STVPLAY
STVPLAY
 • 485
 • 213 583 512

Βίντεο

AMARDA - ZEMER ( Official Video )
προβολές 106KΠριν μήνα
PONI - VALLEZO ME MUA !!! ( Official Lyrics VIdeo )
προβολές 205KΠριν 2 μήνες
PONI - JA E MARR NGA VLORA ( Official Video )
προβολές 740KΠριν 2 μήνες
PONI - NJESOJ ( Official Video )
προβολές 496KΠριν 3 μήνες
PONI - NUSE MIRESEVJEN ( Official Video )
προβολές 779KΠριν 3 μήνες
XHOI FT ERVIN BUSHATI - DADUSHA ( Official Video )
προβολές 365KΠριν 3 μήνες
BEHAR SPAHIU - ALIPOSTIVANI ( Official Video )
προβολές 8KΠριν 3 μήνες
PONI FT SKIVI - ZEMRA BAM ( Official Video )
προβολές 2,2MΠριν 3 μήνες
TRACKS BAND - U HARRUAM ( Official Video )
προβολές 6KΠριν 4 μήνες
Fabjola Osmanaj - Babai im ( Official Video 4K )
προβολές 15KΠριν 4 μήνες
FREE MC'S - Gjithe Bota je per mua ( Official Video 4K )
προβολές 806KΠριν 7 μήνες
❤️ AMARDA - VALSI DASHURISE ❤️( Official Video )
προβολές 336KΠριν 7 μήνες
VLADIMIR SEFERI - PARFUMI I DASHURISE ( Official Video )
προβολές 34KΠριν 7 μήνες
VENERA LUMANI - LIND PER TY ( Kenga Magjike 2018 )
προβολές 95KΠριν 9 μήνες
MARJONA METOHU - PROBLEM ( Kenga Magjike 2018 )
προβολές 12KΠριν 10 μήνες
XHOI - AQ SA ME DO ( Kenga Magjike 2018 )
προβολές 63KΠριν 10 μήνες
THE SINS - SUPERHERO #KengaMagjike2018
προβολές 7KΠριν 11 μήνες
GIORGIA IGLIOZZI - EQUIDISTANTE #KengaMagjike2018
προβολές 9KΠριν 11 μήνες
REINALDO GACI - KU JE #KengaMagjike2018
προβολές 13KΠριν 11 μήνες
ANDI STAFUKA - TE HUAJ #KengaMagjike2018
προβολές 12KΠριν 11 μήνες
LIDIA LUFI - DUAJ #KengaMagjike2018
προβολές 14KΠριν 11 μήνες
LAORJAN EJLLI - FUKARA #KengaMagjike2018
προβολές 19KΠριν 11 μήνες
ROD - ENGJELL #KengaMagjike2018
προβολές 30KΠριν 11 μήνες
J GASHI - HOLA #KengaMagjike2018
προβολές 99KΠριν 11 μήνες
TRACKS BAND - ME MUA #KengaMagjike2018
προβολές 13KΠριν 11 μήνες
ARTIOLA TOSKA - AMON ( Official Video )
προβολές 2,2MΠριν χρόνο
LENO - ZEMRA IME ( Official Video 4K )
προβολές 101KΠριν χρόνο
ALORES - EMRIN TEND ( Official Video )
προβολές 17KΠριν χρόνο
YOUNG FLEX - COCO BOY ( Official Video )
προβολές 239KΠριν χρόνο
ELSON BRAHA - 23 ( Kenga Magjike 2017 NATA FINALE )
προβολές 2,7KΠριν χρόνο
ÇILJETA - HAJMALI ( Kenga Magjike 2017 NATA FINALE )
προβολές 30KΠριν χρόνο
AKULLTHYESIT - CLOWN ( Kenga Magjike 2017 NATA FINALE)
προβολές 3,3KΠριν χρόνο
KLINTI COLLAKU - ME S'ME GJEN ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 727KΠριν χρόνο
AKULLTHYESIT - CLOWN ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 10KΠριν χρόνο
CLASSIC BOYS - KALO KALO ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 47KΠριν χρόνο
ROVENA DILO - KE LE PER MU ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 794KΠριν χρόνο
TOLI - NUK KAM FRIKE ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 47KΠριν χρόνο
ARJETA PALUSHAJ - SIMBIOZE ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 12KΠριν χρόνο
ELSON BRAHA - 23 ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 74KΠριν χρόνο
MERY GICI - DO TA FAL ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 24KΠριν χρόνο
REINALDO GACI - MOS HARRO ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 23KΠριν χρόνο
