Top Channel Albania
Top Channel Albania
 • 94 812
 • 1 232 564 083

Βίντεο

Lajme WEB - Ora 16:00 - 23 Tetor 2019
προβολές 91Πριν 15 ώρες
Emisioni i plotë - Wake Up, 23 Tetor 2019
προβολές 92Πριν 15 ώρες
Ligj i ri për qeset plastike! Sa parashikohen gjobat?
προβολές 87Πριν 15 ώρες
Ftoi - Në Shtëpinë Tonë, 23 Tetor 2019, Pjesa 1
προβολές 93Πριν ημέρα
Lajme WEB - Ora 13:00 - 23 Tetor 2019
προβολές 165Πριν 15 ώρες
Wake Up/ Edita Tahiri: Burri i duhur nuk u gjet kurrë
προβολές 136Πριν 15 ώρες
Dem Macron... - Top Show, 22 Tetor 2019, Pjesa 1
προβολές 156Πριν 15 ώρες
Dem Macron... - Top Show, 22 Tetor 2019, Pjesa 2
προβολές 387Πριν 15 ώρες
Dem Macron... - Top Show, 22 Tetor 2019, Pjesa 3
προβολές 461Πριν 15 ώρες
Fiks Fare/ Në Vlorë preferojnë të plazhojnë ende
προβολές 3,2KΠριν ημέρα
Fiks Fare/ Prindi: Djali nuk shkollohet, nuk ka mësues
προβολές 3,6KΠριν ημέρα
Lajme WEB - Ora 19:00 - 22 Tetor 2019
προβολές 128Πριν ημέρα
Lajme WEB - Ora 16:00 - 22 Tetor 2019
προβολές 17Πριν ημέρα
Emisioni i plotë - Wake Up, 22 Tetor 2019
προβολές 308Πριν ημέρα

Σχόλια

 • Klod Nako
  Klod Nako Πριν 13 δευτερόλεπτα

  Aty rini sju coje njeri me zor mysliman ju vajtet luft amen pushken kra para partizan

 • AL. vlore!!!
  AL. vlore!!! Πριν 18 δευτερόλεπτα

  Shyqyr zoti qe jemi ne( NATO). se do na kish mar lumi me kte (ushtri) qe kemi.

 • Nikos Biniakou
  Nikos Biniakou Πριν 5 λεπτά

  Skagje ivje ora e..😌😌gjumit perte gjith

 • Macoku Shqiptar
  Macoku Shqiptar Πριν 13 λεπτά

  O sali qeni.. te gjitha faktet te cojn te Saliu gjitha vrasjet

 • Diona Gashi
  Diona Gashi Πριν 14 λεπτά

  si e ka emrin kjo kenga mbas daje ose haje kur Luana prezanton piket

 • Valeria Ndoi
  Valeria Ndoi Πριν 14 λεπτά

  Un e mallkova mbashe vdes hahahhahahahahahaha sa fiksim e kam kete vlonjatin ❤️💋💋💋💋💋💋💋

 • Sergio Qoshku
  Sergio Qoshku Πριν 15 λεπτά

  Po me alvinin cfar u be u bashkua me te baban

 • GOMARI DHE UJKU
  GOMARI DHE UJKU Πριν 18 λεπτά

  Nuk tregove asgje

 • Rudi Rudi
  Rudi Rudi Πριν 19 λεπτά

  Oh zot i madh cfare esht kjo ministre kshu ...turp turp

 • Bane Bane
  Bane Bane Πριν 20 λεπτά

  Zoti u dhent vetem miresi❤️

 • Flora Temou
  Flora Temou Πριν 21 λεπτό

  Bukur shum bravo bravo bravo bravo bravo!!!Zoti ju rujt!!😍👌❤❤❤❤❤💯

 • Yuhuuu
  Yuhuuu Πριν 21 λεπτό

  Lottttttttt pz jeni te paarritshem haahahahahahahahahaah jeni shum lart gjigander 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Vera Bitri
  Vera Bitri Πριν 22 λεπτά

  Mira ti je shum e mire,qekur ke qene opinioniste ne Big Bradher te kam preferuar shume.

