RTV KLAN
RTV KLAN
  • 51 726
  • 864 839 481

Βίντεο

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 17 Korrik 2019, ora 23:30
προβολές 180Πριν ημέρα
Opinion - Shpikesit e rinj 2019! (17 korrik 2019)
προβολές 1,2KΠριν ημέρα
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 17 Korrik 2019, ora 19:30
προβολές 500Πριν ημέρα
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (17 Korrik 2019)
προβολές 563Πριν ημέρα
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 17 Korrik 2019, ora 15:30
προβολές 7KΠριν ημέρα
Aldo Morning Show - Emisioni dt.17 korrik 2019
προβολές 269Πριν ημέρα
Rama viziton nje prej bujtinave te para ne Shen Gjergj
προβολές 304Πριν ημέρα
Veseli per taksen: Te reflektojme ndaj SHBA e BE
προβολές 77Πριν ημέρα
Aksioni kunder informalitetit
προβολές 93Πριν ημέρα
Burre e grua plagosen nga bombola
προβολές 1,2KΠριν ημέρα
Rama: Nuk e njohim 13 Tetorin
προβολές 393Πριν ημέρα
BSH reagon per Kodin e Etikes
προβολές 93Πριν ημέρα
Veliaj takon fituesit e Olimpiades
προβολές 172Πριν ημέρα
Fermeret: Nuk u bejme analiza produkteve
προβολές 351Πριν ημέρα
Meta, mesazh Rames e Bashes
προβολές 172Πριν ημέρα
Aleatet e Bashes Ne 13 Tetor vetem zgjedhje lokale
προβολές 214Πριν ημέρα
Gjykata refuzon mandatet e Sakos dhe Kajmakut
προβολές 200Πριν ημέρα
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 17 Korrik 2019, ora 12:00
προβολές 3,9KΠριν ημέρα
Sfida e gatimit - Emisioni 183 (17 korrik 2019)
προβολές 331Πριν ημέρα
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 17 Korrik 2019, ora 09:00
προβολές 2,6KΠριν ημέρα
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 16 Korrik 2019, ora 23:30
προβολές 2,3KΠριν 2 ημέρες
Opinion - Dashuria per kafshet! (16 korrik 2019)
προβολές 21KΠριν 2 ημέρες
500 te rinj pjese e “Smile Albania”
προβολές 732Πριν 2 ημέρες
Opozita pranon zgjedhje me Ramen
προβολές 8KΠριν 2 ημέρες
Albi Nako: Si fjeta me gjarprin ne gji...
προβολές 34KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 16 Korrik 2019, ora 19:30
προβολές 2,5KΠριν 2 ημέρες
Financat: Koncesioni i pompave nuk rrit çmimin
προβολές 83Πριν 2 ημέρες
Nje tjeter personazh publik ne “Doktor Plastik”
προβολές 2,5KΠριν 2 ημέρες
Problemet e sezonit turistik
προβολές 375Πριν 2 ημέρες
Te rinjte shqiptare qe takuan Macron
προβολές 4,1KΠριν 2 ημέρες
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (16 Korrik 2019)
προβολές 1,5KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 16 Korrik 2019, ora 15:30
προβολές 11KΠριν 2 ημέρες
Procedurat per shkarkim, Malaj: Akt i paster politik
προβολές 1KΠριν 2 ημέρες
“Lufta” jashte Krimeve te Komunizmit
προβολές 451Πριν 2 ημέρες
Ndertohet nga e para Jeronim De Rama
προβολές 837Πριν 2 ημέρες
Haradinaj i pergjigjet Macron
προβολές 3,5KΠριν 2 ημέρες
Denaj: Kush respekton ligjin nuk duhet te kete frike tatimet
προβολές 526Πριν 2 ημέρες
Zgjidhen prokuroret e SPAK
προβολές 869Πριν 2 ημέρες
Tregtaret: Asnje inspektor i AKU ne tregje
προβολές 1,2KΠριν 2 ημέρες
Koorporata e Investimeve shtyhet ne Shtator
προβολές 240Πριν 2 ημέρες
Opozita pranon zgjedhje me Ramen
προβολές 2,4KΠριν 2 ημέρες
Aksidentohet duke ndjekur hajdutet
προβολές 9KΠριν 2 ημέρες
Meta kthen 3 ligje
προβολές 1KΠριν 2 ημέρες
Sfida e gatimit - Emisioni 182 (16 korrik 2019)
προβολές 437Πριν 2 ημέρες
Çfare u diskutua ne takimin Basha-Meta
