KIDDA
KIDDA
 • 13
 • 99 852 981

Βίντεο

KIDDA - Zemra ime ❤️
προβολές 2,8MΠριν μήνα
Kiddisht #Episode 1
προβολές 78KΠριν 3 μήνες
KIDDA - COCO
προβολές 5MΠριν 4 μήνες
KIDDA - Bella 🌹
προβολές 8MΠριν 5 μήνες
KIDDA - JUMP ON IT
προβολές 3MΠριν 8 μήνες
Kidda - Mega (Prod. by AriBeatz)
προβολές 2,4MΠριν 11 μήνες
KIDDA - SA KE TI (Prod. by KNGZ)
προβολές 5MΠριν χρόνο
KIDDA - MY MONEY
προβολές 7MΠριν χρόνο
KIDDA ft. ERMAL FEJZULLAHU - FLAKE
προβολές 25MΠριν χρόνο
KIDDA - BYE BYE (Official Video 4K)
προβολές 3,2MΠριν χρόνο
KIDDA x S4MM - KOMEDI (Official Video)
προβολές 6MΠριν χρόνο
KIDDA - A M'FOLI MU (Prod. by KNGZ)
προβολές 26MΠριν 2 χρόνια
KIDDA - NUMER NJO (Official Lyric Video)
προβολές 6MΠριν 2 χρόνια

Σχόλια

 • eva kola
  eva kola Πριν 40 λεπτά

  super keng me ka prek ne zemer

 • TheGame 333
  TheGame 333 Πριν 11 ώρες

  Respect from Romania 🇷🇴🇷🇴🇷🇴Love your music

 • Aleksandar Vasilev
  Aleksandar Vasilev Πριν ημέρα

  I dërguar atë këtu pothuajse çdo duam dhe ju gjithashtu kanë atë, lexuar dhe të reflektojnë mbi shkrim! Kushdo që bën gjëra të gabuara! Ka një Perëndi dhe ju jep një ditë të re për të realizuar dhe të pendohen, nëse ju bëni Ai do të të japë falje .. Ecni në rrugën e tij deri në fund të jetës së tokësore, edhe pse vullnetit të lirë, dhe ju nuk do të zhgenjeheni! Pendohuni njerëzve dhe zgjidhni rrugën e drejtë! Zgjohuni, djalli vetëm dëshiron shpirtrat tuaj, dhe pastaj është shumë e frikshme për ju! Këtu në tokë nuk është asgjë në krahasim me mundim djallëzor dhe dhimbje .... Gjithsesi, gëzimi në qiell me Perëndinë që na krijoi! Perëndia na do dhe dëshiron që ne të jemi të përulur, mirënjohës ndaj të vegjëlve dhe të shpëtohemi! Mendoni dhe mos e neglizhoni këtë tani! Lexoni me kujdes, kjo mund të ndihmojë .. Në qoftë se ju mbani urdhërimet e Perëndisë, nëse nuk dihet prejardhja, mund të shohin ato në Google, në qoftë se ju nuk e dini se si saktësisht shkruar në Bibël .. Është gjithashtu e mjaftueshme për të besuar në Jezu Krishtin dhe se Perëndia dërgoi atë për të vdekur për mëkatet tona dhe e kishte ringjallur prej së vdekuri tri ditë më vonë. Dhe do të shpëtoheni! A nuk duhet të mashtrohen më mirë dhe të menduarit, Perëndia ju do dhe dëshiron për të shpëtuar .. Me vite, ndërsa në këtë tokë ju jep këtë mundësi dhe me secilin që kalon, një ditë e re! Jini të arsyeshëm dhe të gjithë të mirë! Dërgo tek miqtë tuaj dhe mendoni për atë që keni shkruar, është e jotja. Al. Vasilev 💝

 • Andi Morina
  Andi Morina Πριν ημέρα

  Crazy crazy e thirri HANA

 • Alima Amza
  Alima Amza Πριν 2 ημέρες

  KIDDA

 • Edona Bytyqi
  Edona Bytyqi Πριν 2 ημέρες

  What's the name of the other singer???

