Report TV
Report TV
 • 72 537
 • 314 339 606

Βίντεο

Σχόλια

 • Esap Cerciz topulli
  Esap Cerciz topulli Πριν 4 ώρες

  Paska ardh dhe kjo kurva e lsi dhe basha vilave

 • Mukerem Kashnjeti
  Mukerem Kashnjeti Πριν 4 ώρες

  Po tash ju ka ra ne mend qe Allahu eshte fuqi qe nuk mundemi ta ndalojm por luftrat dhe urrejtjen dhe koprracin po.

 • BIG ALBANIA
  BIG ALBANIA Πριν 4 ώρες

  Baca begjet shum e njerin e ke nimu lum kosova per ty baca begjet 🙏🏻

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj Πριν 4 ώρες

  O zot cfare hidherim te mathe ngushellime per familjet e vikimave gjynah u prefshin ne paqe 😭😭😭😭😭😭😭😭🇦🇱🇦🇱😭😭😭😭😭😭

 • Fla. Ba
  Fla. Ba Πριν 4 ώρες

  Çfare palloshit'' palle fare

 • Koala
  Koala Πριν 4 ώρες

  Uli kembet o kar

 • ENIS DYRMISHI
  ENIS DYRMISHI Πριν 4 ώρες

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Elt Nika
  Elt Nika Πριν 4 ώρες

  Or robqir qëlbanuk halabak

 • trz vlj
  trz vlj Πριν 4 ώρες

  Zoti kryeministri rama kurajo , e di qe ne keto dite te fshtira y

  • trz vlj
   trz vlj Πριν 4 ώρες

   Zoti kryeministri rama kurajo. E di qe kalojme gjith shIptart dite te fshtira. Po kurajo se vijn ditet e mira lutem zotit edhe politikanet shqiptar krishti na paste ne dor gjithe shqiptart

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 4 ώρες

  Kur zgjedh dicka e rregullon si duhet e ke besnike e do ,tani se kuptoi ku ndodheni me mendje

 • Fiat Punto
  Fiat Punto Πριν 4 ώρες

  Ju mor fryma te shkretit kameraman me pi ma pak cigare o te keqen 😀

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 4 ώρες

  Nuk e mbane dote fuqin e zotit as europa e as gjithe rruzulli per te bere Shqiperine ,hapi i pare eshte hiqet 7501 ,ne te kundert dhe europianet do thone ju tham mos e vini po dhe ta hiqni tani nuk eshte vone,kurre nuk eshte vone para se te ndodhe,po ndodhi .

 • klodi klodi
  klodi klodi Πριν 4 ώρες

  Ky duhet vizituar ka psigollog ne shqiperi se ky ka rrjedhur

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 4 ώρες

  Nuk e mbane dote fuqin e zotit as europa e as gjithe rruzulli per te bere Shqiperine ,hapi i pare eshte hiqet 7501 ,ne te kundert dhe europianet do thone ju tham mos e vini po dhe ta hiqni tani nuk eshte vone,kurre nuk eshte vone para se te ndodhe,po ndodhi .

 • trz vlj
  trz vlj Πριν 4 ώρες

  Ilir meta te prifte zoti te mbaren . Mbas nketyre ditet te fshtira qe kaloj mema shqiperi. Lutem edhe politikanet qe zoti i'madhe te ju'pri te mbaren se edhe ju nuk e keni kollaj krishti na ndimofte te gjithve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😂😂😂

 • Tomi Kapo
  Tomi Kapo Πριν 4 ώρες

  Ja dhe noteri I parlamenti!

 • freedom
  freedom Πριν 4 ώρες

  O Shpirti i sakrifices, me nder teje! pergjithesisht ajo rruge ngjitet me kembe e jo me mercedes!! Kameramanit te shkret i paska ik llapa mren tu gjemu kte Boratin tone!

 • Fiti Hoxhaj
  Fiti Hoxhaj Πριν 4 ώρες

  njeri pler ..bir kurve

 • Rudi Ibrahimi
  Rudi Ibrahimi Πριν 4 ώρες

  donika prela eshte kjo qe e shoqeron

 • anonim anonim
  anonim anonim Πριν 5 ώρες

  Epo u beme super fuqi boterore ne tani i thyejme ne mes te gjithe.

