RTV KLAN
RTV KLAN
 • 53 236
 • 902 702 523

Βίντεο

Sulmet ne Arabine Saudite, rritet çmimi i naftes
προβολές 123Πριν 16 ώρες
Rama: Sistemi arsimor i mbrojtur nga politika
προβολές 92Πριν 16 ώρες
Nis viti i ri shkollor
προβολές 71Πριν 16 ώρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 16 Shtator 2019, ora 09:00
προβολές 229Πριν 16 ώρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 15 Shtator 2019, ora 23:00
προβολές 2,8KΠριν ημέρα
1 i vdekur e 4 te plagosur ne aksident
προβολές 2,6KΠριν ημέρα
“Kenga Magjike”, kete vit 6 anetare jurie
προβολές 12KΠριν ημέρα
Eni Cobani: Perfundimisht ne kete vend nuk ka burra
προβολές 17KΠριν ημέρα
Plazh dhe ne vjeshte
προβολές 6KΠριν ημέρα
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (15 shtator2019)
προβολές 24KΠριν ημέρα
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (15 shtator 2019)
προβολές 109KΠριν ημέρα
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (15 Shtator 2019)
προβολές 99Πριν ημέρα
Dilema rreth statusit te prokuroreve
προβολές 43Πριν ημέρα
Perleshje mes protestuesve dhe policise
προβολές 170Πριν ημέρα
Sulmohen me dron rafinerite e naftes
προβολές 1,1KΠριν ημέρα
Piktori i kafes, baristi kosovar peng i vizes
προβολές 628Πριν ημέρα
Veliaj: Mos e blini ujin e boteve
προβολές 151Πριν ημέρα
Biznesi para testit te fiskalizimit
προβολές 86Πριν ημέρα
Librat dhe mjetet shkollore me shtrenjte se ne rajon
προβολές 893Πριν ημέρα
Mashtrimi me kilometrazhin e makinave
προβολές 2KΠριν ημέρα
Goditet grupi greko-shqiptar i armeve
προβολές 3,9KΠριν ημέρα
Meta: Te mbrojme demokracine
προβολές 747Πριν ημέρα
Tusk ne Tirane per negociatat
προβολές 1KΠριν ημέρα
Shoferi i dehur ne Tirane perplas makinen e policise
προβολές 6KΠριν ημέρα
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Shtator 2019, ora 23:20
προβολές 6KΠριν 2 ημέρες
Shqiptaret e semure, rritet frikshem importi i ilaceve
προβολές 826Πριν 2 ημέρες
“I bejme filmat per t’ia lene Shqiperise”
προβολές 6KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Shtator 2019, ora 19:30
προβολές 7KΠριν 2 ημέρες
Parlamenti shkarkon kryeprokuroren Janeva
προβολές 130Πριν 2 ημέρες
Jo vetem mode - Emisioni 2 - Sezoni 8! (14 shtator 2019)
προβολές 3,2KΠριν 2 ημέρες
Si eshte te kesh shef Gramoz Rucin?
προβολές 7KΠριν 2 ημέρες
Iva Tico flet tek “Rudina” per foton e shumekomentuar
προβολές 3,3KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Shtator 2019, ora 15:30
προβολές 13KΠριν 2 ημέρες
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (14 Shtator 2019)
προβολές 858Πριν 2 ημέρες
Aksioni “pastrojme Tiranen ne nje dite”
προβολές 440Πριν 2 ημέρες
Shmanget tragjedia ne Fushe-Kruje
προβολές 901Πριν 2 ημέρες
Vucic flet te Papa kunder Kosoves
προβολές 2,1KΠριν 2 ημέρες
Biblioteka Kombetare ne pritje te ambienteve te reja
προβολές 209Πριν 2 ημέρες
Ndotja e mjedisit, fabrika e tullave punon pa leje mjedisore
προβολές 334Πριν 2 ημέρες
Socialdemokratet gjermane: Negociata me kushte
προβολές 1,3KΠριν 2 ημέρες
Nis instalimi i matesve inteligjente
προβολές 4,2KΠριν 2 ημέρες
Nis inventari i pronave shteterore
προβολές 826Πριν 2 ημέρες
Perplasen ballistet ne ceremonine e Gerhotit
προβολές 3,5KΠριν 2 ημέρες
Franca kunder monedhes se Facebook
προβολές 418Πριν 2 ημέρες
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 14 shtator 2019
προβολές 755Πριν 2 ημέρες
Kylie Jenner “nxeh” kopertinen e Playboy-t
προβολές 979Πριν 2 ημέρες
Cameron: Kerkoj falje per referendumin e Brexit
προβολές 2,9KΠριν 2 ημέρες
Perplasje mes linjave te autobuseve Shqiperi-Kosove
προβολές 1,4KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Shtator 2019, ora 12:00
προβολές 6KΠριν 2 ημέρες
Sfida e gatimit - Emisioni 6 - Sezoni 2 (14 shtator 2019)
προβολές 771Πριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Shtator 2019, ora 09:00
προβολές 3,4KΠριν 2 ημέρες
Perfshihet nga zjarri pallati ne Fushe Kruje
προβολές 949Πριν 2 ημέρες
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (13 shtator 2019)
προβολές 364Πριν 3 ημέρες
Kolona zanore e “Charlie’s Angels”
προβολές 408Πριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 13 Shtator 2019, ora 19:30
προβολές 8KΠριν 3 ημέρες
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (13 shtator 2019)
προβολές 10KΠριν 3 ημέρες
Rama merr mbeshtetje nga Merkel per negociatat
προβολές 8KΠριν 3 ημέρες
Peshengritja me syte nga Olimpiada
προβολές 703Πριν 3 ημέρες
Anjola Hamzaj rrefen emocionet e te berit nenë e dy binjakeve
προβολές 2,3KΠριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 13 Shtator 2019, ora 15:30
προβολές 7KΠριν 3 ημέρες
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (13 Shtator 2019)
προβολές 642Πριν 3 ημέρες
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 13 shtator 2019
προβολές 795Πριν 3 ημέρες
Anulohet tuneli i Kardhiqit
προβολές 1,1KΠριν 3 ημέρες

