Gazeta Shqiptare
Gazeta Shqiptare
 • 6 802
 • 26 832 851

Βίντεο

Kuvendi zgjedh kryeprokurorin e ri Olsian Cela ne krye
προβολές 461Πριν ημέρα
Durrës IKMT shemb 2 godina me tritol
προβολές 692Πριν 2 ημέρες

Σχόλια

 • NikosAK47
  NikosAK47 Πριν 9 λεπτά

  Po ska faj esht me u habit shum...

 • Petrit Sanka
  Petrit Sanka Πριν 30 λεπτά

  Ne qofte se ky djali i aktorit te madh... do te ishte aty ku eshte, i depolitizuar... do te ishte vlere e shtuar e shoqerise shqiptare, e shembull frymezimi per sektorin e biznesit... Por fatkeqesisht e ka "gelltitur lugen e çorbes se prishur"!!! Qe ka per ta vjelle gjithe jeten.! Fatkeqesi... per emrin e madh te te atit... (i ndriçofte shpirti atje lart ku eshte).!

 • florian tahiraj
  florian tahiraj Πριν 38 λεπτά

  Cfar gazetare o te qifaha ropt mu ne emsion vari karin

 • albania thugzzz
  albania thugzzz Πριν 40 λεπτά

  Une jam lindur ne Bruksel, por kur shkoj ne nje vend tjetr dhe shoh naj shqiptar, jam krenar, i gazuar ! nese ai eshte i krishter ose mysliman nga Kosova apo Maqedonia, nuk me intereson! Ky eshte vllai tim me gjak ! Nuk ka me te bashkuar dhe krenare se ne nbote

 • Ardita Ardita
  Ardita Ardita Πριν ώρα

  Oo Zooot i madh 🙏🙏 ska sek min ore dit me muj e me vite do ju kujtoj .secili nga ju me sakrifica erdhet deri ketu, secilit nga ju i esht bere ndonje padrejtesi, si p.sh ky i burgut 🙉🙉aman oo Zooot. Secili nga ju ishte i pafajshem ju qofte dheu lehte. Shpirttrat e mij😙😙

 • Xhemal Sulillari
  Xhemal Sulillari Πριν ώρα

  Pa arruar qofshin u prefshin ne parajse

 • inaking robertson77
  inaking robertson77 Πριν ώρα

  bo boh ca jan kto krijesa oh zot.. a kan tru ne kok apo jo kur flasin e kur dalin per inteevista ?? mjer injoranca dhe budallikuuu..

 • Moza Hila
  Moza Hila Πριν 2 ώρες

  O Edi o flori burra si ty i duhen Shqiperis bravooooo

 • ARB ALB
  ARB ALB Πριν 2 ώρες

  Epo kjo pun me gjelin nderhyn pa e pytur njeri

 • Giorgio Corona
  Giorgio Corona Πριν 3 ώρες

  Ik moj Kare femer kush te q... ty moj me At surrat qe ke

 • Eristela Llojko
  Eristela Llojko Πριν 3 ώρες

  Femer e degjeneruar

  • geralda dakovic
   geralda dakovic Πριν 3 ώρες

   Dhe degjoje me vemendje amon, se flet per kapacitetin😰

 • fredi guci
  fredi guci Πριν 3 ώρες

  ju jeni kanceri i shqipris mer ju sh..... ca ju ma pragu deres ordinera Erion pederasti o gru q..

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES Πριν 3 ώρες

  Co robis

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES Πριν 3 ώρες

  Ahoji rama jak se mas

 • Edo Zemra
  Edo Zemra Πριν 3 ώρες

  Si Djali nga Elbasani Kamarjer e nderojen Familjen , Shqipri punojen me ndershmeri Kamarjeri nga Elbasani punon ne Italia u prezantu me Krye Ministri Rama ,edhe un ndjeva kenaqsi ,eshte keq kur tregojen Djemt shqiptar hajdut kriminel,me Droga, etjera pa fund, Bravo per djalin nga Elbasani i punsum ne Italia me Kultur,👍👏👏

 • Manjola Bacelli
  Manjola Bacelli Πριν 3 ώρες

  Ky eshte fare 🐴🐴🐴

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta Hakani Πριν 3 ώρες

  Cdo njeri ka te drejten e vet te zgjedhi ta jetoj jeten sic è Mendon vete e te jet kjo apo ajo.. Ta lem te qete te prehet ne paqe e ngushllime familjes se bij Nene ka qen..