EGZONA ADEMI - E NDJEJ ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 211KΠριν χρόνο
ARMENDA GASHI - I HUAJ ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 8KΠριν χρόνο
SERGIO HD - PAFUNDESI ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 11KΠριν χρόνο
MAJLINDA CIKAQI - KAM MALL ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 38KΠριν χρόνο
LIND ISLAMI - PROBLEM ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 382KΠριν χρόνο
LLAZAR DAKA - MUNGESE ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 12KΠριν χρόνο
ÇILJETA - HAJMALI ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 1,9MΠριν χρόνο
KLEJTI MAHMUTAJ - ME MBAJ ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 155KΠριν χρόνο
JOHN SHAHU - MEDICINE ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 190KΠριν χρόνο
ALEKSANDER YPI - MOTIV ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 7KΠριν χρόνο
REI BEZHANI - ENDERR ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 10KΠριν χρόνο
TRACKS - NDJENJAT E PARA ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 41KΠριν χρόνο
SILVANA RUSI - AI ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 51KΠριν χρόνο
ERGYS SHAHU - FALE ZEMREN ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 480KΠριν χρόνο
ALBULENA JASHARI - NJEREZIT ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 16KΠριν χρόνο
GJERGJ LEKA - NDRYSHOJME ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 40KΠριν χρόνο
FRANC KORUNI - JEMI NJELLOJ ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 12KΠριν χρόνο
XHESIKA POLO - JETEN MA FAL ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 46KΠριν 2 χρόνια
ALL IN BAND - KUNDER RRYMES ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 39KΠριν 2 χρόνια
ANDI XHAKOLA - FJALA E FUNDIT ( Kenga Magjike 2017 )
προβολές 21KΠριν 2 χρόνια
KELLY - One Night Stand ( Official Video 4K )
προβολές 82KΠριν 2 χρόνια
Altin Sulku - Zeshkanja ( Official Video )
προβολές 7MΠριν 2 χρόνια
PONI - VALLE LABIKO ( Official Video 4K )
προβολές 1MΠριν 2 χρόνια
ALORES - NOSTALGJI ( Official Video )
προβολές 66KΠριν 2 χρόνια
ALTIN SULKU - LUJNA ( Official Video 4K )
προβολές 1,4MΠριν 2 χρόνια
PONI - MON AMOUR ( Official Video )
προβολές 1,6MΠριν 2 χρόνια
Era Rusi ft Hit Man & Rolla - Prej Meje ( Official Video 4K )
προβολές 327KΠριν 2 χρόνια
Eduart Dema - Buke e thyer s'ngjitet me ( Official Video )
προβολές 375KΠριν 2 χρόνια
EDUART DEMA - DJALERI TE PERGJEROHEM ( Official Video )
προβολές 378KΠριν 2 χρόνια
ERVIS BEHARI - NENE ... ( Official Video )
προβολές 4,5MΠριν 2 χρόνια
ALTIN SHIRA - AROME DASHURIE ( Offical Video )
προβολές 441KΠριν 2 χρόνια
COMING SOON ALTIN SHIRA
προβολές 6KΠριν 2 χρόνια
Poni ft Altin Sulku - Kacurrela ( Official Video )
προβολές 22MΠριν 2 χρόνια
TIRI - PA TY NUK MUND ( Kenga Magjike 2016 Netet Finale )
προβολές 2,6KΠριν 2 χρόνια
FLORI NAZIFI - MOS IK ( Kenga Magjike 2016 )
προβολές 45KΠριν 2 χρόνια
VALON SHEHU - NJE DITE ( Kenga Magjike 2016 )
προβολές 55KΠριν 2 χρόνια
MARIZA IKONOMI - E VETMJA JAM ( Kenga Magjike 2016 )
προβολές 8KΠριν 2 χρόνια
ENDRI DHE STEFI - PER TY ( Kenga Magjike 2016 )
προβολές 7KΠριν 2 χρόνια