Σχόλια

 • daniel bregu
  daniel bregu Πριν 4 ώρες

  shum po shum e mir kjo vajze ka shum talente

 • Roky None
  Roky None Πριν 4 ώρες

  Shum ë e bukur ë

 • toni
  toni Πριν 4 ώρες

  Gjyna I shkreti

 • daniel bregu
  daniel bregu Πριν 4 ώρες

  sbesoj se do ket shum si ky se po pat na mor lumi

  • Gianni Berto
   Gianni Berto Πριν 4 ώρες

   Sma mer menja ta kalojn milionin

 • Valerio Lika
  Valerio Lika Πριν 4 ώρες

  A ju qr Po pse per tu ber kaq buj eshte kjo gje se u nda nora istrefi,aty shkaterrohet nje familje ju flisni me lumturi

 • Pushi Pushi
  Pushi Pushi Πριν 5 ώρες

  Non so perche ma tutti i paesi post comunisti amano la canzone italiana come l’Albania russi cuba ma perche è meravigliosa e non muore mai grazie italia

 • Eljana Buci
  Eljana Buci Πριν 5 ώρες

  pse je kaq perfekt o njeri

 • Diana Najkolli
  Diana Najkolli Πριν 5 ώρες

  Sa bukur ❤️

 • Arsid cake
  Arsid cake Πριν 5 ώρες

  nuk digjohet cfar thot ajo ne laptopi

 • Fredi Fredi
  Fredi Fredi Πριν 5 ώρες

  O zot ça mbanë kjo tokë

 • Marketin Skanaj
  Marketin Skanaj Πριν 5 ώρες

  Policia e korruptume!!! Po une u habita për femijet... Taman Mame e mirë edhe e bukur💩

 • Beqir Zavalina
  Beqir Zavalina Πριν 6 ώρες

  Sa u bukur I degjeneron albano kto kurvat e showbizit..qr...kejvina eliona rashel vec per ngritje tensioni jan

 • Beqir Zavalina
  Beqir Zavalina Πριν 6 ώρες

  Kjo ilda gjithmon kembet hapur I mban..cudi !!!!????? Apo I esht ber ves

 • Fatos Nexhipi
  Fatos Nexhipi Πριν 6 ώρες

  Jam shum i knaq per kto qe shof,poe ka nje problem pse nuk i jepni me titra Anglisht, kshu kemi me shum turist dhe un do jem shum i knaq se kom lind ne Shqiperi.

