AVD Digital
AVD Digital
 • 37
 • 469 513 207

Βίντεο

M0NDI - R.R
προβολές 85KΠριν 12 ημέρες
BUTRINT IMERI x NIMO - DREAM GIRL
προβολές 9MΠριν μήνα
Adelina Berisha ft. Egoo - Coco
προβολές 992KΠριν 2 μήνες
DON XHONI - AJO DON
προβολές 143KΠριν 2 μήνες
Butrint Imeri - Hajt Hajt
προβολές 19MΠριν 3 μήνες
Snovv - Chill
προβολές 153KΠριν 3 μήνες
Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
προβολές 18MΠριν 5 μήνες
R-JAN - MILANO
προβολές 208KΠριν 6 μήνες
Adrijana - Pasha Robt
προβολές 427KΠριν 7 μήνες
Big Papi - Gringo
προβολές 584KΠριν 8 μήνες
Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
προβολές 24MΠριν 9 μήνες
Enis Bytyqi - Marak
προβολές 13MΠριν 10 μήνες
Butrint Imeri - Kush?
προβολές 18MΠριν 11 μήνες
Butrint Imeri - Alea
προβολές 30MΠριν χρόνο
Butrint Imeri - Ma Chérie
προβολές 36MΠριν χρόνο
Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
προβολές 20MΠριν χρόνο
Baby G - Mos u nal
προβολές 8MΠριν χρόνο
Butrint Imeri - Xhanem
προβολές 55MΠριν χρόνο
Lindon Berisha - Merri krejt
προβολές 625KΠριν χρόνο
Butrint Imeri - Bella
προβολές 46MΠριν 2 χρόνια
Butrint Imeri - Mona Lisa
προβολές 5MΠριν 2 χρόνια
Butrint Imeri - Veç për mu
προβολές 14MΠριν 2 χρόνια
Butrint Imeri ft. Elinel - Papa
προβολές 6MΠριν 2 χρόνια
Shkenda Dubova - Ti me mu
προβολές 1,6MΠριν 3 χρόνια
Nora Istrefi - Majëm
προβολές 8MΠριν 3 χρόνια
Lumi B - Aha aha
προβολές 2,1MΠριν 3 χρόνια
GJIKO - HAJT HAJT
προβολές 5MΠριν 3 χρόνια
Butrint Imeri - Kanga jote
προβολές 4,2MΠριν 3 χρόνια
Nora Istrefi - Sa t'kom dasht
προβολές 24MΠριν 3 χρόνια
GJIKO ft. MC Kresha - Edhe tri
προβολές 4,2MΠριν 3 χρόνια
Butrint Imeri - Eja Eja
προβολές 3,6MΠριν 3 χρόνια
Lumi B - Hi Lumi
προβολές 8MΠριν 4 χρόνια
Butrint Imeri - Merre zemren tem
προβολές 3,7MΠριν 4 χρόνια
Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis
προβολές 41MΠριν 4 χρόνια
Gjiko - Si me def
προβολές 3,5MΠριν 4 χρόνια
Era Istrefi - Njo si ti
προβολές 36MΠριν 4 χρόνια

Σχόλια

 • Samedd Maloku
  Samedd Maloku Πριν 42 λεπτά

  Butrint imeri ma i miri këngëtar love butrint bravo veq vazhdo respekt per butrintin

 • Bleona Niki
  Bleona Niki Πριν ώρα

  ma imiri butrint

 • Bleona Niki
  Bleona Niki Πριν ώρα

  bravo brutint

 • Shpejtim Gashi
  Shpejtim Gashi Πριν 3 ώρες

  🥰🥰❤️🥰🥰❤️

 • Atika Rose
  Atika Rose Πριν 8 ώρες

  Po

 • Pullumb Lecini
  Pullumb Lecini Πριν 10 ώρες

  22/09/2019 🕰 1:20

 • Irma Musrafaj
  Irma Musrafaj Πριν 14 ώρες

  Muzika na qetson shpirtin

 • Kreshnik Maja
  Kreshnik Maja Πριν 15 ώρες

  😘😘😍😙

 • Віталій Ром
  Віталій Ром Πριν 16 ώρες

  Cool!

