News24 Albania
News24 Albania
 • 22 064
 • 115 164 543

Βίντεο

6 dhjetor, 2019 Flash News ne News24 (Ora 08.30)
προβολές 3,7KΠριν 15 ώρες
Termeti, deme te medha ne Kruje e Fushe-Kruje
προβολές 105Πριν ημέρα
5 dhjetor, 2019 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
προβολές 1,9KΠριν ημέρα
Durres, banoret e pallatit 12-katesh zbrazin shtepite
προβολές 3,4KΠριν ημέρα
Hidhet shorti per anetaret e rinj te KED
προβολές 170Πριν ημέρα
4 dhjetor, 2019 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
προβολές 2,1KΠριν 2 ημέρες
Greqi, Televizioni ERT maratonë televizive për Shqipërinë
προβολές 3,6KΠριν 2 ημέρες
Durrës/ IKMT shemb 2 godina me tritol
προβολές 7KΠριν 2 ημέρες
4 dhjetor, 2019 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
προβολές 5KΠριν 2 ημέρες
Pas tërmetit/ Qytetit të Durrësit i rikthehet gjallëria
προβολές 2KΠριν 2 ημέρες
4 dhjetor, 2019 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 08.30)
προβολές 18KΠριν 2 ημέρες
3 dhjetor, 2019 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
προβολές 1,4KΠριν 3 ημέρες

Σχόλια

 • Neki Ngota
  Neki Ngota Πριν λεπτό

  Flet shum mire murriz is por sic thone edhe parashkruajtesit ti voto dhe je ne parlametin fantasme per te legjitimuar qeverine Rama pra je falso falso falso

 • Nexhip Llanaj
  Nexhip Llanaj Πριν 2 λεπτά

  Zonja bozo mos u merr mashtruesit shko ne vlore ne bashki po te japesh leke mbaron pune per nje ore njerez te pa ngopur. Mos humb kohe kote me mashtruesit

 • FOR LIFE
  FOR LIFE Πριν 4 λεπτά

  LERINI PORDHET. JU LEMOSHIZOI BOTA. TE ISHTE PER JU KISHIN VDEKUR TE GJITH. RRONI KOT. SA MERNI FRYM

 • Znnn Zkkk
  Znnn Zkkk Πριν 8 λεπτά

  Bravo suksese ju uroj me te mirat e ksaj bote shtylla e shqipris edi rama

 • Kazaz Kavaja
  Kazaz Kavaja Πριν 17 λεπτά

  Cdo fjal me vend , per ardhur kec vertet ku ka ren vendi ne gremin veshtir te ngrihemi me , po ikin gjith , e kta nuk po din te ngopen Zoti paft ta.

 • Dalai Lama
  Dalai Lama Πριν 19 λεπτά

  🇦🇱 FLAMURI I JEVGUT ISMAIL QEMALIT / ËSHT FLAMURI I KEQ ARSYA PSE BIN TËRRMETE

 • Dalai Lama
  Dalai Lama Πριν 20 λεπτά

  ËSHT FLAMURI JEVGJIT I TMERRSHËM E PRANDAJ BIN TËRRMETE = UN JAM ZI ME JEVGJIT NË SHQIPRI ; JAM ZI KEQ ME GRUSHTA ; I KAM RRAHUR E MË KAN RRAF ; E QY KUR IKA NGA SHQIPRIA E KAM MALLKUAR AT FLAMUR SE ËSHT FLAMURI I KEQ : RRACIST ANTI-MYSLIMAN E PRANDAJ BIN TËRRMETE

 • Jolanda Marku
  Jolanda Marku Πριν 20 λεπτά

  Kur do zini mend o popull sa te pa edukat qe tregoheni o zot Po kerkoni ndihme nga kryeministri Rama ju se lini me fol

 • Dalai Lama
  Dalai Lama Πριν 21 λεπτό

  NUK DO KET MË TËRRMETE NÊ JAPONI , E TASHI ËSHT RREZIKU NË SHQIPRI / UN TË ISHA DEPUTED APO ZESHKAN = DO E NDRROJA FLAMURIN KUQ E ZI QË TERRORIZON NJERZIT = ËSHT FLAMURI I KEQ I JEVGJITVE 🇦🇱 ARSYA PSE KAM IK UN NGA SHQIPRIA ; E ARSYA PSE BIN TËRRMETE

 • Jokl Kippo
  Jokl Kippo Πριν 23 λεπτά

  CELA PUNE T'MAR 🤗👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 • Dalai Lama
  Dalai Lama Πριν 26 λεπτά