 • Fuck Serbia
  Fuck Serbia Πριν 23 λεπτά

  Po si sdoli nje politikan i drejt ktu ke ne ...po paskan qen te gjith per tu qir nenat se na mrz ....

 • thisisnoizy OTR
  thisisnoizy OTR Πριν 27 λεπτά

  Se kisha pa ndnj her kaq simpatik stresin

 • Dr Mr
  Dr Mr Πριν 27 λεπτά

  Ajde te Fitojm edhe ne Tiran shum shpejt

 • Psikologe Keshillimi
  Psikologe Keshillimi Πριν 30 λεπτά

  A nuk eshte albani 47 vjec edhe kjo 34 apo 35? Ca thote kjo albani me prefiks 3 edhe une 2?

 • Rajmonda Skuqi
  Rajmonda Skuqi Πριν 30 λεπτά

  Besi Besi ⭐🌞❤

 • Renato Resuli
  Renato Resuli Πριν 31 λεπτό

  I thon shtet ore babale mjerim

 • Alberta Sili
  Alberta Sili Πριν 34 λεπτά

  O Zot cfare njerez te mire.Ja u befte mbare Zoti.Te jene me jete e me shendet per vete dhe per engjellushin e vogel Fatjon.

 • Ledjon Barjami
  Ledjon Barjami Πριν 36 λεπτά

  Jeni shum vk sdini ca beni me 😏😏😏

 • Bela Rapaj
  Bela Rapaj Πριν 38 λεπτά

  Ky thot mos bini ne sy tek klientet edhe vete bertet si kafshe e ben veprime jo te hijshme

 • Freedom Fighter
  Freedom Fighter Πριν 46 λεπτά

  Sali avash avash po te vjen fundi ku do veje do behet Kryeministre vajza e do te hedhe brenda ne burg ku aty ke vendin ti e shume politikane te digjeneruar.

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 48 λεπτά

  Shume mire ja ka bere shoku i shoqes eshte problen ne institucionet e shtetit o te pa fe ,ngelet si shoku si shoqa per nje qellim ,ku ngaterruat shtetin ,atdheun kombin e behte seks te gjithin neper ligje kushtetute e literature ,e rregulloni dote ee.

 • Ani ani
  Ani ani Πριν 53 λεπτά

  Po si eshte e mundur qe flet kaq ftohte moj zonje ..nuk pushoj se habituri sa here e degjoj

 • Onufri onufri
  Onufri onufri Πριν 59 λεπτά

  njeher eshte rastesi..dy here i bie qr dhe remziu ka pas punuar per dike te ndjeke kta..

 • Esard Mulaj
  Esard Mulaj Πριν ώρα

  Dmth, Shefi i SHIK takohet ne restorant ne Shkoder me Arkanin (Krimineli me i fuqishem ne Ballkan, ne kerkim) dhe Remziu shkon ne ate restorant 😂😂 (Kur takohen tipa te till mbyllet gjithe lagjia imagjino restoranti) Telenovel Indiane

 • Fatmir Sinani
  Fatmir Sinani Πριν ώρα

  Cdo shtepi duhet te ket koshat e mbeturinave siq e ka te gjith europa

 • Meri Hila
  Meri Hila Πριν ώρα

  ❤️❤️❤️❤️

 • Yuhuuu
  Yuhuuu Πριν ώρα

  Lotttt haaahahahahahahahhahahahahaahahahahaha esht i paarritshem gjigandi ahahahahaahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😱

 • Riga Hasan
  Riga Hasan Πριν ώρα

  Sileone nuk duhesh ti ja hekesh Brunildes tenxheren

 • albanian ever
  albanian ever Πριν ώρα

  Turp i botes O kafshe te bastarduar.

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ώρα

  Cdo parti me vete cfare aleatesh me 2 miljon banor ,ju paskeni pjerdhur te tere,vetem duke mare pjese cdo parti me vete do shkaterrohet grupi komunist ku ti denoni me burgim te perjetshem ,ku eshte dora e tyre e ketyre ngjarjeve te 29 viteve.

