzika gati 5 milion shikime! 😯

  • Le Dia
   Le Dia Πριν μήνα

   Liridon Heta Po normal kjo muzike esht bo per turqit dhe arabet. Perveç kesaj, Mimoza u pagua gjithashtu nga keto vende

 • Амедко Джихан
  Амедко Джихан Πριν μήνα +3

  Поздрав от България 🇧🇬

 • FL BEATZ PRODUCTION
  FL BEATZ PRODUCTION Πριν μήνα

  Këngë shumë e mirë

 • Zejnepe Ahmeti
  Zejnepe Ahmeti Πριν μήνα

  Kush ka par nje bashkepunim kaq te mire apo jo

 • shkumbin jashari
  shkumbin jashari Πριν μήνα

  Moti skom ndegju kenge te mire wowww.
  Mimoza YLL -Irkenci perfect , kjo kenge shume do te jetoj ju lumt per bashkepunimin perfekt na knaqet.

 • Adi Adi
  Adi Adi Πριν μήνα

  Shum këng e bukur suksese💫💫💫💫💫💫💫jeni

 • sokol isufi isufi
  sokol isufi isufi Πριν μήνα

  Jeni me te miret ju lumte goja per kangen ☺☺☺

 • Skorpio Akrep
  Skorpio Akrep Πριν μήνα

  Mimoza bukuroshe 🤗❤🌹... Duet shum i qellum si dhe kenga shum simpatike 👍👍👍

 • Bukurije Tahiri
  Bukurije Tahiri Πριν μήνα

  👌🏻

 • Ilia Puli
  Ilia Puli Πριν μήνα

  Bravo mimoza dhe irkenc super bashkpunim

 • D A
  D A Πριν μήνα +5

  Pse kac shume terma turk? E kemi gjuhen me unike n'bote qe fatkeqsisht po e humb sensin fal fjalve t'huaja qe si hekmi kurqysh prej fjalorit!!!!!

 • Valmira Bajrami
  Valmira Bajrami Πριν μήνα

  Maaaa imiriii je irkenc hykaaaa 😍😍😍veqqq vazhdoo

 • besnik fejzullau
  besnik fejzullau Πριν μήνα

  🔥🔥🔥

 • Shpirt Milioneri
  Shpirt Milioneri Πριν μήνα

  Complimenti ragazzi 💖🤞❤️

 • elsa karasani
  elsa karasani Πριν μήνα

  Super hit😍😍

 • Емел Ереджеп
  Емел Ереджеп Πριν μήνα +2

  Instrumental Turkish but nice song

 • GONETIK
  GONETIK Πριν μήνα

  Private Video 18+
  v4vYNdTcDI.mcdn.design/zVicuEUccz