 • Diana Katundi
  Diana Katundi Πριν 3 ώρες

  Zoti te dhente force , te ritesh vajzen .Ngushellime dhe u prehshin ne paqe.🙏🙏🙏

 • Gimi Doci
  Gimi Doci Πριν 3 ώρες

  Kush është ky që ka ber vijon RAMA e dinte për kit vidjoje

 • Genf Genf
  Genf Genf Πριν 4 ώρες

  Gazetare Idjote cfar pyetjesh ben plera mutit Respekt per vajzen

 • Engel Styla
  Engel Styla Πριν 4 ώρες

  ky eshte kok loqe ik mor injorant psikopat kryeminister.. po ti pse mban kapuc oh klluf futi nai tralala para fukarenjve kaloj dhe dita e sotme oh lakuriq hajdut

 • Alfrita Rita
  Alfrita Rita Πριν 4 ώρες

  Mos permend Zotin kur ke ksi profesjoni aman e tmerrshme shum pot pelqejke vetja ama nuk e di a qon ment per ma von a kshtu don te jetosh e pa vler nuk di qka ju duket intersent te ftoni ksi njerz ne emsjone qfar te marrim msim nga kjo ? Turp qe ftoni ksi lloj lopesh TMMERRRRRRRRR

 • Ligj Guri
  Ligj Guri Πριν 5 ώρες

  Bravo Israelis

 • Jetemtiamo Ballsh
  Jetemtiamo Ballsh Πριν 5 ώρες

  Rama mutttt ik 💩💩💩💩🐒

 • Jurgen Mcini
  Jurgen Mcini Πριν 5 ώρες

  O arber hajdari o cun legen po nuk te vjen pak turp qe thua ubo si kur meqen xhumo sot po pse mer nuk te pelqen drejtesia tyve do ate krye leshin ti qeke ne krah .turp te kesh

 • Xhevi Xhevi
  Xhevi Xhevi Πριν 6 ώρες

  Mjer shpirti jot.Allahu te meshiroft

 • Pieter Vija
  Pieter Vija Πριν 6 ώρες

  Ikni e punoni mor kara .Rama rroft sa malet

 • Leonard Sulaj
  Leonard Sulaj Πριν 7 ώρες

  Lere vajzen rehat.. Qenke e sinqert.. Gazetăre legene

 • Jenny Pruggmayer
  Jenny Pruggmayer Πριν 7 ώρες

  Gazetare idiote ti Po e ofendon dhe e gjykon Nuk Po e mer ne pyetje 😠 Turp te kesh , ajo esht naive dhe ti perfiton ta Vesh ne loj. Turp Turp Turp

 • Nesti Fili
  Nesti Fili Πριν 7 ώρες

  100% e montuar

 • amelia lily
  amelia lily Πριν 7 ώρες

  Ah te hengert mortja ty atje qe hapen dhembet duke qesh me dhimbjen e ketij gjyshi::: zoti te ndihmofte oh gjysh.

 • Ivi Medin
  Ivi Medin Πριν 8 ώρες

  Ik mor shkerdhate! Ti dhe gjithe klasa e vjeter politike jeni per burg.

 • Gaming tw
  Gaming tw Πριν 8 ώρες

  Kur zdokisha mar pjes ne emision me kso shajtana o Zot mbarso kto njerz ooooo njerz anuk e shikoni se na mbiti Zoti per shkaku tuj o shajtanaaaa Zoti vec juve vu zhdukt shikoni sa pershtaten tu 3 👹👹👹

 • Alketa Caca
  Alketa Caca Πριν 8 ώρες

  Në çfarë ore të ditës është shfaqur emisioni? Më vjen të ulëras!!!

 • darwinism14
  darwinism14 Πριν 9 ώρες

  Te bejne per te vjelle, te dy keta llumrat qe jane ne karrike.

 • Harrilla Gjini
  Harrilla Gjini Πριν 9 ώρες

  Po.dhe.deputetet. njerez.jane.te.shkretet

 • Edona Agojci
  Edona Agojci Πριν 10 ώρες

  Me shume fjale Zonje e madhe fjalet tuaja jane arta ❤

 • Sunflower 15
  Sunflower 15 Πριν 11 ώρες

  🙏🙏🙏🙏🙏

 • Arsenalda Zgjana
  Arsenalda Zgjana Πριν 11 ώρες

  Kjo esht vajza qe humbi jeten 😔 ne 26 nentor...termeti.

