BrunoOfficial
BrunoOfficial
 • 8
 • 40 693 484

Βίντεο

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
προβολές 4,7MΠριν 12 ημέρες
Bruno - Zoti T'me Vrase (Official Video)
προβολές 1,9MΠριν 8 μήνες
Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes
προβολές 23MΠριν 10 μήνες
Bruno ft. Artjola Toska - Digjem (Kenga Magjike 2018)
προβολές 5MΠριν 11 μήνες
Bruno - Ne (Cover)
προβολές 1,5MΠριν χρόνο
Bruno - Godet Shpirtin (Cover)
προβολές 3,5MΠριν χρόνο
Bağdat - Bruno (cover)
προβολές 362KΠριν 3 χρόνια
Bruno - Dehur (Kenga Magjike 2015)
προβολές 473KΠριν 3 χρόνια

Σχόλια

 • Dj Viktor
  Dj Viktor Πριν 2 ώρες

  SUPER!! ❤🔥❤

 • Minavere shabani te lumt Pandora

  Ote Lumt Shkurte per ket ze qi ke je si shpirt

 • Iliriana Tresa
  Iliriana Tresa Πριν 5 ώρες

  Keng me shum kuptim shum shum e bukur

 • lazer music
  lazer music Πριν 6 ώρες

  Super kang bravi!

 • Miradete Miradete
  Miradete Miradete Πριν 6 ώρες

  Shkurta:- Nuk po ndihem gjall Dhe pse frym po marr Sa veshtir me dasht Vetem nga larg Bruno:- Zgjedh tjeter njeri Mua mthu dashni E ke nje arsye Por sdu ta di Shkurta :-Mos shkatrro ti jeten tende Bruno:- Nuk ja vlen per mu Me u nda ee Shkurta:-T lumtur un ty Du met pa ee Bruno :-A mundesh per mu Mos me qa ee Shkurta:- Ekuptoj pse hesht E di qfar te vret Svendosa un Vendose vet Bruno:-Zgjedh tjeter njeri Mua mthu dashni E ke nji arsye por sdu ta di Mos shkatro ti jeten tende Nuk ja vlen per mu me u ndae T lumtur un ty Du met pa ee A mundesh per mu Mos me qa ee. 2x 😊

 • gaming Tv
  gaming Tv Πριν 6 ώρες

  Gazer Busha

 • kadriuu 95
  kadriuu 95 Πριν 7 ώρες

  ❤💔🔥

 • Aferdita Krasniqi
  Aferdita Krasniqi Πριν 7 ώρες

  tlumt goja 😗😗😗😗😗😗😗💞💞💞💞💖💖💖💕💕💗💗💘💘💝💟💟👍👍💞💓💕👍

 • Mira Dakaj
  Mira Dakaj Πριν 8 ώρες

  gjdo gje ka nje arsyjee keng fantastike

 • Killer Tube
  Killer Tube Πριν 9 ώρες

  Je i vecante Flor Mumajesi ben super kenge.❤

 • Killer Tube
  Killer Tube Πριν 9 ώρες

  Me relakson kjo kenge.😙😙

 • Heder Freire Hair Stylist
  Heder Freire Hair Stylist Πριν 9 ώρες

  this and how many times you repeated this song today ❤️ 👇🤪

 • Violeta Mehmeti
  Violeta Mehmeti Πριν 9 ώρες

  Shum e bukur kanga 🙏🙏🙏

 • Alfrida Ismalaj
  Alfrida Ismalaj Πριν 9 ώρες

  Shume e bukur 👌❤️❤️💋💋

 • Diana Januzaj
  Diana Januzaj Πριν 9 ώρες

  😍😍😍🖒🖒🖒

 • lorena haziraj
  lorena haziraj Πριν 10 ώρες

  😭😞😭😩sa super keng bruno po presim hitin e rradhes

 • agnesa sopaj
  agnesa sopaj Πριν 12 ώρες

  Shum keng e mir me pelqeu me te vertet suksesseee SHKURTA GASHI te duaaa shummm edhe ty BRUNO gjithashtu

 • coco chanel
  coco chanel Πριν 12 ώρες

  Kenga sh e bkr, interpretimi nga te dy kengtaret dihet perfekt, por, se di pse mduket sikir i kan fut pak muzik serbisht, mgjt kengtaret yje kenga, muzika, orkestrimi, gjitjcka e bukuuuuuur sh, mplq dhe e degjoj per dite kete kenge, suksese te dyve kengtareve⭐⭐❤❤😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Eda Ela manaj
  Eda Ela manaj Πριν 12 ώρες