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce Πριν 7 ώρες

  Po do i paguajn se zben se nuk la lek me shqiperija se ka ik i ter e kan marr presidetet krye ministrat depu tetet e shum e shum te tjer se nuk nemerohen hajdutet se ka shum durim o popull durim se vetem amerika ne na shpeton as nje tjeter respekt per Ameriken

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce Πριν 7 ώρες

  Po meta shqiptaret duhen tete ndimojn se gjyna per meten e shqiptar po i vdesin femija per buk po shpetoni meten se gjuna se 30 vjet ka punuar me mish e me shpirt nuk la as nje gje teter pasurin e coj ne angli e rusi po gjyna vini doren ne zemer per meten

 • Albana Shehu
  Albana Shehu Πριν 7 ώρες

  Zotri !! Bravo 👍

 • megi meli
  megi meli Πριν 7 ώρες

  Kjo eshte yll!

 • Erjon Tafaj
  Erjon Tafaj Πριν 8 ώρες

  Normal ne Shqiperi Librat me te shtenjt se shtetet fqinj

 • United Albanneze
  United Albanneze Πριν 8 ώρες

  Vlazzen e Motra SHQIPTAR, URIME URIME URIME GJITH SHQIPTARET DO BASHKOHEN NEN NJE SHTET!!:)

 • Rajen Rruci
  Rajen Rruci Πριν 8 ώρες

  Prec zogaj😄😄😄😄😄

 • ergys zelia
  ergys zelia Πριν 8 ώρες

  rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik

 • ergys zelia
  ergys zelia Πριν 8 ώρες

  un jom tirons por salen nuk e shaj dot per shkak se ka disa dhe jo pak merita. me vjen keq per verioret qe e shajne dhe e ofendojne kto harruan shpejt qe sala i shpetoj i solli ne tiron. pasi te denohet rama meta basha po pati fakte pse mos te bej burg sala. por verioret ti lajne komet e tia pijne ujin. ky lenci i shkruan pyetjet i gjen ne cel. hahaha

 • flevi ibro
  flevi ibro Πριν 8 ώρες

  Ket mesusen kan bo gabi se nuk e qojn mesuse te 5 ne elbasan

 • Ton Alb
  Ton Alb Πριν 9 ώρες

  Po shteti duhet ta ligjirojne ne vende te posaçme si ne gjithe boten.

 • Big AlbaniaKosova AlbanienKosova

  E Mira ngthehet me te mir. Poashtu edhe e keqja, kthehet me te keq. Edhe 🇫🇷 Kur te Vin ne shqiperi, duhet te mendohemi se cfar duhet te bejme... 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

 • Dinamiti 1
  Dinamiti 1 Πριν 10 ώρες

  Po lujnë "koqe me ne". Nuk na marrin ne seriozisht!

 • Altin Demiraj
  Altin Demiraj Πριν 11 ώρες

  O fevzo dole nje palaco bure qe fton akoma te njejtat fytyra dhe aq me keq gerdallen e coroditur nga nogdandi i rames qe e perplasi te dale pension i turperuar nga kjo politike e felliqur qe na mori frymen kete 30 vjecar turp-turp fevzo ka figura te reja intelektuale te pa zbuluara qe kane aftesi per ta cuar kete vend perpara,aj shendet dhe iq dore nga palacolleqet bythlepirese''

 • Argjend Ajdini
  Argjend Ajdini Πριν 11 ώρες

  Ske faj ramo kokra e kazanit

 • Flamur Peqini
  Flamur Peqini Πριν 12 ώρες

  O Era o yll bote

 • tiranasot100
  tiranasot100 Πριν 12 ώρες

  Je fantastike Alma. Te ndjek nga USA

 • Aleksander Albania
  Aleksander Albania Πριν 15 ώρες

  Perse nuk e pyesni per leket e 97 Ku vajte dhe per rremujen qe beri

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare Πριν 15 ώρες

  diskutoni po pa zenka dhe pa emocione ,

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare Πριν 16 ώρες

  Gabim e Keni se ne votimet e fundit aLBIN kURTI KISH 140.000 VOTA ndersa Vjosa Osmane kish 60 .000 vota dhe kjo do te jet pak ne ndryshim lvv ka ngrithhje ndersa dhe ldk ne ramje dhe nuk i takon kryministeri

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare Πριν 16 ώρες

  1.-Ramushi do te bjen shume shpejte - Brovo Cako ashtu ndodhi

 • Bardhi Zhuri
  Bardhi Zhuri Πριν 16 ώρες

  Po u be marveshje Basha Rama pastaj futjani vrapit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • gilbert kasnija
  gilbert kasnija Πριν 16 ώρες

