ArkivaShqip
ArkivaShqip
 • 7 752
 • 5 025 497 122

Βίντεο

Aldo Hoxha - Vajzë jugu (Official Video HD)
προβολές 9KΠριν ημέρα
Enjela - E di (Gezuar 2020)
προβολές 15KΠριν 2 ημέρες
Xhavit Avdyli - Ti (Gezuar 2020)
προβολές 30KΠριν 2 ημέρες
Maria Lajcaj - Po du me t'pa (Gezuar 2020)
προβολές 10KΠριν 2 ημέρες
Sami Pacolli - A po m'kupton (Gezuar 2020)
προβολές 2,5KΠριν 2 ημέρες
Argjend Heta - Hasta la vista (Gezuar 2020)
προβολές 3,2KΠριν 2 ημέρες
Lindon Camaj & Çuni Lajçi - Ktheju bir (Official Video HD)
προβολές 21KΠριν 3 ημέρες
Klodian Polisi - Kolazh dasme (Official Video HD)
προβολές 20KΠριν 3 ημέρες
Shyrete Osmanollaj - Dashni (Gezuar 2020)
προβολές 8KΠριν 3 ημέρες
Meda - Vakt o vakt
προβολές 390KΠριν 3 ημέρες
Gramoz Gervalla - Pse (Gezuar 2020)
προβολές 25KΠριν 3 ημέρες
Gramoz Gervalla - N'sa sahati (Gezuar 2020)
προβολές 36KΠριν 3 ημέρες
Bajram Gigolli - Zhuj Selmani (Gezuar 2020)
προβολές 6KΠριν 4 ημέρες
Gubi ft.G-LI ( Prod.by ALLIn ) - Po folin
προβολές 7KΠριν 4 ημέρες
Olta Selimi - Cover Enderr (Agron Berisha)
προβολές 3KΠριν 4 ημέρες
Teuta Pango - Mos gjyko (Official Video HD)
προβολές 6KΠριν 4 ημέρες
Gzim Hajdini - Akoma, zemren time (Gezuar 2020)
προβολές 3,7KΠριν 4 ημέρες
Alban Feka & FA - Band - Njehere jetojme (Gezuar 2020)
προβολές 3,3KΠριν 4 ημέρες
Blerina Balili - Shoqeria (Official Video HD)
προβολές 87KΠριν 4 ημέρες
Fidaim Aliu - Valla Bila (Gezuar 2020)
προβολές 2,2KΠριν 4 ημέρες
Ismet Aloshi - Të dua (Official Video HD)
προβολές 3,8KΠριν 4 ημέρες
Berat Alili - Jam djal i ri (Gezuar 2020)
προβολές 3,5KΠριν 4 ημέρες
Bajram Gigolli - Kenge Kurbeti (Gezuar 2020)
προβολές 8KΠριν 4 ημέρες
Fidaim Aliu - Prishtina Tirana (Gezuar 2020)
προβολές 1,8KΠριν 4 ημέρες
Bajram Gigolli - Potpuri (Gezuar 2020)
προβολές 6KΠριν 4 ημέρες
Leo - I huaj (Official Video HD)
προβολές 5KΠριν 5 ημέρες
Vangjel Dishi - Dasma Shqiptare (Official Video HD)
προβολές 3,1KΠριν 5 ημέρες
Haxhi Gashi - Potpuri (Official Video HD)
προβολές 1,8KΠριν 5 ημέρες
DHURATA DUKA - Nje flamur ne kemi (Official Video HD)
προβολές 6KΠριν 5 ημέρες
Vedat Gashi - Syte (Cover)
προβολές 6KΠριν 5 ημέρες
Berat Alili ft. Rexhije Fazliu - Potpuri (Gezuar 2020)
προβολές 7KΠριν 5 ημέρες
Gubi ft. G-LI - Po folin (Comingsoon)
προβολές 6KΠριν 7 ημέρες
Albatrit Muqiqi ft. Elira - Potpuri (Gezuar 2020)
προβολές 83KΠριν 8 ημέρες
Sabiani ft. Romina Aliaj & Asllani - Kolazh (Gezuar 2020)
προβολές 90KΠριν 8 ημέρες
Ylber Osmani ft. Fatlume Popovci - Potpuri 2020
προβολές 309KΠριν 8 ημέρες
Sinan Vllasaliu - Teute (Gezuar 2020)
προβολές 255KΠριν 8 ημέρες
Sinan Vllasaliu - N'top form
προβολές 86KΠριν 8 ημέρες
Grupi EmraCom - Meda & Sinan Vllasaliu & Loki (Gezuar 2020)
προβολές 423KΠριν 8 ημέρες
Meda - Perhajer (Gezuar 2020)
προβολές 672KΠριν 8 ημέρες
Jani - N'mahall (Official Video HD)
προβολές 7KΠριν 10 ημέρες
Orhan Ademi - Ku je ti shpirt (Official Video HD)
προβολές 10KΠριν 11 ημέρες
Blodi - L’immortale (Official Video HD)
προβολές 18KΠριν 12 ημέρες
ILIRJANA ELSHANI (LILA) - LUJE (Official Video HD)
προβολές 14KΠριν 13 ημέρες
Masar Sinani - Kuq e zi (Official Video 4K)
προβολές 14KΠριν 15 ημέρες