Σχόλια

 • Roskan Alla
  Roskan Alla Πριν 13 ώρες

  2019

 • Donika Balilaj
  Donika Balilaj Πριν 18 ώρες

  Shumë bukur shumë

 • Olson Curri
  Olson Curri Πριν ημέρα

  shyqyr qe kemi nje tironse prej verteti👌

 • Blerina Deda
  Blerina Deda Πριν ημέρα

  Te kendoft zemra kenge super te qan zemer me ket keng

 • De jan
  De jan Πριν ημέρα

  Zeri jot eshte adhurimmm

 • ilir AL
  ilir AL Πριν ημέρα

  🇦🇱

 • sweet girl
  sweet girl Πριν ημέρα

  ♥️♥️♥️👌🔥🔥🔥🔥👑

 • pranvera tafa
  pranvera tafa Πριν ημέρα

  kur vjen vakthi me u martu ti do me me djeg gjall

 • pranvera tafa
  pranvera tafa Πριν ημέρα

  sebet jo sebep

 • pranvera tafa
  pranvera tafa Πριν 2 ημέρες

  me duket se nuk doka asjonin i thoka hik te dyve haaaaaaa

 • pranvera tafa
  pranvera tafa Πριν 2 ημέρες

  kur vjen vakthi me u martu un do te them ste du

 • Nertila Jace
  Nertila Jace Πριν 2 ημέρες

  Kombinim perfekt vlora dhe fieri opa vloraaaa

 • endrit isufaj
  endrit isufaj Πριν 2 ημέρες

  19.09.2019 Dr .Flori

 • pranvera tafa
  pranvera tafa Πριν 2 ημέρες

  jam e re e nuk ta fal

 • Alessandro Stampone
  Alessandro Stampone Πριν 2 ημέρες

  BELLISSIMA CANZONE SPACCATE 💥💥🙏🏼👍🏻

 • Besart Miftari
  Besart Miftari Πριν 2 ημέρες

  2019 kush o knej

 • KristinaFejzo Fejzo
  KristinaFejzo Fejzo Πριν 3 ημέρες

  🙏🙏🙏

 • Rexhi Lamce
  Rexhi Lamce Πριν 3 ημέρες

  Fieri ka cuna ka artista ka bujari ka gangstera.shum krenar qe jam fjerak.

 • Cosmin Gorbovnik
  Cosmin Gorbovnik Πριν 3 ημέρες

  Super keng bro The best song (patrick)

 • Ester Kosta
  Ester Kosta Πριν 3 ημέρες

  2019

 • verjan. zjarr Hamzai
  verjan. zjarr Hamzai Πριν 3 ημέρες

  Oooooo amarda ti si kur me lexove mendjen shpirtin tim kjo keng per mua esht shum.prekse brabo amard like kujt i mungin njeriu i zemrs suksese amarda te falt zoti sa me shum fashuri

 • Tring Tring
  Tring Tring Πριν 4 ημέρες

  Me kenaqesine me te madhe e degjoj zerin tend te mrekullueshem ,syte e perlotur ooo sa emocion nga korca 17.09.2019

 • Gentiana Goqa
  Gentiana Goqa Πριν 4 ημέρες

  Sa e bukur kenga

 • Jimmy K
  Jimmy K Πριν 5 ημέρες

  Artioa ska Tirona dheShqipnia........

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani Πριν 5 ημέρες

  Me ka mar malli shum zemra ime. 😢💔💔💔💔

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani Πριν 5 ημέρες

  Aty RENTO DJALI

 • Amarildo brahimi
  Amarildo brahimi Πριν 5 ημέρες

  Flokt e tuja kaqurrela, ne dashni rash sa ti prekaaaaaaaaa aj jaj jaj FANTASIKEEEEEEEEEEEE

 • ermal merkaj
  ermal merkaj Πριν 5 ημέρες

  sa kujtime femijeria ime

 • Fabiola Hysa
  Fabiola Hysa Πριν 5 ημέρες

  😭😭😭😭u prehsh né paqe flori ❤️

 • Other Naruto!
  Other Naruto! Πριν 6 ημέρες

  Shooting Star edhe My Lady, do dëgjohen për shum dekada ne vijim

 • Erion Osmanai
  Erion Osmanai Πριν 6 ημέρες

  ❤💚💜

 • Ema Asllani
  Ema Asllani Πριν 6 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ILIR MAN
  ILIR MAN Πριν 6 ημέρες

  🐨👍

 • ege contact
  ege contact Πριν 7 ημέρες

  Sei unico amico mio..

 • Anonymous
  Anonymous Πριν 7 ημέρες

  Shum p9

 • Asllan Kurti
  Asllan Kurti Πριν 7 ημέρες

  Bravo🤔🤔

 • Gocetirone
  Gocetirone Πριν 7 ημέρες

  Zemren ty une ta kam dhon ❤

 • Besmir K
  Besmir K Πριν 7 ημέρες

  Shtator 2019 super grup respekte.!

