Ora News Emisione
Ora News Emisione
 • 21 076
 • 70 171 452

Βίντεο

Mos i fol shoferit - I ftuar Ilir Kulla
προβολές 1,1KΠριν ημέρα
Edicioni informativ i orës 20:00 - 7 Dhjetor 2019
προβολές 5KΠριν ημέρα
English News Edition - 7 December 2019
προβολές 120Πριν ημέρα
Alien - A tourist's guide to Tirana (Albania) Ep 10
προβολές 577Πριν ημέρα
Edicioni informativ i orës 16:00 - 7 Dhjetor 2019
προβολές 4,9KΠριν ημέρα
Edicioni i lajmeve i orës 12:00, 07 Dhjetorë 2019
προβολές 730Πριν ημέρα
Intervista - Gjergj Buxhuku i ftuar në Ora News
προβολές 69Πριν 2 ημέρες
Late Night Show - E ftuar Kiçja (Kristjana Ndreçka)
προβολές 21KΠριν 2 ημέρες
Malaj: Me Ramën do ballafaqohem në Kuvend
προβολές 15KΠριν 2 ημέρες
Late Night Show - I ftuar Florian Agalliu
προβολές 386Πριν 2 ημέρες
LIVE/ Edicioni informativ i orës 20:00 - 6 dhjetor 2019
προβολές 4,7KΠριν 2 ημέρες
English News Edition, 6 December 2019
προβολές 169Πριν 2 ημέρες
Ja sa i kushton shqiptarëve sigurimi i banesës
προβολές 114Πριν 2 ημέρες
LIVE/ Edicioni informativ i orës 16:00 - 6 dhjetor 2019
προβολές 11KΠριν 2 ημέρες
LIVE/ Shqipëria merr kryesinë e OSBE
προβολές 1,4KΠριν 2 ημέρες
LIVE/ Edicioni i lajmeve i orës 12:00, 06 Dhjetorë 2019
προβολές 2,5KΠριν 2 ημέρες
LIVE/ Edicioni informativ i orës 20:00 - 5 dhjetor 2019
προβολές 6KΠριν 3 ημέρες
English News Edition, 5 December 2019
προβολές 648Πριν 3 ημέρες
Rama-opozitës së re: Jeni pasojë e tërmetit në PD
προβολές 12KΠριν 3 ημέρες
LIVE/ Edicioni i lajmeve i orës 12:00, 05 Dhjetorë 2019
προβολές 2,6KΠριν 3 ημέρες
Samiti Natos, Akri Çipa i ftuar në Ora News
προβολές 1,7KΠριν 4 ημέρες
English News Edition, 4 December 2019
προβολές 259Πριν 4 ημέρες
Ditë e Re - Katerina Zoto: Rrathët në flokë trendi i ri
προβολές 301Πριν 4 ημέρες
Dy ndërtesa në Shkozet shemben me ekploziv
προβολές 7KΠριν 4 ημέρες
Edicioni informativi i orës 12:00 - 4 Dhjetor 2019
προβολές 3,1KΠριν 4 ημέρες
Kafsho #37 - "Pulë me shije franceze, Kek sufle"
προβολές 417Πριν 4 ημέρες
Edicioni informativ i orës 20:00 - 3 dhjetor 2019
προβολές 6KΠριν 5 ημέρες
English News Edition, 3 December 2019
προβολές 237Πριν 5 ημέρες
Edicioni informativ i orës 16:00 - 3 dhjetor 2019
προβολές 12KΠριν 5 ημέρες
LIVE/ Edicioni i lajmeve i orës 12:00, 03 Dhjetorë 2019
προβολές 8KΠριν 5 ημέρες
Kafsho #36 - "Linguini me ton dhe speca", "qofte me ton"
προβολές 718Πριν 5 ημέρες
LIVE/ Edicioni informativ i orës 20:00 - 2 dhjetor 2019
προβολές 8KΠριν 6 ημέρες

Σχόλια

 • Flyhigh McFree
  Flyhigh McFree Πριν 9 λεπτά

  ******* DEGJOHET KLITHME PER SHPETIM, NENE NDERTESEN QE U SHEMB ME SHPERTHIM "TE KONTROLLUAR" ******************** Vemendje: Ne nderkalljen/video klipin e shembjes me tritol qe u dha ne kete emision, degjohet nje klithme e nje njeriu qe duket sikur i ra ndertesa siper. U pa edhe qe forcat e emergjences u duken shume te shqetesuara, dhe sapo degjuan klithmen vrapuan tek ndertesa e shembur qe u mbulua nga pluhuri i shperthimit te "kontrolluar". Nese ky njeri qe klithi ka humbur jeten gjate ketij shperthimi "te kontrolluar", kush mban pergjegjesi per kete??!! Cudi asnje media nuk e dha kete hollesi makabre te ketij shperthimi "te kontrolluar". Shkruar nga: Vezhguesit e Termetit ne Durres e Tirane - Dhjetor 2019 ====================================================================================================

