ABC News Albania
ABC News Albania
 • 45 840
 • 76 664 273

Βίντεο

Emisioni Pressing, 5 Dhjetor 2019 | ABC News Albania
προβολές 129Πριν 15 ώρες
Termeti, Rama: Po hetohen 60 kompani ne Durres
προβολές 135Πριν 15 ώρες
Ndertimet, pergjegjsia njerezore | ABC News Albania
προβολές 114Πριν ημέρα
Shembet shkolla në Kurbin | ABC News Albania
προβολές Πριν ημέρα
Aksident me 4 te lenduar ne Shkoder | ABC News Albania
προβολές 447Πριν 2 ημέρες

Σχόλια

 • Hatixhe Haliti
  Hatixhe Haliti Πριν 2 ώρες

  TI JE E lumtur ?? Së KE PUNUAR me përkushtim ?? ÇFAR THUA? TI JA SHTOVE ME SHUM VESHTIRESI KETIJ POPULLI. IK MOJ FYTYRË E QELBUR .

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 2 ώρες

  Po mire shteti kur nuk funksionon ka probleme,ku ju cone cadra te pakten se eshte dhjetir e ndima ushqimore,cfare ti themi shtetit ate e di shteti qe nuk jep pergjigje ,cfare ska rrugzgjidhje ,mundohuni vete,dhe ishalla ju jep leket e ndertimit ne dore e beni shtepi me ixhinier te zote.

 • North Side
  North Side Πριν 2 ώρες

  Pse i ke bllokuar komentet tek vidjo per elvis nacin o bythqir burre

 • Mirjana Pepaj
  Mirjana Pepaj Πριν 2 ώρες

  Pak me poshte eshte dashur e ku jane te zotet te ngjiten kater kate

 • VAGA Official TV
  VAGA Official TV Πριν 2 ώρες

  Dhe ti Zoteri nuk je me i mire se kta ..je pjese e hales qe ka 30 vjet qe e qelb Shqiperne

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha Πριν 3 ώρες

  o Edo o rob zotiii

 • usa massachuset
  usa massachuset Πριν 3 ώρες

  Ky Ben vetem komedi kur del ne popull

 • Elt Nika
  Elt Nika Πριν 3 ώρες

  Shtet kamikaz shtet taleban

 • Nardi Dardania
  Nardi Dardania Πριν 3 ώρες

  Ciklobi thot ky kari 🤣😂 Artani thot ishin gjys funksional ishin te dobet. Ky thot ciklobi 🤣😂

 • gezim Bilali
  gezim Bilali Πριν 3 ώρες

  That's gangster shit man yea

 • Bilbil Zhuri
  Bilbil Zhuri Πριν 3 ώρες

  O MUC NANO KUNKULL NGELE .NUK U POQE NJEHER

 • Agron Islami
  Agron Islami Πριν 3 ώρες

  Bravo ramush je legjend je krenarija e kosoves kesi burra i duhen Vendit ton n keni zbardh ftyren pershendetje nga zvicra

 • Maliq Veseli
  Maliq Veseli Πριν 4 ώρες

  Ha ha ha demagogjia shqiptate .Sa ka dhen do te merre dy fish ma shime kesaj i thon Humaniteti ne peshoj nje jepe merri dy,tipik shqiptare. Prishtinalia

 • lavdim lami
  lavdim lami Πριν 4 ώρες

  Ky eshte fantastik se ben me qeshe edhe gomarin tim,,, Kam 20 vjet qe mundohem e ky per 5 minuta ja arriti brravo brravo

 • VAGA Official TV
  VAGA Official TV Πριν 4 ώρες

  Vetem nga forma e kokes je i pabesueshem ..turpi i Zotit

 • Erlind Kolgjini
  Erlind Kolgjini Πριν 4 ώρες

  Zot i madh sa bythlepires eshte ky popull qe vdekte ishalla

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 4 ώρες

  Ku futet ajo fjali apo shpreje qe sjemi as te paret e as te fundit ,di gje o balla ,apo e meson nga leximi i jep kuptimin dhe e shpreh tek te njejtet si ti,ajo ka nje kuptim per te gjithe per matje niveli e vendosje ngaqe jemi te ndryshem ne robe ne gjithe rruzullin,se sic e shprehe ti do te thote qe nje imorol thote sjemi as te paret e as te fundit ne shtresen ku bejne pjese,ngjitesh dote larte me gjithe ato maskaralliqe jo ,rri me ata qe jane afersishte si ty ,ku kushtetuta te jep te drejte te ndodhesh neper institucione po cfare bene gjuan ,kush eshte gjahu populli po gjatari sduket fare ,gjuhetari rregullon shqiptimin,gjuetari apo gjatari .