  EDHE KALAJA SKËNDERBEUT ËSHT SHEMBUR ; E AKOMA FLAMURI 🇦🇱 ËSHT DUKE U VALVITUR / UN BESOJ SE FLAMURI ËSHT I KEQ E DUHER NDRRUAR ; SEPSE ËSHT FLAMURI I URREJTJES NDAJ MYSLIMANËVE / I JU MËSON NJERZVE SE SKËNDERBEU ME AT FLAMUR VRAU MYSLIMANËT E BËRI KËT E ATE , PRRALLA RRENA ; NUK KA EKZISTUAR SKËNDERBEU ; ARBËRIT KAN QEN SHUM MIR ME TURQIT ; AS 1 ARBËR NUK KA LUFTU TURQIT E SKËNDERBEU NUK KA EKZISTUAR ; ËSHT PROPAGANDA E RRACISTËVE KRISHTER KUNDRA TURQVE OSMAN = AI FLAMUR ËSHT MALLKIMI I KOMBIT E DUHET HEQUR ME 1 HER ; SE PRANDAJ BIN TËRRMETE

 • Jokl Kippo
  Jokl Kippo Πριν 26 λεπτά

  Arta se meritonte at ven shko ruj lopet haram i pac ato pare qe i more 😡

 • The protector of the truth
  The protector of the truth Πριν 33 λεπτά

  Qentë lehin karvani shkon përpara!

 • Mercedez 202
  Mercedez 202 Πριν 35 λεπτά

  Po normale ai kok kari pronari lokalit i ka honger kollonat po dhe kte gje e ka bo se i ka dhon lek atyre banorve,ato se dinin qe do vij nje dit e keqe dhe ja ku erdhi preferun lekun perpara jetes ngushellime 🙏🏻

 • niko correj
  niko correj Πριν 38 λεπτά

  Ja kështu punon edhe në Shqipri ky, me këmbë në tavan.

 • Anna Da
  Anna Da Πριν 38 λεπτά

  Shqipetare eshte kohe te kthehemi tek besimi I Zotit!

 • Onufri onufri
  Onufri onufri Πριν 40 λεπτά

  E ka ber Rama me sorosrin dhe haarp.

 • Toni Dema
  Toni Dema Πριν 41 λεπτό

  Ik oj buç

 • FRENCH HORN
  FRENCH HORN Πριν 41 λεπτό

  ku eshtenje halere qe fatkeqesisht ne cdo zgjedhje ndrron flamure

 • Arlind Tafa
  Arlind Tafa Πριν 43 λεπτά

  Zonje e nderuar 👏👏👏👏👏

 • Borabesa Mustafaj
  Borabesa Mustafaj Πριν 56 λεπτά

  Na trego liten she ske pse bertet.

 • Avni Sopa
  Avni Sopa Πριν 58 λεπτά

  Pis qeveri turp skini kurr far qeferij turp ikni te gjith o lahpera hajna te pa ftyr

 • Onufri onufri
  Onufri onufri Πριν 59 λεπτά

  Te qisha zyren e paske ber si bordello o i mbaruar...ajo zyre perfaqeson shtetin shqiptar o injorant jo Ed Karin. Ci ke ato zhgaravina dhe simbolet e kombit ne mes tyre o i mjere..ty as te rruhet as te dhimbset asnje dhe asgje o i shitur tek djalli..do te vi dita dhe ty

 • Iljir Mustafa
  Iljir Mustafa Πριν ώρα

  O zot far njeri i mir EDI . zoti te shperbleft EDI je i moth .

 • Gladiator
  Gladiator Πριν ώρα

  Ngrihuni o popull

 • Tani Tani
  Tani Tani Πριν ώρα

  Turp fatmira hajdari

 • Niceowo Hajde
  Niceowo Hajde Πριν ώρα

  Shume rrespekte Prof.Luljeta

 • Arash S.
  Arash S. Πριν ώρα

  Shpresojmë se ata anti turkë që do të fitojnë benesë nga ata ose shohin ose dëgjojnë arrijnë se i vetmi mik i sinqertë është vetëm TURQIA dhe vendet e tjera ku ju mbani shpresë nuk e kan vënë lajmin as në televizion

 • Hami Dona
  Hami Dona Πριν ώρα

  Elvis, Naci Allahu Ekber Boll ma me kta Hajna

 • E verteta
  E verteta Πριν ώρα

  Jam shume e lumtur qe detyren ja kaloj shokut te partise 😂😂😂 Ora ça ha ky popull, ça i hidhni ne ushqim se ska mundesi.

