Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
 • 17
 • 69 763 056

Βίντεο

Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING
προβολές 1,8MΠριν 13 ημέρες
Dafina Zeqiri x Lurro - Kapma Doren
προβολές 1,2MΠριν 2 μήνες
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
προβολές 13MΠριν 4 μήνες
Dafina Zeqiri - La Reina
προβολές 7MΠριν 5 μήνες
Dafina Zeqiri - ROFE
προβολές 1,6MΠριν 7 μήνες
Dafina Zeqiri - A e man n'men
προβολές 5MΠριν 8 μήνες
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
προβολές 10MΠριν 10 μήνες
Dafina Zeqiri - Kurgjo nuk kallxojna
προβολές 11MΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - FUEGO
προβολές 11MΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Ti e din
προβολές 1,4MΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Shume qef
προβολές 807KΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na
προβολές 3,8MΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri, DJ Flow ft. Lumi B - Rude Girl
προβολές 854KΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Hate you, Love you
προβολές 425KΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Bloodah
προβολές 58KΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Tonight
προβολές 28KΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Be a man once
προβολές 560KΠριν χρόνο

Σχόλια

 • Funyyy Fails
  Funyyy Fails Πριν 6 ώρες

  dafeyyy

 • Syart Bejta
  Syart Bejta Πριν 8 ώρες

  Oj dafin mos bo mo tatu se zjarr shkon

 • ernimi ero Show
  ernimi ero Show Πριν 8 ώρες

  super Resspekt nga juve veq vashdoni super ishte kanga juve Resspektt

 • FALBIO ÃĹB
  FALBIO ÃĹB Πριν 9 ώρες

  🔥🔥🔥🇦🇱

 • Jihadi Tyrone
  Jihadi Tyrone Πριν 13 ώρες

  Serbi yes!

 • Erina Deliu
  Erina Deliu Πριν 14 ώρες

  Boekur 😍🌹🥰❤️😘 one jam kosova djoli jeme i ka po tu

 • ludovikable
  ludovikable Πριν 23 ώρες

  Noizy style for sure

 • Dardan Kurti
  Dardan Kurti Πριν ημέρα

  SHOO MANNEN LÄGET VA HÄÄÄÄNDER HAHAHAHAHAHAHA

 • endri russ
  endri russ Πριν ημέρα

  otr

 • beedsj roiue
  beedsj roiue Πριν ημέρα

  Po presim ato lloj komentesh 'like komentit dhe t rujt zoti familjen' 😂

 • [BeatSStrong] - Tropic
  [BeatSStrong] - Tropic Πριν ημέρα

  S4mm

 • yaliso gioouy
  yaliso gioouy Πριν ημέρα

  Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

 • MajliG
  MajliG Πριν ημέρα

  Visa dina händer = Whats good? Dafin vafan säger du hahahah

 • S E
  S E Πριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥

  • beedsj roiue
   beedsj roiue Πριν ημέρα

   Sa e bukur je ti dafina❤❤❤❤

 • liberty liberty
  liberty liberty Πριν 2 ημέρες

  Swedish -albanian language love it.....

 • Khalil Ben mestour
  Khalil Ben mestour Πριν 2 ημέρες

  I'm the only Algerian here 😅

 • Roland Cumani
  Roland Cumani Πριν 2 ημέρες

  ti je div fare bravoooooooooooo

 • Melisa Mustafa
  Melisa Mustafa Πριν 2 ημέρες

  OMG DAFINA I LOVE YOU

 • Erion Daci
  Erion Daci Πριν 2 ημέρες

  ke qen super je prish me ato floket qe preve

 • Анеса Фазлиу
  Анеса Фазлиу Πριν 2 ημέρες

  Tlunt dafina ❤💫

 • Meti Sulaj
  Meti Sulaj Πριν 2 ημέρες

  Super hit brow Big Varrosi

 • erina erina imeri
  erina erina imeri Πριν 3 ημέρες

  Shum e mir je dafina shum te dua shum e mir kenga viq lumi e prishi me qat kallash ndor😍😍😍🙄🙄🙄