 • Liri Kaliqi
  Liri Kaliqi Πριν 12 ώρες

  Jepi popullit qe te digjet zemra kaq shume nga 17 milion eurot qe more nga shembja e ndertimit pa leje e pallatit te vjerrit tend

 • Mini Money
  Mini Money Πριν 13 ώρες

  1.Zbulimi i trupit 2.Joshja e meshkujve.3.prostitucioni jan mekatet te medha ne sy te zotit.Imoraliteti eshte rruga qe te qon ne Zjarr te gjehenemit.O ju njerez keni frig zotin krijuesin e tokes dhe te qiellit bani vepra te mira sepse si mbas asaj qe keni bere do te shperbleheni.O zot na udhezo ne rrugen tende te drejte e na largo nga cytjet e djallit sepse ai i therret njerzit per ne ferr e ti o zot na therret per ne parajse,na mundeso te bejme vepra te mira qe ti je i kenaqur me to e na largo nga veprat e keqija qe ti je i hidheruar me to AMIN.

 • Mini Money
  Mini Money Πριν 13 ώρες

  I derguari i zotit ka thene se si jeton ashtu do te vdesesh.Ne qoftese ke jetu per zotin ke bere vepra te mira do te vdesesh , rruga jote eshte per parajse.Por ne qoftese ke bere prostitutni ke bere mekate rruga jote eshte per ne ferr sepse zoti nuk i don mekatet.

 • atlion92
  atlion92 Πριν 13 ώρες

  Me mire shef palloshin se portokalline

 • 4 SIMPLE HACK
  4 SIMPLE HACK Πριν 14 ώρες

  3:37 si ben kurva policja se vajz e mir e edukuar, kur del ne ruge kerkon 5milek

 • Edona Agojci
  Edona Agojci Πριν 15 ώρες

  Amin zoti ju ruajt o zot

 • Besiona Dushkaja
  Besiona Dushkaja Πριν 15 ώρες

  Bravo Edi sa natyral je,bravo

 • Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli Πριν 15 ώρες

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • BornToFight
  BornToFight Πριν 15 ώρες

  Bravo

 • Bukuroshi munchenmain
  Bukuroshi munchenmain Πριν 16 ώρες

  ua tibistik fa lavire kuku po dot gjege moj zaremi xhenemit askije moj frig

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius Πριν 17 ώρες

  Ua sa e farte 12femi e rralle bravo

 • Miradije Hoti
  Miradije Hoti Πριν 17 ώρες

  FALENDERO Allahun qe Ju Paska Dhen Ndihmen e Jeni e Gjith Familja ne Jet.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Marash Pali
  Marash Pali Πριν 17 ώρες

  ooo pyk aj eshte vetem punetor qfare ndihmet kerkon nga ai je kot ne shqiperi e ne europ si dhe ne bot ik o injorant na flliqe si komb

 • Ornela Dulellari
  Ornela Dulellari Πριν 17 ώρες

  bobo sa gjynah...😣

 • Onsi VEVO
  Onsi VEVO Πριν 17 ώρες

  Muzika në sfond Coolio Gangster pardise 😂😂😂

 • Nelly De Filipi
  Nelly De Filipi Πριν 17 ώρες

  Po pse duhet te habitemi shqipetaret jane raca me e Zgjuar ne bote dhe Shume te edukuar dhe teper punetore Po ka dhe nga ata qe e prishin imazhin Po si ne cdo vend te botes si kudo e di kryeministeti jone qe ketu ne ametik ka shume shqipetare qe ponojne ne Washington dhe neper poste te rendesishme ka shume student gati90% qe Jane exelent psh une kam 2 vajza qe kane mbaruar colegin ketu dhe punojne per government dhe dhenduret Po si ne ka shume krenaria e shqiperise duhet ta dime se cfare race jemi dhe duhet te jemi krenar. Edi Rama je nje lider i madh dhe nuk vjen tjeter si ju Zoti te ruajte dhe te dhente forca se ne keto momente njihen njerezit e mire dhe te keqinje God blessing you and Albania

  • Space lover
   Space lover Πριν 10 ώρες

   Edi rama eshte nje idiot qe tall karin me ju o budallenj. Zgjohuni

 • Toni Toni
  Toni Toni Πριν 18 ώρες

  Thot mir edi mos shifni televizor,telefon ,lex libra jan ber kto emisjonet ti vendosim pinin xxxx