 • Tani Tani
  Tani Tani Πριν ώρα

  Turp fatmira hajdarin , qe liroi arben isufaj , kryekrimineli i fierit , qe shetit neper fier , dhe nuk e arreston policia , turp , nuk behet ky vend

 • totoli vogel
  totoli vogel Πριν ώρα

  Shih shih sa serioz që është këmbët sipër tavolinës aty pastaj pi kafe bukur fiks skur i ka hije një kryeministri ,ndërsa ai tjetri mund të jetë një zyrtar i thjesht dhe është shumë më serioz.Ska faj se nuk e fut dorën në xhep kurkund, paguajnë shqiptarët që të bredhi nga njëri shtet në tjetrin.Ska pse t'a vrasi trurin fare e të lodhet sa të ketë tufat e deleve kështu do t'ia kalojë ky në këtë dynja.

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan Πριν ώρα

  Ti vet kot boh sikur ke gjo ne dor te jemi so rama jo qe ste theras po te heq cdo te drejt ti e shkatrove PD

 • 79Platon
  79Platon Πριν ώρα

  po frikesohet Bozo mos po e kap denimi edhe ket...

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan Πριν ώρα

  Oh SA I NEVERITSHEM JE KUSH JE TI MOR BAFAKCI TI FUT VETEM PANIK SE STE PJERDH NJERI IDJOT PO KUR THERITI RAMA PSE SIKE APO SI KALAMO DU SDU IK MOS NA CAH TRAPIN

 • Moisi Guri
  Moisi Guri Πριν ώρα

  Kohe nuk ka,kohe ska pas, e kohe nuk do te kete,ne kohe je nje i vlefshem ose i pavlevshem .

 • AMORA
  AMORA Πριν ώρα

  Zoti i ndihmofte e ruajt inshalla te gjith banoret e prekura nga termeti

 • 79Platon
  79Platon Πριν ώρα

  bravo Rama... mos bene leshime se eshte e paguar prej ndertuesve/investoreve me be leshime ne ndertime...eshte struktura e qare, prishe te gjithen...

 • Klodiana Petro
  Klodiana Petro Πριν ώρα

  O i ndyre po shko pra ulu me qeverin mos bej gam gam. Edhe me gjith leket qe keni pse nuk ju jepni rrogat tuaja

  • Klodiana Petro
   Klodiana Petro Πριν ώρα

   @Un Cuore A Spasso te pakten nuk po rri dur kryq dhe te gjith deputetet socialist e kan dhen rrogen e tyre i shikon lajmet

  • Un Cuore A Spasso
   Un Cuore A Spasso Πριν ώρα

   Pse rama po i jep lekt e veta?

 • Tironci B
  Tironci B Πριν 2 ώρες

  Vetem 5 deputet ne parlament ku jan te tjeret

 • Dita Dita
  Dita Dita Πριν 2 ώρες

  Sa bukur ti shohish bashke Zoti ju ruajt 🙏🏻🙏🏻 Zoti e bekofte Shqiperine 🙏🏻

 • Dorina Dudi
  Dorina Dudi Πριν 2 ώρες

  Vilat

 • Dorina Dudi
  Dorina Dudi Πριν 2 ώρες

  Po jepi ti filmat o te shkrdhefsha surratin

 • Anila Todhe
  Anila Todhe Πριν 2 ώρες

  Vendit tone i duhen me te vertet njerez si Zonja. Respekt pa fund per kontributin tuaj.Te vendosen ligje te rrepta e gjithe kush nga ne te jete i ndregjeshem per ate qe bene. Pune te mbare.

 • Meti Mulla
  Meti Mulla Πριν 2 ώρες

  O idoiot per kete pune duhet siguracioni e nuk ka pune qeveria o malok muti çte duhet qe e krahason ameriken me termetin e shqiperise o gagaçkush te ka bere ty profesor plehre

 • Adi Mehmeti
  Adi Mehmeti Πριν 2 ώρες

  Nuk e njoh fare kete deputet po shume fjalim i drejte e i sakte

 • Edo Zemra
  Edo Zemra Πριν 2 ώρες

  Jeni pa stazh Pune para sete beheni Deputete prandaj duhet meju largu nga detyra kot Deputete ti dhe tana si ty ,duhet stazh,jeni te paaaa afte dhe ju dehet me pa senuk keni Aftesi ,👇👎👎

 • Mαριο Τερπο
  Mαριο Τερπο Πριν 2 ώρες

  o zonje e nderua te trembi ai gogoli qe dhe surrat nuk ka te rri te shohi ne sy po rri dhe shikon shtrember..