 • Lili Adamo
  Lili Adamo Πριν 4 ώρες

  Si qeshin studentet qe Jane dele qeshin me batutat e rames

 • Lili Adamo
  Lili Adamo Πριν 4 ώρες

  Ju qifte Sala mu ne bythe kurvat ne goje

 • gezim shqipetari
  gezim shqipetari Πριν 4 ώρες

  Ky thot leket mi jepi mua

 • Mim Tirona
  Mim Tirona Πριν 4 ώρες

  Ju kosovaret legena (turko-serbe) karin te na hani. Iu keni vu atyre plazheve tona me i perla qe me Sali Berishen e na cani karin ju s'dini e ne dime. Folni me mend e mos e shkelni me kembe e peshtyni punen e ndihmen e kosovareve te ndershem.

 • Shqiperi Shqiperi
  Shqiperi Shqiperi Πριν 4 ώρες

  Shtetaret tane kan ber nje zinzhir me hallka kriminale qe nuk keputen lehte , po je i zoti me provo te kunderten z' Çela.

 • VAGA Official TV
  VAGA Official TV Πριν 4 ώρες

  E kemi humbur besimin tek ju ... 30 vjet horror shtetetor

 • isa kushuta
  isa kushuta Πριν 5 ώρες

  O ti. Z. Krymnis. Jem shqptar i. Kosoves. Kysh je ti qe. I njron banotet. Sill ma mir. Se poplli ka pru atau o. Ti shok

 • Tafil Berisha
  Tafil Berisha Πριν 5 ώρες

  shume emociunuse ,zoti I meshiroft te vdekuriit dhe te gjallet I ruajt.

 • E k
  E k Πριν 5 ώρες

  Zoti ju rujt Ami

 • Bravo Sllavac
  Bravo Sllavac Πριν 5 ώρες

  Alamet poplli dhe skenderbeu i spiropalit qe tall jarin me jarat

 • Toni Toni
  Toni Toni Πριν 5 ώρες

  kur te dali .Basha .te behet sikur ju don .futjani me tull kokes ..te gjith keto te Pd .

 • Vera Kurti
  Vera Kurti Πριν 5 ώρες

  Kam shum kujtime nga Dursi 😭♥☀

 • Vera Kurti
  Vera Kurti Πριν 5 ώρες

  Jam rrit ne Tiran po , Dursin , e kam ne Zemer ♥

 • Alkid Harizaj
  Alkid Harizaj Πριν 5 ώρες

  Do me thene qe ju do hetoni vetem tuaj bashke me mafien politike ahahahahahahahahahaha, ju te gjithe keni abuzuar me lejet e ndertimit, dhe po abuzoni skandal .

 • Vera Kurti
  Vera Kurti Πριν 5 ώρες

  Rroft DURRSI o Zot !!! 👑☀👍

 • Maria Marina
  Maria Marina Πριν 5 ώρες

  Duke i dhen popullit kurajo nuk do te thot qe tallet me ta po ben te pamunduren Besoj se ska shkopin magjik per ti ber gjerat brenda dites Durim dhe optimizem Duhet te jemi te bashkuar me shum se kur Kjo vidjo me la pa fjal Rroft Shqiperia Rroft Kosova

 • gezim shqipetari
  gezim shqipetari Πριν 5 ώρες

  Pse e mban kapucin po kapucin dhe pelevreket e tij nuk i shikon ky i goditur

 • Alessio Poggi
  Alessio Poggi Πριν 5 ώρες

  Perkthyese pa intuite pa lidhje Nuk kupton asgje nga ata qe nxjerr nga goja

 • Peja Peja
  Peja Peja Πριν 5 ώρες

  Allahu imeshiroft kta femi shpirtin makputen

 • Alessio Poggi
  Alessio Poggi Πριν 5 ώρες

  Sa mire ja boni atij sahaepiresit flokbardhe. E injoroi bukur fiks ashtu sic e meritoi.