Xhorxho - Family (Official Video HD)
προβολές 8KΠριν 15 ημέρες
Dule Malindi & Arben Terpollari - Lace Backes (Polifonike)
προβολές 3,4KΠριν 15 ημέρες
Soni Malaj - Shije tradhetie (Kenga Magjike 2019)
προβολές 712KΠριν 15 ημέρες
Sara - Me vonë (Kenga Magjike 2019)
προβολές 34KΠριν 16 ημέρες
Rigersa Zefi - Kot me fol tani (Kenga Magjike 2019)
προβολές 18KΠριν 16 ημέρες
Nora Muçaj - Për ty (Official Video HD)
προβολές 520KΠριν 17 ημέρες
Diana Kolukaj Gashi - Dashnia (Official Video HD)
προβολές 10KΠριν 17 ημέρες
Vjollca Haxhiu - Po Po (Gezuar 2020)
προβολές 757KΠριν 18 ημέρες
Klevis - Deri N'mengjes (Official Video 4K)
προβολές 31KΠριν 18 ημέρες
Mentor Kurtishi - Saber (Gezuar 2020)
προβολές 562KΠριν 18 ημέρες
Marjana Shakaj - Vec me t'pa (Official Video 4K)
προβολές 6KΠριν 18 ημέρες
Sabiani ft. Seldi Qalliu - Pa ty (Official Video HD)
προβολές 562KΠριν 19 ημέρες
Sinan Vllasaliu & Meda - 2 minuta (Official Video 4K)
προβολές 1,8MΠριν 20 ημέρες
Alkan ft Shajni - Hala (Official Video 4K)
προβολές 20KΠριν 20 ημέρες
Enis Keta ft. Andi Stafuka - Kur gabon (Official Video 4K)
προβολές 20KΠριν 20 ημέρες
Vellezerit Aliu - 100 vjet te jam me ty (Gezuar 2020)
προβολές 18KΠριν 20 ημέρες
Gena - Lot i embel (Gezuar 2020)
προβολές 104KΠριν 21 ημέρα
Nikolle Nikprelaj - Ka thanë Shyhretja (Gezuar 2020)
προβολές 113KΠριν 21 ημέρα
Lirjon Zenelaj - A mke dashni (Gezuar 2020)
προβολές 222KΠριν 21 ημέρα
Vellezerit Aliu - Qe dy vjet e disa muaj (Gezuar 2020)
προβολές 193KΠριν 21 ημέρα
Pajtim Struga - Nondaja (Official Video 4K)
προβολές 23KΠριν 22 ημέρες
Mevli - Hajde Dalim (Official Video 4K)
προβολές 18KΠριν 22 ημέρες
The Sins - Realja (Kenga Magjike 2019)
προβολές 9KΠριν 23 ημέρες
Koli Picaku - Te desha te dua (Official Video HD)
προβολές 10KΠριν 24 ημέρες
Meda - Krejt krejt (Gezuar 2020)
προβολές 2,1MΠριν 24 ημέρες
KENNZ - DRAMA (Official Video HD)
προβολές 7KΠριν 24 ημέρες
Sinan Vllasaliu, Meda, NRG Band - Potpuri (Gezuar 2020)
προβολές 2,5MΠριν 24 ημέρες
Adriatik Bejko - Kolazh (Official Video HD)
προβολές 9KΠριν 24 ημέρες
Urim Maksutaj - Vret (Cover) (Official Video HD)
προβολές 14KΠριν 25 ημέρες
Sinan Vllasaliu - Anulohet dasma (Gezuar 2020)
προβολές 457KΠριν 25 ημέρες
Flamur Hasani - Zemren Ta Fala (Official Video HD)
προβολές 6KΠριν 25 ημέρες
Lumturije Drenovci Laqja - Babes (Official Video HD)
προβολές 6KΠριν 25 ημέρες
Sinan Vllasaliu - Boom (Gezuar 2020)
προβολές 337KΠριν 25 ημέρες
Shenur Ajeti - Hajde Zemer (Official Video HD)
προβολές 16KΠριν 25 ημέρες
Anjeza Branka - Merre (Official Video HD)
προβολές 111KΠριν 25 ημέρες
ANGELA - AI (Official Video HD)
προβολές 7KΠριν 25 ημέρες
Big Keli ft. Le Leen - Spaceship (Official Video HD)
προβολές 8KΠριν 26 ημέρες
Eli Tufa - Shum gjynahe ke me la (Official Video HD)
προβολές 9KΠριν 26 ημέρες
ICON - E DIN (Official Video HD)
προβολές 10KΠριν 26 ημέρες
FLAME - MAMACITA (Official Video HD)
προβολές 6KΠριν 27 ημέρες
Dule Malindi & Bilbil Ibro - Dervish Iljazit (Polifonike)
προβολές 11KΠριν 27 ημέρες
Leandro ft. Bnm - S'te fal (Official Video HD)
προβολές 8KΠριν 27 ημέρες
Nertila Vreto - Kthehu Bir (Official Video 4K)
προβολές 158KΠριν 27 ημέρες