 • klodi klodi
  klodi klodi Πριν 5 ώρες

  Gjuzi esht pak Trap po ca gjera i kap

 • Vanesa Idrizi
  Vanesa Idrizi Πριν 5 ώρες

  Ktinave u ndifen shuuuummmm mergimtar edhe pse skan nevoj se u ndifen shteti po jetimave ne kosov kush u ndifen vall

 • Leonardo Zenelaj
  Leonardo Zenelaj Πριν 5 ώρες

  Cfare shembulli qe le tek europianet te kane zili aaa mjeri nenes aaa gje e trash.

 • Redi Redi
  Redi Redi Πριν 5 ώρες

  Pranaj sna japin vizat ne shko tall karin ky anej ky vet e ka nterezi shko e vjen gjith boten vk

 • The bad boy Europe
  The bad boy Europe Πριν 5 ώρες

  Hajde bisha hajde kujdes mos thyhesh ne mes

 • Ervis Hasa
  Ervis Hasa Πριν 5 ώρες

  Karagjoz i pa cip

 • Bioleta Koxhaj
  Bioleta Koxhaj Πριν 5 ώρες

  E di Zoti c ben..Ax nuk zini mend ju nga Termeti jo

 • Bise N
  Bise N Πριν 5 ώρες

  Njereze. Te. Shqiperise. Punoni. Me. Tederetat. Epoplliut.

 • Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja Πριν 5 ώρες

  Me bene dot nje nder,o prokuror i ri.?Me bej te shoh Berisha &compani.te ngrene sapunin

 • Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja Πριν 5 ώρες

  INSHALLAH nje qe mendon per popullin e tij.Dhe jo nje legen te vogel qe lajne te fshehetat maskarenjt

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra Πριν 5 ώρες

  Ben nje jete te qete po kush do e mbronte kte sikur te bente detyren.

 • Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja Πριν 5 ώρες

  Uee fiks si Namik Dokle qenkerka

 • Rovena Zacelli
  Rovena Zacelli Πριν 5 ώρες

  Shyqyr se u ngop nje me lek Mir.sevjen hajduti tjeter😂

 • Ali Baba
  Ali Baba Πριν 5 ώρες

  Shpresoijm te mos jesh i korruptuar dhe mos te kesh frik

 • Çerçiz Topulli
  Çerçiz Topulli Πριν 5 ώρες

  Moterqir kryminister, ty duhet me te pushkatu me buk e uj ngoj. Po fajin ekon katunaret ton shqiptar qe akoma i japin respekt te pa meritu. O sot o kurr 🤔

 • Marjana tata Carisdeo
  Marjana tata Carisdeo Πριν 5 ώρες

  Nuk edi pse nuk e rrezoni ket kryekriminel edi rama asht jasht cdo dhoj sandarti si morale si ncdo aspekt rrezojeni more popull mos urbani serliva drjetsi humni Kata pushtuasea

 • Pano Panajoti
  Pano Panajoti Πριν 5 ώρες

  Do e fillojë nga tërmeti thotë ky... Ka çështje me të vjetra Shqiperia qe janë më të rënda ...

 • scarface Montana
  scarface Montana Πριν 5 ώρες

  Kryeprokurore. Me fallco nuk me kishin pare syte ...nuk bere asnje arrestim te bujshme. Ik moj frikacake

 • Adria Joni
  Adria Joni Πριν 5 ώρες

  Le Pacollin te flas o i mjere....

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 6 ώρες

  Apapa ju prishen shtepit dhe i jepet mundesia dikujt tjeter per nje termet te radhes 11 balle te pandalshem ju mafjozet e pa ndalshme dhe toka ku ju mbane ju rrite se jeni me marje persiper te sai ne pjesen Shqiperi,ngadal ,ec sa te duash shpejt apo dalngadal ee.

 • billi billi
  billi billi Πριν 6 ώρες

  me vjen keq por kryeministri duhet te sillet shum seriozisht me qytetaret ejo te tallet me humoret e tij

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 6 ώρες

  Nuk pres as une drejtesi as njerzit as populli po pret kushtetuta e shtetit drejtesi por ka nje problem ajo nuk bene ,e kur nuk bene kushtetuta ju vini verdalle ne papjekuri e formim njeriu,del qe ju nuk dini si behet dicka dhe kur arrin e kupton kur plakesh sheh cfare ke bere ku te gjitha te grumbullohen dhe te ardhmen si ju e kini,ku femijet tuai do kene fatet tuja te pandalshme se i mbroni ju ,ku i kini tuaiet,gaboheni cdogje e ka zoti ju e trilloni.