 • Blerina Deda
  Blerina Deda Πριν 5 ώρες

  O zot nuk kam fjal per ket dhimje te madhe😭😭😭😭😭

 • Mentor Palushi
  Mentor Palushi Πριν 5 ώρες

  Zoti ju ndihmoft

 • uljana selmanaj
  uljana selmanaj Πριν 5 ώρες

  Hahahahahhaah ke frike eeeee Edi

 • Click Play
  Click Play Πριν 6 ώρες

  sa gjynah Bexheti 😔

 • Vjollca Arapi
  Vjollca Arapi Πριν 6 ώρες

  bojeni sa me shpejt se dimri eshte i eger keni shume mundesi do kohen e vet cdo gjo por boheni

 • Leonard Sulaj
  Leonard Sulaj Πριν 6 ώρες

  E trembe cunin o malukat😂😂😂😂😂

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan Πριν 6 ώρες

  PO KU E KE HALLIN TI NJIHER KOKE QYP.MOS BOH SIKUR I DI GJITHA.PO QECTE KERKOJ PROKURORI MBROJTJE SESHTE NOI GJE E CUHDITSHME SE NORMAL AI ESHTE PERSON I RENDESISHEM I DREJTESIS.

 • Beyond M
  Beyond M Πριν 6 ώρες

  o mashtrus jan femi me traum nga termeti kan humbur shpin ta dhent zoti ne familjen tende ishalla

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan Πριν 6 ώρες

  TI GAZETAR HE VETEM NJI TELLALL LLAPAQEHN. PSE FLET PER PROKURORIN PSE ME LLALLEN E KRAHASON TI ORE PO PRIT KU DI TI CFAR PLANE KA AI DHE SI DO KRYEJ DETYREN

 • Vera Kurti
  Vera Kurti Πριν 6 ώρες

  R __ AMA ! 👍 A __ lbania ! 🇦🇱 M__ ret ! 👑 A __ more ! ♥

 • Artan N
  Artan N Πριν 6 ώρες

  O zot kush do largoj ket ndyrsir se na e shpifi se nuk guxon te hapish televiziorin se te del ky ndyrsira ne te gjitha kanalet duke ba propogand ptu hien serbe

 • Fabio Fabio
  Fabio Fabio Πριν 6 ώρες

  O rramush mos ta ndin kari per Edi drogeraden,,

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν 6 ώρες

  Nqs.une ju kopremetoi juve me qellim ,juve do vazhdoni te mos punoni po do bashkoheni duke bere kompromise sipas grupeve,nqs une ndertova diku pagova ti nuk me denon dote,po do me thuash largohu po je i lyer dhe vete,nqs ti nuk ke mare vete asnji para pervec rroges e bisneseve te tua e jeton me ato ,ti prap je i dobet se je i vetem ku te gjithe jane te kompromentuar,cfare do beshe asgje iso mbas te dhenave nga te kompromentuarit e institucioneve,cfare bene evenimenti i tokes se shteti ju pasuron juve te institucioneve ku grumbulloni para per ti shpenzuar ne ekonomi per te vazhduar ,cfare bene evenimenti i prones se trasheguar nga 7501 prishe cdonjeri ,ku dikush jeton me te tjetrit dhe atyre qe e kane ju pakesohet ,dmth.jeni klase po e grupuar e ndare ne organizata parti ps,pd e lsi,kur nuk te beine pershtypje keto qe une e di ku une e kame ne dore po ja u le juve ne dore ta beni me kthim ne te duhuren ,nuk munde te ecesh duke u futur ne mes me ligje shtese se po rregullon,ligji i trashegimis nuk preket po nen ligjet e rregulloine ate pa prekur trashegimin e trungut,dmth.e di shteti ,1 shekul vri ,pri helmo etj per pronen ,ku dhe Ismail bej Vlora u helmua si familje per ate kushtetute nga vete shqiptaret,athere kush jeni ju vazhdusit e atyre qe helmuan Ismail bej Vloren .

