Ora News Lajme
Ora News Lajme
 • 82 564
 • 190 109 185

Βίντεο

Ora News - Tërmeti i jep goditje të rëndë edhe Tatimeve
προβολές 109Πριν 2 ημέρες
Ora News - Shkollat në Elbasan pa shkallë emergjence
προβολές 110Πριν 2 ημέρες
Ora News - Tërmeti dëmton shkollën “Musine Kokalari”
προβολές 97Πριν 3 ημέρες
Ora News - Tërmeti nxjerr “defektet” në ndërtime
προβολές 1,4KΠριν 3 ημέρες

Σχόλια

 • Petrit Krasniqi
  Petrit Krasniqi Πριν ώρα

  E gzofshi stadiumin e ri

 • Nderim Latifi
  Nderim Latifi Πριν ώρα

  Shiçyrë çë Kem Aleat Amerikën Britaninë Francën dhe gjitha shtetet tiera Çë ja din vleren Shçipëris

 • Nderim Latifi
  Nderim Latifi Πριν 2 ώρες

  Çytetari Shçiptarë i ka ILLUMINISTËT NË 13 SHTETET E SHEJTA NUK E GËNJEN DOTË ÇYTETARIN SHÇIPTARË SA JA DINË VLERËN BESËS AKOMA NUK I NJIHNI PRINCAT E ILIRIUMIT ÇË E RUAJNË TRADITËN BREZ PASË BREZI NGA ADEMI E DERI SODË PO MË VJENË TURPË ÇË MA BURRËRESHA JAN BA GRATË SE BURRATË NE DUHËT GRAVE MIU JEP HAPËSIRË E ME SIELL NË PUSHTET NAJ GENTIANË BESË AGNESË TEUTË ÇË E DONË LIRINË ME GJITHË ZEMERË SHIKONE FRANCEN KU E KAN ÇU SHÇIPTARËT E JU NGELET DUKE U VRA MES VETE PËR GJËRA TË KOTA

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE Πριν 2 ώρες

  🇦🇱Lavdi Lavdi🇦🇱

 • Nik Pitik
  Nik Pitik Πριν 5 ώρες

  AH MEDET PER NE ÇFAR TEKNIKESH E PUNONJESISH KA NE DETYR??? Per veç se propotente e arrogante turp turp o ti qe MENDON SE PO FLET ME MEGAFON 🤣🤣🤣🙈🙈🙈

 • Valbona Anthoula Ventouri
  Valbona Anthoula Ventouri Πριν 5 ώρες

  E pa harruar... U preft në paqe❤🇦🇱⭐

 • Arben Çokaj
  Arben Çokaj Πριν 5 ώρες

  Si nuk ndëryn more shteti në pronën private? Nuk të lë të ndërtosh pa leje e keq!

 • Has Cun
  Has Cun Πριν 6 ώρες

  Une skam paqe me qeknik e kurvat e serbis na dham zemra qa kan ba ne kombin ton vrasje pordhenimet e serbis kujtoni se kem harru jojojojojo kurr dem baba dem vrazje keni prej nesh kurvat serbe ne goj

 • Lenci Prenga
  Lenci Prenga Πριν 6 ώρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Misteriozi.
  Misteriozi. Πριν 6 ώρες

  aah ropt e nanës pa ti qi mos e lasha more manjak more të transformohesh nga mashkulli në femër aa plumb he bir qan për të plumbi

 • Elidon Baruti
  Elidon Baruti Πριν 6 ώρες

  O inxhinier Bythe... po ti Po ben gam gam ne do Portal mor plehr

 • Klaud Luli
  Klaud Luli Πριν 7 ώρες

  O tu thafte goja mor njeri plenaxhi ca di ti per kuranin e biblen o injorant, zoti ka then ne kuran jan te mallkuar ato njerez qe i perngjajne gjinise tjter ore mostra ju keni probleme psikologjike udhezehu me pendim per ket vendim qe ke mar per jeten para se te vdesesh.. se me ket vendim qe ke mar je i mallkuar

 • Gentjan Breshani
  Gentjan Breshani Πριν 8 ώρες

  Tu non devi avere coraggio di criticare e insultare Edi Rama con tutto quello che hai combinato tu al nostro Popolo Vergognati