 • Toni Prifti
  Toni Prifti Πριν ώρα

  Super milf mira

 • 321 123
  321 123 Πριν ώρα

  Kapeni hidheni ne det kte rop qiren ushqeni peshkaqenet cdo kjo rop qirja ne tok shqiptare pse nuk i shporrni nga shqipria kta plera bashk me are priftin grek boll jemi sjell mir kta rop qira

 • Antonio Sanchez
  Antonio Sanchez Πριν ώρα

  Nganjeher nuk hell tha ndonjeher edhe hell

 • BigBoSS
  BigBoSS Πριν ώρα

  Kur do vi dita që do dali nji Hero që do ja shkrepi kryre Hajdutve Antishqiptar, në gjykat nuk gjen Drejtësi, do dali ndonji Hallexhi që do i jet sosur durimi dhe nuk do gjej rrug tjetër veç se tja Shkrepi Oligarkve të Paprekshëm të Shqipris, ktyre që vazhdojn të na pin gjakun mbas 3 dekadash. Do bëhet shëmbull për të tjerët..

 • Pamela Ziko
  Pamela Ziko Πριν ώρα

  Kot fare kjo ajo tjetra ishte nam fare

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ώρα

  Hajdeni moi gra se po ju presin komunistet te votoni per ta ku do zhvillohen zgjedhje me votime te rregullta e ju prape do ikni,kjo klase politike e ndare neper parti te gjithe jane me bindje te hekurta komuniste,ku vrasin ,presin ,torturoin,drogoin ,shesin femra ,vjedhin i beine te gjitha te mesuarat ku i mbron pacavurja kushtetute komuniste.

 • Elt Nika
  Elt Nika Πριν ώρα

  Arome lufte...

 • shqiperia jone
  shqiperia jone Πριν ώρα

  Aty rini se sna hyni ne pune,,,vet iket nuk ju largoi njeri.

 • Azem Bajrami
  Azem Bajrami Πριν ώρα

  E vertet osht kjo qe osht than ketu

 • Florian Baki
  Florian Baki Πριν ώρα

  O nuk jemi ne shqiptaret per kshu emisione o njerez do e shihni kur do zihen pas 5-6 javesh te gjithe aty ne skene.

 • Elt Nika
  Elt Nika Πριν ώρα

  Atje le te ngordhin qelbanukët

 • Elt Nika
  Elt Nika Πριν ώρα

  Qëlbsirat legenat

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ώρα

  Zjarfiksit nuk e fikin dote zjarrin,apo nuk ka zjarrefikes.

 • elton cenolli
  elton cenolli Πριν ώρα

  Un ju garantoj qe ate femi do e sjell Elvis naci

 • Haxhi Gashi
  Haxhi Gashi Πριν ώρα

  ti meriton burg perjetshum si tradhtar i popullit shiptar.

 • Romeo shahinas
  Romeo shahinas Πριν ώρα

  me kulturen qe keni marr atje do na merrni ne qafe ne ketej keshtuqe rrini atje ku keni shkuar

 • anna2081 n
  anna2081 n Πριν ώρα

  Ottima puntata.Se gli organi competenti del antimafia italiana sono andati a trovare nel ospedale il procuratore del Albania vuol dire che la vicenda e moto più ampia di quello che si pensa

 • zere ngul
  zere ngul Πριν ώρα

  Cdonin ata ne ventbte mallkuar pse vajten kush ja u shtroj pse nuk kerkuhan ndihme kur moren rugen qe iken

 • lydhrab inojg
  lydhrab inojg Πριν ώρα

  car eshte ky leshi I gurit? po leshi I qimes a ben?

 • Amei Kurti
  Amei Kurti Πριν 2 ώρες

  Albana te lumte ke shume e bukur

 • Berti Berti
  Berti Berti Πριν 2 ώρες

  Emision vk

 • Miranda Hyka
  Miranda Hyka Πριν 2 ώρες

  Emisioni me budallik. Ceshte kjo sjellje me njerzit. Thyej pjata e flak tenxhere. Pa Pike kulture dhe edukate. Ky Renato si e ka eshte mire Apo??