 • Nesti Fili
  Nesti Fili Πριν 2 ώρες

  Hera e par qe ndigjoi nje deputet..qe ka treguar realitetin e politikes shqip... te ngrei kapelen zotri .per hte qe fole..ky pra esht realiteti i politikes shqip...

 • Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia Πριν 2 ώρες

  SE KUPTOVA KJO VIZIT E SHOKUT RAMA ISHTE PER ME QETESUAR KOMUNITETIN PER TI SQARUAR SE ATY BOLLISHTE SHOKU VELIA APO POR SHOU MEDIATIK

 • Lulzim Abazi
  Lulzim Abazi Πριν 2 ώρες

  Nuk..degjova.nje.deputet.te.dhuroj.sikur.edhe.rrogen.mujore.ju.befshin.kancer..odeputet.qenat.e.parlamentit.shqiptar..parlamenti.turpit

 • Shqipe Dykrenare
  Shqipe Dykrenare Πριν 2 ώρες

  Tamam sjellje kriminelësh gjuhë gangsteri bërtet si tutorë ky birë kurve kshtu flasin ata rrugaçët që po drogojnë botën dhe ata që po shesin vajzat shqiptare nëpër botë.

 • Nexhi Luis
  Nexhi Luis Πριν 2 ώρες

  Jeni msu me bo bla bla blapo sa llapni kot se edit skeni ca i boni osht njish

 • Shqipe Dykrenare
  Shqipe Dykrenare Πριν 2 ώρες

  Ik o legen ik , ik kujdesu për gruan që po ta shkërdhen polici gjer sa ti ulëret si gomar ik ore motërqirë

 • maria dimitri
  maria dimitri Πριν 3 ώρες

  Ketu duhet t jene hapesira e jo ndertesa pa kriter !!!

 • maria dimitri
  maria dimitri Πριν 3 ώρες

  Pu pu sa popull injorant o Zot , si shkon zapton hapesira apo godina publike qe nuk te ka perkasur asnjerher !!! Kerkojne e demshperblim keta !!!

 • Xhulia Shahini
  Xhulia Shahini Πριν 3 ώρες

  Smthg interesting😊.(at least for me)..teksa po shikoja degjoja ne sfond emisionin🤗(as usually),dogja doren 🖐️duke zirer qumshtin..mu desht te veja ne spital🏪 per traitjmin adekuat dheeee kur u ktheva shpi.. guess what.🙄.?? U were done.🙋. x2 pain-emocional/physical 😏

 • Remy Remys
  Remy Remys Πριν 3 ώρες

  Ma mire ne shpelle sesa ne kete germadh

 • Arbjon Shehu
  Arbjon Shehu Πριν 3 ώρες

  Nga “Sudja” e radhes tek ....?

 • Jonart Hadri
  Jonart Hadri Πριν 3 ώρες

  Faleminderit Kryepeshkopit Jeronim te Greqise ! ☦

 • Lumi Turku
  Lumi Turku Πριν 3 ώρες

  para kembet pastaj kafen

 • Etlev Marku
  Etlev Marku Πριν 3 ώρες

  Bravo u qofte vellezeve te kosoves bravo bravo bravo kane tregu qe jane njerze edhe me te mire se ne te shqiperise si thuhet miku i mire ne dite te veshtira

 • Fredi Proga
  Fredi Proga Πριν 3 ώρες

  Arben mece idiot totale turpe per kete emision qe shqiptaret te degjojne kete bastard qe turperone gjithe shqiptaret me injorancen e tije

 • Etlev Marku
  Etlev Marku Πριν 3 ώρες

  Po su futa gaz nervin nparlamente juve te gjitheve pd ps jeni kriminela

 • Ali Xhemali
  Ali Xhemali Πριν 3 ώρες

  Opo dgjoni ket zonj se ksehere 51 viktima po pos u rrugullun ato pallate 10 kate 20 kate po e tundi ne tiran do behet katastrof ne vendin ton dhe I lutemi zotit mos te ket tjetr po ru te teruajm

 • Olti Asllanaj
  Olti Asllanaj Πριν 3 ώρες

  Obobo me shkaterroi🤣

 • gezim prenga
  gezim prenga Πριν 3 ώρες

  Arta Marku nuk do kujtohesh per asgje te interesonte te flije gjum ne ate karrige por nuk u ngope doje dhe 7 vjet te tjera.