 • Message
  Message Πριν 14 λεπτά

  Kjo vajza ka talent,...humori i saj eshte spontan

 • Anna Maria
  Anna Maria Πριν 14 λεπτά

  O legen nuk eshte xelozi po a mban mend para 1 muaj qe te beshtyva ne goj tek club mango ne milano te mbyten dajak

 • steven k
  steven k Πριν 54 λεπτά

  Make your videos about ALBANIA please - not foreign customs and language.

 • kida official
  kida official Πριν ώρα

  O tvraft zoti re kastro me gjith emisionin tend vetem emision nuk quhet kjo .po faj kan ata njerzit qe ju vin aty qe ju shohin 🙄

 • Ekrem Murtezi
  Ekrem Murtezi Πριν ώρα

  Une me vite kanam ne depreson as gjum in sun ebaj si duhet endra te kshija qohem naten gjum PA gjum kur I tregoj dikuj bajn hagare me mu per at e mbaj neveti si tregoj kurkuj

 • Arjeta Spahiu
  Arjeta Spahiu Πριν 2 ώρες

  O goce te dalshin trute me keq sec te kan dale

 • Lenci Prenga
  Lenci Prenga Πριν 2 ώρες

  Une dua te lidhem me jezusin . A ma prezanton dot kush?

 • Black Boy R1ldo
  Black Boy R1ldo Πριν 3 ώρες

  Baby G ⚡

 • Maliq Veseli
  Maliq Veseli Πριν 3 ώρες

  O Zotri si nuk e kuptoni ju se kjo eshte iniciativa e Rusis dhe Frances Makronit.per te trubullue ujet ne mes shqiptareve si jeni kaq naiv. Prishtinalia

 • Maliq Veseli
  Maliq Veseli Πριν 3 ώρες

  Me kete veprim Edi Rama tregoi se eshte kunder afrimit me vellazrit shqiptar te kosoves ,at qka thote ai vetem genjen ,genjen bashk me Hashim Thaqin keta dy njerz jane genjeshtar dhe frigacak duke u frigue nga Serbia se nese bashkohen dhqiptaret do sulmoi veriun.Dhe per te qen bindes ne kete gjaja po blen arm ne rusi ky eshte vetem bllof te cilin po e hane Tirana dhe prishtina.Po mis harroni se nusen e merre vetem ai djali kamngules. PRishtinalia

 • Maliq Veseli
  Maliq Veseli Πριν 4 ώρες

  Alo portal Tv Ora si nuk i bjen turp ta shkruni at titull aq negativ.Bomba Kurti dhe pasojat per Tiranene. Kjo po i bien sikur po iu dhimbet korrupcioni qeveritar ne tirane.Nuk do ishin pasojat po do ishte e mira per shqiptar dhe tiranen perse pasojat ju jeni kunder perparimit kpmbtar shqiptar me kete,vertet jeni njerz ma te quditeshem ne Evrop.

 • avdyl blakçori
  avdyl blakçori Πριν 4 ώρες

  Burr i ditur mir i shkolluar po që nuk i vjen për shtat EDVERIT se sgjuarsia i tremb dhe kan fubi nga dituria . Rrespekt për personin tuaj si një nga profesionistet më të mir dhe të vyer të vendit ton

 • zbbzbz snsb
  zbbzbz snsb Πριν 4 ώρες

  ju dhjefsha mu ne emison

 • zbbzbz snsb
  zbbzbz snsb Πριν 4 ώρες

  po si mund te ftohet kjo emisjon mor por un e thej tv me e pa fmija im ket ne tv e ne youtube i thej krejt telefonat

 • Martin Martin
  Martin Martin Πριν 4 ώρες

  Ca merni kete te semuren nga spitali psikiatrik nga cmendina

 • Muhamet Qamili
  Muhamet Qamili Πριν 4 ώρες

  Pulebardha is not a “white chicken” it means seagull 😂😂

 • armant 27
  armant 27 Πριν 5 ώρες

  Kjo e do karin n goj

 • Fredi merimanga
  Fredi merimanga Πριν 6 ώρες

  Doja ta shikoja kte emisjon, po padkeni ftuar kte derrim e trash.