Σχόλια

 • Konti Bego
  Konti Bego Πριν 7 ώρες

  Te lumte goja ylli baka ti je njsh i ketyre kenge ve popullore

 • Edi Lushnje
  Edi Lushnje Πριν 8 ώρες

  Respekte Ylli baka & Era Rusi

 • vjoleta shut
  vjoleta shut Πριν 8 ώρες

  bravo per kete kenge jini yje te dy ju lumte goja qofshi te bekuar👏👏💖💖

 • Jungkook Xhesi
  Jungkook Xhesi Πριν 8 ώρες

  😭😭😭😭 ju lumt..bravoo 😍

 • Lorena Kapo
  Lorena Kapo Πριν 8 ώρες

  Renqethese,😭

 • Gyltene Selimi
  Gyltene Selimi Πριν 8 ώρες

  Bravo Olta suksese 😘😘

 • mattias340 Pere
  mattias340 Pere Πριν 8 ώρες

  😭😭😭😭😭😭

 • Jori Sako
  Jori Sako Πριν 8 ώρες

  Pse nk konkuruat te RTSh me kte keng do ishit te fituar😍❤❤

 • GS Drino
  GS Drino Πριν 8 ώρες

  Shume bukur embelsira e tepelenes

 • Arbin Bregu
  Arbin Bregu Πριν 8 ώρες

  Oooooo zottttttttt ttttttt

 • Arbin Bregu
  Arbin Bregu Πριν 8 ώρες

  Gjynaffffffffffffffffff mojjjjjjjj shqiperiiiiiiiiiiii gjynaf njerzit

 • Aldo Ibr
  Aldo Ibr Πριν 8 ώρες

  Hiqini more disiliket o antishqiptare se shqiptar nuk jeni ..jeni naje jasht toksor..se sma do mendja qe nje shqiptar qe eshte deri ne vdekje ..dhe piken e fundit te gjakut e jep dhe sikur tme pushkatojne nuk e veja disilike di jua ben ajo dor ajo shpirt si jetoni me kete mbrenge sedi se kuptoje se ju sjeni shqiptar shporruni na ne..ju qe jepni disilike se se quani veten apo gjak shqiptar ..ju jeni tradhetar 😈😈😡😡

 • Kazaz Kavaja
  Kazaz Kavaja Πριν 9 ώρες

  Kjo keng duhet me shku mbi 20 m

 • Oana Jashari
  Oana Jashari Πριν 9 ώρες

  😍😍

 • fix bike
  fix bike Πριν 9 ώρες

  faleminderit shpresa nuk u vdes shqipetareve

 • Doni Tr
  Doni Tr Πριν 9 ώρες

  Super kenge 👏👏

 • servis iphone
  servis iphone Πριν 9 ώρες

  Do te doja qe teksti Bakes te ishte akoma edhe me shum...