 • Mark Gjini
  Mark Gjini Πριν 3 ώρες

  I Falenderojme Perzemersisht Te Gjithe Donatoret qe po kontribojne me ndihma Finanziare per Shqiperin .

 • Android 1
  Android 1 Πριν 3 ώρες

  Ne duhet të zbatojm ligjet e ndertimit. Dhe na pelqen apo jo komunizmi por kan ndertuar ndertesa me rregull.

 • Albania Tube
  Albania Tube Πριν 3 ώρες

  Po deshe besoje po deshe jo dhe une i kam para ja dy tre here keto pika mendoja mos me benin syte

 • Qwert Qwert
  Qwert Qwert Πριν 3 ώρες

  Po dhe populli nuk ngrihet qe ti xhduk kta plera .rrin ne per kafene

 • Endrit Vrapi
  Endrit Vrapi Πριν 3 ώρες

  Cdo fjalim qe merr ky di te thot vetem un kam qen oficer policie po mir mor injorant ti kur je kundra pse i voton ato ligje qe jep ai kryeminister pse flet ti vetem kur dicka ndodh pse flet tashi kur ndodhin gjerat pse ti sdole te thoje me par per ato pallate te vjetwr si i quan ti... Shqiperia esht plot me kto pallata cdo qytet ka pallate te vjeter i bie te bohet tgjitha te reja se fo i bojm prit termeteve.. Kshu thu ti

 • Dan Stant
  Dan Stant Πριν 4 ώρες

  o bashkim po asnje fjale per termetin more piss burr..ku ishe gjith kto dite ore bashkim??apo ia mbathet ju medemek vipat (dhipat)kush ne greqi e kush itali..ah lapera po shpreh ngushellime publikisht o torrollak

 • Mondi Dantes
  Mondi Dantes Πριν 4 ώρες

  Zonja e hekurt ik e merru me gatime se nuk ishe per ate pune Nje vlersim shume negativ per punen tende

 • Musa Fredi
  Musa Fredi Πριν 4 ώρες

  O legen muti nga muti ka dallim . Te njejten ere e kan . Si sta te paret si ju . Jeni mut . Po ti je me mut se shite bythen per dy lek.

 • Mondi Dantes
  Mondi Dantes Πριν 4 ώρες

  O torollak o idiot po si erdhi ky mut njeri e u bo kryeminister kete nuk arrij te kuptoj

 • Gani Shkodrani
  Gani Shkodrani Πριν 4 ώρες

  Trim te lumt

 • Menesa Ahmedi
  Menesa Ahmedi Πριν 4 ώρες

  Z. Elvis gjer me tani keni bere pune te shkelqyer keni bere pune dhe my keni ndohmuar popullit qe paten nevoje per ndihmen TENDE dhe atyre rreth ju Ye lutem mos e perzier Ramen ne keto pune humanitare sepse Z.Rama ka apetitet te medha per vehten e tin dhe shpejt do te ia ndertoi DESTONACIONIN e te gjitha ndihmave humanitare. Te lutem vazhdon punen ashtu si e bere gjer me tani e lene Ramen anash.

 • North Side
  North Side Πριν 4 ώρες

  Keta jan vk te gjithe nga koha e komuniszmit te njejta fytyra qe i lepinin kepucet enverit dhe ato deputetet e rinje prap vk jan te frymezuar me rryme komuniste nga familja dhe gjakpirja per tu pasuruar sa me shpejt.

 • Gani Shkodrani
  Gani Shkodrani Πριν 4 ώρες

  Ty stu mor fryma mes flakadanve te ka mbeshtet Rama zhduku tani e shitur

 • Mim Tirona
  Mim Tirona Πριν 4 ώρες

  Kush ka tru dhe xhepin plot nuk ka fjale por vepra si baca Bexhet kurse Edi vetem gallate bon si ne kohet e rinise.

 • Mim Tirona
  Mim Tirona Πριν 4 ώρες

  Po kete surratin ne Indi vajtet e gjetet?

 • Mim Tirona
  Mim Tirona Πριν 4 ώρες

  Kjo ishte shume e shemtut kur mori detyren, sa qenka zbukuru. Paska mesu me bo floket ne taulet malokja. Çudi me keta njerez qe sapo marin pozita te larta hijeshohen. Dmth fudsin doren ne mjalte, e sigurte 100%. Mire ta bene qe te hoqen se nje verre ne uje bere sa ishte ne kete post. Ik pirdhu.