 • Ana Cara
  Ana Cara Πριν 7 ημέρες

  Shmë e mrekullueshme♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋

 • Robi Bulla
  Robi Bulla Πριν 8 ημέρες

  Kenket e tua jan te papara urim

 • Eduard Cela
  Eduard Cela Πριν 8 ημέρες

  Super keng

 • Nice Nice
  Nice Nice Πριν 8 ημέρες

  Visitoni chanelin tone e nese ju plq beni subscribe

 • Dion Mustafa
  Dion Mustafa Πριν 8 ημέρες

  2019

 • Matilda Beqiri
  Matilda Beqiri Πριν 8 ημέρες

  Pas cdo stuhie ,dielli perseri do shkelqej ......👏👏

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani Πριν 8 ημέρες

  Eh mama vajte pran vellait menjeher.😢😢😢 sa do desha te vija pak koken tek preheri yt. Te me ferkoje pak floket. O zemer pse splas😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔💖💖💖💖💖💖💖

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani Πριν 8 ημέρες

  Le te ndizet qielli

 • Firdes Mucelli
  Firdes Mucelli Πριν 9 ημέρες

  Beautiful song love from Clerwater Fl. 🇦🇱🇺🇸

 • Urime Mihaj
  Urime Mihaj Πριν 9 ημέρες

  sa e bukur

 • bled bled
  bled bled Πριν 9 ημέρες

  Lule lule lule

 • Fadil Hasibra
  Fadil Hasibra Πριν 9 ημέρες

  Je baba ne kte skene 🙏

 • Valmire Halili
  Valmire Halili Πριν 9 ημέρες

  Tradhtia nuk falet kurr Nuk eshte nevojshme falja sepse kur te tradhton e ben me vetdije ai /ajo qe te do nuk te tradhton kurr

 • Eralda Stoceni
  Eralda Stoceni Πριν 9 ημέρες

  Te rrenqeth mishin kjo keng

 • Bona Shkrela
  Bona Shkrela Πριν 10 ημέρες

  Kenga me ebukur bravo ne 2019 edegjoj dhe sot kete keng ipaharruar kujtimi jot Flori👏👏👏

 • ibi ibi
  ibi ibi Πριν 10 ημέρες

  I pa harueshem

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0 Πριν 10 ημέρες

  Zemer all ❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️😍

 • Eralda Dauti
  Eralda Dauti Πριν 10 ημέρες

  Gjithmon jeni me te miret 👋👋kenga supeeeeeeer 💋💋

 • Beqir Zavalina
  Beqir Zavalina Πριν 10 ημέρες

  Dr flori ...I paharruar

 • Aristo Pasha
  Aristo Pasha Πριν 11 ημέρες

  11-09-2019

 • Gaming Arena
  Gaming Arena Πριν 11 ημέρες

  Berti e kendon me bukur

 • Lusi Du
  Lusi Du Πριν 11 ημέρες

  Kush do e degjoje edhe ne 2030?!?!

 • Emiliano Berat
  Emiliano Berat Πριν 11 ημέρες

  himn kjo

 • Nora Musaj
  Nora Musaj Πριν 11 ημέρες

  Ariola toska je mathe

 • Dash Cota
  Dash Cota Πριν 11 ημέρες

  ,

 • Aida Kacorri
  Aida Kacorri Πριν 11 ημέρες

  🌸🌹🌼

 • Galaxy S3
  Galaxy S3 Πριν 11 ημέρες

  E pspare si ze.Urime,suksese ne jete.VRAVO👍👍👍👍👍👍👍💖

 • andi islami
  andi islami Πριν 11 ημέρες

  Nuk ka fjale ma e mira

 • Jona Uzuni
  Jona Uzuni Πριν 11 ημέρες

  (Shtator 2019) akoma degjohet kjo super kenge😊😊

 • Albanian 91
  Albanian 91 Πριν 12 ημέρες

  Mos e le kurr tironen aaa sa kong e bukur nuk ka lezet kurbeti o artiol ska si tirona nji kong me plot kuptim kush ka lon tironen esht pendu per jet

 • Janina
  Janina Πριν 12 ημέρες

  Superr 💖💖💖

 • Vasvi Iljazi
  Vasvi Iljazi Πριν 12 ημέρες

  👍

 • Edmonda Feta
  Edmonda Feta Πριν 13 ημέρες

  2019

 • Eri Zeneli
  Eri Zeneli Πριν 13 ημέρες

  Gjithmon duhet me na dit vlerat nenes nuk ka rendesi mosha😚

 • Σοφια Σελ
  Σοφια Σελ Πριν 13 ημέρες

  Suksese cuna menidhi 👌🙋

 • Ermira Qershize
  Ermira Qershize Πριν 13 ημέρες

  Cifti simpatik stine dhe roza sa keq qe s jeni bashk do shkonitt shu.m....