 • Beqir Pisha
  Beqir Pisha Πριν 7 ώρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Beqir Pisha
  Beqir Pisha Πριν 7 ώρες

  O zot qef shum kam e e ndimue kete moter

 • VAGA Official TV
  VAGA Official TV Πριν 7 ώρες

  Heto veten tende qe ke dhone leje me mijra dhe ke abuzuar me gjithçka qe te ra ne dore .. Brekushexhi

 • Shkenca Cemani
  Shkenca Cemani Πριν 7 ώρες

  Ah dhimbje e madhe 😭😭❤🙏🙏🙏

 • xheku qe ju don të mirën
  xheku qe ju don të mirën Πριν 7 ώρες

  Mos e rruajni mor popull hiç se nuk po i plasë trapi kujtë për ju ,ky kryegomari i shqiptarëve thotë shyqyr që ra ky tërmet dhe tani ai hedhe piketat si dhe në çmënyr mundet të vjedhë bashkë me hajdutët qe ka pas pastaj do i kujtohet halli i juaj .

 • Pfister Estref
  Pfister Estref Πριν 7 ώρες

  O ramo, ndëgjoje Bexhetin shka po flet se ai ashtë shumë profesionel për ndërtimin e ka ndertue ni pjes të zvicrrës.a e din ti çfarë veni ashtë zvicrra e lenja ket punë baces Bexhet

 • amelia lily
  amelia lily Πριν 7 ώρες

  Je bere boze me ket muhabetin e femijeve, si ke bere 1 nga 1 apo 2. 🙈🙈🙈🙈 njerezit kan halle .

 • Ilva Ilva
  Ilva Ilva Πριν 7 ώρες

  Per salen ke te drejte, dava maloku, qe s'mesoj me for, 70vjet Tiron.

 • Ivi Medin
  Ivi Medin Πριν 7 ώρες

  Sa here shikoj kete ndyrsir me vjen ne mend fjala burg

 • Igli Mane
  Igli Mane Πριν 7 ώρες

  Hahaha haha sa e madhe kjo

 • Florinda Stafa
  Florinda Stafa Πριν 8 ώρες

  🤩🤩🤩😇

 • jdjdjdidkf jdjkekd
  jdjdjdidkf jdjkekd Πριν 8 ώρες

  Valla edh une tash e shikova me lote ne sy jemi gjithe poplli zoti i ndimoft te gjithve

 • Tahir Prushi
  Tahir Prushi Πριν 8 ώρες

  Pushteti Shqiptar duhet ta merr parasysh ! Jo premtime shum. E pune askund ! Ktu duhet shendrue teorin . Ne vepra. Per te realizu!!!

  • Mim Tirona
   Mim Tirona Πριν 4 ώρες

   Na ha karin, shif pushtetin tand.

 • Arta Barahoxha
  Arta Barahoxha Πριν 8 ώρες

  Sì babai vet enver Hoxha endvin kristaq rama bon vidio per tu tallur me shqipetaret grogaxhiu di Mutti

 • gjon gjoka
  gjon gjoka Πριν 8 ώρες

  Ore a ka noj ligj per kta njerez c'è shajne fene dhe zakonet tona ne GRclip dhe rrjete sociale...a eshte e mundur c'è te mos lejohen emailet pa emer te vertete..jo per diktature por te pakten ta dime se kush jane kta shqip folsa...c'è urrejn Shqiptaret ne coftese jane me ni fe ose tradite te kundert me ta..ju lutem a mund te bllokohen kto lloj komentesh..

 • Kristijan Gjergji
  Kristijan Gjergji Πριν 8 ώρες

  Jezu krishti ka than,beni te pregaditshem se as engjujt e te mi nuk edin kur zoti ju thret per diten e mramt te njerit ne kit bot e jet perkoshme,dmth sa mashumnme bae mir njerzve e me ju ndimue fukarave e mos me qen egoist e me ja fal njanit tjetrit se kurkush nuk edin kur asht dita e mramt ne kit bot e kalushme ,e me qen i pregadit per boten e pa sosur ose ne jeten e pergjithmon te zoti.,zoti po na jep shej me qen krejt te pregaditum e mu lutun sa mashum ,se njerzit krejt ka marr mas materijalizmit e ekan harrue zotin.ngushllime per krejt viktimat zoti ju fal parajsen pergjithmon.

