Elvana Gjata
Elvana Gjata
 • 23
 • 227 218 557

Βίντεο

Elvana Gjata - A m'don
προβολές 10MΠριν μήνα
Elvana Gjata x Capital T - Fustani
προβολές 23MΠριν 2 μήνες
Elvana Gjata - Xheloz (ABELOMANIA Rmx)
προβολές 84KΠριν 5 μήνες
Elvana Gjata - Tavolina e Mërzisë (Cricket Rmx)
προβολές 325KΠριν 6 μήνες
Elvana Gjata - Pa Dashuri
προβολές 6MΠριν 6 μήνες
Elvana Gjata - Tavolina e merzise
προβολές 13MΠριν 6 μήνες
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
προβολές 72MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Ku Vajti
προβολές 32MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
προβολές 20MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Me Fal (3EP)
προβολές 17MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Ti Shqiperi me jep nder (3EP)
προβολές 1,6MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Vec nje pike (3EP)
προβολές 8MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Festojme (3EP)
προβολές 3,6MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)
προβολές 13MΠριν χρόνο
Elvana Gjata - 3EP | Dokumentari
προβολές 547KΠριν χρόνο
Elvana Gjata - "3" EP - The Live Sessions
προβολές 44KΠριν χρόνο
Elvana Gjata - Forever Is Over (Acoustic)
προβολές 274KΠριν χρόνο
Behind the scenes | Forever Is Over
προβολές 52KΠριν χρόνο
ELVANA - IDENTITY
προβολές 132KΠριν 2 χρόνια
Elvana Gjata feat. Capital T & 2Po2 - Lejla (Official Trailer)
προβολές 210KΠριν 2 χρόνια
Elvana Gjata #puthe... Live Sessions Testing
προβολές 22KΠριν 5 χρόνια
#puthe
προβολές 25KΠριν 5 χρόνια
Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)
προβολές 7MΠριν 5 χρόνια

Σχόλια

 • klodjan halili
  klodjan halili Πριν 18 ημέρες

  elvana nga omezhi je ti?????

 • frediolla _caka
  frediolla _caka Πριν 19 ημέρες

  Elvanagjata yll je💥💥 ketare e perferume

 • Albania XX
  Albania XX Πριν 19 ημέρες

  Bravo Elvana Gjata Super Keng

 • Arlind Selimi
  Arlind Selimi Πριν 19 ημέρες

  Forvever our queen🔥

 • Fanny Sky
  Fanny Sky Πριν 19 ημέρες

  Very nice from Germany ❤👍

 • Chernaya Pantera
  Chernaya Pantera Πριν 19 ημέρες

  Класс песня

 • Ardiana
  Ardiana Πριν 19 ημέρες

  love elvana per dajm

 • cyrille GUYOT
  cyrille GUYOT Πριν 19 ημέρες

  bain jaime pas jenny

 • Sajmir Ferko
  Sajmir Ferko Πριν 19 ημέρες

  Respk per elvana gjata

 • Lukas Niki
  Lukas Niki Πριν 19 ημέρες

  🇺🇸best music of the year

 • Evelina Kukaj
  Evelina Kukaj Πριν 20 ημέρες

  When she said "Nuk e di se ca kom bo per mos me mdasht e mos me fol" I felt that

 • Frenzy Star
  Frenzy Star Πριν 20 ημέρες

  Only love i have for this Beautiful singer

 • Zouhair Khaui
  Zouhair Khaui Πριν 20 ημέρες

  She made the song in turkey right

 • One Unite
  One Unite Πριν 20 ημέρες

  I dont know this language but i like and listening with friends ... Love from Peshawar ❣🥰❣

 • Robert D
  Robert D Πριν 20 ημέρες

  Very nice song-Respect from Greece

 • Shpresim Bajrami
  Shpresim Bajrami Πριν 20 ημέρες

  „Sag mir bitte nicht das es dir leid tut, denn ich wäre gestorben für dich und das weisst du“