 • Leonard Paja
  Leonard Paja Πριν 9 ώρες

  Ylli te rujt zoti vlla shum e bukur kenga

 • Aleks Muho
  Aleks Muho Πριν 9 ώρες

  😥😥

 • No Name
  No Name Πριν 9 ώρες

  Bravissimi ragazzi di mio città fier Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️ mi mancha e a me un caffè ☕️ nell mio paese respect

 • Marina Erilda Dima
  Marina Erilda Dima Πριν 9 ώρες

  ❤️♥️❤️♥️

 • Pellumbi Llupo
  Pellumbi Llupo Πριν 9 ώρες

  Shume e bukur me fjale te verteta

 • ffcunat alb
  ffcunat alb Πριν 9 ώρες

  Kjo eshte nje nga kengket me ngushelluse per te prekurit nga termeti

 • marsi shehu
  marsi shehu Πριν 10 ώρες

  Bravo Ylli dhe Era Respekte👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • luletahiri1995 tahiri
  luletahiri1995 tahiri Πριν 10 ώρες

  O Zot ca kenge. na ka prekur. ne shpirt 😧😧

 • Marsela Ymeraj
  Marsela Ymeraj Πριν 10 ώρες

  Nje perle per shpresen🙌🙌

 • Entela Pali
  Entela Pali Πριν 10 ώρες

  Shum prekes teksti... Shum bukur Era e Ylli Baka suksese.... ❤️❤️🇦🇱🇦🇱😢

 • Aldo Ibr
  Aldo Ibr Πριν 10 ώρες

  Pse duhet te bere dislike kjo kenge pfff qe eshte per shqipetaret per shqiperin ton kur dikush humbi jeten jeten kur dikush u plagosen.kur dikush humben njerz .ceshte kjo marrezi qe beni ..kjo kenge eshte per repekt per shqiperin kur 26 nentori e zi mori jete njerzish ..e pabesueshme me duket mua qe keta kan ber disilike ..sma do mendja te jen shqiptar ose shqiptar pa shpirt fare pa i then vetes qe eshte shqiptar turp turp nqs jan shqiptar dhe I kan ber disilike ..nuk ja din kuptimin e kesaj kenge..dhe nuk jan bije te shqiperis ..larg nga ne .nga nena toka shqiperi ju qe keni ber disilike urretje pafundme 😈😈

 • Big Albania
  Big Albania Πριν 10 ώρες

  26.11.2019 do mbahet mend gjith jeten..... 1 jav skam hy ne fb sepse skisha lot ne sy mo duke par vellezerit dhe motrat tona duke vajtu

 • Arsi Cena
  Arsi Cena Πριν 11 ώρες

  TE LUMTE GOJA KE NJE ZE TE MIRE SUKSESE TE ME TEJSHME TEKSTI NSA SAHATI APO VJEN DASHNIA JEM DALIM ATY KU TE PLQEN NE VENDIN TEND TPREFERUM ATY VJET KU UTAKUM. APO VJEN DASHNIA JEM DALIM ATY KU TE PLQEN NE VENDIN TEND TPREFERUM ATY VJET KU UTAKUM REFRENI SNAL SAHATI. SNAL SAHATI TEREGOM ZEMER MEU BO GATI SNAL SAHATI TI PO THU TI JE SI VOSI JE KON MEMU. SNAL SAHATI SNAL SAHATI TREGOM ZEMER MEU BO GATI SNAL SAHATI TI PO THU O TI JE SI VOSI JE KON MEMU TEKSTI DY EDHE SOT PO DU ME DAL SE MROM GJUMI SME KA MARR NESE PAK TMIREN MA DON EDHE SOT VJEN E ME TAKON. EDHE SOT PO DU DAL SE MROM GJUMI SME KA MARR NESE PAK DON TMIREN EDHE SOT VJEN E ME TAKON REFRENI DY SNAL SAHATI SNAL SAHATI TREGOM ZEMER ME U BO GATI NSA SAHATI TI PO THU I TI JE VOSI JE KON MEMU. SNAL SAHATI SNAL SAHATI TREGOM ZEMER MEU BO GATI SNAL SAHATI TI PO THU O TI JE SI VOSI JE MEMU SNAL SAHATI SNAL SAHATI TREGOM ZEMER MEU BO GATI SNAL SAHATI TI PO THU TI JE SI VOSI JE KON MEMU. SNAL SAHATI SNAL SAHATI TREGOM ZEMER MEU BO GATI NSA SAHATI TI PO THU O TI JE SI VOSI JE MEMU