 • mira mira
  mira mira Πριν 2 ώρες

  Renato Mos u sill arrogant te lutem

 • Michele Michele
  Michele Michele Πριν 2 ώρες

  Po pse i keni len te shkojn ne luft ato motrat, me vjen shum keq per femijet se jan te pa fajshem, por kta te rriturit qe ystifikohen me ato arsyjet e tyre te pa vlera duhen te denohen me burgim te perjetshem sepse kan marr pjes ne fuftra dhe jan kriminel.

 • Amei Kurti
  Amei Kurti Πριν 2 ώρες

  Bravo bravo

 • Bujar Thaqi
  Bujar Thaqi Πριν 2 ώρες

  A ban me dit sa kushon deryrja ju lutna na shkruni

 • Mece Ylli
  Mece Ylli Πριν 2 ώρες

  Ju keni te drejte po mer vesh sali berisha dhe edi rama nuk hajne pyka ato duan leke. Nuk zhvillojne turizmin ne kete zone po ndertojne hidrocentrale se marrin pjesen e vet edhe 10 hidrocentrale te ndertohen prodhojne shume pak energji dhe shkaterrijne ambientin punsimi eshte zero. Investoni per turizmin o alabak prodhon mijera here me shume vende pune dhe mireqenie ne kto zona o legena hajduta se e masakrut shqiperine vetem per te mbushur xhepat e juaj

 • Enlishman In Newyork
  Enlishman In Newyork Πριν 2 ώρες

  Ky qenka nje i semure psiqik

 • Armand Hamataj
  Armand Hamataj Πριν 2 ώρες

  😭😭😭 na ka prekur shum per kete femi O zot ndimohet

 • Blerta Tusuni
  Blerta Tusuni Πριν 2 ώρες

  sa idiote kjo mor aman ca zv minister eshte kjo mor amani . o idiote eshte femije sikur te ishte femija jote aty keshtu do fliste kjo mor amani. o kafsh dhe nenqesh si debile . kush I ve ne pune keto mor amani sikur eshte ne partukeri dhe shes mend

 • paola jones
  paola jones Πριν 2 ώρες

  Zaimir mos u merzit se ky Renato esht psikopat pz . Je shum i mire per kte emision

 • Teuta Kaca
  Teuta Kaca Πριν 2 ώρες

  O cfar gjyshi e gjyshe keni pas ju familje e perkryer respekte pershendetje nga italija

 • Vjosë Beqiri
  Vjosë Beqiri Πριν 2 ώρες

  Haj me det per neve, prandaj nuk perparojm se i joni na i bon askush tjeter

 • Gegsi Gegs
  Gegsi Gegs Πριν 2 ώρες

  Jan te pakt vlonjatet qe mund ti kesh bes. Ja dhe pse ndodhin kto gjera ne vlore. Bejn vetem gola e kujtojn se jan te paprekur. Jam nga vlora vet dhe kte e them sepse esht e drejt. Fierin cerek ore larg e kemi po' me fierak ka lezet te punosh nuk bejn futje dhe bejn per njeri tjetrin.

 • Chiara Rigotti
  Chiara Rigotti Πριν 2 ώρες

  Ariiiiieee 😂😂😂😂 alexi te shkrin

 • Amei Kurti
  Amei Kurti Πριν 2 ώρες

  Ju falt zoti te dyve

 • Chiara Rigotti
  Chiara Rigotti Πριν 2 ώρες

  Hahahahhaha na knaqen.. Shum te Mir te dy

 • Forca Shqiperia
  Forca Shqiperia Πριν 2 ώρες

  eh moj Grida ti kujto se shqiptaret jan te marr dihet se pd dhe lsi e duan shqiperin te djegur te pjekur turp te keni

 • cowmoza jeni yje bravo cerrone
  cowmoza jeni yje bravo cerrone Πριν 3 ώρες

  Sa turp ky fjalori tipik shqiptari

 • Newyork Newyork
  Newyork Newyork Πριν 3 ώρες

  Rroft qeveria

 • Ajla Ahmeti
  Ajla Ahmeti Πριν 3 ώρες

  Bravo respekte esht shum o mir

 • admir shabani
  admir shabani Πριν 3 ώρες

  Emision shantazues edhe i inskenum bashk me mostrat e gazetaris si artan hoxhaedhe muhamet veliu

 • Prend Marvukaj
  Prend Marvukaj Πριν 3 ώρες

  Aaa

 • zemra ime
  zemra ime Πριν 3 ώρες

  Hahahah sa i madh ky renato tallet shmm me to me shkri fare

 • Amei Kurti
  Amei Kurti Πριν 3 ώρες

  Pse ike 😭

 • Amei Kurti
  Amei Kurti Πριν 3 ώρες

  🤣

 • Liridon Bajraktari
  Liridon Bajraktari Πριν 3 ώρες

  9:28. Harroi deren hapur!