 • Marjana tata Carisdeo
  Marjana tata Carisdeo Πριν 6 ώρες

  Injoranjtaja MAE Malle ne historin e kombit.ka emrin arta marku.shpresojm qe prokorori ri ta godas krimin qe Ka emrin qeveria aktuale.drjetsi vec drjtsi se mabaroi shqpiria ne dor te krimit et3 hajdutve.

 • Beyond M
  Beyond M Πριν 6 ώρες

  sa shpia kan kta me ja qifsha robt klyshja e rames

  • Marjana tata Carisdeo
   Marjana tata Carisdeo Πριν 5 ώρες

   Kushe di sa shpia Kan kta kriminela bashk me RAM injrantin.sa miljarda Kan nuk ja napin nje fukaras

 • Amsterdam 707
  Amsterdam 707 Πριν 6 ώρες

  Ik te qifsha ropt i sherbeve komunistave

 • Niko Brada
  Niko Brada Πριν 6 ώρες

  Pore zotni e ndertoi edhe una pa problem... Po vetem aman me jepe lejen e dokumentat e shpise.. Qe te jem pronari i objektit. 👌👌

 • Ali Baba
  Ali Baba Πριν 6 ώρες

  Prandaj po hikim jasht se na myti puna ne shqipri. Dhe rroga sa te mbijetosh

 • Xhulia Romeo
  Xhulia Romeo Πριν 6 ώρες

  Bravo qe je ul rrafsh me njerzit

 • Ali Baba
  Ali Baba Πριν 6 ώρες

  Po i kujt esht fai me kto vjedhjet tuja e mbeturinave te tjera si ti.

 • Bledi1115 R
  Bledi1115 R Πριν 6 ώρες

  Ozote sabudalla ja vedi jon kriminela matemethej sa ivafere vedi jone ace imareshem shqiperi asnje regulle sekaaaa

 • Niku Kajo
  Niku Kajo Πριν 6 ώρες

  Yyyy u qifsha rropt ku ti keni se i pit gjakun ktij populli 2019 me teste partie e me bankarta e diktatorit fare e poshter

 • Niku Kajo
  Niku Kajo Πριν 6 ώρες

  O plera kta kan nevoj per shpi jo per cadra po ne ket vend muti ku jetojm esht makaber se skan byth as ti strehojn as ti ndimojn e ca bejn dg ca si.kta pallet atje te japin ndonje bidon vaj e sheqer e ndonje çader se per tjeter gje a ha pirth pirth se lirohesh

 • The bad boy Europe
  The bad boy Europe Πριν 6 ώρες

  O edi kam 3ahpia ne fshat me jan rrenuar te gjitha mi jep mu ata leket.......po jo mor burr se te gjith do tallin lesht edhe askush nuk do i rregulloje do marin leket dhe do paguajn kamjonin per angli 15.000 fiks jan ne euro 💶

 • Vera Kurti
  Vera Kurti Πριν 6 ώρες

  Bravo Rama !!! (NOE) Kush e njef istorin e Noes , te bej lajk po deshi , dhe po e di !!! 👍

 • BRAJAN BILO
  BRAJAN BILO Πριν 7 ώρες

  And the rest of my friends and colleagues and the rest

 • BRAJAN BILO
  BRAJAN BILO Πριν 7 ώρες

  😆😆😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😄😄😄😡😬😬😇😇😇😊😊

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 7 ώρες

  Po po te japin shqiptaret cadra ,beju shtepite dhe mos ju jep celsat pa dorzuar cadrat ku munde te na duhen per te ndimuar te tjere ne rruzull ku ka shqiptare pa shtepi flene neper kasolle i gjen ti si shtet dhe ja u jep ku sistemohen e flene ne cadra,shteti bene te duhuren pastai jeta private nuk te pyet ty ,po i caktohet vendi i ndenjes si ka qef ok ,duhet kushtetuta e Ismail bej Vlores e per nje vite ke shtet me te forte ne europ .