 • Nikos Tafa
  Nikos Tafa Πριν 11 ώρες

  Te gjithe shiptaret Jane anembane por zemren tek ty shiperi e kane

 • Eri Skourti
  Eri Skourti Πριν 11 ώρες

  super kenge flm per busqeshjen qe po i jepni gjakut tone.. kushe ka beres dislike ju q...in ropt e shpis se jeni te pa shpirte

 • Klotilda Bregu
  Klotilda Bregu Πριν 11 ώρες

  O Zotttt kjo eshte kenge per Eurovision,o zot lotet si mbaj dot😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Elida Plaku
  Elida Plaku Πριν 11 ώρες

  Ju lumtë goja per kengen 😭😭😭shiperia jone zemra jone. 🙏😭♥️♥️♥️

 • Emiljan Emiljan
  Emiljan Emiljan Πριν 11 ώρες

  Ju kenofte zemra

 • Leotrim Latifi
  Leotrim Latifi Πριν 12 ώρες

  A pi she po dojn me na prish po SHQIPERI E MADHE hala meti a pishe po dojn me na pa tu perla nerme veti Po na perlahem e hahem qe besa kejt coptohem 1 minut masi qi shahem z'gasim doren KOSOVE SHQIPERI pajtohem E perqafohëm se e dim pa SHQIPERIN E MADHE nuk bon Se ti ja qaq i fort sa ki SHQIPTARIN tond Se SHQIPERIN SHQIPTARET e bojn nese ski SHQIPE ski sen Jemi si gur n'kull t'Skenderbeut kurr s'ke mu shem

 • Sebastian
  Sebastian Πριν 12 ώρες

  What is Po Folin?

 • A Banai
  A Banai Πριν 12 ώρες

  Bravo 🇦🇱

 • Loena Lena
  Loena Lena Πριν 12 ώρες

  Gjithe zemrat shqipetare,u bene nje zemer e madhe ❤️ Nga shpresa e dashuria ne mengjes lindi femija 😭😭

 • Leta Deda
  Leta Deda Πριν 13 ώρες

  Kafegjiu eshte1

 • Lindi Ceka
  Lindi Ceka Πριν 13 ώρες

  Te lumt goja farije zogaj do ta kalli se veq nje nip e kemi Zoti te knaqt 🎶🎵🎤🎼

 • Jenny Faso
  Jenny Faso Πριν 13 ώρες

  Cfare ka kjo kenge per mos pelqyer?? Shume dislike pa lidhje. Shume kenge e bukur Bravo 🔝❤🤲

 • Erjon Naksi
  Erjon Naksi Πριν 13 ώρες

  Bravoo

 • Krenar Hoxhalli
  Krenar Hoxhalli Πριν 13 ώρες

  Je me i miri

 • Ntorian Mirteli
  Ntorian Mirteli Πριν 13 ώρες

  Bravo re paidia!!:'(

 • migel cepele
  migel cepele Πριν 14 ώρες

  Shum bukur 😘😘😭😭😭😭bravo

 • Lino Shehu
  Lino Shehu Πριν 14 ώρες

  super super! pa fjal

 • Φίλιππος Σέριφις
  Φίλιππος Σέριφις Πριν 14 ώρες

  Sa here e degjoj qaj kjo kenge te fut te drithura ne trup muzika ta ftoh zemren fjalet te ngrohin shpirtin dhe japin nje shprese se pas shiut del diell .... ku nga rrezimi njeriu me vullnet dhe shprese ngrihet serish per te ecur me me vrull dhe me e sigurt dhe si ka vdekje ka dhe lindje kjo eshte jeta e hidhur e embel njekohesisht gje qe njeriun e bejne me te forte per 1 arsye sh te forte dhe sh domethenes te jetosh jeten dhe ta sfidosh ate sepse duhet te luftosh sh per te marre ate qe do🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤💗💗💗💓💓💖💖💕💕