 • Shpresa Memish
  Shpresa Memish Πριν 18 ώρες

  Very weird woman

 • Kawther 5555
  Kawther 5555 Πριν 19 ώρες

  This song was published on my birthday 😀 each birthday I make it volume up in my room! Thank u butrint! 😊😊

 • EliviraEliana aliajelv
  EliviraEliana aliajelv Πριν 20 ώρες

  ❤❤❤❤❤

 • Roberta Hysa
  Roberta Hysa Πριν 21 ώρα

  Buturin

 • Gane Goni
  Gane Goni Πριν ημέρα

  ❤❤zemrat e mira

 • Gane Goni
  Gane Goni Πριν ημέρα

  Dyt jan shum tmir ju duem

 • Gane Goni
  Gane Goni Πριν ημέρα

  Te duam shum

 • Bora Kasapi
  Bora Kasapi Πριν ημέρα

  This is song of Marmara

 • Rigels 12815
  Rigels 12815 Πριν ημέρα

  Super kenge

 • Arlind Faiku
  Arlind Faiku Πριν ημέρα

  Butrint je ma i miri edhe ni bashkpunim me taynen

 • Marisola Sadiku
  Marisola Sadiku Πριν ημέρα

  Eshte shum bukur

 • Erjon Kaca
  Erjon Kaca Πριν ημέρα

  Like kush e degjon ende kete kenge 😍😍

 • Oliver Seiffert
  Oliver Seiffert Πριν ημέρα

  Kunnen zingen is echt een kunst he 🙄

 • alejandra rodriguez
  alejandra rodriguez Πριν ημέρα

  Alea ❤️❤️❤️🕊🕊

 • Skender Jaçe
  Skender Jaçe Πριν ημέρα

  2019 beatiful song

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Πριν ημέρα

  shum efort kjo kang 👌hit 2019

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Πριν ημέρα

  2019hale degjohet hiti jyt oh pllum

 • Alixan Yıldırım
  Alixan Yıldırım Πριν ημέρα

  ❤ anlamıyorum ama muzik çok güzel ❤

 • Armina Fata
  Armina Fata Πριν ημέρα

  Super hit një nga këngët e mia te preferuara pas hajt hajt urime Butrint Imeri për këngën videoklipin dhe për zërin e bukur dhe për superhitiet që bon me gjithë zemer

 • Armina Fata
  Armina Fata Πριν ημέρα

  Hit 2019

 • Armina Fata
  Armina Fata Πριν ημέρα

  Super këngë

 • laidi imeri
  laidi imeri Πριν ημέρα

  Kete keng te mrekullueshme e ndegjoi cdo dite

 • Lirim Thaci
  Lirim Thaci Πριν ημέρα

  This song is just lit

 • Kic Kateshi
  Kic Kateshi Πριν ημέρα

  bravo 😍😍😍

 • Eliza Sinaj
  Eliza Sinaj Πριν ημέρα

  Ma i miri o majk talent i papam

 • Genta Altini
  Genta Altini Πριν ημέρα

  Putrint 💗👍👍👍 suksese me tutje

 • Genta Altini
  Genta Altini Πριν ημέρα

  💖💖

 • Gentjan Jacaj
  Gentjan Jacaj Πριν ημέρα

  Aide Bossi

 • Zenulla Kadriui
  Zenulla Kadriui Πριν ημέρα

  b-b

 • Cutx
  Cutx Πριν 2 ημέρες

  2019 still 🔥🔥🔥

 • Alessia Hasko
  Alessia Hasko Πριν 2 ημέρες

  Shume bukur,urime te dyve❤❤❤

 • Viola Bajrami
  Viola Bajrami Πριν 2 ημέρες

  urime butrint suksese

 • Дилбар Авлаева
  Дилбар Авлаева Πριν 2 ημέρες

  🇷🇺🇷🇺🇷🇺

 • Eni Zito
  Eni Zito Πριν 2 ημέρες

  😋

 • Charifa Ch
  Charifa Ch Πριν 2 ημέρες

  👰

 • sweet girl
  sweet girl Πριν 2 ημέρες

  Si gjthm butrinti nk t zhgenjen kurr Love you my king ❤👑

 • Patron Mach
  Patron Mach Πριν 3 ημέρες

  Wo sind meine albaner oder balkan leute like

 • DJ RASH
  DJ RASH Πριν 3 ημέρες

  OMG, still amaaazing!

 • FilmowyM4T3U52
  FilmowyM4T3U52 Πριν 3 ημέρες

  damn girl...