 • Alma Hoxha
  Alma Hoxha Πριν 7 ώρες

  Bexhet pacolli dita 10000000 tu befte o zot .

  • Alma Hoxha
   Alma Hoxha Πριν 7 ώρες

   Saper batuat bajate te edi rames me nji ftohtesi te papame nuk ka koment .....

 • Ilir Maqedonci
  Ilir Maqedonci Πριν 7 ώρες

  Dikujt i kan shkel njeriu kallo nuk te vret njeri kot

 • Ivi Medin
  Ivi Medin Πριν 7 ώρες

  Kapeni me gure kete halabak te ndyre

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 7 ώρες

  Nqs ato kompani jane te bllokuara ,menjehere gjendet shteti apo shtete ku i ofrohet puna .

 • Reis Tema
  Reis Tema Πριν 7 ώρες

  Edi si gjith shqiptaret hahahah shqiptaret nga je kur ke ardh hahahhaha te rujt zoti

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 7 ώρες

  E ndertoi une automatikisht,me jep 20 miljon leke .

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius Πριν 7 ώρες

  Edo je ⭐❤️🇦🇱 sa batuta e forte 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌🖐️

 • Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja Πριν 7 ώρες

  Mor qejflli seksi ndryshe nga ne te tjeret.U bere ti mor dopio dysh te tallesh bythen me ne shqiptaret?Edhe tani nuk heq dor mor debil burokrat i pa afte?Por partija jote more legen i beri keto rrenoja,duke hequr kompetentin dhe vene cobanin injorant dhe te korruptueshem.Legen bir qeni

 • Pjeter Gjoni
  Pjeter Gjoni Πριν 7 ώρες

  Bexhet bravo, por mos haro se edhe N Kosova ka nevoj per ndihma 🙏🙏🙏🙏🙏

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 7 ώρες

  Beni raportin raportimin me fjale te bukura ku te kene brenda neper fjali keqardhje ku te preket populli e te qaje per ju udheheqsa drejtusa leshi kacurrel.

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 7 ώρες

  Po ku ka turizem Durrsi,fekalet ne dete,cfare lesht shteti kini ju ,shkoni mor budallenj hipokrit te dale mendsh.

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 7 ώρες

  Apapa Shqiperia do rindertohet prape ,e prape do prishet e prape shqiptaret grusht bashkuar do ta ndertoine e kemi atdhe ku cdo dite te ndertoim shtepia ,bisnese ,rruge e uje per te pire ,ku do mari vrullshem puna do punohet toka e prodhimet e teperta do flaken e hudhen neper kanale ku nuk njihet nga shteti prodhusi.

 • Garbea Delia
  Garbea Delia Πριν 7 ώρες

  Rama drogato aioo 😂😂😂

 • Ariel Elezi
  Ariel Elezi Πριν 8 ώρες

  nrm qe ska se spunon njeri me 400 milek ndertim rrot kari

 • Patrick B
  Patrick B Πριν 8 ώρες

  PSE NUK PO DEGJOJ KERKEN DUKE DISKUTUAR QE BIE NE SY REZIMI I MUREVE ME TULLA TE KUQE.SHIKONI DREJTIMIN SI JAN VENDOSUR TULLAT NE SHQIPERI DHE SHIKON NE GRclip SE SI VENDOSEN TULLAT NE GJERMANI.KUJDES KUJDES. PO DESHET JU DERGOJ DHE LINKUN

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 8 ώρες

  Bo bo do kete ndryshime ne BE ,pasi Shqiperia do udheheq me krenari me dashuri gjithe europianet ,ku do tju tregoi fuqishem drejtimin per te ardhmen.

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 8 ώρες

  Ligji special ku denohet kushe nderton gabim,kur gabimi kapet kur prishet ose demtohet nga termetet e rreshqitjet ,ligji mbane ekulibrin ,po jetohet me ekuliber jo,jetohet kur grupohesh dhe bene grupi ne interes te tije e shumices,kjo eshte hyrje e pa deshiruar ne jete me rregulla e disipline,kushtetuta e pare e qeverise se pare i duhet Shqiperise ,si flamurin e shpalljes se pavarsise dhe kushtetuten,keto te tjerat jane budalliqe .