 • Zamir Tafa
  Zamir Tafa Πριν 18 ώρες

  Edhe aty te doli kafja pa lek.Sa me fat qe je o Edi ,ste del leku nga xhepi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • selami hamza
  selami hamza Πριν 18 ώρες

  Te qifsha ropt me gjith gazetare qe nxjerrin keto pederasta. E thon bie termet.termeti eshte pak por vullkan ka per te rene fuck allez televizion

 • R N
  R N Πριν 18 ώρες

  😏😏

 • Nedzat Kazani
  Nedzat Kazani Πριν 18 ώρες

  O kamarier i sjelle nje qese me miell te bardhe se kushedi si i ka pase punet ndoshta nuk i eshte ndodhur ne udhtim. Po ku i dalin keta Shqipetare a mos e ka mare nga Shiperia per te bere nje epizode,se eshte artiste ky ka mbaruare per mesues vizatimi ska diplome po ska problem.

  • Jetemtiamo Ballsh
   Jetemtiamo Ballsh Πριν 5 ώρες

   Besiona Dushkaja rama muttttt💩💩💩💩💩💩

  • Jetemtiamo Ballsh
   Jetemtiamo Ballsh Πριν 5 ώρες

   Besiona Dushkaja menja shkon tek drogaxhiu 👍

  • Besiona Dushkaja
   Besiona Dushkaja Πριν 15 ώρες

   Ti Mos na shurdho shum po kshyr vetin pash ni Zot.i mjeri ti ku shkon menja

 • miri burrel
  miri burrel Πριν 18 ώρες

  Na mbyten elbasanllijt ne greqi dhe itali 😂😂

 • Vera Kurti
  Vera Kurti Πριν 18 ώρες

  Kur them un qe je garip !!! 🏇

 • Ela Ely
  Ela Ely Πριν 19 ώρες

  Pfffff ... sa mund ta gezosh ate lek moj e pacip.

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim Gjuzi Πριν 19 ώρες

  Boj nje kafe te mir ismail qemalit

 • edi ed
  edi ed Πριν 19 ώρες

  Akoma e nxjerr fytyren pas keqperdorimit publik qe i beri Rama dhjetedite me pare?!

 • Carmen Ali
  Carmen Ali Πριν 20 ώρες

  Zoti rama un Jam socialist ta them nje gje si socialist se jam je shum byth qir do na besh edhe aktor tani a mafioza mafioza Po do ngrihet populli nje dit mos u merzisni ja te presim edhe rreformen ne drejtesi Po u be per mir ok pernryshe ne te semes do vesh ti sala iliri luli Monica edhe ata krriqat qe keni nga mrapa legena

 • Arsen Barjami
  Arsen Barjami Πριν 20 ώρες

  Bravo Rama

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri Πριν 20 ώρες

  Waw mami Shqiptar ti mo çun? E çuditshme se si na mbijne shqiptaret nga ana anes Pasi shteti jone i ka kushtet me te mira se sa europa per te mbajtur qytetaret e saj😂😂😂

  • amelia lily
   amelia lily Πριν 7 ώρες

   Afrim Imeri eshte shume e vertet ajo qe thua kemi lene shqiperine shtetin me te sigurt dhe te zhvilluar ne bote, dhe kemi emigruar neper shtetet e botes te pa zhvilluar- korrupsion dhe papunesi: oh mjer ne shqipetaret .

 • Shaip Hasani
  Shaip Hasani Πριν 20 ώρες

  Respek per kete Djalin nga Elbasani sa me kultur nuk e pengon edhe pse esht Kryeministeri i shqipris te lumet sjellje e mire edhe nga Ana e Edi Rames me perqafim respekt Diaspora shqiptare jane Krenaria e kombit

 • M. Thaqi
  M. Thaqi Πριν 20 ώρες

  Rrespekt per ket njeri nuk po e njo veq qdo fjal me ven e ka Politika si nkosov si nshqipri mjerim pe vun populli i shkret

 • Orjeta Gashi
  Orjeta Gashi Πριν 20 ώρες

  O more zot Ç'far po ngjoj

 • Marsela
  Marsela Πριν 20 ώρες

  Edi Rama gjith ai burr i bukur dhe i zgjuar ce ka kurdis zoti me te gjitha ka lezet burr shteti ia vlen ❤️

  • Andrea Reich
   Andrea Reich Πριν 18 ώρες

   Shije paske ma hangsh mutin ti edhe edi gorilla

 • Orjeta Gashi
  Orjeta Gashi Πριν 20 ώρες

  Ne University eshte kjo vajza aman Bo bo,,mjer prinderit qe te kan ty????