 • Gianni Gianni
  Gianni Gianni Πριν 8 ώρες

  Sa bukur me preku ne zemer

 • Perpaim BE
  Perpaim BE Πριν 8 ώρες

  Ev Bexhet qka i bane vetit...

 • gndia playa
  gndia playa Πριν 8 ώρες

  Servili plak,zoti kryeminister mirse ardhe thote ky matufi. me ty ne krye do I perballojm te gjitha thote servili.he mos te zent mengjesi ore kurve plake servil.

 • Ermir Balla
  Ermir Balla Πριν 8 ώρες

  Teknikisht edhe mund te ket te drejt.

 • MacVek Beatz
  MacVek Beatz Πριν 8 ώρες

  Interesante eshte qe shumicen e rasteve, ky person, analizon vetem gjera qe sipas tjj jane negative dhe vjell vrer per disa minuta. Ky robi ketu, ben moralistin, kur ne te njejten kohe, ky i thote nje personi tjeter “vila e sateme” live ne emision. Ky robi ketu, qe me shume mundesi i ka kaluar te 50-tat, mer persiper te analizoj nje zhaner muzikor i cili nuk shenjestron grup moshen e ketij dhe mire qe e ben, por e ben me kenget qe ketij i duken skandaloze. Perse nuk analizon tekstet e Mc.Kreshes, Lyrical Son, Unikatil etj. tekste te cilat kane nje fabul dhe poezi per t’u admiruar?! Per mbyllje, Mustafa Nano e sheh gjithmone goten gjysem bosh dhe do tja leri fajij dikujt tjeter qe mendoj se ja piu gjysmen qe ishte. Shkurt, Mustafa po te them: je barabart me zorren e trashe te nje derrinqe prodhon vetem ...

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj Πριν 8 ώρες

  Respekt z kryeminister.....

 • Arash S.
  Arash S. Πριν 8 ώρες

  Leshi është bërë forrik për të poshtrit fajin e ka indiferenca e popullit tonë.......

 • ilir lez
  ilir lez Πριν 9 ώρες

  Shume bukur .shume prekese sidomos kur duket dora me flamurin e kosoves..😥😥😢😢😢😢

 • Sokol Brushtulli
  Sokol Brushtulli Πριν 9 ώρες

  Edi rama sala te qift fisin npill

 • Inter Für Immer
  Inter Für Immer Πριν 9 ώρες

  Min 2:00 e tutje servil PPSHje... të na rrosh sa malet o komandant e të na i rruaj partia. Hik mor bagëti ju morri dreqi : pa shtëpi i thojnë Ram psikopatit që ka 30 vila.... "do i kalojmë vështirësit" ahaha populli meriton at qeveri që ka.

 • Luan Shehu
  Luan Shehu Πριν 9 ώρες

  Erika nga termeti po iken po Kan frik nga ju kryeminister QE je ber si gogol per shqipetaret.

 • Bioleta Koxhaj
  Bioleta Koxhaj Πριν 9 ώρες

  Edi nuk eshte Zot ta bej shpin per nje sekond do durim..

 • Tirana Midhje
  Tirana Midhje Πριν 9 ώρες

  Shif servilat si i shkojn si pederast nga mbrapa

 • Tirana Midhje
  Tirana Midhje Πριν 9 ώρες

  Kta politikan ropqirash shajn njeri tjetrin jo ndertesa e sales jo ndertes e lales po ti pse smer masa ti qifsha ropt e robi.te gjith jeni per tja u qi ropt e robi.