 • Gaby Vasile
  Gaby Vasile Πριν 2 ημέρες

  Ok😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Gaby Vasile
  Gaby Vasile Πριν 2 ημέρες

  Ok

 • hadjer kacem
  hadjer kacem Πριν 3 ημέρες

  ♡♡♡♡♡♡^=^

 • Raju arora
  Raju arora Πριν 3 ημέρες

  Love from india to kidda I don't know song language but I enjoyed music and beautiful dance

 • Cem Aydin
  Cem Aydin Πριν 3 ημέρες

  Kranker Beat

 • hadjer kacem
  hadjer kacem Πριν 3 ημέρες

  ♡♡♡♡♡♡♡♡

 • Netd Bilgi
  Netd Bilgi Πριν 3 ημέρες

  Wow🇦🇿🇦🇿🇦🇿

 • Twich TV
  Twich TV Πριν 4 ημέρες

  Finds halt immer noch geil

 • Gita Gito124
  Gita Gito124 Πριν 4 ημέρες

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰😘😘😘😘 bela

  • Gita Gito124
   Gita Gito124 Πριν 4 ημέρες

   🤗🤗🤗🤗🤗🤗😘😘🇽🇰🙈😹😹🙈🙈❤❤🤩😻👍🤑🤑🤑❤❤😍🥰😍😍🥰🥰😍

 • Rudina Jeshili
  Rudina Jeshili Πριν 5 ημέρες

  😎😎

 • NYC FiNEST
  NYC FiNEST Πριν 6 ημέρες

  OOOOOUUUFFFFFF

 • Uran Mustafi
  Uran Mustafi Πριν 6 ημέρες

  Bra

 • sindarela rrezhda
  sindarela rrezhda Πριν 6 ημέρες

  😍

 • qwer q
  qwer q Πριν 7 ημέρες

  Macht die videos mit eurem mamas ihr ...,

 • WOLVERINE TV
  WOLVERINE TV Πριν 9 ημέρες

  WTF? Super song go egal 🔴⚫🇦🇱

 • netflix morocco
  netflix morocco Πριν 9 ημέρες

  This song originale is from morocco

 • Zakaria Andolsi
  Zakaria Andolsi Πριν 10 ημέρες

  hahaha bella song for soolking the algerian

 • Kejsi Tarelli
  Kejsi Tarelli Πριν 11 ημέρες

  Super

 • Valza_Arnesa_ Rina
  Valza_Arnesa_ Rina Πριν 12 ημέρες

  ❤ nuk ka sen ne bot qe na ndan ❤

 • S I G H T
  S I G H T Πριν 12 ημέρες

  Hätte mehr Aufrufe verdient✌🏽💪🏼

 • Diana Cota
  Diana Cota Πριν 12 ημέρες

  Ka lezet konga o njis

 • Ebz İSTANBUL
  Ebz İSTANBUL Πριν 12 ημέρες

  On GRclip what do I search to find a beat like this? (The kind of beat that I don’t need to sing in the chorus it’s *just* the BEAT going off in the chorus .e.g Where are ü by Bieber as well).

 • damad damad
  damad damad Πριν 13 ημέρες

  nice

 • Random Content
  Random Content Πριν 13 ημέρες

  DUQII

 • E E
  E E Πριν 13 ημέρες

  This song is incredible, it should have millions of more views. It is a timeless masterpiece🔥🔥🔥🔥🔥🙌🙌🙌🙌 Great job🇦🇱🙌