 • Lazer Lekani
  Lazer Lekani Πριν 8 ώρες

  Long live Spartak Ngela

 • Albulena Kajdomqaj
  Albulena Kajdomqaj Πριν 9 ώρες

  a jeni normal bre

 • Lirixh Habechata
  Lirixh Habechata Πριν 9 ώρες

  Mjere Shqiperia cbohet ,si po edukohen fmit aty me kto lloj emisionesh,turp,tuuuuurp,edhe per ata njerez qe e mbeshtesin ,kto njerez qe nderrojne gjini jane te mallkuar prej zotit,heret a vone do ta paguajn.Dhe thoni pastaj o Zoti madh pse po na denon me termete ,ja ku eshte pergjigjia.

 • Shpetim Shabani
  Shpetim Shabani Πριν 9 ώρες

  Injorantet kritikojn injorantet

 • Andi Reno
  Andi Reno Πριν 9 ώρες

  Ky muriqi flet sikur të ishte i biri Enverit po tani eshte kohë tjetër, të lumtë Olta tregoja vendin njerëzve pa vlerë.

 • Gentjan Breshani
  Gentjan Breshani Πριν 9 ώρες

  Avete fatto una cosa grande per questi bambini

 • Papi papu
  Papi papu Πριν 10 ώρες

  Ky qe rrin e i ferkon pallen presidentit

  • E verteta
   E verteta Πριν 5 ώρες

   Dhe ti pallen Kryeministrit

 • Vani Tzogu
  Vani Tzogu Πριν 10 ώρες

  Asnje gje sdi ti mece mut ju dini vetem te vidhni dhe llustroni kepucet e rames

 • Albanian Forever
  Albanian Forever Πριν 10 ώρες

  Kjo kur ishte xhaxhi saliu ne pushtet burrit e kishte drejtor, tani qe e kane larguar nga puna ben sikur I digjet barku per shqiptaret. Ok moj zonje se ti dime interesat ne kete mes

 • Dikuqazo Dikuotr
  Dikuqazo Dikuotr Πριν 10 ώρες

  Laert je i madh patriot❤po ky qumshtori qe flet si mace e semur nga na doliiii 😂😂 pfffff si mund te ftosh ne ket emision nje sy ky te ulet ne ate tavolin dhe te debatoj me ty big king ai pallavozi

 • Beyond M
  Beyond M Πριν 10 ώρες

  na plasi trapi si e perjetove ti gjynaf vdiqen femi tpafajshem ne ventksaj kurves

 • Silvana Osma
  Silvana Osma Πριν 10 ώρες

  Po moje vetem je ne halle te math je

 • Klajdi -g
  Klajdi -g Πριν 10 ώρες

  Zoti Ju shoft ne mene

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha Πριν 10 ώρες

  Ngjela. Bur. Kombetare Keto gazetare. Si. Plera. Ruges Keto. Gazetare.jan..shitur

 • Goni Berat
  Goni Berat Πριν 11 ώρες

  Gjuzi je legjend na myte me te qeshura

 • Fatjon Shaba76
  Fatjon Shaba76 Πριν 11 ώρες

  Më ven keq por dua të përdor fjalê banale ma mërzit keq mua DHe pupullin PD 🚾🖕 PS 🐀 DHe ti Gazetare 🤧😷🐀 SElleni si,,,

 • ali malaj
  ali malaj Πριν 11 ώρες

  kan vdekur 51 veta jan plagosur mbi 600 veta dhe ky po thot qe nuk eshte kriminel

 • Fatjon Shaba76
  Fatjon Shaba76 Πριν 11 ώρες

  Keni evedec DHe Prova ose ti bojnë kamera në Anglia thoni evedenc trego kurse ju skeni evedenc kur jep lamin jep evedec TURP ËSHË PD 🚦

 • ALBOS SHQIPETAR
  ALBOS SHQIPETAR Πριν 11 ώρες

  Allahu Ekber ☝️

 • Hazir Gashi
  Hazir Gashi Πριν 11 ώρες

  Haha kokopidhi dul per jasht arvanit flet shqip por asht grek 😂😂😂😂

 • Vasilis Dais
  Vasilis Dais Πριν 12 ώρες

  PARASHKRIMIN E DINE DHE GJIMNAZISTET....