 • Paul Gjeci
  Paul Gjeci Πριν 3 ώρες

  nje tufe mafiolegenash gazetare politikane etj plus kjo zj e tubit.....

 • Miri Miri
  Miri Miri Πριν 3 ώρες

  Me qen bej eksp dhe po nuk eshte e cunave Do te qeth shefin Dhe me q******

 • Miri Miri
  Miri Miri Πριν 3 ώρες

  Bej analizat ekspertizem

 • Adria Joni
  Adria Joni Πριν 3 ώρες

  Ky "Profesori "i FAMSHEM "eshte i pa nevojshem ne keto seri emisionesh. Eshte nje i vetequajtur i nderuar i menqur...I TEPERT PA KUREFAR VLERE....Ne nga Kosova keshtu gjykojme...pa kete " Profesorin "...ju lutemi....Pershendetje

 • Miri Miri
  Miri Miri Πριν 3 ώρες

  O rrk o byth qire o legen Ndoshta eahte i klentit e kan ber me tall ka**** me ty o trap

 • ȻƬ• DEQUAN
  ȻƬ• DEQUAN Πριν 3 ώρες

  ahhaahhaha

 • Χρηστος Κεραμητζης

  Po zjarfikset ku jane???

 • Lefi Sallata
  Lefi Sallata Πριν 3 ώρες

  M shpifi KY deputeti. Idiot

 • zemra ime
  zemra ime Πριν 3 ώρες

  Hahahahah sa lot dreka vakish 😂😂😂😂😂

 • Amar Amar
  Amar Amar Πριν 3 ώρες

  Historia shqiptare duhet te rishkruhet

 • Kostantin Papa
  Kostantin Papa Πριν 3 ώρες

  O..sa turp tė jesh shqiptar??

 • Adria Joni
  Adria Joni Πριν 3 ώρες

  Kjo Eni eshte per te ardhur keq per Bese...leri njerzit te flasin moj....

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti Πριν 3 ώρες

  keshu eshte bota moderne ben ligjin kapitalisti jo ai qe punon

 • Ai Ata
  Ai Ata Πριν 3 ώρες

  Ti je tranvestit dhe nje femer e ndyre

 • Diana Najkolli
  Diana Najkolli Πριν 3 ώρες

  Elvis naci e mer femijen, se vetem Elvisi mbaron pune😭🙏

 • lemon voo
  lemon voo Πριν 3 ώρες

  wtf hahahaha

 • Uzzo Muzzo
  Uzzo Muzzo Πριν 3 ώρες

  Rasti i Remzi Hoxhes tregon fetyren e Shtetit Shqiptare !!!!

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta Hakani Πριν 3 ώρες

  Che bella lei

 • Stela Stelina
  Stela Stelina Πριν 4 ώρες

  Opozita e Rames me rekomandim te Bashes....edhe merr rroge deputeteje kjo lloj....futini ne test kandidatet o Lul se po na merrni me qafe....u tha vendi per intelektual e njerez te ditur?!Kerkoi o Z.Basha..merr takime....njifi nga afer....beji pjese te partise dhe te shohesh si tkurret vetvetiu e KEQJA qe ka gllaberuar te ardhmen e Shqiperise....

 • Eri M
  Eri M Πριν 4 ώρες

  Ne kohen kur ka qene Sali berisha president shqiperin e drejtonte vjerri Sali berishes. Cfar thoshte ai bente Sala. Beni nje dokimentar per babin e liries se keni per te gjet shume me shume. Sali berisha ka mbijetuar be politike vetem prej ati plere.