 • Fadil Latifi
  Fadil Latifi Πριν 8 ώρες

  Me vjen keq qe them por edhe poplli i pa durushem ky Rama thot shifemni mua mos shifni tv por une kisha than shifeni tv e qeverin mos e shifeni rrespekt per zotri pacollin dhe per kosoven ton te dashurlumt

 • VIGAFA
  VIGAFA Πριν 8 ώρες

  Ska fuqi punetore, ka 8 vjet qe ka popullin pa pun dhe pa buk, idjot mashkull, me mir thuaj me dhimsen leket qe kan mbledh shqiptaret anemban

 • Besi Denaro
  Besi Denaro Πριν 8 ώρες

  Faleminderit Kosova 🇦🇱

 • xheni xheni
  xheni xheni Πριν 8 ώρες

  Me vjen keq qoft se politikant pasurohen nga kjo tragjedi

 • Mi Li
  Mi Li Πριν 8 ώρες

  Une sjam nga shqiperia por ne tradicionet shqipetare kur kena mysafir nuk i leme pas njerezit dhe ti hec para si njeri me i mençur tu eshte rite mendja zoteri rama bravo,behesh i mençur me fshataret dhe njerezit qe kan humbur krejt.bravo Bexhet Pacoli je hero Kosovar

 • Dumkopf Dumkopf
  Dumkopf Dumkopf Πριν 8 ώρες

  Mos I bashkoni bankat me kryeministrin do ishte Gabim Fatal sepse ne fund ai do duket si lule e bukur qe bori gjithqka edhe azgje.

 • Sheki Dobra
  Sheki Dobra Πριν 8 ώρες

  Bexheti Nderton E Ti Kryeminister Qfar tu Desht Serbet te Futen Ne Shqiperi Gjoja se Ndihmojne. Turp Per Kete Gjest.

 • Dumkopf Dumkopf
  Dumkopf Dumkopf Πριν 9 ώρες

  Bexhet Respekte je shum tolerant human gjitha te mirat i keni zoti ju shperbleft. Edi Rama sedi per mua sjellje shum shum te keqe pa Respekt folen, Kurse sa pallate de boj Edi Rama besoj qe teknika e tij eshte si fillim asnje, Ai esht hileqar dhe e perdor Politiken per hile tua hedhi shpiptareve perseri, Te paret qe do ndertoj pallate per Shqiptaret ne shqipri jan: Elvisi, Bexheti etj separi jan parat e djerses te shqiptarve ne bote, qe kan punuar dhe besojn ne zot, edhe jan human. Kurse Edi Rama deshira e tij esht ndertimet le te bohen, edhe plus Banka nuk do i zbrazet atij AI do mundohet me qdo kusht qe te mbesi kryeminister me Banken plot.

 • Ben Beny
  Ben Beny Πριν 9 ώρες

  O budall mos investo per ket qen te keq. Me Mir te investish per vend tendin Kosove se Kosova ka me shum nevoj

  • Toni
   Toni Πριν 8 ώρες

   Edhe ajo qe po thu eshte e sakte, por nga ana tjeter ky ndertim po shkon per ata fukarenj qe jane pa shtepi

 • Gazz Goldfein
  Gazz Goldfein Πριν 9 ώρες

  Wow. Qishtu qinju nanen fukareve merrjau krejt buken edhe plus denimin jepjaubbe atyne qe mjellin droge atyne duhet veq mjau lshu udhen. Ta qifsha shtetin e hajnit ta qifsha

 • Lush Kolaj
  Lush Kolaj Πριν 10 ώρες

  Qfar kloshari eshte rama a ka kye njeri epshe njerzore si ka mundesi kye te jete kryetar shqiperie as ska rregull as autoritet presidenti me te vertet eshte kloshar gilipter kjo ke me e mira e muar ste gocen e vogel ne qafe po i jape kredite per ate duhet me i dashure me popull me i thjeshte sepse ajo e ben njeri kur je njeri ke te gjitha .

 • Mersel Tahiri
  Mersel Tahiri Πριν 10 ώρες

  Pis kryeminister e tute femin po keq je e zoti te vraft more.