 • Orjeta Gashi
  Orjeta Gashi Πριν 20 ώρες

  Bo bo bo bo

 • maria dimitri
  maria dimitri Πριν 20 ώρες

  Po ik o legen !!! Sa gjysma e Rames t ishe ti e shoket e tu !!!

 • Dobraja e madhe
  Dobraja e madhe Πριν 21 ώρα

  kokrra e kurves koka

 • Samsung Galaxy
  Samsung Galaxy Πριν 21 ώρα

  Vënd i qelbur ai vënd i mallkuar. Si nuk u vjen turp atyre hale politikanëve që i lënë njerëzit të jetojnë në këtë mënyrë. Shqipëria është vënd shumë i varfër dhe i korruptuar. Shtet hale shtet muti.

 • Tani Tani
  Tani Tani Πριν 21 ώρα

  Nuk ka kryeminister ne bot qe te rri me popullin kaq afer. Dhe le te thon njerzit pallavra

 • Ligj Guri
  Ligj Guri Πριν 21 ώρα

  Jo o gjuzi mos ja fut Kot plak o me vija bregdetare mbingarkuar me ndërtime po 1 krahasim vija bregdetare të mbingarkuar me ndërtime New York me Durrës si thua ti..po lere o gjuzi mos u mer me tërmete artificiale aman se na plase Barkun🙈😂

 • Mario Ali
  Mario Ali Πριν 21 ώρα

  Kokrra e kurves ka arrit shume se ka kap karin 🤣🤣😂😂

 • Maria
  Maria Πριν 22 ώρες

  Lereni mo te qete ne dhimbjen e saj

 • Sue Dibra
  Sue Dibra Πριν 22 ώρες

  Kryeminister i ke perbadh halabaket e partis tende turp kush ju shef e ju ndin . Se opozita jan tja vesh pushken né goj qe e shkatrun e varferun vendin

 • Beni Dyrrah
  Beni Dyrrah Πριν 22 ώρες

  Dhe mos thuj qe refuzon amon ..se gjitha balerinat 1 tek her e kan 50 euro

 • Papi papu
  Papi papu Πριν 22 ώρες

  Mos harro se 80 perqind e pallateve eshte ndertuar kur ishe ti minister, por ku merr vesht populli shkrete nga keto gjera, populli gjithmone vari karin ka qene

 • Bijes LLC
  Bijes LLC Πριν 22 ώρες

  havzi nela

 • Super Boss
  Super Boss Πριν 22 ώρες

  Lavdi Enver Hoxhes dhe ja shkerdhefsha pemen gje etike gjith rrobqirave Ballisto Zogist

 • Rrem Shtufi
  Rrem Shtufi Πριν 23 ώρες

  Ke te drejte hallall te qofte, por populli paguan

 • masonilire
  masonilire Πριν 23 ώρες

  Po ai sikur e kishte sjell nje kafe Ne tavoline apo ce deshe

 • Sidrit Kurti
  Sidrit Kurti Πριν 23 ώρες

  I gjith fjalimi i ketij lepiresi, eshte sulm kunder opozites, dhe e ben per tiu servilos KMse. Ky eshte 'putane' me shum se te tjeret. Ketij i ka dhene prona shteterore KMja, prandaj dhe ben gam gam ky 'putane' burre. Hik or "putana e KMse"

 • 1superlovefire
  1superlovefire Πριν 23 ώρες

  Gjithe ato fjale te bukura qe the (qe une besoj se te dolen nga zemra e mire ) nuk vlejne perderisa ke prapa teje nje hiene - pjese te asaj hajduterie qe shkakton dhimbje ne keta njerez mjerane. Nese do kishe dale vetem pa ate maskara do te kishte zene vend llafi