 • Ori Lelaj
  Ori Lelaj Πριν 15 ώρες

  🤩🤩

 • Razie Dyrmyshi
  Razie Dyrmyshi Πριν 15 ώρες

  Keng me dhimje 😥😥

 • Adrian London
  Adrian London Πριν 15 ώρες

  Pupupu po cica moj cupe nice one ...me semure a derbardh

 • Enjana Proi
  Enjana Proi Πριν 15 ώρες

  Sa prekse ju lumt goja respekte 🙏🙏😢😢😢

 • Ermonda Sadiku
  Ermonda Sadiku Πριν 15 ώρες

  Me lutje drejte zotit qe mos te perseriten te tidha tragjedi. Te gjitha 💙💖shqiptare u ben nje ❤madhe . super kenke shpresojme ketej e tutje te vine dite te mira per shqiperine

 • Arjan Arjan
  Arjan Arjan Πριν 15 ώρες

  Super. Bravo

 • Aksa Canolli
  Aksa Canolli Πριν 15 ώρες

  Oh sa e bukur!

 • Elvira Beqiri
  Elvira Beqiri Πριν 15 ώρες

  I adhuroj keto dy zera : super kenge .😭😭😭❤❤

 • heyy heyy
  heyy heyy Πριν 15 ώρες

  BRAVOOOO😓😓

 • D 2012
  D 2012 Πριν 15 ώρες

  😢😢😢😢😢😢

 • Balmeeya Grozny
  Balmeeya Grozny Πριν 15 ώρες

  why is this on grecee trending?

 • Zamira Zaros
  Zamira Zaros Πριν 16 ώρες

  Shum keng e bukur dhe shum prekese

 • Sandri Meri
  Sandri Meri Πριν 16 ώρες

  Super keng

 • Meti Tabaku
  Meti Tabaku Πριν 17 ώρες

  Shum prekse kur e degjova bravo👏👏👏👏

 • Fier Albania
  Fier Albania Πριν 17 ώρες

  Na përlotët me këtë këngë kaq të bukur bravo

 • 神
   Πριν 17 ώρες

  fuck you

 • Kristjan Helmi
  Kristjan Helmi Πριν 18 ώρες

  Ju lumt goja per kengen kaq te bukur 😘😘😍😍🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Edmira Edmira
  Edmira Edmira Πριν 18 ώρες

  😢😢😢😢😢😢😢 Super super kenge👏👏👏👏

 • Pody Sopod
  Pody Sopod Πριν 19 ώρες

  Bravo bravo bravo bravo Ju lumte goja

 • Klodjan Mehmeti
  Klodjan Mehmeti Πριν 20 ώρες

  Shume para Fieri,,kenget me gangestera e stilin e jetes me gangestera si ne shqipri e europe Fieri e preu shiritin I peruroi I pari e me vone ja la te deshperuarve,,,evulim ...dhe me shqipen e paster te kenaqin shpirtin👏👏👏👏👏

 • ELISA NIKITA
  ELISA NIKITA Πριν 20 ώρες

  Shum e bukur bravo sa me shum sher 🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Muhamed Aliju
  Muhamed Aliju Πριν 21 ώρα