 • Bossi ujkuiprer
  Bossi ujkuiprer Πριν 6 ώρες

  ik ta dhjefsha ftyren o mut o pis robt ti qifsha

 • kader Lushaj
  kader Lushaj Πριν 7 ώρες

  ja u qifsha ekstremistet katolik po shifet cka jeni kunder islamit

 • Leticia Leti
  Leticia Leti Πριν 7 ώρες

  Zemra Vogel. Shpirt njeriu

 • Eris Lahu
  Eris Lahu Πριν 7 ώρες

  Bravo

 • Lindita Joti
  Lindita Joti Πριν 8 ώρες

  Sa keq me vjen mi Linda qe ke shku ne ate studjo mbushur me idot

 • Nimet Beqo
  Nimet Beqo Πριν 8 ώρες

  ME LEJE TA THOM UNË ? TRIMI I MIRË ME SHOKË SHUMË SHUMËZOJE SE PO MË DEL SHKUMË

 • dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok Πριν 8 ώρες

  Dy budall

 • Just Hey
  Just Hey Πριν 8 ώρες

  O kastro je shembulli me I keq per teleshikuesit ca fton kurva ne emisjon njers qe nuk lahen femra zhulse

 • Driter Xholi
  Driter Xholi Πριν 8 ώρες

  Un mendova se do ti kordinonte veprimet e emergjences deputeti Shalsi se ky te "than pitet" per GIS- Geographic Information System qe prej kohes kur Aldo Bumci ishte Minister Drejtesie.

 • Cmendina DUBLIM
  Cmendina DUBLIM Πριν 8 ώρες

  Ma pak fjal ma shum vepra . Tek ti kam negju se ta lypin si me kon femer .

 • Şengül Uğurlu
  Şengül Uğurlu Πριν 8 ώρες

  Shqipetaret e Shqiperis shuum zeshkane jan dhe aq shum qe lyejn flokut dhe mejk ap bejn duken shum artificial dhe orjentale

 • Esmeralda Trimi
  Esmeralda Trimi Πριν 9 ώρες

  Banalitet pa kufi

 • Just Hey
  Just Hey Πριν 9 ώρες

  Qia ropt sa vk mir kjo zgjepsja por dhe ai djonisi klodjana biba e qire don me Mar fam

 • Gesti Vokrri
  Gesti Vokrri Πριν 9 ώρες

  Qohu enver hoxha e shif qa po bahet na moren ftyren kto dhoj njerzesh

 • Ergys Tota
  Ergys Tota Πριν 9 ώρες

  Mece Keke shurran

 • Dea Dea
  Dea Dea Πριν 9 ώρες

  Me then drejten nuk duhet te promovohet nje personazh i till pasi nuk percjell ndonje gje interesante te shikuesit, porrrr Kicja shet, sepse i till publik jemi ne shqiptaret per te tilla gjera kemi interes dhe normalisht televizionet shfrytzojn cfare shet. Pra praktikisht na kan pa mendjen dhe na ofrojn ate qe ne interesohemi.Mjaft e shat sepse edhe ajo esht njeri sic jemi te gjith ne dhe mbi tgjitha spo na ben asgje. Mundohet te bej humor ne menyren e vet.

 • Ersid Ndoka
  Ersid Ndoka Πριν 9 ώρες

  Mece o kurve burre.

 • Dorjana Nikolli
  Dorjana Nikolli Πριν 9 ώρες

  Ti vajz me ke nuk debaton moj se ty eshte me te zhduk prej ekrani lllafazane .Juli je me i miriiiiii

 • Luis Luizao
  Luis Luizao Πριν 9 ώρες

  E hape thesin nga poshte i qive nenen le nam

 • Rionit Hasani
  Rionit Hasani Πριν 10 ώρες

  Kjo qeveri kriminele duhet te jap doreheqje

 • Rionit Hasani
  Rionit Hasani Πριν 10 ώρες

  Ky erjon braqe asht kriminel qe i faheh te dhenat posht qeveria e kriminelit edi rama

 • Londer Albania
  Londer Albania Πριν 10 ώρες

  Gjo me te shemtuar skam pa naj her ne jeten time nuk e kuptoj se ca karin kerkon ajo ne emisjone jeni per tu ardh keq qr ta shpifni dhe ne ytube

 • Shqipetar Kosovar
  Shqipetar Kosovar Πριν 10 ώρες

  Te pafsha ne rrug pa ta qij ate nane met rre llom met ba se la, veq shko hin ne pidh te nanes tane, ik ne russi ti qifsha ropt.