  Sajme o koqe je komplet bozeeeeee

 • Klaud Luli
  Klaud Luli Πριν 16 ώρες

  Fundi botes.. 😐😐😐

 • Jennifer Jennifer
  Jennifer Jennifer Πριν 16 ώρες

  Hajde shqiptare hajde ....nuk degjon nje fjale te mire nga komentueset ....te thone ti rrojne dhe eshte vertrte nje nene heroine ....po brockullisin nga me te ndryshmet !! Nuk behemi njeres kollaj ne jooo

 • Hendrik Gjergji
  Hendrik Gjergji Πριν 16 ώρες

  Nëse pasaporta ishte e rregullt më vjen keq për tipin që e shiti. Ndryshe zdo kishte shqiptarë që do kishte ikur në emigrim nëse do zbatonim rregullat e kota të emigracionit.

 • Aleksi Lesi
  Aleksi Lesi Πριν 16 ώρες

  Tre novegjeze pa bukse per tre gota ven se nuk kishin lek per ta paguar bon denencim per pordhonim.

 • genci polisi
  genci polisi Πριν 17 ώρες

  O sali o rop qir je ne shipri jo ne itali o ordiner po je ti mor te shkerdhefsha ropt qe e shkatrrove shiprin po meduket se po ju vjen dita qe sic teroqet busullin e enver hoxhes do terhekin ty tani edhe te gjall jo te vdek o shtet kura po e shfarosni kit rop qir se e shkatrroj shiprin

 • Rijad Emrulai
  Rijad Emrulai Πριν 17 ώρες

  pse nuk ka miljona klikime kjo kang me histori kaq tmadhe

 • sahide zejnulla
  sahide zejnulla Πριν 17 ώρες

  te bukra tu dijat hallall vu qoft bravos lakmia me ka jet

 • sahide zejnulla
  sahide zejnulla Πριν 17 ώρες

  lum prindet qe i kajn

 • sahide zejnulla
  sahide zejnulla Πριν 17 ώρες

  motra te pa para skam koment

 • ulkonja
  ulkonja Πριν 17 ώρες

  Ne klase te pare dola ne derrase te zeze qe te shkruaja dhe mora shkumsin me dore e majte. Ishte shkodrane msusja. zevendesonte mesuesen tone qe mungonte. Ma futi me shkop ne kurriz me sa i kish fuqi dora. Kam per ta mbajt mend gjithe jeten. Kurva!

 • FORTNITE GALAXY SKIN FREE SUBSCRIBE

  Mund kush te me tregoj sa mund te kushtoj 1 ksi lloj operacioni plss

 • tony ternova
  tony ternova Πριν 17 ώρες

  Oh me lot😁

 • Wani Amsterdam
  Wani Amsterdam Πριν 17 ώρες

  Vetem ne shqiperi ndoth qe per nje idjotesi te nje kafshe behet kaq buje dhe dilni ju te shiturit e partive dhe werr werr werr

 • Gâžmîr Áłîáj
  Gâžmîr Áłîáj Πριν 18 ώρες

  Cohu. O enver hoxha qijau nanen ktyne far e fllict

  • EpiritPirro
   EpiritPirro Πριν 15 ώρες

   Enver hoxha ishte bisexual, i pelqente 🍆 per vete. Ti thu ngrihu 😂😂😂

 • Visi
  Visi Πριν 18 ώρες

  Ky esht kulmi o zot jepi shnet e nim ktyre kalamajve

 • EDIN SELMANI
  EDIN SELMANI Πριν 18 ώρες

  Oj ti s,koke normal ti oj lopoo🐴😂😂😂...

 • Clyde Patos
  Clyde Patos Πριν 18 ώρες

  Shko kerko azil ne gjermani e ke te mare

 •  Πριν 19 ώρες

  Alfred cako je zoteri arjani eshte I shitur gjasme interrson shqiperia forca illuminati

 • Shpresa Sula
  Shpresa Sula Πριν 19 ώρες

  Ok kjo zonje shet trupin per te rritur femijet gje shum e gabuar dhe ulje per moralin .... ma gjithe kto meshkuj qe shkojne aty esht normale ndoshta gjithe jane te martuara o me femijet qe i presin ne shtepi ? me falni ma si jane kurvat ne rruge jane dhe qejte

 • MrMuli90
  MrMuli90 Πριν 19 ώρες

  Ooo arian MUT Cani pse fton ksi magjup .... 👊

  • Teuta Marku
   Teuta Marku Πριν 6 ώρες

   @Anila Durres...Plumi kjan per ju.