 • Gianni Berto
  Gianni Berto Πριν 12 ώρες

  Jam dakort por shembi te gjitha por pa dallim partie

 • Rahman Racci
  Rahman Racci Πριν 12 ώρες

  po tash po e kuptojn qka ka ban sebet ne ks qe 200 vjet zdisa miliona shqiptar ikan myt e masakru edhe hala nuk e ka pranu ks si shtet edhe nuk ika kerku falje shqiptarve edhe ven si mi pagu Serbia 30 millard euro per kosove edhe mi kerku faleje

 • Leo Krra
  Leo Krra Πριν 12 ώρες

  Shi cfar ftyre ka si jevge...vetem shqiptare nuk eshte kjo

 • Gianni Berto
  Gianni Berto Πριν 12 ώρες

  Me ne fund e the nje here te verteten

 • Viktor Petrai
  Viktor Petrai Πριν 12 ώρες

  Mece o legen barbon

 • the kings
  the kings Πριν 12 ώρες

  Sa mire bravo ramas se ku hund speci ben sikur skupton po mir ja the TI neser do lyesh shkallet personalisht ti bravooo rama

 • milan milam
  milan milam Πριν 12 ώρες

  ❤❤❤❤❤❤❤ ...edvin mos i le nrrug se esht mekat

 • coza nostra
  coza nostra Πριν 13 ώρες

  Ooo u qift zoti fare fisin na themeli shpis der ne maj te catis kurva shtet shekrtha kush u bori gazetar ju ja qift qeni fareb

 • coza nostra
  coza nostra Πριν 13 ώρες

  Oooo u qifsha ropt e shpis o gazetar kurva o ropt ropt u qift derri mu ne pitht o klyshaa kurve

 • Xhefdet Selemani
  Xhefdet Selemani Πριν 13 ώρες

  Eh more qen haklajt i zhduke more idiot

 • Eralda shino
  Eralda shino Πριν 13 ώρες

  Inxhinjera Mafioza

 • Fatimirsinsni Dashurisinanj
  Fatimirsinsni Dashurisinanj Πριν 14 ώρες

  Te qi ropt artan diti

 • BIMBOB BOB
  BIMBOB BOB Πριν 14 ώρες

  Bravo shqipe

 • Lediol Hysen
  Lediol Hysen Πριν 14 ώρες

  Hiqjani patenten shoferit te ambulances se ka ecur me shpejtesi a morti pse sju ha Pô ju le...

 • ja ke fut kot plako
  ja ke fut kot plako Πριν 15 ώρες

  Ju qifsha robt mu ne ekspert qe keni sjelll merrni me mire rrocken time bojini test kollonave tallni karin me injorantet

 • Zef Lleshi
  Zef Lleshi Πριν 15 ώρες

  Ore nje pron private qe vehet ne funsion publik siq jan hotelet ett, sjan e njejta gje me kotecat e pulave qe ndertojn vet pronaret e tokave pa leje dhe nga halli e kethejn ne nje vend banim per veten e tyre.

 • Kujtim Jaupi
  Kujtim Jaupi Πριν 15 ώρες

  Bravo Malaj e uli ne bythe Mece plehun

 • Elt Nika
  Elt Nika Πριν 15 ώρες

  Ky palaço inxhenier esht rruspi

 • Sam Gjon
  Sam Gjon Πριν 16 ώρες

  Arben mbylle, mor ftyra e qenit

 • beciri28
  beciri28 Πριν 16 ώρες

  🤔🤔

 • beciri28
  beciri28 Πριν 16 ώρες

  Basha është pisi më i madh...