 • Bannzzi i
  Bannzzi i Πριν 20 ημέρες

  daaammm i love you

 • Ana Bali
  Ana Bali Πριν 20 ημέρες

  Thjeshtesia e ben Elvanen te vecante

 • Iranda Iranda
  Iranda Iranda Πριν 20 ημέρες

  Je ma e mira ne bot bravo suksese 😍😘😘😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Cetyywow
  Cetyywow Πριν 20 ημέρες

  ❤️ Albanian music is top 10 in the word

 • Tony G
  Tony G Πριν 21 ημέρα

  Thuj ca tdush Elvane u pa Puna...🤚🏼😂

 • Ami Elezi
  Ami Elezi Πριν 21 ημέρα

  ❤❤❤❤❤

 • Popi Tivari DJ
  Popi Tivari DJ Πριν 21 ημέρα

  I paska bo mir dy gisht mjalt 😂😂

 • sidou Ahmed
  sidou Ahmed Πριν 21 ημέρα

  No no

 • Nightmare Beats
  Nightmare Beats Πριν 21 ημέρα

  my fav song (love from austria)

 • i fratelli boom
  i fratelli boom Πριν 21 ημέρα

  From Italy Bellissima canzone elvana

 • Anima a
  Anima a Πριν 21 ημέρα

  My wife, she just doesnt know it yet ^_-

 • Niko Lekaj
  Niko Lekaj Πριν 21 ημέρα

  Musika teksti clipi pa lidhje fare Dore e tret

 • MATEO SHTINI
  MATEO SHTINI Πριν 21 ημέρα

  *Teksti i "A m’don" nga une* [Refreni] Alelelele alele nuk duroj mé Rahat  shpirti nuk mé fle Po  du me dit a po m’don mé Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po  du me dit a po m’don me [Mbas-Refreni] A  ki ca me thon? A ki ca me thon? (Nananana) A ki ca me thon? (Nanana nanana) A  ki ca me m’thon? A ki ca me thon? A ki ca me thon? [Pjesa 1] Uh, a ben ty me t’fole? A ben me t’thon se shume ti po m’mungon? Nuk  e di se ca kom bo per mos me m’dasht e mos me fol A bon ty me t’thon se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon? Ku me dit ndoshta gabon „love” (Yeah) [Refreni] Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po du me dit a po m’don mé Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po du me dit a po m’don mé [Ura] A ki ca me thon? me thon? A ki ca me thon, ma vone? Un’ me ty jom still in love E ti shume mire e di Un’ me ty jom still in love E ti e di [Pjesa 2] Uh, a ben ty me t’fole? A ben me t’thon se shume ti po m’mungon? Nuk e di se ca kom bo per mos me m’dasht e mos me fol A bon ty me t’thon se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon? Ku me dit ndoshta gabon „love” (Yeah) [Refreni]

 • Rraka teli
  Rraka teli Πριν 22 ημέρες

  per momentin ndoshta jo te gjithat por shumica prej muzikes Shqipe po shkon drejt Pornografis, dhe jan tekstet pa kurrfar kuptimi dhe ka ma shum dridhje bythesh dhe tregime te gjoksev dhe asgje tjeter.

 • Walal Shaakaal
  Walal Shaakaal Πριν 22 ημέρες

  Fav song🥰

 • Android 4 ever
  Android 4 ever Πριν 22 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱=👊🎵🎶❤️❤️❤️❤️❤️✌️✌️🎇🎇🥰🥰🥰🥰

 • scarface Montana
  scarface Montana Πριν 22 ημέρες

  ti do burre. ..jo bure

 • Viko D
  Viko D Πριν 22 ημέρες

  Femna ma e bukur shqiptare!

 • Vivere Di emozioni
  Vivere Di emozioni Πριν 23 ημέρες

  Elvana ma e mira si bukuri e musiket nish i ka

 • Medina Hebibi
  Medina Hebibi Πριν 23 ημέρες

  Sea mir Mosika 💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💘💝💞💟❤💙💚💛💓💕

 • Tasim Ismani
  Tasim Ismani Πριν 23 ημέρες

  je kon dhe do jesh legjende muzikes 😘😘

 • Otr tva
  Otr tva Πριν 23 ημέρες

  Kjo esht kenga e veres 2019 te lumt elvana gjata 😘

 • Andrijola Asllani
  Andrijola Asllani Πριν 23 ημέρες

  Aleeeeeoooooo alleeeeee!!!!