 • pred7ousis
  pred7ousis Πριν 13 ημέρες

  Cmendinas version is better than this

 • Anila Rama
  Anila Rama Πριν 13 ημέρες

  Super Laura 😘🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • giannis kiriakis
  giannis kiriakis Πριν 13 ημέρες

  Sa e bukur kjo keng qaj kur e degjoj ska si nena lum si nena qe te ka je i mrekullushem e ke qar kengen

 • Yll Bajrami
  Yll Bajrami Πριν 13 ημέρες

  2019🔥🔥🔥

 • Giovanni Kovaci
  Giovanni Kovaci Πριν 13 ημέρες

  Wau shum bukur 😘😘😘♥️♥️♥️👏👏😘😘

 • Fjorida Zenollari
  Fjorida Zenollari Πριν 14 ημέρες

  Te degjeoj me Mijra her. Ke nje te te bukur Zoti te dehnt shendet. 🌞⭐️

 • Argjentina Kazheli
  Argjentina Kazheli Πριν 14 ημέρες

  I paharruar qoft kujtimi i DR FLORIT 😞 kenga eshte e bukur😥

 • Naile Igrishta
  Naile Igrishta Πριν 14 ημέρες

  SUPER 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • alex muho
  alex muho Πριν 14 ημέρες

  Nene 😭😭😭😭 sa merak kam vene 😥😥😥😥

 • Albana Ferjaö99
  Albana Ferjaö99 Πριν 14 ημέρες

  2019🙁🙁🙁🙁🙁😭😭😭

 • Jusilda Xhaferi
  Jusilda Xhaferi Πριν 14 ημέρες

  ❤❤

 • Aqif Arusha
  Aqif Arusha Πριν 14 ημέρες

  Sa e veshtir eshte kur se ke me Nenen kushe e ka provuar si une qe nuk e ka vetem zemra 😢😢 Suksese Ervis e bravo Zoti te ruajt .

 • Emma Sadiku
  Emma Sadiku Πριν 14 ημέρες

  Na i shkule zemren nga vendi me kete keng. Kam 10 vjet qe e kam humbur Nenen Po jo vetem nene gjith boten kam humbur. Te kendofte zemra shoku

 • Margjela Shahini
  Margjela Shahini Πριν 15 ημέρες

  PERLA E MUZIKES SHQIPETARE

 • Dajana Marku
  Dajana Marku Πριν 15 ημέρες

  Kush ahst tu e ngju ne 2019 like😍❤

 • Arben Marku
  Arben Marku Πριν 15 ημέρες

  Ea Q

 • Dardan Elezi
  Dardan Elezi Πριν 15 ημέρες

  Dr Flori je legjenda e muzikes Shqiptare me i miri mbi kto trroje je namber 1

 • alexis Ntokos
  alexis Ntokos Πριν 15 ημέρες

  Te.lumte.goja

 • Konstantia Kanapitsa
  Konstantia Kanapitsa Πριν 15 ημέρες

  Mu than syt mu thaneeeee 😭😭😭😭😭😭😭

 • Eriselda Hoxha
  Eriselda Hoxha Πριν 15 ημέρες

  te lumte goja

 • Albana Gjoka
  Albana Gjoka Πριν 15 ημέρες

  Super kenge e kengetar I paarritshem

 • Xhulja Droboniku
  Xhulja Droboniku Πριν 15 ημέρες

  Sikur te kisha un 1000 jet do doja pran teje shpirtin ta kem

 • Arjan Bronson
  Arjan Bronson Πριν 16 ημέρες

  Bravo shum bukur

 • Emanuela Cala
  Emanuela Cala Πριν 16 ημέρες

  I kam bere replay cdo kenge tende ergi. Ti nuk jeton me dhe kan kaluar gati 4 vite tashme por ja qe je akoma ne zemren time. Zeri yt, fryma qe ti jepje per muziken me bejn te ndihem e gjalle, mi japin qetesi shpirtit por nuk me mbarojn lotet. Nuk ishe gjaku im por ne momentin e pare qe te kam pare ne x factor, zemra ime lidhi zinxhir me zerin dhe energjine tende. Ispirimi i vetem deri ne vdekje. Ti ke lindur si nje mjeshter i muzikes dhe i tille do mbetesh sepse zeri yt esht i pashtershem. Ti jeton akoma, jeton ne zemrat tona.

 • ThatGirl
  ThatGirl Πριν 16 ημέρες

  Ah mor Redon,sa shume te kam degjuar ne te shkuaren dhe ne te tashmen! Vazhdoj tet degjoj dhe tani... shtator 2019

 • Eralda Stoceni
  Eralda Stoceni Πριν 16 ημέρες

  Je i pazevendesueshem