  Keng qe ka mu mbajt gjat shum e mir .lot dhimbje dhe lot gezimi i thojn ksaj kenge po. 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱😥😥😥😥🥺🥺👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Anduela Laho
  Anduela Laho Πριν 21 ώρα

  aajjj se degjova kete kenge dot pa me rrjedh lotet nga syte :(

 • Ergi AlbSpirit
  Ergi AlbSpirit Πριν 22 ώρες

  Faleminderit Diaspora.....🇦🇱 🇺🇸 🇪🇺

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani Πριν 22 ώρες

  Super kenge. 😢❤❤❤❤❤❤❤👋👋👋👋

 • 🆓️ Albania 🔝Muzik
  🆓️ Albania 🔝Muzik Πριν 22 ώρες

  👑🇦🇱👑

 • Guri habibi
  Guri habibi Πριν 22 ώρες

  Super Keng! 🇦🇱❤️

 • Grupi Sazeve Myzeqeja Lushnje 00355697908255

  Origjinale Myzeqare Ani Myzeqareja respekte

 • Grupi Sazeve Myzeqeja Lushnje 00355697908255

  Shum bukur Urime e suksese

 • xhino xhino
  xhino xhino Πριν 23 ώρες

  😪😪😪

 • Muran Trupja
  Muran Trupja Πριν 23 ώρες

  Mos Era e paske ngrone Qenke ftohur Po trrashe e veshur ,, zakonisht skeni te ftohte

 • Nurije Cota
  Nurije Cota Πριν 23 ώρες

  O zot sa e bukur😭😭🥰🥰

 • Hajdi Lushi
  Hajdi Lushi Πριν 23 ώρες

  Ndjenja,lot,dhimbje,dhe pse larg por dhimbje e lotet i kemi derdh si te ishim prezent inshalla ne xhenet ata qe humben jeten Kenga shume e bukur suksee

 • Smartal Service
  Smartal Service Πριν ημέρα

  *Si mund te bejne dislike* 🤔🤔🤔

 • Dhori Filipi
  Dhori Filipi Πριν ημέρα

  Superrrrrrrr

 • Enea Kofsha
  Enea Kofsha Πριν ημέρα

  Nje .. ju lumteee e madhe per kete kenge shummm te ndjere dhe te bukur njekohesisht . Bravo... 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏

 • fieri AL
  fieri AL Πριν ημέρα

  🇦🇱

 • Egla Kamperi
  Egla Kamperi Πριν ημέρα

  O Zoti i math 🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️ jon nuk duron dot me 😭😭😭😭😭😭😭😭🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sofi Nika
  Sofi Nika Πριν ημέρα

  Ju lumte

 • Nicola Mema
  Nicola Mema Πριν ημέρα

  ❤❤❤

 • Joni Polo
  Joni Polo Πριν ημέρα

  Shume prekes texti. Na rrengjethi mishin.😭😭😭

 • Robert Bicaku
  Robert Bicaku Πριν ημέρα

  Road to 10M hellbanianz bishat 💪🔥🤘

 • fieri AL
  fieri AL Πριν ημέρα

  Kush jan keta anti shqiptar qe kan dhen dislike anti shqiptar e te pa shpirt per jeten e tyre qe vdiqen nga terrmeti

 • Landi 03peja
  Landi 03peja Πριν ημέρα

  Ooo bajram gigolli ti dohet vetem live o boss me kendu se nryshe sdin ste ka hije ti je prej kengrave vetem live ta don rrespekt

 • klara muca
  klara muca Πριν ημέρα

  😔😔😔🇦🇱🇦🇱

 • elda ioanna
  elda ioanna Πριν ημέρα

  ÇUPAT E PLEQERIS BABALLARET NUK DUAN TI MARTOJNE,I NDIERI BABI IM THOSHTE KUR E PYESNIM PER MUA QE NUK KAM ÇUPE PER TE MARTUAR😭😭😭😭😭

 • blue fox puppet show
  blue fox puppet show Πριν ημέρα

  Gut gemacht

 • Blue Fox
  Blue Fox Πριν ημέρα

  Gut gemacht

 • Albano Luzi
  Albano Luzi Πριν ημέρα

  Bravoo 😊👏👏👏👏

 • Rovena Lorena
  Rovena Lorena Πριν ημέρα

  Jemi nje kombe 🌹😂😂😂😂🌻🌺🌺🌺

 • ergest gesti
  ergest gesti Πριν ημέρα

  Shum keng e bukur e te prek zoti na ndimoj te gjith shqiptaret kudo qe jan🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ajla Boat
  Ajla Boat Πριν ημέρα

  Super kenge