 • ALYN YT
  ALYN YT Πριν 15 ημέρες

  Cnv roman

 • You Are
  You Are Πριν 15 ημέρες

  Super hit

 • Lu capone
  Lu capone Πριν 15 ημέρες

  Respect from napoli scampia🇮🇹 👍🏼👍🏼

 • nini luka
  nini luka Πριν 15 ημέρες

  Te kan bo gol 😂😂😂😂😂😂😂

 • Calvin McCoy
  Calvin McCoy Πριν 15 ημέρες

  🇧🇷 presente carai

 • Blerona Mehmeti
  Blerona Mehmeti Πριν 16 ημέρες

  ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • Thecrew VI
  Thecrew VI Πριν 16 ημέρες

  ❤🤑

 • Fidan Bajrami
  Fidan Bajrami Πριν 17 ημέρες

  Ermal&Lendrit

 • eliza jusuf
  eliza jusuf Πριν 17 ημέρες

  where u guys from i love this song🇦🇱🇦🇱

 • elidiana gjana
  elidiana gjana Πριν 18 ημέρες

  Ca Eshte Kjo kenge vetem cocococococococcococoocococ

 • Florida G
  Florida G Πριν 19 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Florida G
  Florida G Πριν 19 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Manu Toma
  Manu Toma Πριν 19 ημέρες

  Plisat 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Shqipet e vertet !

 • Wiiziiee
  Wiiziiee Πριν 19 ημέρες

  Plz a e ka kuptu kush se qa karin tha kidda

 • Mohammed Kas
  Mohammed Kas Πριν 19 ημέρες

  Your songs are too underrated brooo

 • eldi simaku
  eldi simaku Πριν 19 ημέρες

  bos

 • Simi 615
  Simi 615 Πριν 20 ημέρες

  Can anyone translate this in English, I mean Kidda language!

 • altin allkushi
  altin allkushi Πριν 21 ημέρα

  Sa bukur 👏👏👏👏👏👏

 • sara lokita
  sara lokita Πριν 21 ημέρα

  I dont understand any things but love u from morocco ❤❤

 • leo leo
  leo leo Πριν 21 ημέρα

  Sa e bukur qe esht kenga

 • Melvin Slc
  Melvin Slc Πριν 22 ημέρες

  I just hate how they're sexualizing Muslim women 👎👎 Shame

 • Callee Ghormley
  Callee Ghormley Πριν 23 ημέρες

  callee

 • Callee Ghormley
  Callee Ghormley Πριν 23 ημέρες

  callee

 • Modou Jallow
  Modou Jallow Πριν 23 ημέρες

  Big love from 🌹

 • The Web
  The Web Πριν 24 ημέρες

  The song is fire♨️♨️.Greeting from Romania 🇦🇱🇷🇴

 • Briar Rose
  Briar Rose Πριν 24 ημέρες

  😍👌🏻🇽🇰

 • MATRIX 2004
  MATRIX 2004 Πριν 25 ημέρες

  *SA LIKE SHKOJN PËR COCOSHIN !.*

 • Je m'appell Muhamed
  Je m'appell Muhamed Πριν 26 ημέρες

  Bossi

 • Erlind Salla
  Erlind Salla Πριν 26 ημέρες

  Butrin bela Kida bela Kush tjt do nxjeri me bela bela

 • bella kuc kuci
  bella kuc kuci Πριν 26 ημέρες

  Koka ne stamboll trupi dukaçine SHUM suksese me gjith zemra ta dhuroj

 • Mikele TheALBANIAN
  Mikele TheALBANIAN Πριν 26 ημέρες

  This boy need more attention !! Great song !

 • Ana Mark Cosa
  Ana Mark Cosa Πριν 27 ημέρες

  Love your style ❤😍❤❤❤❤🤴🤷‍♀️

 • Karim
  Karim Πριν 28 ημέρες

  Wenn du Deutsch bist den Text nicht verstehst und du trotzdem das Lied feierst... Keine Schwäche zeigen 😂

 • Dhurata Delijaj
  Dhurata Delijaj Πριν 28 ημέρες

  Coco Coco🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ömer Neziri
  Ömer Neziri Πριν 29 ημέρες