 • Rrona and Tiara
  Rrona and Tiara Πριν 3 ημέρες

  All albainian people like cos i'm shiptar too😉

 • Tori London
  Tori London Πριν 3 ημέρες

  Me pelqen shume 😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️

 • Atim Saramati
  Atim Saramati Πριν 3 ημέρες

  Oooo bukuroshi jon

 • Gjergji Nika
  Gjergji Nika Πριν 3 ημέρες

  Nikjo kang s'vdes kurr🇦🇱💜🤩

 • Lorenza Uka
  Lorenza Uka Πριν 3 ημέρες

  ze shum mahnitese ke butrint

 • Gez Aze
  Gez Aze Πριν 3 ημέρες

  komplett Baba Track!

 • Shkarko Lojra
  Shkarko Lojra Πριν 3 ημέρες

  Te kam xhan butrint you are my lova.

 • dark_Flatey3 dark_Flatey3
  dark_Flatey3 dark_Flatey3 Πριν 3 ημέρες

  ❤️💛💚💙💜🖤♥️💝💖💗💓❣️💟

 • Bajram Demaj
  Bajram Demaj Πριν 4 ημέρες

  2019🦁

 • nikos demourzidis
  nikos demourzidis Πριν 4 ημέρες

  die chillen in griechenland ;)

 • QUEEN girl
  QUEEN girl Πριν 4 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱WOW NICE 🥵🥵🥵😳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😳👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱NICE 🥵🥵🥵🥵🥵

 • Hélène Ibrahim
  Hélène Ibrahim Πριν 4 ημέρες

  I'm falling in love with Albanian songs love from Belgium<3

 • Nertila Bitra
  Nertila Bitra Πριν 4 ημέρες

  Shum bukur zemër

 • STUFF MONKEY
  STUFF MONKEY Πριν 4 ημέρες

  Da muss ich los was für Huendreck !

 • Internet Rreshen
  Internet Rreshen Πριν 4 ημέρες

  😍😍😚💋💋❤ Eglanëtina 😙

 • Internet Rreshen
  Internet Rreshen Πριν 4 ημέρες

  💋💋💋❤❤

 • Ema
  Ema Πριν 4 ημέρες

  love Albanian music, greetings from Bulgaria ❤️🇦🇱🇧🇬

 • The Spy
  The Spy Πριν 4 ημέρες

  flija dhe pite ma i miri sa ushqimet tjera

 • Elsa Safko
  Elsa Safko Πριν 4 ημέρες

  Pissss 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Πριν 5 ημέρες

  edhe ni bashkpunim ju lutem 👍

 • Ida Aida
  Ida Aida Πριν 5 ημέρες

  Shum Shum bukur i ka musiket bravoooo nish

 • ArdBossi 1
  ArdBossi 1 Πριν 5 ημέρες

  Hi Lumi

 • albania ksrt
  albania ksrt Πριν 5 ημέρες

  bum

 • albania ksrt
  albania ksrt Πριν 5 ημέρες

  sa qynah per majkun

 • Bekim Hamza
  Bekim Hamza Πριν 5 ημέρες

  Nuk e kisha dëgjuar kurrë, po tani i dëgjoi gjithmon këngët e butrintit, e do thoisha vidio klipet më të bukura nga të gjithë

 • Tiku Haxhai
  Tiku Haxhai Πριν 5 ημέρες

  Kjo kenge pershtatet ne cdo kohe dhe sa vite do kalojn munder dhe shekuj do kendohet jam e cmendur paskeyyre kengve qe kendon butrint i kercej me burrin tim keto kenge gjithmon je namber one bravoooooo eva

 • Ledi Islamaj
  Ledi Islamaj Πριν 5 ημέρες

  O butrint desha me t'thon dicka pse e ke ndryshu stilin e flokeve 😅

 • jana marke
  jana marke Πριν 5 ημέρες

  Digje 🙌🏼🔥🇦🇱

 • Samedd Maloku
  Samedd Maloku Πριν 5 ημέρες

  Motra ime quhet alea shum u gzu kur ka THAN aLea

 • Beqiraj 123
  Beqiraj 123 Πριν 5 ημέρες

  💑💑💑💑💑💑💑💑💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Halmurat Leiberov
  Halmurat Leiberov Πριν 5 ημέρες

  Я бы ее трахнул!!! 🍑

 • Real_ Riki
  Real_ Riki Πριν 5 ημέρες

  Degjohet akoma nga shqipet dhe ne 2019 ky hiit

 • Ylber Gashi
  Ylber Gashi Πριν 5 ημέρες

  2019 najkush? na mungon old gjikoo

 • Viola Bajrami
  Viola Bajrami Πριν 5 ημέρες

  kush e dëgjon 2019like

 • Shpresa Memish
  Shpresa Memish Πριν 6 ημέρες

  E Fantasy

 • Besi Besmir
  Besi Besmir Πριν 6 ημέρες

  Si kenga e justin

 • Agron Kurtishi
  Agron Kurtishi Πριν 6 ημέρες

  Coeas ure szcnvhdkl ui mluer 071349378

 • Agron Kurtishi
  Agron Kurtishi Πριν 6 ημέρες

  Šta ako nisi osetio sam kako si šta radiš jesi dobar predobre slike specijalnih ako je Babush ja ka nxon numrin