 • Liman Cupi
  Liman Cupi Πριν 3 ημέρες

  1

 • Isabela Panariti
  Isabela Panariti Πριν 3 ημέρες

  Ore nuk jam dyshi qe shkruan jam1

 • Nita Nite
  Nita Nite Πριν 3 ημέρες

  Du borde göra flera låtar på svenska❤️❤️🇸🇪

 • Erjon Hoxha
  Erjon Hoxha Πριν 3 ημέρες

  Sa do qe rritmi, melodia puthiten, Lule lule esht keng trishtimi krijuar nga mergimi dhe largimi nga pushtuesit Turq dhe ky version e ka bastarduar komplet dinjitetin e kenges... po hajde, se sjam dhe un expert ktu

 • mArA mArA
  mArA mArA Πριν 3 ημέρες

  Dis like

 • crysoula marogi
  crysoula marogi Πριν 3 ημέρες

  so good, so amazing music and voice love you!!!

 • Siranush Hovhannisyan
  Siranush Hovhannisyan Πριν 3 ημέρες

  Superrrrr✌✌✌❤

 • Flam Daris
  Flam Daris Πριν 3 ημέρες

  I dont understand but , jo be po lui qoke se shum e fort

  • sotuur aeei
   sotuur aeei Πριν 3 ημέρες

   Dafina💣💥💣💥❤❤

 • Xhevit Vela
  Xhevit Vela Πριν 3 ημέρες

  Hitttt🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • chding zuure
  chding zuure Πριν 3 ημέρες

  Viti 2019 full hite of Dafina 🔥🔥🔥

  • sotuur aeei
   sotuur aeei Πριν 3 ημέρες

   ” shu mannen läget va händer ” visa dina händer ” hahahha din fjolla

 • Ina Isenaj
  Ina Isenaj Πριν 3 ημέρες

  💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • FreeSoccer
  FreeSoccer Πριν 4 ημέρες

  Varrosi on Fire

 • Beki Me
  Beki Me Πριν 4 ημέρες

  Dafi i love you 🤯

 • Off whiteu
  Off whiteu Πριν 4 ημέρες

  a beautiful voice 💗

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu Πριν 4 ημέρες

  Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

  • chding zuure
   chding zuure Πριν 3 ημέρες

   Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bu

 • Adrian Vedeli
  Adrian Vedeli Πριν 4 ημέρες

  Perfect Albania

 • Bardhul Prethi
  Bardhul Prethi Πριν 4 ημέρες

  Sa e bukur je ti dafina❤❤❤❤

 • [BeatSStrong] - Tropic
  [BeatSStrong] - Tropic Πριν 4 ημέρες

  ring ring

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu Πριν 4 ημέρες

   dekt man le ca bojn kot Man i bada den bad ju tjert leni pordht [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qup

 • [BeatSStrong] - Tropic
  [BeatSStrong] - Tropic Πριν 4 ημέρες

  ring ring

 • [BeatSStrong] - Tropic
  [BeatSStrong] - Tropic Πριν 4 ημέρες

  ring rin

 • Rinor Ajdini
  Rinor Ajdini Πριν 4 ημέρες

  Kur ju rriten flokt dafines.

 • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ Πριν 4 ημέρες

  😎😎

 • Kiko Kras
  Kiko Kras Πριν 4 ημέρες

  Eine ikone ( an icone ) 👌🏼

 • ervin qosja
  ervin qosja Πριν 4 ημέρες

  super songs

 • L 1048
  L 1048 Πριν 4 ημέρες

  ” shu mannen läget va händer ” visa dina händer ” hahahha din fjolla

  • Leonita Rexhepi
   Leonita Rexhepi Πριν 2 ημέρες

   stå framför världens och visa om du kan bättre, hon känner iaf pengar på detta så slå 1 miljon visningar 😒