 • Lola L
  Lola L Πριν 16 ώρες

  😢😢😢😢😢

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku Πριν 16 ώρες

  Ketyre eshte me u vu hekurat te gjithve tani i nxerrin te pa larat njeri tjetrit

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce Πριν 16 ώρες

  Ha mut sali berisha i lumnt ti do i hash k,,,,, rames ne rregulli ja ne llafet e tua i vem ne by ,, ti bjejeri leegenit kush flet nhe hajdut i rrezukeshem ne ba vjen per te dhjer nga ti saliu e na xheji mustaqe mutimdegjo i si i ben qefin nje hajduti nuk u le te flis i dhe ju rruni si te dhjer ne vent qe te rrij saliu si i dhjer rrini ju te hum ur a keni jedhur si saliu sa li gjej ata qe ke rar lere ramen se ramen do ja gjej ai qe do ti gjej ty parat tokat nne brek te detit vilat e shkele it parat qe ka vjedhur liri serbja ardita qe ma vjedhur bashk me ty e me fllasin sebin o faqe zi jur thuaj ti qe esht linda e rama po ti mo fyryr e shemntuar ca ke er 30 vjet verem ke vrar e ke vjedhur e ke mashtru e e gjeja varrin rremzi hoxhes o faqe zi rama est flori si ka xhyt duart ne gjak si ti faqe zi

 • kaba me gajde
  kaba me gajde Πριν 17 ώρες

  Ah more avokat leshi, korupsioni ka filluar qe ne '92. Mos na trego peralla, idiot. Une qe po te degjoj jam nje nga viktimat e korupsionit. Edhe ti ke ke rene here pas here ne kprrupsion.

 • City Of The Yellow Gowns
  City Of The Yellow Gowns Πριν 17 ώρες

  Fillove dhe ti nga shfaqjet?

 • florian tahiraj
  florian tahiraj Πριν 18 ώρες

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Diana Katundi
  Diana Katundi Πριν 18 ώρες

  P.D.ja te bashkepumoje me te gjitha strukturat ne keto dite fatkeqesie dhe jo te marrin rrogat si deputete , po bejne 1 vit qe sorollaten me taksat e popullit, harojne qe nga ne po mbahen.

  • E verteta
   E verteta Πριν 5 ώρες

   Ik moj kurv karabaxhell. Ca lidhje ka PD ktu tqifsha fytin

 • jonas15 Jonas
  jonas15 Jonas Πριν 18 ώρες

  Po ca femer amon ajo ka ka.. nes kamve..quher trans...ka meshkuj e e pelqejn ca ti besh jan shije...por femer sbohet dot perpjet le te hidhet

 • Albert Berti
  Albert Berti Πριν 18 ώρες

  Dhe une jetoj jasht shiperis por nuk e mohoj qe jam shiptare e them me shym krenari dhe disa qe kam pas shoqe nga shiperija ketu nuk me flasin per arsyje se e mbajne veten se nuk jan shiptare une deri sa te kem jeten jam e do te mbes 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️

 • remi boshlani
  remi boshlani Πριν 18 ώρες

  Nostalgjiket serborus he fara iu humbët po pjell e flliqt dhe poshter kishit lind.

 • Dava May
  Dava May Πριν 18 ώρες

  Zoti i denofte.

 • Macoku Shqiptar
  Macoku Shqiptar Πριν 19 ώρες

  O zot. Po keta duhet ti hapin rrugen Ambulances

 • Sam Gjon
  Sam Gjon Πριν 19 ώρες

  Do ktehen, dhe do tju ja shkerrdheen raccen e grekut te shitune

 • Tony
  Tony Πριν 19 ώρες

  Kjo eshte nje gjest spontan qe vjen nga lodhja pagjumesia dhe sidomos nga stresi i vazhdushem. Ai eshte i semure dhe mund te rrezikoj nje infart ,shpresoj qe ta kuptoje kete dhe te kurohet. Respek per gjith ato qe e kuptojne kete gje 🙏 Zoti i rujte gjith shqiptaret

 • Tani Tani
  Tani Tani Πριν 19 ώρες

  E i vraft zoti i vraft

 • GD Kaci
  GD Kaci Πριν 19 ώρες

  Shume bukur. Tani futuni nga nje te qime,trimave!

 • One Piece
  One Piece Πριν 19 ώρες

  Me llogje i ban te gjitha me vepra do tju shikojme

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 19 ώρες

  Evenimenti nuk eshte prone private ,behet prone private nga brezat,7501 ku kalon eveniment trashegimin ku kushtetuta shkel te drejten me kushtetute,pronen private shteti nuk e prek dote,po ne Shqiperi pronar na del dikush qe nuk ka prone,ngjelen e ruan shteti.