 • desara ceraku
  desara ceraku Πριν 6 ημέρες

  Super hit🤗

 • alb ania
  alb ania Πριν 6 ημέρες

 • alb ania
  alb ania Πριν 6 ημέρες

  Mire butrint imeri xhanem❤

 • alb ania
  alb ania Πριν 6 ημέρες

  Te uroj shum fat😘

 • alb ania
  alb ania Πριν 6 ημέρες

  Shum bukur😘🤩😍

 • Elira Morina
  Elira Morina Πριν 6 ημέρες

  😇😇😘😘😍😍

 • Diar Jomaa
  Diar Jomaa Πριν 6 ημέρες

  Vertrau mir Dass du noch nie eine Frau wie sie Gesehen hast Ey Mama, ey Mama (prrra) Ich dachte immer, dass es Frauen wie (Traum) Sie nur in meinem Traum gibt (im Traum) Kann nicht glauben, wie du aussiehst Alle Augen auf sie Meine Augen auf sie Kauf' ihr Gucci und ich Kom menu që je veç ondërr E tash t'kom afër Jena qut deri në katër Veç a ki dashuri Ça po don Porsche, Bentley, Maybach Zemër, ça, ça, ça (oh, ça, ça, ça) Dance with me all night long Zemër, ça, ça, ça (oh, ça, ça, ça, ey) Se ma chérie ti je (prrra) Frymën po ma vjedh S'muj pa ty un, du bist mein Schatz (Schatz) Shkojna diku larg e bojna bam, bam Kur po t'shoh unë ty u bona Van Damme (ey) Menen veç te ti unë e kom (e kom) Se ma chérie ti je (uh-oh) Ma e nxehtë se kjo verë (ja, ja) Kejt na mush ti jetë Ti po m'thirr, ti po m'thirr (ja, ja) Ich frag' sie nach ihrem Namen Sie sagt: „Dashuri“ (eywa) „Verbringst du mit mir die Nacht?“ Und sie sagt „Ja“ zu mir Ich dachte immer, dass es Frauen wie Sie nur in meinem Traum gibt Kann nicht glauben, wie du aussiehst Alle Augen auf sie Meine Augen auf sie (prrr) Ça po don Porsche, Bentley, Maybach Zemër, ça, ça, ça (ooh, ça, ça, ça) Dance with me all night long Zemër, ça, ça, ça (prr, ah) Sie will 'ne Roli haben Will Designer tragen aus Italia Ja, sie hat so viel verlangt (ey) Doch ist mir scheißegal, ist mir scheißegal Mann, ich geb' es aus, denn du bist mein Diamant All I need in my life is sex Baby please be my girlfriend Kafa Karussell, Session im Hotel 'Til six in the morning Rri me mu, rri me mu, baby Zeige dir die Sterne heute im Phantom Rri me mu, rri me mu, baby Ich werde dich vernaschen, so wie Eurocrem (prr) Kom menu që je veç ondërr E tash t'kom afër Jena qut deri në katër Veç a ki dashuri Rri me mu, rri me mu, baby Rri me mu, rri me mu, baby

 • itsMarvo
  itsMarvo Πριν 7 ημέρες

  Erst Mero, Fer, Sero el kecko jetzt iMeri ?? :D

 • andjela mitic
  andjela mitic Πριν 7 ημέρες

  Butrint😍🤤🤤🤤🤤

 • Hida Gjemali
  Hida Gjemali Πριν 7 ημέρες

  nimo mein zemer tedua

 • Alkida Cerka
  Alkida Cerka Πριν 7 ημέρες

  Kujt i pelqen butrinti like

 • E Potter
  E Potter Πριν 7 ημέρες

  Listening to her old songs and realising that this girl is losing her originality 😕 She needs better management or else she'll go downhill.

 • Tina Doko
  Tina Doko Πριν 7 ημέρες

  Bravo zemer je super si yllllllliiiii kenge shum e bukur

 •  Πριν 7 ημέρες

  je yll o trint i love iu