 • Daniela Marjakaj
  Daniela Marjakaj Πριν 4 ημέρες

  Dafina💣💥💣💥❤❤

 • mlh graphics 55
  mlh graphics 55 Πριν 4 ημέρες

  Amazing song ! Hello Albania From Turkey 🤗

 • bssni touir
  bssni touir Πριν 4 ημέρες

  Ring ring men får inget svar 😍😍

 • albania Cover
  albania Cover Πριν 4 ημέρες

  Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

 • init braka
  init braka Πριν 4 ημέρες

  Bravo Dafina je me e mira

 • adrian kosovari
  adrian kosovari Πριν 4 ημέρες

  Extravagante

 • endri russ
  endri russ Πριν 5 ημέρες

  rring rring

  • bssni touir
   bssni touir Πριν 4 ημέρες

   Ta ha zemren dafina dhe u e kam e dh un e kam emrin dafina

 • Kristina ღ
  Kristina ღ Πριν 5 ημέρες

  Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bukur mbetet 😕❤

 • mustaf Taki
  mustaf Taki Πριν 5 ημέρες

  Lit

 • Edona B
  Edona B Πριν 5 ημέρες

  Teksti Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag [Verse 1: Dafina Zeqiri] Shoo mannen, läget vad händer Visa dina händer Ja det e jag sonny Ja, jag är tillbax sonny Millionär innan tjugi sonny Fråga dina hommies om mig Edhe në Prishtinë sonny Turn up New York sonny, yah Bad gyal, top shotta Represent krejt ata qe really really matter Yeah I represent Möllan Still represent Möllan Prishtinë dhe në Tiranë Cdo ditë jem lit na, pa u nal, ah-ha Delar inte min bröd med vem-som-helst Family over everything [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qupa Jo nuk e dun, nuk e dun kta, na na [Hook: Dafina Zeqiri] Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag [Verse 2: Varrosi] Hah, telefoni dinga ling tho (dinga ling dinga ling tho) Ke nigju se kena kilo (Rrr) Am the one sikur Neo (Neo) Big man over here so Bumbaclart, why them a ring my phone Let them ring se s'me bohet von Man i just jam to the bloody ring tone Nuk fol dot me mu man a big padron Dun know e boj for my team Kallo spliffi si limozine Ndalo ku shkon o viktime Palo punanyn, o trim Se kurre se kane menu se man i do dance hall Like a bad man smoke a kile pa u lodh Ate rrepera dekt man le ca bojn kot Man i bada den bad ju tjert leni pordht [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qupa Jo nuk e dun, nuk e dun kta, na na [Hook: Dafina Zeqiri] Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring

 • Toni br
  Toni br Πριν 5 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤜🤛👑👑👑👑👑👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Thug Life
  Thug Life Πριν 5 ημέρες

  Ta haj shpirtit sweetyy girl ❤🌶

 • mexhite pano
  mexhite pano Πριν 5 ημέρες

  Ti je dashuria e tezes,je djali me i mire ne bote qe cdo nene dhe mama do donte ta kishte,bravo me kengen bashke me Dafinen.Tezja e degjon kengen tende cdo dite ne zyre.

  • huttio srreu
   huttio srreu Πριν 5 ημέρες

   Ca esht ky gung kari ky varrokari

 • Edison Nikgegaj
  Edison Nikgegaj Πριν 6 ημέρες

  A je ba per ndonje plumb tjeter o varros se ty te ka varros Zoti per se gjalli, se kjo ma eshte si auto zhelet e keqija qe e perdorin te gjithe kengetaret

 • Hammaren
  Hammaren Πριν 6 ημέρες

  Låter kasst på svenska, håll dig till albanskan

 • sandra valencia
  sandra valencia Πριν 6 ημέρες

  I've been to Kaaterskill falls KUDOS to y'all if you guys hiked that with equipment haha