 • jolly black
  jolly black Πριν 20 ώρες

  Filloje. Me. Shpat. Te madhe. Pa. Asji. Tolerance. Mbi. Te. Gjith. Zyrtaret. Se. Ata. Kan. Marr rryshfete. E. Per. Kete. Te. Denohen

 • jonas15 Jonas
  jonas15 Jonas Πριν 20 ώρες

  Mos kij frik grat o xhaxhi.por burrat se i ka hik truri e dun be byth😂😂😂

 • Iris Abazi
  Iris Abazi Πριν 20 ώρες

  31 po aty e shkrujte 38 vjec.po sa bravo per te shpetu jeten e qenit eshte von ne rrezik..qente edhe un i dua shum jan te mire.

 • Dan Stant
  Dan Stant Πριν 21 ώρα

  po po mallrat serb ne shqiperi plus te plagosur nga ata qafira

 • Der Cohiba
  Der Cohiba Πριν 21 ώρα

  a robt ja qi shkau i shkines

 • Hida Bajrami
  Hida Bajrami Πριν 22 ώρες

 • IDont Know
  IDont Know Πριν 22 ώρες

  Ngushellime movlla qofshin te paharuar uprefshin ne paqe zoti tedhefte kurajo

 • tony lody
  tony lody Πριν 23 ώρες

  O kara po ju jeni ma kara si ky rama turp turp

 • Lindita Shehu
  Lindita Shehu Πριν 23 ώρες

  M

 • Muharrem Hafuzi
  Muharrem Hafuzi Πριν 23 ώρες

  Shiko njerezit e shkrete qe kane ngele jashte dhe po ti mbyt shiu pas terrmetit ATO LEKE QE SHPENZON PER ZBUKURIM JEPUA USHQIM ATYRE QE JANE PA KULM MBI KOKE INJORAT APO ESHTE NJE VARJANT PER TE VJEDHE SEPSE VJEDHJEN E KENI NE GJAK ATY DO TU DALE SHPIRTI DUKE VJEDHE

 • emi emi
  emi emi Πριν ημέρα

  Buffon bufone ku ne 00.39 thote albanesi di m.... Pika ty palo kryeminister shkove te besh lemoshe edhe nga ky injorant bufone qe talli bythen me ty ... Legjend Cr7 👍

 • Tani Tani
  Tani Tani Πριν ημέρα

  Bravo

 • Basim Islami
  Basim Islami Πριν ημέρα

  Po ik o te qifsha ropt o morranjoz se ju pam ju me gjith ram po ku ke kok ti o pleh te hahesh me zotin shehaj kuksi me ty zoti shehu ✌✌

 • anonim anonim
  anonim anonim Πριν ημέρα

  P9 me patent ky djali😎

 • daniel uondi
  daniel uondi Πριν ημέρα

  Lereni ne paqe ne varr te vet

 • Eduart Bexho
  Eduart Bexho Πριν ημέρα

  Dinis nuk kam fjale te falenderoje qe ja ketheve nje maskaraji katunar nga gjinokastra ,katunar do te thote qe nuk eshte nga qyteti i gjinokastres por nga katundet e gjinokasters ,ku nje ndyresire e medijas prostitute shqiptare me vulgaritetin e tij ben para ne nje vend te varfer dhe me nje populsi idiote ,i cili deshtoje ne france ne emigracion dhe gjeti vendin bosh ne shqiperi per te praktikuar prostitucionin dhe degjenerimim e njeriut ,ku nje vend injorat i pelqene keto ndyresira .dinis nuk di si te falendiroje do kisha qef te drekoja me ty ,por ne pamundesi te behet realitet me co nje mesaz dhe te dergoje 2 mije $ te hash nje dereke me miqte e tu .