 • Gj C
  Gj C Πριν 10 ώρες

  Zoti eshte e vertete qe ben mrekulli, por ben dhe robi por jo me mjete primitive,me thonj nuk nxireshin ata fatkeqe qe ishin nen rrenoja.Shteti nuk kishte as mjete me elementare.

 • Rionit Hasani
  Rionit Hasani Πριν 10 ώρες

  Duhet me arrestu edi ramen edhe va gjush dakon keta dy jan kriminela

 • Miradije Hoti
  Miradije Hoti Πριν 10 ώρες

  Hajt se Qata Coftina jon kan dhe dotë Mbeten gjith her ne Shipri. Ju po te Donit POPULLIN Tuaj Beni diqka me Te Miren e Tyre Jo Tju bllokoni Jeten Pa PUNSI ne Maximum. Vet Jeni Ty e Domtuar Gjith POPULLIN TERMETIN e Keni Sjellur Vet. Pse Kohrave Te Kaluara Shekuj me parë nuk ka Pasur TERMET Kurr e Tash Krejt Qeverit Ballkanike Europiane e Botrore .e Kan Prish DREJTSIN ne gjdo Gje për Karriket e Tyre A Populli PE Vuan pse nuk Ra TERMET te Ndertesa e QEVERIS Po veq Naper Zonat Rurale.!!!

 • anxhela b
  anxhela b Πριν 10 ώρες

  mbushjani ato gotat najher se lat nam beni sikur pini 😂

  • Kseva Gagani
   Kseva Gagani Πριν 8 ώρες

   anxhela b hahahahaha 😂😂😂

 • angela shemuni
  angela shemuni Πριν 11 ώρες

  o zot i madh menyra se si asht ulur kjo femer ne nji intervisht ne televizion ne ate menyre ... mus me vjen gjynah

 • Emi Hairston
  Emi Hairston Πριν 11 ώρες

  No comment 😱 turp i zotit nivel 0 te dy

 • Lorena Sherifaj
  Lorena Sherifaj Πριν 11 ώρες

  U be kjo te diskutoj Skenderbeun krye injorante o fshtarke e vogel 😂😂

 • Sun Strength
  Sun Strength Πριν 11 ώρες

  Kice je shembulli me i keq per femijet. Me vjen shum inat qe te japin kaq rendesi dr skerdi, ato qe te bejne makeupin dhe thonjte falas, ato qe te japin rroba, arjan cani,kastro e kushdo tjeter. Je shembulli me i keq per te treguar se si arrihet fama.

 • Romeo Duma
  Romeo Duma Πριν 11 ώρες

  Pergjegjsi kan te gjithe ne kte fatkeqsi te gjithe e jo vetem ndertuesit po dhe Sherbimet e specjalizuara per goditjet nga termetet .

 • Dibroni Dem baba dem
  Dibroni Dem baba dem Πριν 11 ώρες

  Ku ka shku kjo bot nuk e din as njeri🤣😆🤦‍♂️

 • no name
  no name Πριν 11 ώρες

  Ca kari kyy kastro qr vetem humor q ska

 • viosana Hoxha
  viosana Hoxha Πριν 11 ώρες

  Sa budallaqe koplet bobo

 • Charter Awords
  Charter Awords Πριν 11 ώρες

  Po lexoi ca komente per kicen ktu qe thon mos met njeri pa u ber i famshem ne shqiperi normal qe ka ja je ti qe sdi as vec ca do dhe shikon nje njeri qe se plqen! Kicja ka per te aritur shume larte sepse ktu ka ardh me pune dhe per nje qellim te le gjurme ne kte menalitet pa lidhje qe gjykon nje femer per gjithcka! Femrat jan te lira bejn cte duan me jeten e tyre bravo 👏 kice

 • Kiriako Haxhi
  Kiriako Haxhi Πριν 11 ώρες

  Z. Promuror. Do fillosh me kordhe apo me pordhe.

 • loredana baddest
  loredana baddest Πριν 11 ώρες

  a ca esht ky k.. fare

 • beqa kosova
  beqa kosova Πριν 12 ώρες

  E qmendur more qenka kjo o zot pse i merr njerzit e mire femijet e si merr keto bushtra po ku se zu termeti ket kuder idiote