 • Sam Gjon
  Sam Gjon Πριν 4 ώρες

  Tullat te that pa llosh ndermjet, Tullat te dobtat ,Tullat do gjeten me birrat perpjet si te mushen me llosh , dhe duvet te jen te gjtuna me llosh edhe mane, murat te pa gjtuna me kolonat , cementa (qualitet)?, me nji fjal : pun muti

 • Romarjo Doka
  Romarjo Doka Πριν 4 ώρες

  A i le bakshish????😂😂😂😂😂😂😂😂🤭🤭🤭🤭🤭

 • ALBOS SHQIPETAR
  ALBOS SHQIPETAR Πριν 4 ώρες

  Of of va plase Respekt Hajdutve,kun dreqin doti qojn a ne Varr.

 • Christian Lacaj
  Christian Lacaj Πριν 4 ώρες

  Hahahaaha,vetem se me prokurorin nuk kalohet mire me ta,seshte klloun moj,qa flet si edukatore kopshti.

 • xeni eagle
  xeni eagle Πριν 4 ώρες

  Edi ne boten e cudirave....

 • xeni eagle
  xeni eagle Πριν 4 ώρες

  O Edo ti ne ajer ke qene gjithe jeten. Kjo eshte arsyeja qe po shkojme ne gremine se e kemi humb edhe ne ndjesine e te prekurit token si komb....

 • Lavdi Qepi
  Lavdi Qepi Πριν 4 ώρες

  Ropt ku ti kesh.

 • Lumi Turku
  Lumi Turku Πριν 4 ώρες

  mahhhhh pse flasin si me zor

 • Peja Peja
  Peja Peja Πριν 4 ώρες

  O duje tondin se joti edhe mu rxu ijote ta jap doren nul telshon i huji te don dy dit mashume jo duhet me zemer jo me fjal deri momentin e jetes paren sod ekem nesr se kem sditem me menagju ta mer allahu qysh taka dhon tamer po merespekt nga peja e bukur vllezer e motra

 • Lili Adamo
  Lili Adamo Πριν 4 ώρες

  Sa avash avash i kini mare pineta ne studjo por PSE nuk shkoni te merni pjese ne shembjet ne durres apo nuk ja u mban bytha sokul balla vajti sa te intervisto te ramen por nuk i plessi bytha per banoret qe Jane ne teren dhe per 52 viktimat

 • gndia playa
  gndia playa Πριν 4 ώρες

  Po ky nga komuniteti Rome eshte

 • ajj djjali
  ajj djjali Πριν 4 ώρες

  Kembet ne hava luje luje zotri kryminister

 • Lili Adamo
  Lili Adamo Πριν 5 ώρες

  Arta Marku nuk e merito te ate karige mbrojtur nje shteti qe nuk e merito te shqiperia nuk gjykove asnji dhe as vehten tende sepse hodhe prap kanditaturen per kete prokurore por shyqyr zotit qe as shoket e tij nuk te votuan ........suksese ZKryeprokurorit te ti suksese ne Pune bravo e fitove ate Vend me vota dhe Jo me ajdutllekun si arta Marku te lumte ZKryeprokuror suksese

 • klodi klodi
  klodi klodi Πριν 5 ώρες

  Zoti Rama degjoj qe shum njerez kan dhen nje kontribut per termetin Po ju Rama. Basha. Berisha. Meta. E tjer e tjer kur do e jepni kontributin e juaj? Apo skeni lek

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan Πριν 5 ώρες

  DHE. MBAS RAMES TI IK ORE TRAP TI PO HAKMERESH SE TE HOQI NGA SHEF POLICIE SE ATY ISHE AGAI FSHATIT SHE KE MBKEDH SHUME PARA.

 • Artur Zenelaj
  Artur Zenelaj Πριν 5 ώρες

  Ne oren 6 te mengjesit kurr nuk dalin mendime te medhaja dhe te forta e vetmja gje qe del e madhe dhe e forte ne oren 6 eshte pordha Edhe ti ke mbledh qeverrin dhe po i leshoni pordhet sa me fort te mundeni

 • Tabula Rasa
  Tabula Rasa Πριν 5 ώρες

  Nje flusk sapuni. Kur ndertohet nje shtet pa baze ligjore, rend, vjen nje dite dhe del gjithcka lakuriq