 • Armend Ramadani
  Armend Ramadani Πριν 6 ημέρες

  This is Daffy baby 😎🤩

 • Armend Ramadani
  Armend Ramadani Πριν 6 ημέρες

  Yll

 • Zire Agushi
  Zire Agushi Πριν 6 ημέρες

  😂🤣😂🤣

 • Zire Agushi
  Zire Agushi Πριν 6 ημέρες

  Ta qiu çeni jeten oj ti

 • tayna-noyzi-fans 11
  tayna-noyzi-fans 11 Πριν 6 ημέρες

  Dafina zeqiri &varrosi ring ring Tayna ring ring

 • tayna-noyzi-fans 11
  tayna-noyzi-fans 11 Πριν 6 ημέρες

  😍😍

  • huttio srreu
   huttio srreu Πριν 5 ημέρες

   ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

 • lyrisc E
  lyrisc E Πριν 6 ημέρες

  Dafiii💣💛💛💛💛

  • huttio srreu
   huttio srreu Πριν 5 ημέρες

   Pasha ropt ja ka nis me m'pelqu suedishtja 😂😂

 • sotuur aeei
  sotuur aeei Πριν 6 ημέρες

  Big Varrosi reperat i fundosi 💪

 • thjesht gango
  thjesht gango Πριν 6 ημέρες

  I lov u

 • Rinesa Mustafa
  Rinesa Mustafa Πριν 6 ημέρες

  Ta ha zemren dafina dhe u e kam e dh un e kam emrin dafina

 • flamur sulovari
  flamur sulovari Πριν 6 ημέρες

  shume bukur

 • Crazy girl
  Crazy girl Πριν 6 ημέρες

  Hajde like kkrejt kush esht tu e ngu dhe tu i kqyr komentet🤣👍

 • Jeta llanaj
  Jeta llanaj Πριν 6 ημέρες

  Je kaq DIVA dhe kaq e madhe per ketu . Ke nje stil magjik per te qene vetem ne shqiptari ❤

 • Ujkan ***
  Ujkan *** Πριν 6 ημέρες

  WTF is this ? 👎🏿

 • Sainab Mohamed 8A
  Sainab Mohamed 8A Πριν 6 ημέρες

  woowww

 • Arbër Zajmi
  Arbër Zajmi Πριν 6 ημέρες

  😍😍

 • Elliot saga
  Elliot saga Πριν 6 ημέρες

  Ca esht ky gung kari ky varrokari

 • Alessia Kotobelli
  Alessia Kotobelli Πριν 6 ημέρες

  LOVE YOU DAFINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAÀAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 • Humild Cortez
  Humild Cortez Πριν 6 ημέρες

  Like

 • Ced Rolyes
  Ced Rolyes Πριν 6 ημέρες

  ❤ ❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ ❤ ❤ Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. (Vetëm pyetni Atij)

 • sehhi vooty
  sehhi vooty Πριν 6 ημέρες

  A bon me dit qka fitoni ju qe shkruni: Like komentin, se u ba mall me hij dikun me lexu komente🤬🤬🤬

 • scmusic
  scmusic Πριν 7 ημέρες

  Pasha ropt ja ka nis me m'pelqy suedishtja 😂😂

 • BesiiZ N
  BesiiZ N Πριν 7 ημέρες

  ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

  • sehhi vooty
   sehhi vooty Πριν 6 ημέρες

   This is fuckin gay music and gay video Hajde ma ha karin

 • Flavio gremi
  Flavio gremi Πριν 7 ημέρες

  Hahahahah si ka mundesi varrosi Kangoo

 • againsallodds Teuta
  againsallodds Teuta Πριν 7 ημέρες

  Hala nuk e kuptova nfillim😂

 • jeazy boy
  jeazy boy Πριν 7 ημέρες

  First time and I love specially defina

 • jeazy boy
  jeazy boy Πριν 7 ημέρες

  This grateful dope

 • King Eric
  King Eric Πριν 7 ημέρες

  Älskar dig

 • Muhammed Ruşen Sarıkaya
  Muhammed Ruşen Sarıkaya Πριν 7 ημέρες

  Listen speed 1.25 🔥

 • Ornesa Bytyci
  Ornesa Bytyci Πριν 7 ημέρες

  ❤️

 • Kevi Koci
  Kevi Koci Πριν 7 ημέρες

  varrosi e ka djeg🔥 sthem tnjejten per dafinen 😕

 • verona pazka
  verona pazka Πριν 7 ημέρες

  Katastrof e keqe kenga... Qfar Musike asht kjo😕

 • Fonsy HOLOCAUST
  Fonsy HOLOCAUST Πριν 7 ημέρες

  Nuk t kam inat Po sje per muzik "varros" nuk dhez si me autotune si pa autotune 😂

 • Serma Life
  Serma Life Πριν 7 ημέρες

  Omg I love it AF♥️🔥

 • Ermal Tahiri
  Ermal Tahiri Πριν 7 ημέρες

  ring ring mig varje dag baby 😍🔥🤤💯👌

 • Zymer Plavci
  Zymer Plavci Πριν 7 ημέρες

  Du var väntad tjejen ,en låt på Zvenska😉. 👍👏. Mbretresh.

 • Besnik Salihu
  Besnik Salihu Πριν 7 ημέρες

  Snälla mos thuj shoooo mannen,, Se e bane direkt Mut!! Por shqip shqip,,, Edhe ne tregun e suedis don me hin tash!! E paske harru suedishten,,, Ma mire e ke me ngu shqip edhe anglisht!!