 • beqa kosova
  beqa kosova Πριν 12 ώρες

  80 % tv e shqiperis marrin prosti rrugaqe pederas lloj lloj te qmenduri mu ka mbush mendja qe shqiperia ishin gjithe me pasoja me trauma xhaxhi enver e kish pas ditur qe qka ka ne ket vend te pist muti

  • beqa kosova
   beqa kosova Πριν 24 λεπτά

   O pashk leshi je mundu me perdhi diqka po une sja qi nanen as hoxhes as priftit ti merri dyt qoj ne shpi po nese kjo eshte e mire ishalla te mushet shpija qesi a je ka e she qysh u pergjigje pat pyet se kam gabim qe nuk a vetem kjo ka plot mbrapa si qifti yt

  • Pashk Permerkaj
   Pashk Permerkaj Πριν 6 ώρες

   Ma mir kiqja se shefqet krasniqi ,nshqipri se rrun kush per hoxhen kurse nkosov e pytke njani po du vajzen e agjes a ban me marr,inqesti ashum ma izhvillum ,edyta burkat e kosovs tu martu nsiri edhekjo sa degjenerim ,kiqja a kuqk e deklarume e ti ke trejt persa iperket nzerrjes ntv po edhe ky kastro si le gja mangut

 • Entela Salaj
  Entela Salaj Πριν 12 ώρες

  Je shume e mir 😍😍👏👏💕💕

 • Elidor yzeiraj
  Elidor yzeiraj Πριν 12 ώρες

  Plako e ke dhi fare muhabetin,kam pas respekt per ty..po me kte larasken se shan neper rrjete ce doje

 • Lirica Adamo
  Lirica Adamo Πριν 12 ώρες

  o inxhinjer njerezit Jane te tramatizuar spese Kane humbur te afermit femijet nenat baballaret motrat vellezerit shtepiat dhe ti nji perso qe thua MOS i trembni njerezit a ka me trembje se kjo ???besoj se jo te gjithe injinjere projektuesa etj etj te vene para ligjit

 • Fredi Fredi
  Fredi Fredi Πριν 12 ώρες

  Termeti vrime pidhit ishalla 😂😂😂

 • Paola Troussa
  Paola Troussa Πριν 12 ώρες

  O zot na ruj ........no comment kam humbur fjalet

 • Eri Eri
  Eri Eri Πριν 13 ώρες

  Nuk e kuptoj a ka shtet per kta tipa qe realizojn kto emisjone jasht kategorie??Emisjon me pa lidhje qe kam par ndonjhr??DEGJENERIM TOTAL 🤮🤮

 • Λευτερης Τσελιος
  Λευτερης Τσελιος Πριν 13 ώρες

  Ca esht kjo se la nam kjo sdi te lidhi dy llafe dhe kto barbonat meren me nje cop mishi me dy sy

 • Coco Jamboo
  Coco Jamboo Πριν 13 ώρες

  Sa emisjon kot 😳

 • Rudina Leka
  Rudina Leka Πριν 13 ώρες

  Nje skandal

 • Costandinos Papas
  Costandinos Papas Πριν 13 ώρες

  Eh kjo kur iken jasht mban gur mos e mer hera na ben si sexy kjo b.. Ngjitur o p.. shtrembur ptuuu Ilithia k Vlameni 👌👈👎

 • sidorela metoshi
  sidorela metoshi Πριν 13 ώρες

  Pafund njerez qe shajne Kiçen, Kastron dhe degradimin e tv. Me falni o njerez intelektuale, per ca perfunduat duke pare kete interviste? Sepse jeni cop cop, edhe une bashke me ju. Kshu qe boll na hapet barkun me moral :) Kiçja eshte me shume origjinale se sa ato kukullat e tjera qe shihni ne tv e bejne moral per familjen dhe kan nga 5 dashnor e mbushin hundet me mall.

 • Iris Chris
  Iris Chris Πριν 13 ώρες

  Ah moj mbeturin femer e pavler ca mban kjo toke femer e qelbur turp ske e pashkolluar injorante meresh me idiotesira pa horizont zero ca te thuash

 • mariglen luta
  mariglen luta Πριν 13 ώρες

  O kastro..ku e ke gjet ket ..sorr..ti mo shoku..