 • Shecet Temaj
  Shecet Temaj Πριν 9 ώρες

  E gomar he kali kreminister

 • The Human
  The Human Πριν 9 ώρες

  Ka pare rama ne filxhan parashikohet te kete termet prap Haaaa Haaaa

 • laert shullazi
  laert shullazi Πριν 9 ώρες

  Nano je njeriu me pidh ropsh qe ekziston

 • Blerina Shabani
  Blerina Shabani Πριν 9 ώρες

  O zot i madh beh realitet endren e shqipetareve 😭🇦🇱

 • Bujar Osmani
  Bujar Osmani Πριν 10 ώρες

  Vetem ne Durres ishte 30 sekonda po ne gjith boten ne histori jan vetem 5 ose 7 sekonda ok

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi Πριν 10 ώρες

  🙏🙏🙏👌🌞💕

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli Πριν 10 ώρες

  O popull kar ca mereni me kte kllufin

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli Πριν 10 ώρες

  Ky eshte pall kari komplet

 • Tironci B
  Tironci B Πριν 10 ώρες

  Ky ka ik fare nga fiqiri i ka thon menjes ik e pirdhu

 • Jamba 95
  Jamba 95 Πριν 10 ώρες

  PO KU DOLI KY KARI I DAKUT QE KA STUDIUAR NE UNIVERSITETIN E KAMZES DHE MJER POPULLI SHQIPTARE QE PAKUAN KETE BAJGE SI MALIQI I BIRI I OSMAN GAZEPIT QE I SUGJEROJ POPULLIT SHQIPTAR QE KRYEMINISTRE TE BEHEJ " BAJGA " MONIN FUNDERINA QE PASURINE JA KA VENE BABAI BRIGADIER TURP TURP.

 • Kujtim Frroku
  Kujtim Frroku Πριν 11 ώρες

  sa njert te lodh

 • Gianni Dilecce
  Gianni Dilecce Πριν 11 ώρες

  Syt me lot..pavarsisht ndimes kosovare e greke ai sja doli..u prefsh ne paqe klement..shkofsh ne xhenet

 • Ismet Hoxha
  Ismet Hoxha Πριν 11 ώρες

  Ky Artan Hoxha asht bythe qire. E qin bythen edhe jau lepin bythen kriminelve per pare . Ky Ashte gazetar rrenc edhe mashtrues ordinjer Del e ban show ne televizor pa lidhje.

 • Youtube channel
  Youtube channel Πριν 11 ώρες

  Respekt!Ju lutemiij na dhuromi nje qen kerkim- shpetimi.Ju lutemi....

 • Altin Bogdani
  Altin Bogdani Πριν 12 ώρες

  Zonja dhe Zoterinj. Eshte shume e thjeshte, Kosova po nderton shtet, ne e kishim super shtet me super rekord boteror qe organizonim 2,000,000 veta nen arme ne 72 ore, ndersa sot plehrat e kthyen ne germadhe dhe zagarhane, per shkak te berishes, nanos, rames dhe metes, pra me nje fjale germadhat dhe zagarhanet shrytezuan gjoja luften kunder komunizmit per te rrjepur dhe grabitur cdo gje.

 • Xhet Muja
  Xhet Muja Πριν 12 ώρες

  Edi rrama falltor,jo thumana por kruja,se pari transferi i milionit ne fondin edi rrama,tani per krujen dhe sa i kruhet xhepi

  • Mim Tirona
   Mim Tirona Πριν 4 ώρες

   Or malok fol me med.

 • Ed Bulku
  Ed Bulku Πριν 12 ώρες

  Rrespekt per ju Z Haradinaj je burr si ken Shquptart dikur mos prano mu marr me nji burr me fustan si Edi Rama

 • The H Family
  The H Family Πριν 12 ώρες

  Nuk mundet me then bravo se detyren ka bere sa per bravo ish kryeministri jone tash e mori pergjigjen ne zgjedhjet e 6 tetorit ka meritat e tij te luftes por ne politike e tregoi kush ishte dhe cfare ai beri dhe eshte analfabet dhe nuk eshte ne gjendje per ket pozite do te kishte me shum simpatizi kosova nese largohesh kejt prej politikes

 • aladin
  aladin Πριν 13 ώρες

  doli ky rrace qeni?!

 • R s
  R s Πριν 13 ώρες

  Ky osht kokrra ka**t..ky I mso permenc car I shkrujn..si nuk boni I kercu jotom me u nrof gjithe dimrin, po shkoj te boni ty..ti pac hijen tate se na turpnove gjithe tironcit normale..po zaten ju Gjuzt maheni per mashtrime, ti e Gim Gjuzi keni hy ne histori per mashtruse