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 23 ώρες

  Nuk ndertohet ,po mesohuni te beheni njerez ,ku te jetoni si duhet ku ti ndani gjerat ,sepse ju doni ta ndertoni dhe ta beni te madhe dhe te bukur ,nuk behet i bukur ,ne si njerez ndertoim shume gjera po ca ndertohen vete nga e ndertuara ,psh .eshte ndertuar nje pallat ne kushte teknike dhe filloin ca ndertoin majtas ca ndertoin djathtas ,ca ndertoin perpara ca ndertoin mbrapa e ca ndertoin larte ,si ta kuptoi une qe ju te 30 viteve neper institucione kini ushtruar detyren ,i shtohet gjelles me shume kripe jo ,me pake eshte bajat ,ju nuk hani pyka fare nga jeta njerzore ,po beni leke dhe sigurat keto vite ku femijet i prishni vete ,ku nuk i lini te jetoine ate qe e kane te tyre po i largoni nga atdheu ne shtete te tjera ,kjo eshte e pakptimt ,ca ikin se kane te siguruar jeten ,ca ikin se skane fare ,ju rrini si ndermjtsat e shkaterrimit te Shqiperise qe do mbushet me budallenj .

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 23 ώρες

  Nuk ndertohet ,po mesohuni te beheni njerez ,ku te jetoni si duhet ku ti ndani gjerat ,sepse ju doni ta ndertoni dhe ta beni te madhe dhe te bukur ,nuk behet i bukur ,ne si njerez ndertoim shume gjera po ca ndertohen vete nga e ndertuara ,psh .eshte ndertuar nje pallat ne kushte teknike dhe filloin ca ndertoin majtas ca ndertoin djathtas ,ca ndertoin perpara ca ndertoin mbrapa e ca ndertoin larte ,si ta kuptoi une qe ju te 30 viteve neper institucione kini ushtruar detyren ,i shtohet gjelles me shume kripe jo ,me pake eshte bajat ,ju nuk hani pyka fare nga jeta njerzore ,po beni leke dhe sigurat keto vite ku femijet i prishni vete ,ku nuk i lini te jetoine ate qe e kane te tyre po i largoni nga atdheu ne shtete te tjera ,kjo eshte e pakptimt ,ca ikin se kane te siguruar jeten ,ca ikin se skane fare ,ju rrini si ndermjtsat e shkaterrimit te Shqiperise qe do mbushet me budallenj .

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ημέρα

  Oligarket jane legena e shkerdhata Shqiperie qe punoin kundra atdheut,ka shume legene atdheu neper institucione .

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ημέρα

  Oligarket jane legena e shkerdhata Shqiperie qe punoin kundra atdheut,ka shume legene atdheu neper institucione .

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ημέρα

  Opozita quhet germadhe se lufton per pushtet keto 30 vite,kur opozita eshte e imlikuar ju e mbani vete te tille ne loje pavarsishte se kini ujdine qe mos ja u fusi e dredh dhe ju mer pushtetin,ku ju nuk kini cfare flisni se jeni dhe vete te imlikuar,dhe quhet loje mos nxe po u nxehe shume mere me qetesi .

 • Vlash Shtjefni
  Vlash Shtjefni Πριν ημέρα

  Sa injerant je

 • Gjeri Ymaj
  Gjeri Ymaj Πριν ημέρα

  Gazetare pa nivel ,turp te vije menyra si interviston te ftuaren.

  • Alketa Caca
   Alketa Caca Πριν 8 ώρες

   Për mua as nuk duhet ta kishte ftuar. Kujt i duhet... për çfarë shërben... ?!!! Dhe pse tregohet e sinqertë. Jo nga halli thotë. Kjo ka zgjedhur rrugën më të shkurtër për të jetuar. Imagjino të ishte mësuese. E zeza çfarë gazetare. Zot një çmendinë e vërtetë media shqiptare. Gjithsesi më vjen keq që paska vdekur. Zot i Madh lutu për ne!!!

 • Lianos Eliana
  Lianos Eliana Πριν ημέρα

  Ke t drejt po jan hajdutet qe ste len

 • Sue Dibra
  Sue Dibra Πριν ημέρα

  Faktet i keni pse se hidhni posht ket qeveri attuale e tè gjifh ato qe e krijun per 30 vite drejtesi Burg burg

 • Sue Dibra
  Sue Dibra Πριν ημέρα

  Tè degjuan qa fole koleget e Korruptuar se presidenti me tè shoqen dy krye mafioze jan siguru , Saliu padrino qe spreket , luli gjifhashty mafioso Rama flet qon pak pluhur e storia vazhdon korrupsjoni .kriminaliteti