  👏👏👏👏

 • Bunjamin Abazi
  Bunjamin Abazi Πριν 12 ώρες

  Ne vend te bruno u dasht mukon Flori at her kish dal kanga hala ma perfekt

 • Baba Baba
  Baba Baba Πριν 13 ώρες

  Ja keni q* nanen me ket kang firma gilette duhet me ju jap provicion pare se po na shtin shkurte mi ble dhe mi pre venat

 • Sanija Bahtir
  Sanija Bahtir Πριν 13 ώρες

  Naim ok sanija ok 🤗🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙💥👌❤💜❤💜❤💜❤❤❤❤💜❤💜❤💜💜Naim ok sanija ok Naim oksanija🤙🤝

 • Nilaanila Anila
  Nilaanila Anila Πριν 14 ώρες

  Sa e bukur kjo kg perfekt ne cdo gje 👏👏👏👏👏muzika,teksti ,videoklipi cdo gje

 • Bekim Stojkaj
  Bekim Stojkaj Πριν 16 ώρες

  Oj shkurt i love you

 • Elma Valbone
  Elma Valbone Πριν 17 ώρες

  shum keng te mir pasni ba hallall ju qoft shkurta ki nje ze te mrekullushem

 • Driton. Kelmendi.
  Driton. Kelmendi. Πριν 18 ώρες

  Kengtare shkurte gashi kengtari bruno. like bon un hala se kam degju kenga like bon ju lutm nuk e kam degju hala kenga e bukur sukesese😘❤️🤗😘❤️🥂👑🎉🎊🌹🍇🌹🍇

 • Nutella Nutella
  Nutella Nutella Πριν 18 ώρες

  Teksti shum i mir muzika e vjedht prej romeve

 • Shaqir Bajraktari
  Shaqir Bajraktari Πριν 19 ώρες

  Ata persona qe e kan bo dislike skan lidhje qa esht muzika e bukur shqipe🤗🥰

 • Manuela Laci
  Manuela Laci Πριν 19 ώρες

  Keng shum e bukur

 • Bukurije Baliu
  Bukurije Baliu Πριν ημέρα

  👌keng teksti shum i bukur zera t mrekullueshem dyt ⭐👏

 • Katalea Maliqi
  Katalea Maliqi Πριν ημέρα

  Nje keng shum e bukur respekt Kjo keng i dedikohet Florit edhe jetes se ti jam e sigurt shum keng Hit esht 👍👍👍👍

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri Πριν ημέρα

  Kush e ngon bone like komentin te di sa po e ngoni ju lumt dora 👏👏👌👌👍👍❤❤🎉🎉👈

 • Ori Kuci
  Ori Kuci Πριν ημέρα

  yll 😍😍

 • Edo Sabliqi
  Edo Sabliqi Πριν ημέρα

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Arijeta Gjemollar
  Arijeta Gjemollar Πριν ημέρα

  A mundesh per mu mos me qae 😭

 • Xheni Mukollari97
  Xheni Mukollari97 Πριν ημέρα

  Na keni fiksu keq me kte keng....

 • Aferdita Kopreshi
  Aferdita Kopreshi Πριν ημέρα

  ju lumt be goja Bravo juu koft kenga teper e mir super

 • Aurelio 2005
  Aurelio 2005 Πριν ημέρα

  Shum bukur😍😍😍👄👄👄👄💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💖💖💙💙💙💙

 • rora roraa
  rora roraa Πριν ημέρα

  Hit 😍😍😍👌👌👌👌👌

 • Misin Kabashi
  Misin Kabashi Πριν ημέρα

  Shum keng e bukur bravo hallall shkurte rrespekt

 • Dino Ća
  Dino Ća Πριν ημέρα

  Kjo keng esht prej muzika Serbe..😒

 • Bajrushi Amina
  Bajrushi Amina Πριν ημέρα

  Flori best ever BRAVO

 • Malvina Hyka
  Malvina Hyka Πριν ημέρα

  ❤️❤️❤️

 • Shpresa Mustafi
  Shpresa Mustafi Πριν ημέρα

  J'adore 🤩👌

 • Azra Pajaziti
  Azra Pajaziti Πριν ημέρα

  Super ju du shumm❤❤

 • Info VIP
  Info VIP Πριν ημέρα

  Super hit ooooooooo😘😍

 • Durres Durresi
  Durres Durresi Πριν ημέρα

  Hit 2019🤩🤩👏👑👑bravo bruno ft shkurte..super keng dhe si gjithmon flori mumajesi gjigand 👑👏🤩🤩🤩👄👄