 • Lini 123
  Lini 123 Πριν 23 ημέρες

  Sa e mir

 • nome cognome
  nome cognome Πριν 23 ημέρες

  Super FEMER ELVANA GJATA

 • Matti Neri
  Matti Neri Πριν 23 ημέρες

  Love you Elvana 💋💋

 • Roman namoЯ
  Roman namoЯ Πριν 23 ημέρες

  На берегу песчанной глади Сидят и ждут чего-то бляди...

 • artlir backa
  artlir backa Πριν 24 ημέρες

  Kush e plq Elvanen like

 • artlir backa
  artlir backa Πριν 24 ημέρες

  Nice

 • Hasret Bajrami
  Hasret Bajrami Πριν 24 ημέρες

  Shum e mir kanga

 • Donald Xheka
  Donald Xheka Πριν 24 ημέρες

  urime e dashur

 • zuza x
  zuza x Πριν 24 ημέρες

  i’m on holiday in durres and this song is played everywhere! I finally found it!sounds great

 • Lili Nauni
  Lili Nauni Πριν 24 ημέρες

  Kengë e bukur

 • Aida Kozi
  Aida Kozi Πριν 24 ημέρες

  Nice is so beautiful song 😘😘😘😘😘🇦🇱🇩🇪

 • Lejla Lejla
  Lejla Lejla Πριν 25 ημέρες

  Ahhh moj elvana ty te kisha mbajt ne dollap si kukullen time te preferuar shum e bukur e ombel je gjitha t mirat ti deshiroj gjdoher 👍❤️❤️❤️👍🙏🙏🙏🌷🌷🌷🦋🦋🦋👩🏼

 • Gerti Gerti
  Gerti Gerti Πριν 25 ημέρες

  Thjesht fantastike Elvana si gjithmon ❤❤💋

 • James Yexley
  James Yexley Πριν 25 ημέρες

  Burning hot day in the United Kingdom, walking home listening to this, in a much needed storm, feels amazing! ❤️🇦🇱🇬🇧

 • Sandri kasa
  Sandri kasa Πριν 25 ημέρες

  27.8.2019

 • Ervin Cystri
  Ervin Cystri Πριν 25 ημέρες

  O yll bote

 • 100 Subscribers with no videos challenge

  Gjithka n’Shqipri po e dëgjoj

 • Liseta Berisha
  Liseta Berisha Πριν 25 ημέρες

  😍😍

 • Fjorida Sula
  Fjorida Sula Πριν 25 ημέρες

  Beni gjithe ato like elvana gjates

 • Dona Tafili
  Dona Tafili Πριν 25 ημέρες

  Love you Elvana♥️❣️♥️❣️♥️

 • Idajet Kuka
  Idajet Kuka Πριν 25 ημέρες

  Lo ve You Elvana

 • Qendrime Xheladinaj
  Qendrime Xheladinaj Πριν 26 ημέρες

  sa e bukur kshu vazhdo elvanaa

 • teO
  teO Πριν 26 ημέρες

  Tgjith shqiptaret duke bo si amerikan i bejn komplimente vetes

 • tv games
  tv games Πριν 26 ημέρες

  o god what song beautiful melodious voice bravo elvana

 • A J
  A J Πριν 26 ημέρες

  Shka o be kjo kejt prej shteteve tjera😂

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi Πριν 26 ημέρες

  Oooo yllli bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌎💎💎💎💎💎💎💎🦋🦋🦋🦋🦋🦋😘😘😘😘😘😘⚘⚘⚘⚘⚘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🌟🌎🦋💙💜❤