 • rina buli
  rina buli Πριν 10 ώρες

  kane te drejte ju ka ardhur ku nuk mban me .te montojne soba me gaz e tu japin me ngrene .Ku ta bejne pilafin o RAME TEK AJO E NETES?TURP E FAQE E ZEZE .ATA KANE TE DREJTE E POLICI BEN MIRE TE HEDH kapelen ne toke e mos hakerohet me hallexhinjte

 • Hasan Qukovci
  Hasan Qukovci Πριν 10 ώρες

  Shum rrespekt per behxhet pacollin nji nder njieriu me perparimtar dhe nji nder njeriu fetar dhe kombtarr ne te dy shtete si ne shqipri ashtu edhe ne kosov prap edi rama me do fjal jo te mir duke qeshu do te bajm statuja e shko tani ju kryeminister e lutju statujave dhe shko lutjju drunjeve dhe shko edhe ndoniher per rreth deti se qka kini bae me ato hotele qe nuk jan kan te nevojshem shum afer e per qat arsye jan domtue prej termetit mendoni pak per popull se njeriu eshte shum i vlefshem se krejt qato banesa qe i keni drejtu siq eshte afer teje behxhet pacolli

 • billis s
  billis s Πριν 11 ώρες

  10 bexhet te kemi me nje edi behen 0 te gjitha

  • its me
   its me Πριν 10 ώρες

   e fort kjo haaha

 • billis s
  billis s Πριν 11 ώρες

  Edi shporo eshte rast i mire

 • Tironci B
  Tironci B Πριν 11 ώρες

  Mos shif tv shifni vetem E R tv

 • Xhet Muja
  Xhet Muja Πριν 11 ώρες

  Edi rama ka ma shume miliona se sa Pacolli por per rindertim nuk e jep asnji lek nga xhepi

 • Marsela
  Marsela Πριν 12 ώρες

  Mbae Edi mbam ti te tha hahaha cna mbyten budallenjt 😂😂😂😂😂

 • aladin
  aladin Πριν 12 ώρες

  a jane vetem keta hajdute po ka dhe te tjere?

 • VIGAFA
  VIGAFA Πριν 12 ώρες

  Ropt Arben Ahmetaj ti qifsha, se ti ike vjedh, peder mashkull, me mir fillo qij nenen tende

 • VIGAFA
  VIGAFA Πριν 12 ώρες

  Ju qifsha ropt, e miratuat buxhetin per vete, ju qifsha gjall e dekun hajduta te paftyr

 • VIGAFA
  VIGAFA Πριν 12 ώρες

  Ju qifsha ropt, 998,000,000 lek, per nje vit per gjith te pastrehet, kan hy miliardat ne Shqiperi per termetin, sdoli akoma kush per transparenc, kur do fillojn dhe si do ndertohen shtepit e te demtuarve, kush ju Qi ju eri dhe edi per 1.5 milion qera vjetore, ropt ku ti keni qe te dy, njeri vjedh Tiranen, tjetri Shqiperin, ju jeni paftyresia shqiptare? Jazek ju qoft, kancer ne femijet tuaj vujtjet e popullit

 • Diana Najkolli
  Diana Najkolli Πριν 12 ώρες

  Ermal ti je per televizion 👍🙏

 • kosova peja
  kosova peja Πριν 12 ώρες

  Hasan hasan qa ka te keqe mi vnu emrin e klintonit ju te shqipris krejt emra italian ose pa kuptim dy shkronja nga babi nena motra vllai etj etj

 • Esi Musliu
  Esi Musliu Πριν 13 ώρες

  Po pse bertet o tqifsha trunin pse ca ke me njerzit o alabak o kastravec o majmun llaka-llaka ra ne zjarre dil hape aty boje nje zjarre maroje e mos bertit se ska faj shteti jemi ne france edhe ska ashtu cfare kerkon po luj bythen ik atje vet coje nonen mos pritni te gjitha ne bythe me jau sjelle burri plak tu dal tu bertit spo te vjen turp i her i ben fajtore edhe i bertet dikujt qe ska lidhje me ate gje qe kerkon ti majmun ik anej keni gjet aty ju qe bertisni...kerkon lluks shko more se nuk je vetem ti aty jane 10 mije njerez qe jane te prekur ........thuaj flm zot qe jame gjalle o njeri Jo falenderues......