 • Valbona Uku
  Valbona Uku Πριν ημέρα

  Super👌🏿👌🏿🤩🤩

 • Ami Nesttra
  Ami Nesttra Πριν ημέρα

  Fans de Anitta tambien apoyan

 • Zeus Atena
  Zeus Atena Πριν ημέρα

  E adhuroj Kte kenge ju lumte goja ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Samet Dani
  Samet Dani Πριν ημέρα

  shum bukur😍😍

 • Ana sternilla
  Ana sternilla Πριν ημέρα

  Super keng dy zera te mrekullushem

 • RealPnk
  RealPnk Πριν 2 ημέρες

  Dogodine u Prizrenu

 • Fatjon fati
  Fatjon fati Πριν 2 ημέρες

  mos shkatrro ti jeten tane nuk ja vle per KURVAT me u ndae kte kan desh me thon

 • Fatjon fati
  Fatjon fati Πριν 2 ημέρες

  i vetmi flori qe di te pershtasi ne keng lendimin qe tbon dashuria qe per vetem disa tmira materiale me shum femra harron e hedh posht e braktis 1 dashuri zemre e te sinqert

 • Tiger Besfort
  Tiger Besfort Πριν 2 ημέρες

  Nice👍

 • Valton Haliti
  Valton Haliti Πριν 2 ημέρες

  Jeni te Mrekullushum qe te dyt 👍👍👏👏😍😍😘😘

 • Andi Lulo
  Andi Lulo Πριν 2 ημέρες

  Super 👏👏👏

 • **Besart**p **Bajrami**
  **Besart**p **Bajrami** Πριν 2 ημέρες

  Shum muzik se ta knaq ❤️❤️

 • Morina Olti
  Morina Olti Πριν 2 ημέρες

  Vet ma mire kish me dal shkurta. Je yll i vertet zeri yt sdon coment ♥👌

 • Qendresa Miroci
  Qendresa Miroci Πριν 2 ημέρες

  Videoklipi perngjan ‚sting - desert rose‘!

 • landi xhuraj
  landi xhuraj Πριν 2 ημέρες

  💥💥

 • Adrean daum
  Adrean daum Πριν 2 ημέρες

  Kann mir jemand erklären, wie das in den deutschen Musik Trends gelandet ist 😂

  • Enisa __
   Enisa __ Πριν 17 ώρες

   Weil in Deutschland sehr viele Albaner leben und somit diese Musik hören? 😂 Aber auch weil albanische Musik bei anderen Nationen an Beliebtheit gewonnen hat.

 • Emine Kabashi
  Emine Kabashi Πριν 2 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌🤗

 • Anna Rama
  Anna Rama Πριν 2 ημέρες

  Verse 1: Shkurte Gashi & Bruno] Nuk po ndihem gjallë dhe pse frymë po marrë Sa vështirë me dashtë vetëm nga larg Zgjedh tjetër njeri, mua m'thu dashni E ke një arsye por s'du ta di [Chorus: Shkurte Gashi & Bruno] Mos shkatërro ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda e Lumtur unë ty du me t'pa e A munesh për mu mos me qa e [Verse 2: Shkurte Gashi & Bruno] E kuptoj pse hesht e di çfarë të vret Nuk vendosa unë, vendose vetë Zgjedh tjetër njeri, mua m'thu dashni E ke një arsye por s'du ta di [Chorus: Shkurte Gashi & Bruno] Mos shkatërro , ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda e Lumtur unë ty du me t'pa e A munesh për mu mos me qa e Mos shkatërro ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda e Lumtur unë ty du me t'pa e A munesh për mu mos me qa e

 • Cody Blackb3ard
  Cody Blackb3ard Πριν 2 ημέρες

  Why is this kinda Music in my TopList ... ??! 💀⚔

 • moza durres
  moza durres Πριν 2 ημέρες

  superrr..................shum fjal per te then

 • Kujtim Surdulli
  Kujtim Surdulli Πριν 2 ημέρες

  0%drogë 0%kopjim 100%hiti i të gjitha kohërave 🇦🇱💖💖👏👏❤

 • Bella Just_me
  Bella Just_me Πριν 2 ημέρες

  Love this song🌟🌟🌟

 • Snndnd Ndnfnfnf
  Snndnd Ndnfnfnf Πριν 2 ημέρες

  Mondi😍

 • baka maka
  baka maka Πριν 2 ημέρες

  Shum bukur😂😂😂😂

 • Geni Nishtulla
  Geni Nishtulla Πριν 2 ημέρες

  👏👏👏

 • jesida seferi
  jesida seferi Πριν 2 ημέρες

  Bravo shum keng prekse .si dhe dy zera te mrekullueshme 😍😍😍😍😍😍😍🥀🥀🥀🥀

 • m driza
  m driza Πριν 2 ημέρες

  Nica 😜😜😜

 • Leandro Lekaj
  Leandro Lekaj Πριν 2 ημέρες

  Kush ben like dhe subscribe ja plotesoft zoti cdo deshire

 • scmusic
  scmusic Πριν 2 ημέρες

  FLORi nje nga legjendat e gjalla te muzikes shqiptare !! Shkurta nje nga zerat me te fuqishem dhe unike shqiptare !! ❤❤