 • Migena Cara
  Migena Cara Πριν 26 ημέρες

  Kengetarja ime e preferuar je Diva e muzikes shqipare 🙏👑 🥰❤️

 • Natasha natii
  Natasha natii Πριν 26 ημέρες

  Te dua elvana vetem vazhdo 😘😘💖

 • Bukuroshe Lusha
  Bukuroshe Lusha Πριν 26 ημέρες

  Elvana sei grande

 • Alina Alina
  Alina Alina Πριν 26 ημέρες

  🇦🇩🇦🇩🇦🇩🇦🇩

 • Pipi Fun
  Pipi Fun Πριν 26 ημέρες

  Elvana je si shpirt keep it up babe

 • Mani Hasan
  Mani Hasan Πριν 26 ημέρες

  Shum keng ebukur elvana

 • Iba Rrey
  Iba Rrey Πριν 26 ημέρες

  Pse nuk m'vete mu Po e more bullicen e zez aajj

 • Gerta Pllana
  Gerta Pllana Πριν 27 ημέρες

  Bravo

 • Labëria News
  Labëria News Πριν 27 ημέρες

  Urime !

 • Nikolle Dushaj
  Nikolle Dushaj Πριν 27 ημέρες

  Bravo Elvana

 • Nikolle Dushaj
  Nikolle Dushaj Πριν 27 ημέρες

  E kalli ket ver krejt

 • Egi Ma
  Egi Ma Πριν 27 ημέρες

  Videoklipi me i bukur der sot ne Shqiperi

 • Ivan Streiff
  Ivan Streiff Πριν 27 ημέρες

  Great song, Nice girl. Love from France

 • anni çelhema
  anni çelhema Πριν 27 ημέρες

  Rehat shpirti nuk më fle😭 Po fol o burr i dheut💪 Po du me dit a po mdon mo💘

 • Hola guonn
  Hola guonn Πριν 27 ημέρες

  Super kang😻

 • Arlind Mekshi
  Arlind Mekshi Πριν 27 ημέρες

  Elvana suksese 😚😚😚😙😙😗😗😍💎

 • l_ 701
  l_ 701 Πριν 27 ημέρες

  beauty😍

 • Lurana Demiri
  Lurana Demiri Πριν 28 ημέρες

  Lowe you

 • DaaX _
  DaaX _ Πριν 28 ημέρες

  You are bonne

 • Daniar A
  Daniar A Πριν 28 ημέρες

  Kazakhstan 2019 🇰🇿 with love 🔥

 • Genci Tare
  Genci Tare Πριν 28 ημέρες

  Loveeee

 • Silvana Asimetaj
  Silvana Asimetaj Πριν 28 ημέρες

  ❤🙏

 • Hiba Adnan
  Hiba Adnan Πριν 28 ημέρες

  Greeting from Iraq 🇮🇶

 • Svetlana Meliqyan
  Svetlana Meliqyan Πριν 28 ημέρες

  Love from Armenia, love you Albania, beautiful song...👍👍👍😍❤

 • Hatixhe Salihu
  Hatixhe Salihu Πριν 28 ημέρες

  Brravo 👏👏👏

 • Genesis
  Genesis Πριν 28 ημέρες

  I'll be doing music 'till I die, I hope. Even if no one hears my music. Some day there'll be some one who will stop and listen. I hope! :)

 • Bukuroshe Lusha
  Bukuroshe Lusha Πριν 28 ημέρες

  Ozot genget ma te bukura ne bot ti evana i ke

 • Bukuroshe Lusha
  Bukuroshe Lusha Πριν 28 ημέρες

  Njesh si gjithmon

 • Ajhan Saraci
  Ajhan Saraci Πριν 29 ημέρες

  wow

 • ravinder singh
  ravinder singh Πριν 29 ημέρες

  Elvana gjata? Reply me I'm your die hard fan now😍😍😍😍😍😍

 • ravinder singh
  ravinder singh Πριν 29 ημέρες

  I'm here today again! I love this girl😂😍😍😍😍

 • Esra W
  Esra W Πριν 29 ημέρες

  Melody is the fast version of me gna

 • Seraza Uzuner
  Seraza Uzuner Πριν 29 ημέρες

  👌

 • Ismail Berisha
  Ismail Berisha Πριν 29 ημέρες

  😒

 • Paper Work
  Paper Work Πριν 29 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albania has the best Songs