  • Anila Durres
   Anila Durres Πριν 10 ώρες

   Ai esht magjup ti je mut njeri racist

 • Andi Cena
  Andi Cena Πριν 19 ώρες

  Po policet jon me kurva se ajo rlindja beri pushtet me kurva

 • Ilirjan Azari
  Ilirjan Azari Πριν 19 ώρες

  Na honkt kaken

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan Πριν 19 ώρες

  O cani ti rushvtrapin RAMES TI DHE KY CAKA TI JECPER SHEF BORDELLE KURSE CAKA KRYETAR KOPRATIVE

 • Google Nutzer
  Google Nutzer Πριν 19 ώρες

  Haj medet edhe me vdek eshte ber zor

 • Najada Gjika
  Najada Gjika Πριν 19 ώρες

  Cfare e ke kete te folur moj , le nam 🤮

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 19 ώρες

  Cako ka te drejte :keto 2-3shekujt e fundit ne evrope eshte bere cfare kane dashur grupet e fuqishme financiare dhe jo cfare ka dashur zoti

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 20 ώρες

  Cani javen e ardhshme ftoje cakon te shpjegoje c'pune ka illuminati me shqiperine e madhe se nuk arrij ta kuptoj dot

 • Kledjon Gezga
  Kledjon Gezga Πριν 20 ώρες

  Mendimi im Kte Makin nuk e ka ber na nje njeri I thjesht. Por kte makinen 100% qe e Kan vjedhur ata qe Kan adresa be vacebok qe thojn shesim pjes makinash ata vjedhin edhe I shesim. Mendimi im KY.

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 20 ώρες

  John Bolton si Virgjil Kule, hajde cako hajde cfare krahasimi 😂😂😂😂😂

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 20 ώρες

  O curri ke filluar i analizon ceshtjet politike me syrin e cakos 😆😆

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 20 ώρες

  I madh cako e quanin zio Carlo jo baba Carlo 😆😆😆

 • Nea Bobi
  Nea Bobi Πριν 20 ώρες

  Tkqr😂😂😂😂😂😂mos vdeksh kurr o albano😂😂keep it up😂😂

 • besa Bytyqi
  besa Bytyqi Πριν 20 ώρες

  1:21 200 lek kokan jo 2000 mi lek

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 20 ώρες

  Rama mbeshtetet nga illuminati jo se eshte burre i mire por sherbetor i bindur i tyre prandaj dhe nuk e rrezojne nga pushteti

 • Redon Daku
  Redon Daku Πριν 20 ώρες

  O shoku ktu politikanet tone dun fut gjith ne kazan te plerave por vet e kemi fajin ne si popull qe se bejm

 • Fredo Shehu
  Fredo Shehu Πριν 20 ώρες

  Fajin e ka Rama, peshku qelbet nga koka

 • hello people
  hello people Πριν 20 ώρες

  Bo sa palo gazetar .kto femrat shum rende

 • Ramilda Çilotaj
  Ramilda Çilotaj Πριν 20 ώρες

  Hiq mustaqete o motra 😽

 • Albana Shehu
  Albana Shehu Πριν 20 ώρες

  Mrekulli dhe njerzit

 • neritan hysenaj
  neritan hysenaj Πριν 21 ώρα

  Xhensila je repere njish

 • Umer Collaku
  Umer Collaku Πριν 21 ώρα

  Ahhahaha mire jua befte franca O gomeret e botes,,qani per francen kur digjet kisha,,kur digjet franca shqiptare kokrra injoratesh ...vendosin flamurin e frances ne profile fb qani qani O injorat per derrat France

 • NooB PlAYeR
  NooB PlAYeR Πριν 21 ώρα

  Mos u cuditni se 70% e mesuesve jan si kjo kurva

 • Fredi Proga
  Fredi Proga Πριν 21 ώρα

  Cako nje mashtrus mos degjoni asgje nga budallaqet e ketij personi qe i ka shitur shpirtin interesave Serbe

 • Tomy Bayern
  Tomy Bayern Πριν 21 ώρα

  Njeri gabim mund edhe te ishte rastesi, por 2 nje mbas nje shume e veshtire per tu besuar.

 • Eduart Elezi
  Eduart Elezi Πριν 21 ώρα

  Hajde emison hajde sa nivel i ulet o perendi pse tek ne dalin budallenjt

  • Anti Virusi
   Anti Virusi Πριν 19 ώρες

   Sepse je më budalla ti që i sheh. Ata përshtaten në nivelin tënd, se mund të zbresin deri tek ty. Ti nuk ngjitesh dot tek ta. Mos u mërzit, kështu e ka jeta...