προβολές 1,7KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 16 Korrik 2019, ora 09:00
προβολές 3,9KΠριν 2 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 15 Korrik 2019, ora 23:30
προβολές 7KΠριν 3 ημέρες
Opinion - Debatusit e rinj! (15 korrik 2019)
προβολές 17KΠριν 3 ημέρες
Macron ben thirrje per kompromis
προβολές 6KΠριν 3 ημέρες
Tjeter përplasje Presidence-Qeveri
προβολές 7KΠριν 3 ημέρες
Basha : PD gati te sjelle ndryshimin
προβολές 1,3KΠριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 15 Korrik 2019, ora 19:30
προβολές 4,1KΠριν 3 ημέρες
Perplasja per votimet ne Vaun e Dejes
προβολές 475Πριν 3 ημέρες
Dorehiqet prokurorja speciale
προβολές 1,1KΠριν 3 ημέρες
Haradinaj flet per viziten e Macron ne Beograd
προβολές 3,3KΠριν 3 ημέρες
Macron nis viziten ne Serbi
προβολές 2,2KΠριν 3 ημέρες
Shperthen bombola e gazit, 6 te plagosur
προβολές 1,9KΠριν 3 ημέρες
Moti sot dhe neser ne TV KLAN (15 Korrik 2019)
προβολές 1,4KΠριν 3 ημέρες
Gjyqi i Shullazit ne Apel futet ngerc
προβολές 1,2KΠριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 15 Korrik 2019, ora 15:30
προβολές 7KΠριν 3 ημέρες
KQZ rrezon Bindjen edhe per Tiranen e Shkodren
προβολές 302Πριν 3 ημέρες
Kosova merr kryesimin e SEECP
προβολές 423Πριν 3 ημέρες
PD: Cmimi i karburanteve do te rritet
προβολές 185Πριν 3 ημέρες
Komisioni i Venecias do te shprehet per Meten
προβολές 489Πριν 3 ημέρες
Rama kritika tatimoreve: Po rikthehet informaliteti
προβολές 442Πριν 3 ημέρες
Rama: Nuk do te kete ndryshime ne qeveri
προβολές 253Πριν 3 ημέρες
Qytetaret skeptike per prodhimet qe konsumojme
προβολές 1,3KΠριν 3 ημέρες
Aldo Morning Show - Emisioni dt.15 korrik 2019
προβολές 1,2KΠριν 3 ημέρες
Kontrolli i pompave te naftes kalon te privati
προβολές 240Πριν 3 ημέρες
Hapet plotesisht qarkullimi ne rrugen Lin Pogradec
προβολές 6KΠριν 3 ημέρες
Lleshaj: Uroj qe askush te mos çmendet te zaptoje zyrat
προβολές 1,1KΠριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 15 Korrik 2019, ora 12:00
προβολές 2,4KΠριν 3 ημέρες
Shperthim ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane
προβολές 9KΠριν 3 ημέρες
VMRO: Takim lideresh vetem per zgjedhje te parakohshme
προβολές 433Πριν 3 ημέρες
Mbytet 25-vjecarja ne kanionin e Holtes
προβολές 1,5KΠριν 3 ημέρες
Vizita e Macron ne Serbi
προβολές 971Πριν 3 ημέρες
Sfida e gatimit - Emisioni 181 (15 korrik 2019)
προβολές 454Πριν 3 ημέρες
Rama: Ndryshimet ne qeveri, fantazi
προβολές 2,3KΠριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 15 Korrik 2019, ora 09:00
προβολές 2,3KΠριν 3 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Korrik 2019, ora 23:30
προβολές 2,2KΠριν 3 ημέρες
Mbytet 25-vjeçarja ne kanionin e Holtes
προβολές 7KΠριν 4 ημέρες
Banoret e Floqit: Na ndertoni shtepite
προβολές 1,1KΠριν 4 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Korrik 2019, ora 19:30
προβολές 9KΠριν 4 ημέρες
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (14 korrik 2019)
προβολές 469KΠριν 4 ημέρες
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Korrik 2019, ora 15:30
προβολές 9KΠριν 4 ημέρες
Moti sot dhe neser ne TV KLAN (14 Korrik 2019)
προβολές 2,4KΠριν 4 ημέρες
Radhe te gjata ne Muriqan
προβολές 3,5KΠριν 4 ημέρες
Perfundon rehabilitimi i bllokut te banimit në Njesine 2
προβολές 629Πριν 4 ημέρες
Projekti 100 fshatrat, investime ne Boboshtice
προβολές 1,3KΠριν 4 ημέρες