  Kidda is on fire💯💯🤩

 • Jonas Jonis
  Jonas Jonis Πριν 29 ημέρες

  Hatim aamour daz mn hna

 • SnapedBeatz Official
  SnapedBeatz Official Πριν μήνα

  komedi best vallah

 • Jassem Mohammed
  Jassem Mohammed Πριν μήνα

  I love this song. Me favorite 😊

 • Ersi SINANI
  Ersi SINANI Πριν μήνα

  Kidda I love your voice man nga Eva London

 • Erzilde isreal
  Erzilde isreal Πριν μήνα

  En boucle ce son❤

 • Katica Grgic
  Katica Grgic Πριν μήνα

  Lotti folgar

 • Luke Guest
  Luke Guest Πριν μήνα

  Can't get this song out of my head 😝

 • Luka Eshja
  Luka Eshja Πριν μήνα

  2019, 11 nentor??

 • pogba mbappe
  pogba mbappe Πριν μήνα

  Po e forttt be nanen

 • Rezzyy x
  Rezzyy x Πριν μήνα

  🔥

 • vini doci
  vini doci Πριν μήνα

  🤙🤙🤙

 • vini doci
  vini doci Πριν μήνα

  🤙🤙🤙

 • Granit Taci
  Granit Taci Πριν μήνα

  Po ti s'gjete emer tjeter mr pall

 • Zuriana vela
  Zuriana vela Πριν μήνα

  🔥🔥

 • Ljuma Kolgeci
  Ljuma Kolgeci Πριν μήνα

  TOP

 • MEGI PINK
  MEGI PINK Πριν μήνα

  Te dua shume Kiddaa❤❤❤❤😘😘😂

 • Albanian lets Play
  Albanian lets Play Πριν μήνα

  Alle Leute von Deutschland lass ein like da 🇦🇱🇽🇰👐🏽

 • Ljubisa Ljubojevic
  Ljubisa Ljubojevic Πριν μήνα

  MILI - LOCA 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Fljora queen AL
  Fljora queen AL Πριν μήνα

  🔥❤️

 • tanja lait
  tanja lait Πριν μήνα

  Good

 • Imran Misimi
  Imran Misimi Πριν μήνα

  Sem edhe kida ae dini se jini repera mat fort edhe like pi boni 9574.975

 • bella kuc kuci
  bella kuc kuci Πριν μήνα

  Te lumt goja

 • Imran Misimi
  Imran Misimi Πριν μήνα

  Ej vlla ngomni lene at feron se une ikam msu muzikat e semit

 • Imran Misimi
  Imran Misimi Πριν μήνα

  Bravooooo qikja ka qen vidio shume mire qe dy repera mat fort ekan qit ken muzik ata jan s4mm kida sekta tjert jon per komedi sekta tjert jon oo garand komeni garand komeni sekta tjert jon oo bravo ikeni bo like 9756.965 aune ikam bo 3473.790

 • Lona Vokri
  Lona Vokri Πριν μήνα

  😍😍😍😍😍😍

 • Kic Kateshi
  Kic Kateshi Πριν μήνα

  Bravo kida 🐯🐯🐯

 • Kic Kateshi
  Kic Kateshi Πριν μήνα

  Si ylle je 😘😘😘

 • Shakeel Ahmed
  Shakeel Ahmed Πριν μήνα

  G

 • laura martini
  laura martini Πριν μήνα

  ku jan shqipet 👐👐👐👐Bravo kidda

 • 𝓚𝓲𝓷𝓰-𝓧
  𝓚𝓲𝓷𝓰-𝓧 Πριν μήνα

  1:26

 • ajola leo
  ajola leo Πριν μήνα

  love youuuuuu

 • Erza Loriau
  Erza Loriau Πριν μήνα

  ❤ De France

 • sheryl cornfield
  sheryl cornfield Πριν μήνα

  tune....big up albania respect from england

 • ibo beraj
  ibo beraj Πριν μήνα

  Coco😊🔥👌