 • Mira Berat
  Mira Berat Πριν 21 ώρα

  O sa mir me vjen kur shikoj cifte qe e duan njeri tjertrin

 • forttunato ,
  forttunato , Πριν 21 ώρα

  Ajt ma ka pa ardh Koha me dal edhe shqipni adoni evropen ishtu asht evropa me kurva rruges

 • Dd 250 Yamaha
  Dd 250 Yamaha Πριν 22 ώρες

  Alfred cako je I madh 👍👍👍

 • Mima Eune
  Mima Eune Πριν 22 ώρες

  😂😂😂😂💪💪💪👍

 • Prend Ndoji
  Prend Ndoji Πριν 22 ώρες

  Myslim Murrizi eshte Deputet model i Shqiprise ne keto 3 dekadat e fundit qe kemi perjetuar . Ai meriton te jete ne drejtimin e vendit per ta çuar perpara kauzen e Demokracise Shqiptare E gjitha kjo eshte bere si nje demagogi e kecdashesve te Deputetit ne fjale duke nxitur e futur fishat te kjo Shoqate ne gjykimin tim Shoqate e nderuar e cila vlen per tu respektuar. Por Deputeti u ka shtrir qafen dhe qafa e shtrir nuk pritet nga njerz me zemer . Insistimin e metejshem te Shoqates e quaj te ngurte Per te mos folur per ''Komuniste'' Rudina qe ja ka nxjerr bojen fare ketij muhabeti !

 • gg hh
  gg hh Πριν 22 ώρες

  Ti zonjè paq shèndet veq kto gazetaret si mu kon porno si skan marre i doli gjoksi

 • Alex Tzaf
  Alex Tzaf Πριν 22 ώρες

  Sali Berisha legjenda

 • Toni Fier
  Toni Fier Πριν 22 ώρες

  Te pakten me saliun ishte rrumpall shteti dhe njerezit punonin iknin e vinin ne si ky patrioti qe vete ne serbi perzihet ne puneet e kosoves dhe ne Europ ju thote shteteve ms i pranoni shqiptaret se jemi vend i sigurt

 • Artan Zurapi
  Artan Zurapi Πριν 23 ώρες

  Ka haroe ti vjedhin dritat

 • Eric elle
  Eric elle Πριν 23 ώρες

  Cna lige bre na e shpifur

 • Eric elle
  Eric elle Πριν 23 ώρες

  Na mrz me kta jevgj e kisha pak te madhe apo pak te Vogel {mjekrrn} na. Cat bythn

  • Eric elle
   Eric elle Πριν 4 ώρες

   @Anila Durres kurv durrsi

  • Anila Durres
   Anila Durres Πριν 7 ώρες

   Me han mutin

  • Eric elle
   Eric elle Πριν 10 ώρες

   @Anila Durres do vish ta fus Karin ne goj ty in jevg e drreqit se ju e hani shum Karin

  • Eric elle
   Eric elle Πριν 10 ώρες

   @Anila Durres ma ha Karin. Ti kurv

  • Anila Durres
   Anila Durres Πριν 10 ώρες

   Ca ke me jevgjit ti moj .mute femer

 • Arjan Spahiu
  Arjan Spahiu Πριν ημέρα

  F ,K veliaj 4 vjet krye bashkiak ske bere asgje ke mbiell 20 peme Tirana ska uje

 • Amarilda Zeqo
  Amarilda Zeqo Πριν ημέρα

  Iva tico ,femra qe urrej me shum

  • hello people
   hello people Πριν 20 ώρες

   Sa mir ja boni bleona 😅

 • Luljeta Ga
  Luljeta Ga Πριν ημέρα

  Rudine.vetem.kjo.menyre.veshje.te.shkone.sote.je.shume.bukur

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd Πριν ημέρα

  Pse pa zè

 • Sali Gjoshi
  Sali Gjoshi Πριν ημέρα

  2080 do rregullohet Albania

 • Fiori Papa
  Fiori Papa Πριν ημέρα

  Qyqa cuno merr icik frym😂😂

 • A S
  A S Πριν ημέρα

  Kam bere hunden operacion qe nje muaj por jo ketu dhe nuk jam eknaqur me rezultatin ashti hundes me eshte shtremu dhe nuk besoj qe do te vije ne vend dhe te duket e drejt 🙏🙏