 • Eduart Bexho
  Eduart Bexho Πριν ημέρα

  Dinis nuk kam fjale te falenderoje qe ja ketheve nje maskaraji katunar nga gjinokastra ,katunar do te thote qe nuk eshte nga qyteti i gjinokastres por nga katundet e gjinokasters ,ku nje ndyresire e medijas prostitute shqiptare me vulgaritetin e tij ben para ne nje vend te varfer dhe me nje populsi idiote ,i cili deshtoje ne france ne emigracion dhe gjeti vendin bosh ne shqiperi per te praktikuar prostitucionin dhe degjenerimim e njeriut ,ku nje vend injorat i pelqene keto ndyresira .dinis nuk di si te falendiroje do kisha qef te drekoja me ty ,por ne pamundesi te behet realitet me co nje mesaz dhe te dergoje 2 mije $ te hash nje dereke me miqte e tu .

 • Eduart Bexho
  Eduart Bexho Πριν ημέρα

  Dinis nuk kam fjale te falenderoje qe ja ketheve nje maskaraji katunar nga gjinokastra ,katunar do te thote qe nuk eshte nga qyteti i gjinokastres por nga katundet e gjinokasters ,ku nje ndyresire e medijas prostitute shqiptare me vulgaritetin e tij ben para ne nje vend te varfer dhe me nje populsi idiote ,i cili deshtoje ne france ne emigracion dhe gjeti vendin bosh ne shqiperi per te praktikuar prostitucionin dhe degjenerimim e njeriut ,ku nje vend injorat i pelqene keto ndyresira .dinis nuk di si te falendiroje do kisha qef te drekoja me ty ,por ne pamundesi te behet realitet me co nje mesaz dhe te dergoje 2 mije $ te hash nje dereke me miqte e tu .

 • Eduart Bexho
  Eduart Bexho Πριν ημέρα

  Dinis nuk kam fjale te falenderoje qe ja ketheve nje maskaraji katunar nga gjinokastra ,katunar do te thote qe nuk eshte nga qyteti i gjinokastres por nga katundet e gjinokasters ,ku nje ndyresire e medijas prostitute shqiptare me vulgaritetin e tij ben para ne nje vend te varfer dhe me nje populsi idiote ,i cili deshtoje ne france ne emigracion dhe gjeti vendin bosh ne shqiperi per te praktikuar prostitucionin dhe degjenerimim e njeriut ,ku nje vend injorat i pelqene keto ndyresira .dinis nuk di si te falendiroje do kisha qef te drekoja me ty ,por ne pamundesi te behet realitet me co nje mesaz dhe te dergoje 2 mije $ te hash nje dereke me miqte e tu .

 • Bossi ujkuiprer
  Bossi ujkuiprer Πριν ημέρα

  ska fest ne durres veq qetsi

 • Thank you USA
  Thank you USA Πριν ημέρα

  Te lumt AVOKAT

 • Klementina Kalemi
  Klementina Kalemi Πριν ημέρα

  The vetem te verteten ,por politikanet shqipetar nuk rregullojn asgje vetem shkaterrojn cdo gje qe prekin

 • Thank you USA
  Thank you USA Πριν ημέρα

  Te lumt AVOKAT I vetmi ti ua mbyll gojën KRIMINELVE!!!!!

 • Thank you USA
  Thank you USA Πριν ημέρα

  Të lumt Goja AVOKATTTTTTT <3

 • Valerio Italy
  Valerio Italy Πριν ημέρα

  Pezzi di merrda tu e i juventini.solo cue i due bambini solo cosi.dolci ma vuoi tre siete il diavollo merrdeereeee

 • E verteta
  E verteta Πριν ημέρα

  U rikthye viti 2001. Bravo Rilindja, basvo socialistat

  • E verteta
   E verteta Πριν 14 ώρες

   @-EM- Normal qe seshte. Eshte akoma me keq ku PeSe, partia e servilave. Partia e graqimave eshte me keq se 97'

  • -EM-
   -EM- Πριν 16 ώρες

   Te paktën nuk është '97 dhuratë e të madherishmit Sali karisha komandanti suprem i PeDe dhe i të gjithë PeDe-rasteve (apo PeDe-istave) që i vajnten pas.

 • E verteta
  E verteta Πριν ημέρα

  Kush e zbukuroi? Ose me sakt kush eshte kryebashkiak ne Durres? Apo e zbukuroi shteti dhe kete per propagande.