 • Eralda shino
  Eralda shino Πριν 13 ώρες

  Zoti Malaj Figura E laberis Dhe E Delvines

 • xheku qe ju don të mirën
  xheku qe ju don të mirën Πριν 13 ώρες

  Qortimet e vjeshtes : më pëlqeu zgjedhja e duhur për lulin .Luli mbetet një lule pa er pa arom lule pa bukuri ose më mirë lule fallco .

 • djellza lika
  djellza lika Πριν 13 ώρες

  linda morina kiqja

 • Bruno TV
  Bruno TV Πριν 13 ώρες

  2 lushnjar te mbrekullushem

 • Arjana Likja
  Arjana Likja Πριν 14 ώρες

  Ej o zot ca nuk mban kjo tok

 • kida official
  kida official Πριν 14 ώρες

  Te dhjevsha emisionin o kastro do tbesh dhe ti humor si ermali ik mer kendo me kitare se per ate je

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku Πριν 14 ώρες

  Pppooooo qa emisjoni

 • Marsela Ardit
  Marsela Ardit Πριν 14 ώρες

  Po ku te pjerdh dionisi ty me ai tall ka....in me ty

 • Dona
  Dona Πριν 14 ώρες

  Estagfirullah estagfirullah

 • Mirela So
  Mirela So Πριν 14 ώρες

  O idjoteee mire te thojn po si pyet per kafshet te q... kafshet

 • Inaa
  Inaa Πριν 14 ώρες

  E para punes i/e ftuari rsp me i got uj minimalja , jo gota bosh . E dyta rsp duke ms e prek tek etika dhe morali saj . Dhe e fundit rsp me shum kur eshte dhe femer, dmth si emison je shum mrapa per cdo gjo s bo . Tani sa per Kicen e njofim t gjith si esh por nuk mund t sillesh me dike ashtu sic sillen te tjerët me të . Mendimi im peace 💋

 • Eva Preni
  Eva Preni Πριν 14 ώρες

  Kjo vetem per fjale banale eshte e zonja per te lidh dy fjale si njerezit eshte zero

 • Nushi Hoxha
  Nushi Hoxha Πριν 14 ώρες

  Sa pa lidhje

 • Er Jo
  Er Jo Πριν 15 ώρες

  Mire ja bën kur gjen idiotë që shohin ato palo filmat e tu!

 • Egle Dongiovanni
  Egle Dongiovanni Πριν 15 ώρες

  ky mece ngjan tamam si ujku i fierit

 • Luciana Nota
  Luciana Nota Πριν 15 ώρες

  kjo femer nga te gjitha anet e shemtuar ppupu ake familje moj ndyrsir 🤮🤮🤮

 • Petrit Gjoni
  Petrit Gjoni Πριν 15 ώρες

  Bravo profesor je i saktë po kujt po i thua hajduteve qe nuk ngopen

 • Thanas Paskali
  Thanas Paskali Πριν 15 ώρες

  Aman moj, ishte arben mece ne komision?????enveristi 2019-tes.

 • United Eagles
  United Eagles Πριν 15 ώρες

  Dy pall Kara ne night show 😂

 • Toni Prifti
  Toni Prifti Πριν 16 ώρες

  Kjo ngjaka kopjo si lady gaga

 • Charter Awords
  Charter Awords Πριν 16 ώρες

  Sa kam qeshe 😂😂😂

 • Nathaniel Arthur
  Nathaniel Arthur Πριν 16 ώρες

  ora ora ora ora ora ora

 • Bebi Bu
  Bebi Bu Πριν 16 ώρες

  Mire budallaqe je , por dhe injorante , Skenderbeu kukull nuk ekziston , Po nga te dish ti barbone qe nga mengjesi ne dark vetem te shara di , mer vesh ti me shume . Na habite fare .

  • Amore Amore
   Amore Amore Πριν 15 ώρες

   A nuk po shef ska respekt për vete, ca do di me shume kjo , o zot

 • Παυλος Γκεγκαι
  Παυλος Γκεγκαι Πριν 16 ώρες

  Turpi botes po i bajn rreklam kices ajo ka ik per lesh

 • Katerina V
  Katerina V Πριν 16 ώρες

  Ta prishi emisionin

 • Klevis Cerriku
  Klevis Cerriku Πριν 16 ώρες

  Hahaha o kaç Zizo vetem si kto tipet merr 😂 Se po na shton jeten 😂😂

 • Klodiana Korca
  Klodiana Korca Πριν 16 ώρες

  O zot media esht gje e madhe

 • cruel.life8 M
  cruel.life8 M Πριν 16 ώρες

  Mos ngelt njeri pa u bo me famë😂😂