 • acutomatitone 803
  acutomatitone 803 Πριν 2 ημέρες

  E KAM DITUR QE NE FILLIM QE BRUNO do Shkonte prepara e meriton Ke zerin te shkelqyer

 • Driton Gega
  Driton Gega Πριν 2 ημέρες

  Mos shkatrro ti jeten tande nuk ja vlen per mu me u ndae 😭😭😭😭😭

 • Hatip kazani
  Hatip kazani Πριν 2 ημέρες

  Beni ne Kenge 3 fjali se u ngeli kaseta!

 • Veton Shala
  Veton Shala Πριν 2 ημέρες

  Mos shkatrro jeten tane , nuk ja vlen per mu me u ndae .t'lumtur une du me te pae .a mundesh per mu mos me qa.e 😊😥

 • RGI.
  RGI. Πριν 2 ημέρες

  BRAVO FLORI MUMAJESI 👋🏻. BASHKIM I 2 ZERAVE FANTASTIK, ME NJE KENG DHE MELODI QE TE BEN TE SHTYPESH REPLAY GJAT GJITH KOHÉS.

 • pooo Po
  pooo Po Πριν 2 ημέρες

  Falenderoje zotin

 • Dion Bytyqi
  Dion Bytyqi Πριν 2 ημέρες

  For Xmas and

 • production afrim
  production afrim Πριν 2 ημέρες

  Nje bravo👏👏 per Flori Mumajesi per kete tekst the shkelqyer the nje bravo👏👏👏 per keto dy super kengetar

 • Jetmir Çekaj
  Jetmir Çekaj Πριν 2 ημέρες

  Kengë shum e bukur

 • Xhi Na
  Xhi Na Πριν 2 ημέρες

  😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔

 • bajraku1
  bajraku1 Πριν 2 ημέρες

  Këng shum e bukur para se gjithash paster Shqip e kenduar Hit 2019

 • Albana Hajrullahu
  Albana Hajrullahu Πριν 2 ημέρες

  🤤🥰🇦🇱🇽🇰✋

 • Marian Ceru
  Marian Ceru Πριν 3 ημέρες

  Flori leni te cmenmnet me u largu ke shum rruge me ba

 • Hana D
  Hana D Πριν 3 ημέρες

  👌❤

 • Shejdije Reqepi
  Shejdije Reqepi Πριν 3 ημέρες

  jeni mate miret shum keng e mir suksese vec vazdhoni jeni te papar 😥😥😥

 • Izzy S
  Izzy S Πριν 3 ημέρες

  Zgjedh tjeter njeri Mua mthu dashni E ke nje arsye por sdu ta di

 • Daisy Duke
  Daisy Duke Πριν 3 ημέρες

  grclip.com/video/WTxRkN-L9dc/βίντεο.html,show some love for swiss rap.thanks ❤

 • ELLA.A LEEA
  ELLA.A LEEA Πριν 3 ημέρες

  Shum tekst i mir bashkpunim i mrekullushem vetem se kenga shumm e shkurt si do qe të jet me qat shkurtes qe ka apet ja vlen me degju ket tekst qe shum persona e gjejn veten😭ja vlen me degju 100000000her😅👍❤️

 • Daisy Duke
  Daisy Duke Πριν 3 ημέρες

  grclip.com/video/6MA6ndTHrTc/βίντεο.html,show some love for swiss rap.thanks ❤

 • Klindis Rozani
  Klindis Rozani Πριν 3 ημέρες

  😍

 • fahrije graishta
  fahrije graishta Πριν 3 ημέρες

  oo shkurte si zemer je suksese te uroj

 • Toni T
  Toni T Πριν 3 ημέρες

  Bruno feat Asiz bulgaria hyhyhy

 • Gerion Hyska
  Gerion Hyska Πριν 3 ημέρες

  super kenge 😢😢😢

 • Uke Berisha
  Uke Berisha Πριν 3 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭Kjo keng esht e imja

  • dream story
   dream story Πριν ημέρα

   bravo dy yje te muzik zoti ju bekoft